Autor Wątek: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj  (Przeczytany 131579 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pol Kent

• Użyszkodnik
  • Respect: +93
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 15, 2011, 19:20:34 »
0
sporo sp jak na: 'Imie postaci: nie gram jeszcze'  :-\

Albo kupiony char i dlatego nie ujawniony.

Doom

• Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Respect: +423
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: SHCK
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 15, 2011, 20:50:13 »
+1
Administrator Comment Kupiony nie kupiony, w dziale obowiązują pewne reguły (a w samym temacie kilka kolejnych) do których proszę się zastosować na wczoraj

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

stabsome

• Gość
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 18, 2011, 09:27:57 »
0
Witam,
Poszukuję korporacji która dłubie skałki w low/null. Obecnie posiadam jednego pilota hulka oraz pilota retrievera (2 tygodnie do hulka), który lata też frachtowcem. Obecnie przebywam i kopię w High secu, ale jest to zupełnie nie opłacalne i zabiera bardzo dużo czasu, którego niestety aż tyle nie posiadam :( Stąd pomysł przeniesienia się do low/null. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda rola takiego górnika w corpie. Czy sam muszę zadbać o rafinację, zwożenie i sprzedaż, czy może są do tego wyznaczone osoby. Interesuje mnie również w jaki sposób następuje rozliczenie z corpem, bo zdaję sobie sprawę, że nikt nie kopie dla samego kopania (chociaż pewnie są i tacy :)). Kopanie jest dla mnie tylko dodatkiem i chciałbym w ten sposób opłacać konta, dlatego posiadam też postać, którą szkolę pod pvp i CHCĘ uczestniczyć w lotach bojowych.

Co do mojej osoby to mam 24 lata, na tygodniu pracuję na 1,5 etatu (pracoholik :P) dlatego gram głównie w weekendy, ale czasem na tygodniu te 2-3 godzinki dziennie się znajdą (zależy to od projektu, który realizuję).

Szukam przede wszystkim korporacji, które maja za sobą ten 1 rok działalności i są stabilne. Osoby zainteresowane proszę o dokładniejsze informacje na PM.

Pozdrawiam.

Doom

• Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 18, 2011, 09:51:31 »
0
EDIT: Gram od 2008 , obecna postacia od 2009 , nie ujawniam publicznie nicka bo mam swoje powody i basta.
Administrator Comment A wiesz co ja i jeszcze pare osób z teamu technicznego zwykliśmy tu robić z osobnikami którzy uważają że regulamin i jego przestrzeganie to coś co zdarza się tylko innym?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Hellelvis

• Gość
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 11, 2011, 21:03:03 »
0
Po 5 miesięcznej przerwie zapragnąłem wrócić do Eve.  Poszukuje spokojnej korporacji w 0.0 zajmującej sie PVE i PVP (czyt. sielankowej ;p)
Mam niestety niemal zerowe doświadczenie w PVP (przez długi czas byłem w typowym reinterkim corpie a potem natłok nauki odciął mnie od eve) dlatego też z chęcią bym sie poduczył :)
Postac to Drake Voxen  Caldari  z 12.7mln SP. Nastawiony pod Tengu.

Zawsze warto spróbować ^^

Starakopara

• Gość
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 12, 2011, 07:31:26 »
0
Po 5 miesięcznej przerwie zapragnąłem wrócić do Eve.  Poszukuje spokojnej korporacji w 0.0 zajmującej sie PVE i PVP (czyt. sielankowej ;p)
Mam niestety niemal zerowe doświadczenie w PVP (przez długi czas byłem w typowym reinterkim corpie a potem natłok nauki odciął mnie od eve) dlatego też z chęcią bym sie poduczył :)
Postac to Drake Voxen  Caldari  z 12.7mln SP. Nastawiony pod Tengu.

Zawsze warto spróbować ^^

Zapraszam na kanał ingame : Blyskawica

Oketa

• Gość
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 12, 2011, 11:52:31 »
0
Ewentualnie jeśli preferujesz / chcesz poznać 0.0 WH to kanał: AGNOSTO

AnGe

• Gość
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 06, 2011, 13:42:13 »
0
Szukam przystani i garstki fajnych ludzi do pogadania na ts´ie.
Ja producent TAK KERBIR ( i jestem z tego dumny)!!!!!!!
Jakieś 0.0 czy dziurka. Choć dziurka lepsza opcja dla mnie.
Latam JF caldari pełny zasięg , koparki, transporty,
Produkuje i obrabiam prawie wszystko.

MspK

• Użyszkodnik
  • Respect: 0
  • Imię postaci: MspK
  • Korporacja: CBC
  • Sojusz: FCON
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 08, 2011, 09:49:09 »
0
Zapraszam na kanał ingame : Blyskawica

Siedzimy  w 0.0 mamy stacje, planety, moony. Rynek zbytu jest pokaźny...
Mamy 3 multi kopaczy będziesz miał fun i z kim pogadać.

Czarny Niezrownany

• Gość
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 01, 2012, 16:03:18 »
0
Bry :)
Szukam jakiegoś polskojęzycznego, niezbyt angażującego czasowo corpa w provi :)
nick: Czarny Niezrownany
Zajmuje się głównie handlem.

VonBeerpuszken

• Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Respect: +532
    • Husaria
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 02, 2012, 09:36:59 »
0
Wpadnij wieczorem na kanal "husaria astartes" i szukaj Arra Lith (to nasz skipper jakby co  ;) )
Mieszkamy właśnie w Provi, mamy dwie własne stacje, a do tego korporacja nie ma żadnych wymagań czasowych wobec członków. Powinno Ci przypasować  :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2012, 13:44:54 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Phobeus

• Gość
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 05, 2012, 14:11:11 »
0
Witam, wkrótce mam zamiar zagrzać na chwilę w UA, po czym zasilić szeregi jednej z polskich pirackich korporacji (najlepiej militia) :)

co mnie interesuje:
- przede wszystkim frajda
- duża aktywność korpowiczów
- możliwość zarobienia minimum kilkuset milionów miesięcznie (tak żeby wystarczyło na plex'a i zapasowe stateczki)
- preferowany pełen polski skład, ale angielskojęzyczny corp też jest w porządku

o mnie:
- 22 lata, student
- gram w Eve ok. 1,5 roku (dotychczas głównie kerbirka w hi - produkcja POSów i struktur, handel, inkurzje)
- jak dotąd szczątkowe doświadczenie w pvp (jedna wojenka, kilka canflip killi na paskach w hi)
- postać przeznaczona do piracenia ma 16kk SP i będzie rozwijana przez cały czas

SnowMiracle

• Naczelny Zrzęda
  • Użyszkodnik
  • *
  • Respect: +8
  • Imię postaci: SnowMiracle
  • Korporacja: Unseen Chimera
  • Sojusz: Exiled Ones
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 22, 2012, 23:17:13 »
0
Niedoświadczony leser szuka czegoś, z czym jeszcze nie miał do czynienia ... czyli korpa milicyjnego. Najlepiej jakiś w amarskiej milicji i najlepiej, abym nie musiał odpalać google translatora aby zrozumiec o czym się mówi na korpowym. :)

Czego wymagam? Cierpliwości do głupich pytań typu "czemu tak a nie inaczej", w szczególności jeżeli chodzi o sprawy związane z milicją.

Co oferuje? Całego siebie (w komplecie jeden drej, nie przesadzajmy z tym startowaniem "od zera") :)

Jeżeli jakiś aktywny korp milicyjny jest zainteresowany kolejną jednostką mięsa armatniego to mój "eve-mejl" chętnie ugości wiadomość od niego.

P.S.
Tak naprawdę w dalszym ciągu mało wiem o pvp, więc na kolejnego pro pvp nie macie co liczyć. :)
Cytat: Waxis
Jeśli chodzi o dłógość posta to  pewnie że dało się dłóżej.

"Niepuszczone bąki unoszą się do głowy, stąd biorą się posrane pomysły"

SnowMiracle

Laszlo Borg

• Gość
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 27, 2012, 14:28:38 »
0
Szukam corpa dla swoich dwóch postaci.

Pierwsza (główna) to pilot "bojowy" szkolony w stronę statków Matarskich. ~7.5kk SP. Skończone UA z purpurą. Latam nią od 07.2011.
Druga to dodatkowa postać pod planetary interaction, salvaging, trade i inne pierdoły. ~5.5kk SP. Nie płacę za nią non-stop.

Aktualnie zajmuję się kerbirką i zaczyna mnie to zdecydowanie nudzić. Miałem okazję do tej pory uczestniczyć tylko w dwóch roam-ach i mój killboard jest z deczka mizerny, ale bardzo mi się walka podoba i chciałbym kontynuować przygodę z PvP.

Główny problem: nieprzewidywalne zaangażowanie w grę wynikające ze specyfiki pracy.

Co mogę zaoferować:
- Chęć nauki prawdziwego PvP, rozwój postaci w wymaganym kierunku itp.
- Dobre wyszkolenie po UA. Cudów nie ma - miałem przerwę w grze i zapomniałem kilka rzeczy, ale podejrzewam, że zupełnie idiotycznych błędów nie zrobię:)
- Mam 30+ lat i odpowiedni dystans to gry
- Potrafię słuchać rozkazów FC
- Mizerne bo mizerne, ale doświadczenie w roam-ach PvP w null i low sec (całe 16 zestrzeleń i żadnego true killa;D ).
- Zmienne zaangażowanie w grę. Są tygodnie, że mogę grać co drugi dzień lub częściej, a są tygodnie, które muszę całkowicie wyjąć z gry (podróże służbowe itp.). Jestem w stanie wszystko w miarę dobrze zadeklarować z wyprzedzeniem, jeśli władze korpa tego wymagają.
- Angielski na dobrym poziomie

Czego oczekuję:
- Dojrzałych ludzi w korpie. Dla mnie to tylko gra i real life zawsze jest ważniejszy. Wiek nie ma dla mnie znaczenia, tylko dojrzałość.
- Nie mam nic przeciwko nazywaniu mnie rekrutem, ale generalnie szanuję ludzi za to jacy są, a nie czy mają takie czy inne doświadczenie w wirtualnym świecie.
- Braku sztywniactwa :]
- Ciekawego PvP z różnymi statkami/rolami. Niekoniecznie wielogodzinne walenie w POSa or such. Niekoniecznie latanie tylko jednym rodzajem statków.
- Możliwości uczestniczenia w PvP jak najczęściej (o ile mogę akurat grać!). Jakiegoś zaplecza do zarabiania na siebie :)
- Ciekawej wizji korpa :)

GlassCutter

• Użyszkodnik
  • *
  • Respect: +732
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 27, 2012, 15:41:58 »
0
Proponuje The Nizari. Postaram się dziś z Tobą skontaktować.
Keeping points on you noobs!

Bo EVE to szit

blodziu

• Użyszkodnik
  • Imię postaci: Blodi
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 10, 2012, 09:17:52 »
0
Szukam korpa, który to nie ma wielkiego ciśnienia na pvp czy cta najchętniej osiedlił bym się w dronkowie. Mam 63kk sp, sporo skili w industry oraz transporcie oraz dużo w statkach matarskich. Gram już 4 lata i chętnie dołączył bym do jakiegoś dobrego polskiego korpa.
Mój char ingame: Blodi
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2012, 10:07:06 wysłana przez blodziu »

Doom

• Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 10, 2012, 09:24:10 »
0
Podaj chara kontaktowego ingame.
Reszcie przypominam że oferty wia forum winny być przesyłane na priv

blodziu

• Użyszkodnik
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 10, 2012, 22:49:13 »
0
Jest jakaś przyjazna korporacja czy już takowych nie ma ?

Ranshe

• Gość
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 11, 2012, 00:23:11 »
0
Wszyscy jesteśmy przyjaźni, szczególnie jak się nas spotka na bramie w lowsecu :)

Colonel

• Użyszkodnik
  • *
  • Pirate Out of Nowhere
  • Respect: +224
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 11, 2012, 02:09:02 »
0
Jest jakaś przyjazna korporacja czy już takowych nie ma ?

zacznij od uzupelnienia profilu
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space

http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

kamel

• Gość
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 11, 2012, 12:38:10 »
0
Siema Blodi \o :)

blodziu

• Użyszkodnik
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 11, 2012, 19:37:11 »
0
O Kamelox :) Jak pamiętam to kiedyś razem w jakimś korpie lataliśmy bodajże ... APA ?

Doom

• Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 11, 2012, 19:55:28 »
0
Administrator Comment Tematy do wzajemnego lizania się po e-penach zakłada się w innej części tego forum

Raser

• Gość
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 06, 2012, 14:20:19 »
0
Dzień dobry,
Mam 25lat i szukam korporacji zasiedlającej systemy -1,0 itp. , która nie ma specjalnego parcia na CTA i nie weryfikuje aktywności gracza pod tym względem. Przede wszystkim interesują mnie wypady na PvP niewielkimi gangami- nigdy nie jarało mnie tłuczenie jednego gościa 40 statkami:/ , poza tym wspólne racenie (anomalki, plexy itd.)

Chętnie służę pomocą mniej doświadczonym graczom i poświęcam im swój czas.

Nazwa postaci Rykoszet -> nie mam wielkiego doświadczenia w pvp (sprawdź mój KB)- zawsze wolałem wypady solo niż grupowe gwałty. 40mln SP+alt 26mln SP (logistyki, broadsword pod plexy, trenuje carriera)... Wytrenowane HAC, tengu, loki, BSy, recony, BCki.

Bezproblemowy dostęp do TSów i całej reszty szajsu do gadania. Czekam na kontakt ingame (mail)

Kelebrin

• Gość
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 07, 2012, 06:05:52 »
0
Dzień Dobry,
Mam 24 lata i szukam jakiejkolwiek polskiej korporacji która przyjmie mnie pod swoje skrzydła interesuje mnie wydobycie a w późniejszym terminie kieruje się na Hulka, Talosa ewentualnie carriera

Nazwa postaci Yoma Patrouette czekam na kontakt in game :)

stachen

• Gość
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 22, 2012, 13:19:56 »
0
Witam , w Eve gram od paru lat a obecne konto mam już 364 dni.
Mam 21 lat , jestem spokojnym lubiącym nudę kopaczem , od czasu do czasu dla rozrywki zrobię PvE(hyperionem i nie wyżej niż III lvl).
Lubię kopać , wieczorem, rano, w nocy , 3 doby pod rząd.... Mogę kopać cały czas...o ile zapewnicie mi logistykę
(i ochronę jeżeli mam kopać w Low-sec). Null-sec raczej odpada ponieważ lubię nudę a tam człowiek się nie nudzi.

Chciałbym poznać grupę która kopie w Hi/Lo-sec, która lubi spokój, wspólne pogaduchy na TSie tudzież innym skypie...
Operuję Hulkiem , iteronem V, obeliskiem , hyperionem.
Lada dzień będę mógł latać Orką, a moim marzeniem jest Rorqual.

EDIT: Jak ktoś chętny , prosze pisać na postać Stan Padecain
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2012, 16:05:07 wysłana przez stachen »

[GEWNS] Xarthias

• GEWNS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Spamin' the World
  • Respect: +41
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 23, 2012, 07:42:33 »
0
Nie dyskutujemy, tylko polecamy korpy, albo zapraszamy do swoich.
Chłopak chce kopać - nie wasz interes.
Reszta -> offtopic
Przedwieczny.

Isengrim

• Użyszkodnik
  • *
  • Respect: +298
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 24, 2012, 14:40:21 »
0
Zupelnie serio - odkad utluklem pod rzad z 5 Hulkow w hisecu i zobaczylem, ze idzie takiego rozmontowac solo Catalystem, to nie mam watpliwosci, ze kopanie w nullsecu (podobnie jak wszelka inna kerbirka w nullseku) jest znacznie bezpieczniejsze, niz gdzie indziej.

Sprawdz, czy ktorys z polskich corpow z aliansu Inver Brass nie rekrutuje nowych graczy.

Wiking

• Gość
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 06, 2012, 17:42:18 »
0
Witam. Szukam corpa który para się kopaniem oraz handlem i przyjmie nieopierzonego pilota. Za pare dni będe miał barke. Moge kopać w low secu w późniejszym czasie w 0.0, oczywiście w konwojach. Ktoś może coś polecić?

Nawighator

• Gość
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 15, 2012, 12:16:25 »
0
Witam,

Jestem młodym graczem (stażem), w wieku 28 lat i obecnie uczę się w Unseen Academy. Pytanie moje jest dość odległe (ponieważ uczyć się będę jeszcze przez około miesiąc, może trochę dłużej), jednakże chciałbym już teraz zacząć rozglądać się za corpem, którego szeregi będę mógł zasilić.

Trochę o mojej postaci:
utworzona pod koniec marca tego roku, w pełni aktywowana
rasa Gallente - latam na chwilę obecną dronolotami -> Vexor -> Myrmidon -> a za kilka dni Dominix (później zrobię skille na Drake'a, udoskonalę drony, wyszkolę barki i podbiję tractory i salvagery na t2, w późniejszym czasie rozpiszę sobie dalszą ścieżkę rozwoju...
3kk SP - na tą chwilę - na życzenie mogę udostępnić API do wglądu wyszkolonych skilli
jestem zainteresowany praktycznie wszystkimi apektami gry, choć w najmniejszym stopniu PvP, w głównej mierze natomiast produkcją, inwencją, POSami, PI, "misjonarstwem", miningiem i eksploaracją  :D
W tej chwili, jak już wspomniałem jeszcze się uczę i tłukę na potęgę misje (aby nakreślić odrobinę siłę determinacji - jak na słabo doświadczoną postać, w przeciągu ostatniego tygodnia, może dwóch, zarobiłem wystarczającą ilość ISKów - dodam, że tylko na misjach l2/l3 - na Dominixa i Noctisa z pełnymi fitami, włącznie z rigami + platinum insurance i kilka innych drobiazgów).

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany moją osobą, prosiłbym o w miarę szybką informację, na jakiś standingach mam się skupić, ponieważ na tą chwilę trochę namieszałem i żeby wbić odpowiedni standing do np Caldari będę musiał się "trochę" napracować... ;-)

Jako że gra pochłonęła mnie bez reszty, gram praktycznie codziennie - poniedziałek-piątek godziny wieczorne, weekendy jak mam możliwość gram non-stop.

Poza tym interesują mnie raczej duże (polsko- lub angielsko-języczne corpy, aby zawsze była możliwość odezwania się do kogoś, bo ile można "rozmawiać' z agentami ;-)

nie mam konkretnych wymagań co do security level w jakim żyje dany corp, czy to hi-sec,low-sec, null, choć opcja życia w "dziurze" na tą chwile brzmi dla mnie bardzo interesująco (mam jednak braki w wiedzy i nie wiem jak to się ma z używaniem dużych statków w takich miejscach >=BS)

jeżeli ktokolwiek będzie miał jakiekolwiek pytania lub propozycje - proszę o PM lub mail ingame - odpowiem na każdą wiadomość - na forum w każdej chwili, w grze pod wieczór lub jesli to weekend to praktycznie od razu... ;-) ).

Gellenter

• Użyszkodnik
  • Respect: +2
  • Imię postaci: Gellenter Pl
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Exiled Ones
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 16, 2012, 11:21:24 »
0
W przeciwieństwie do przedmówców nie będę pchał się z reklamą swojego korpa tylko dam ci radę: Skończ akademię, porozmawiaj z innymi kadetami, nakieruj się (industry, górnictwo, pve, pvp).
 Zarówno w 0.0 jak i w WH znajdziesz korporacje które będą ci odpowiadały profilem. Wszędzie znajdziesz kerbirów i zapalonych pvp-erów. A jeśli przypadkiem trafisz do korporacji kerbirskiej i jednak ci się to znudzi, to nie jest żaden problem, korpa można zmienić ;)

Tommy

• Gość
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 30, 2012, 16:14:29 »
0
Młody (nieco ponad miesiąc stażu ) pilot szuka korporacji w 0.0. Obecnie wsiadam w dominixa i inne galentyjskie bsy oraz drejka z t2 tankiem. Ostatnie 3 tygodnie spędziłem w providence więc zasmakowałem nieco życia w null i mi sie spodobało ;]

Trzmielu

• Gość
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 18, 2012, 17:04:13 »
0
Witam  :)
Szukam korpa, który nie mierzy mi z zegarkiem w ręku czasu spędzanego in-game. Trudno mi powiedzieć czy będe logował się codziennie, co 2 dni czy raz na miesiąc. Jestem w miarę doświadczonym graczem (22k sp), skupionym głównie na pvp i handlu. Preferowany jakiś korp w 0.0, w sumie WH też mogłoby być (aczkolwiek jestem zielony w temacie dziur ;P)

dymek

• Gość
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 21, 2012, 17:45:25 »
0
Szukam aktywnego corpa w grze i na TS w 0.0 - Przynajmniej 15-20 chłopa.

Grałem PvP w mniejszych gangach oraz dużych flotach. Pilotowałem cepy, covopsy, hace, bsy, lotniskowce oraz dready.

W EVE gram w sumie od 6-7 lat, z ostatnią 2 letnią przerwą.

Mam 28 lat i jestem w miarę aktywnym graczem.

Dzisiaj zacząłem grać od nowa. Uzbierałem właśnie swój pierwszy mln isk oraz niecałe 100k SP ;)

Posiadam doświadczenie jako scout. Znam dobrze języki: polski ;), angielski.

Mam też doświadczenie w PvE.

Na początek to tyle.

Doom

• Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 22, 2012, 01:21:44 »
0
Administrator Comment Przypominam że na posty ludzi szukających korpa odpowiadamy spamując im skrzynkę privami

SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal