Autor Wątek: BUFU Rekrutuje dyskusja  (Przeczytany 200818 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 12, 2012, 16:10:25 »
Scouci byli caly 1j przed gangiem, wskoczylismy, poszedl warp na outgate i jak poszlismy w warpa to sie zapalilo cyno na out, czekaly na nas 2 banieczki, tak ze wyladowalismy w srodku banki juz.

Czyli ta sama sztuczka na którą ja się nabrałem:
http://ineluctable-alliance.com/kb/?a=kill_related&kll_id=2944

Zgadzam sie z Kira co do R&K, ale respect dla skilla mam.

Jakiego skilla, lol? Wrzucają Ci na łeb coś co albo zdechnie od 200-osobowej alfa-floty, albo na co musisz wrzucić swoje supercapsy.

Równie dobrze ja mogę zaraz zwardecować Unseen Academy i polecieć do Danyana w swoim Drake Gangu tłuc kadetom Riftery, Thoraxy i lol-Draki. Stosunek sił i szans będzie podobny, nawet jeśli UA wystawi 3 razy liczniejszą flotę od mojej. I co, dostanę "respect dla skilla?"

Mają tłuste wallety i po byku SP - nic więcej. W dodatku R&K mają mentalność "Pan vs. chłopy" i nawet mają taki kanał dla donosicieli, gdzie każdy może wejść i szepnąć, że "to przebrzydłe NOWAY raty mi płoszy, noo, może się na nich zdropujecie" i różnej maści kerbirki i fail-PvPerzy z Syndi tam dostarczają intel jak nie przymierzając Polacy skarbówce na sąsiadów.

I żeby nie było - nie mam żadnych pretensji o to, że dropią z tytana. Chodzi o to, że co dropią. Ja aliansowego tytka wykorzystuję raczej do skracania podróży, bo nie chcę żeby ticker NOWAY kojarzył się komuś z hotdropem. Zamiast baicić i ubić 2-3 shipy wolę uczciwe polecieć gdzieś, poczekać aż się sformują i mieć dobrą bitkę.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

R4kez

  • Gość
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 12, 2012, 20:48:07 »
zajebiscie , też chcę kanał z donosami >:D

Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #107 dnia: Marzec 13, 2012, 10:48:15 »
no tak intel ma znaczenie- R&K mocno to podkreślają

Teretalu

  • Gość
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #108 dnia: Marzec 15, 2012, 18:03:16 »
zajebiscie , też chcę kanał z donosami >:D


Donosić to trzeba umieć  8) 8) 8)

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #109 dnia: Marzec 30, 2012, 09:19:52 »
Uaktualniony topik rekrutacyjny: BUFU aka Beach Boys rekrutuje!.


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #110 dnia: Marzec 30, 2012, 09:29:54 »
Niezgodny z zasadami działu 8)
poleci jak nie poprawisz do momentu przekroczenia przez post wieku 24h :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #111 dnia: Marzec 30, 2012, 10:47:52 »
Dodałem tego linka, możesz już wyluzować.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #112 dnia: Marzec 30, 2012, 10:52:13 »
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2012, 11:51:23 wysłana przez Doom »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #113 dnia: Marzec 30, 2012, 11:58:25 »
Cytat: Nitefish
Następnie w celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną należy przesłać link do swojej postaci umieszczonej na Eveboard (interesują nas tylko skille) na postać Nitefish.


Podyskutować można tutaj.

A co jeśli chętny nie ma konta na Eveboard i nie chce go tam mieć czy w takim wypadku akceptujecie jakąś inną możliwość podania skilli czy też to od razu kandydata dyskwalifikuje?
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #114 dnia: Marzec 30, 2012, 12:21:37 »
A co jeśli chętny nie ma konta na Eveboard i nie chce go tam mieć czy w takim wypadku akceptujecie jakąś inną możliwość podania skilli czy też to od razu kandydata dyskwalifikuje?

Nie wiem, czy dyskwalifikuje, ale zawsze można konto założyć i zabezpieczyć go hasłem, co by nikt prócz head huntera nie miał do niego dostępu. A po rekrutacji zmienić jeszcze API i po ptokach :)

No chyba, ze z tym nowym API już tak się nie da?
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #115 dnia: Marzec 30, 2012, 12:23:00 »
da się :)

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #116 dnia: Marzec 30, 2012, 12:44:50 »
No ale odpowiedzi jednoznacznej nie ma...

Pytanie jest czysto teoretyczne ale np. ja tam konto miałam ale po okradzeniu maina usunęłam i obiecałam sobie że w żadnych tego typu serwisach nie będę się rejestrować...
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #117 dnia: Marzec 30, 2012, 15:22:18 »
Generalnie chodzi o to żeby obejrzeć skille, więc jeśli nie eveboard to jakiś inny sposób (np screen?) jeśli ktoś ma uczulenie na tego typu serwisy ;)

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #118 dnia: Marzec 30, 2012, 16:53:07 »
Generalnie nie chcemy żadnych screenów i innych zamienników. Za pomocą nowego api można ustalić dostęp wyłącznie do skilli, czyli to o co nam chodzi. Procedura jest bezpieczna i nie pozwala na włamywanie się do konta, etc. Jak wspomniał Kombat profil można dodatkowo zabezpieczyć hasłem.

Posiadanie aktualnej strony ze skilami pilota (zakładając, że przyjeliśmy go do BUFU) ma też inne zalety:
- w przypadku młodych postaci przydzielony opiekun czuwa nad optymalnych skilowaniem, tak aby możliwie szybko osiągnąć najlepsze wyniki oraz mieć możliwość latania statkami pasującymi do sprofilowanych flot.
- w przypadku starszych postaci pozwala nam łatwo oszacować potencjał pilota i także zasugerować coś do wyskilowania co się przyda najbardziej w korpie.

Ot i cała tajemnica.

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #119 dnia: Marzec 30, 2012, 16:58:31 »
Generalnie chodzi o to żeby obejrzeć skille, więc jeśli nie eveboard to jakiś inny sposób (np screen?) jeśli ktoś ma uczulenie na tego typu serwisy ;)
Generalnie nie chcemy żadnych screenów i innych zamienników. Za pomocą nowego api można ustalić dostęp wyłącznie do skilli, czyli to o co nam chodzi. Procedura jest bezpieczna i nie pozwala na włamywanie się do konta, etc. Jak wspomniał Kombat profil można dodatkowo zabezpieczyć hasłem.

No to ja już nie wiem może byście się zdecydowali i jednym głosem mówili bo można kociokwiku dostać...

A dodatkowo przy taki podejściu jak prezentujesz Nitefish to ja np. nie mam szansy na wstąpienie do Was bo na pewno nie będę się rejestrować na dziwnych stronkach już się raz sparzyłam i teraz żadnych ozdobników nie używam i nie będę używać nawet jeśli wymagają limited API
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Matzu

  • Gość
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #120 dnia: Marzec 30, 2012, 17:10:33 »
Wszedzie wymagaja api, i to czesto pelnego.

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #121 dnia: Marzec 30, 2012, 17:11:56 »
Wszedzie wymagaja api, i to czesto pelnego.

To że wymagają w korpie to nic dziwnego ryzyko przystępowania ale rejestrowanie się na jakiś dziwnych serwisach no way
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

sc0rp

  • Gość
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #122 dnia: Marzec 30, 2012, 17:20:57 »
bo na pewno nie będę się rejestrować na dziwnych stronkach już się raz sparzyłam i teraz żadnych ozdobników nie używam i nie będę używać nawet jeśli wymagają limited API

Omg /facepalm i to pisze osoba bedaca czlonkiem akademii, mam nadzieje ze nie uczysz kadetow. Bo udostepnienie api do okradzenia konta ma sie mniej wiecej tak jak powiedzenie komus obcemu na ulicy ze mieszkasz na 3cim pietrze do okradzenia tego mieszkania.

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #123 dnia: Marzec 30, 2012, 17:42:46 »
Omg /facepalm i to pisze osoba bedaca czlonkiem akademii, mam nadzieje ze nie uczysz kadetow. Bo udostepnienie api do okradzenia konta ma sie mniej wiecej tak jak powiedzenie komus obcemu na ulicy ze mieszkasz na 3cim pietrze do okradzenia tego mieszkania.

Szczerze uczę kadetów ale o API nie rozmawiamy...
Ale faktem jest że dziwnym trafem mimo zachowania wszelkich procedur bezpieczeństwa (hasła nikomu nie udostępniałam, było ono z grupy dosyć silnych - zlepek 12 cyfr i liter, na komputerze z którego się logowałam nie stwierdzono śladu wirusów ani robaków) zaliczyłam włam i wyczyszczenia konta w Eve a właśnie przed "włamaniem" wprowadzałam API w związku ze zmianą... Może to i nie ma wpływu ale ja jestem w chwili obecnej uczulona na wszelkie serwisy które tego ode mnie wymagają i mam takie prawo
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #124 dnia: Marzec 30, 2012, 17:49:01 »
Nite napisz że Gośka jako wteranka bufu i Twoja mentorka z UA, ma taryfę ulgową przy rekrutacji i skończ ten durny pseudoflame :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

NeX

  • Gość
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #125 dnia: Marzec 30, 2012, 17:50:55 »
  Jaki związek ma akademia z obawami kogoś, kto został okradziony. Obawy przesadzone? No owszem, ale taka już ludzka natura, że jak coś straci to dmucha na zimne. Nijak ma się to do zakresu szkolenia i umiejętności.

Pomimo, że swego czasu udostępniałem api różnych postaci na zupełnie publicznych boardach i nie uważam skili za ścisłą tajemnicę, to dzisiaj stając pod ultimatum typu full api, każę się walić autorowi i mimo to zazwyczaj bezproblemowo dostaję się tam gdzie mam ochotę.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #126 dnia: Marzec 30, 2012, 19:29:36 »
Wszedzie wymagaja api, i to czesto pelnego.

ja juz przestalem wymagac, zawracanie dupy...
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #127 dnia: Marzec 30, 2012, 20:07:53 »
Nite napisz że Gośka jako wteranka bufu i Twoja mentorka z UA, ma taryfę ulgową przy rekrutacji i skończ ten durny pseudoflame :P

Doom a czy ja gdziekolwiek napisałam że szukam korpa... Po prostu się zastanawiam co z osobami które jak ja z jakiegoś powodu są uczulone na różnego rodzaju dziwne serwisy wymagające podania danych i nadal nie mam jednoznacznej odpowiedzi na to czy rejestracja w tamtym serwisie jest warunkiem koniecznym do rozpatrzenia wniosku rekrutacyjnego
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #128 dnia: Marzec 30, 2012, 20:26:27 »
W zasadzie to moim mentorem z UA jest ktoś kto obecnie nie gra - Rose Shade. Następnie podczas wojny UA ze złymi ludźmi zostały wezwane posiłki specjalne w postaci Pitera Savag, który stał się moim kolejnym mentorem :)

Nikt w BUFU nie wymaga Full API!!! Do procesu rekrutacyjnego wymagamy tylko 1 opcji z nowego api - skilli.

Natomiast jeśli chodzi o zawracanie dupy, uprzedzenia, paranoje, ... zasady są jasno określone. Do puki ja się zajmuję rekrutacją zasady się nie zmienią. Porządek musi być :)

« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2012, 11:32:16 wysłana przez Nitefish »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #129 dnia: Marzec 31, 2012, 17:02:25 »
ja juz przestalem wymagac, zawracanie dupy...

Też nie wymagam do własnego wglądu, ale trzeba podać API żeby uzyskać dostęp do aliansowego forum.

Gośka, mam nadzieję że nie opowiadasz kadetom UA to tym co napisałaś w tym wątku, bo aż się za głowę złapałem jak to przeczytałem. API - zwłaszcza to nowe - ma się totalnie NIJAK do logowania do gry. To, że Twój komputer uznałaś za "czysty" oznacza tylko tyle, że źle sprawdziłaś.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #130 dnia: Marzec 31, 2012, 17:50:12 »
Też nie wymagam do własnego wglądu, ale trzeba podać API żeby uzyskać dostęp do aliansowego forum.

Gośka, mam nadzieję że nie opowiadasz kadetom UA to tym co napisałaś w tym wątku, bo aż się za głowę złapałem jak to przeczytałem. API - zwłaszcza to nowe - ma się totalnie NIJAK do logowania do gry. To, że Twój komputer uznałaś za "czysty" oznacza tylko tyle, że źle sprawdziłaś.

No niestety złe sprawdzenie nie wchodzi w grę gdyż dałam go bratu informatykowi do przeskanowania a on nawet bios sprawdził...
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #131 dnia: Marzec 31, 2012, 17:55:35 »
No niestety złe sprawdzenie nie wchodzi w grę gdyż dałam go bratu informatykowi do przeskanowania a on nawet bios sprawdził...

W takim razie rozumiem, że napisałaś w tej sprawie petycję do CCP i faktycznie okazało się, ze to kwestia API?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

NeX

  • Gość
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #132 dnia: Marzec 31, 2012, 18:20:42 »
No niestety złe sprawdzenie nie wchodzi w grę gdyż dałam go bratu informatykowi do przeskanowania a on nawet bios sprawdził...

  Obawiam się, że takie podejście sprowadza się do tego samego co wskazanie celu palcem. Każdy nawet przeciętnie utalentowany amator informatyki sprawdzi adres, system, bios. Wystarczy dać mu cel. API ma tu niewiele do gadania i sprowadza się do przyznania - "gram w EVE". Posty które piszesz na Centrali pod swoim nickiem z gry, link do avatara od CCP itp są takimi samymi wskazówkami. Żadna nie daje dostępu do konta, ale wskazuje potencjalny cel. Wystarczy go namierzyć, monitorować i zeskanować ruch sieci, podpiąć trojana itp.

Tyle, że po prostu nie popadajmy w paranoję, bo co prawda wychodząc po bułki można w zęby dostać, ale jeść w końcu trzeba  ;)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #133 dnia: Marzec 31, 2012, 20:02:05 »
co prawda wychodząc po bułki można w zęby dostać, ale jeść w końcu trzeba  ;)

Ale wiesz, jak chcesz jeść te bułki bez zębów?:P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #134 dnia: Marzec 31, 2012, 20:11:58 »
ma evasive maneuvers na V
i nie rzuca się w oczy czyli malego siga
ergo do bułek dociera regularnie bez strat
Sneer Quen

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #135 dnia: Kwiecień 02, 2012, 06:53:00 »
Ostatni weekend zabawy w lowsecu i nullu przyniósł ogromne ilości zabawy co można zaobserwować na kb.
Lataliśmy wszystkim czym się praktycznie dało, DongCaty, Hellcaty, tengacze, drejeczki, fryteczki, było w czym wybierać i zawsze mieliśmy na to liczby.
Syndicate tętni takim pvp'erowskim życiem, że naprawdę przebywać tu to jak za starych czasów CURSE.
pewpew

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #136 dnia: Kwiecień 02, 2012, 11:29:55 »
W takim razie rozumiem, że napisałaś w tej sprawie petycję do CCP i faktycznie okazało się, ze to kwestia API?

No właśnie petycja nie wyjaśniła wątpliwości w jaki sposób ktoś włamał się na konto - jakby tak było to bym nie szukała winnych wszędzie co nie zostało wykluczone...
Też nie wymagam do własnego wglądu, ale trzeba podać API żeby uzyskać dostęp do aliansowego forum.
Wiesz umieszczenie na alliansowym a w jakimś dziwnym serwisie to różnica przynajmniej dla mnie...
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #137 dnia: Kwiecień 02, 2012, 11:46:51 »
Moim zdaniem było tak jak ktoś napisał wcześniej - miałaś robala na kompie i tyle. Ewentualnie kliknęłaś w jakiś podejrzany link przypadkiem i nawet nie zauważyłaś jak stało się coś złego.

Dla Twojej wiadomości w BUFU linki do postaci przechowywane są w dziale dla oficerów i dyrków, poza nimi tylko opiekun dostaje dostęp do linka wybranej osoby.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #138 dnia: Kwiecień 02, 2012, 12:07:42 »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #139 dnia: Kwiecień 02, 2012, 12:20:58 »
Sądząc po nazwie to coś na artylerii. Stawiam że Tornado. Po pracy popatrzę po ich KB to może odgadnę co konkretnie :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.