Autor Wątek: Battlestar Galactica - open beta  (Przeczytany 4030 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Battlestar Galactica - open beta
« dnia: Luty 09, 2011, 09:53:02 »
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Battlestar Galactica - open beta
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2011, 23:19:54 »
Super gierka. Aż mi się przypomniał Freespace :D. Imo. Battlestar Galactica>Black Prophecy, chociażby ze względu na ilość bugów w obu betach. Zaliczyłem kilka świetnych bitew w BG po kilkadziesiąt osób na stronę, czyli jest okej rozmiarowo. Dodatkowo zawsze gdzieś ktoś się naparza, więc do PvP można przeskoczyć zaraz. Na minus zaliczam małą ilość statków (po 12 na stronę w 3 klasach), przez przejście z jednej "wagi" do drugiej zajmuje strasznie dużo czasu (na moje standardy). Na pewno zmarnuję w niej jeszcze sporo czasu :)
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2011, 08:01:27 wysłana przez Ptysiu »
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Starakopara

  • Gość
Odp: Battlestar Galactica - open beta
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2011, 09:17:04 »
a ja mam problem z odpaleniem gry, sciągnąłem Unity Web Player, zainstalowałem ale mimo to po wciśnięciu buttona start gry otrzymuję info, że unity web player nie jest zainstalowany :( 
!Help

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Battlestar Galactica - open beta
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 13, 2011, 09:59:43 »
a ja mam problem z odpaleniem gry, sciągnąłem Unity Web Player, zainstalowałem ale mimo to po wciśnięciu buttona start gry otrzymuję info, że unity web player nie jest zainstalowany :( 
!Help

Nie miałem podobnego problemu. Może spróbuj odpalić grę z innej przeglądarki?
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Starakopara

  • Gość
Odp: Battlestar Galactica - open beta
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 13, 2011, 10:01:18 »
heh, wystarczyło zamknąć i ponownie uruchomić przeglądarkę, wsio bangla ;)

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Battlestar Galactica - open beta
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 13, 2011, 11:44:58 »
Założyłem konto i pograłem. Pytanie nr 1 kluczowe, czy idzie zmienić sterowanie? Albo chociażby wyłączyć to żeby statek nie wracał do neutralnego położenia? Jeżeli nie to dziękuję. Klimat fajny, muzyka nastrojowa, wszystko cacy wygląda, ale sterowanie jest kompletnie bezużyteczne i nieintuicyjne.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Battlestar Galactica - open beta
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 13, 2011, 11:57:58 »
Założyłem konto i pograłem. Pytanie nr 1 kluczowe, czy idzie zmienić sterowanie? Albo chociażby wyłączyć to żeby statek nie wracał do neutralnego położenia? Jeżeli nie to dziękuję. Klimat fajny, muzyka nastrojowa, wszystko cacy wygląda, ale sterowanie jest kompletnie bezużyteczne i nieintuicyjne.

Co do kamery - możesz ustawić inny typ albo przyciskając "v", albo na górze ekranu masz typy kamer, po prostu kliknij jakąś. Sterowanie? Hmm... W opcjach masz klawiszologię, zmień na taką jaka Ci odpowiada. Mi sterowanie myszka + klawiatura odpowiada, tylko trzeb przywyknąć do zmian działania kamery stosownie do celu. Gdy atakuję kogoś daję śledzenie celu przez kamerę, co pozwala łatwo i szybko zawrócić statek do celu, a gdy uciekam daję "free camera" i cała naprzód.

Sterowanie ejst przyznaje oryginalne, ale da sie przywyknąć i obecnie stwierdzam, że nie jest takie głupie, jak z początku sądziłem.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

YaAaR.is

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: YaAaR
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: C0ven
Odp: Battlestar Galactica - open beta
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 03, 2011, 21:34:04 »
Na którym serwerze jest najlepiej?

lorgius

  • Gość
Odp: Battlestar Galactica - open beta
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 05, 2011, 17:41:08 »
Najpierw zostałem kolonistą naturalną koleją rzeczy. Ale jak tylko zobaczyłem ilu ich jest, przerzuciłem się na cylona. O wiele ciekawiej jest wtedy.  ;)

Strasznie mi się podoba model walki. Udało się osiągnąć coś zbliżonego do dogfiht  :D Nawet z npcami nie jest tak nudno.

Nawet nie chce mi się zbierać na lepsze statki tylko wsiadam w raidera i w minutę znajduję gdzieś potyczkę. Zero zmartwień o kasę na uzupełnianie statków.

Gram na Librze i jest nie najgorzej.