Autor Wątek: Uruchamianie wielu klientów EVE na tym samym komputerze  (Przeczytany 6146 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adgernon

  • Gość
Uruchamianie wielu klientów EVE na tym samym komputerze
« dnia: Luty 03, 2011, 16:32:04 »
jak w temacie a dokładnie chodzi mi o to żebym nie musiał co chwila sie przelogowywać pomiędzy dwoma kontami tylko w miarę potrzeby logować się na drugim koncie i tylko przełączać się pomiędzy oknami .... szukałem w google znalazłem podpowiedź i robie tak jak jest to opisane ale nadal krzyczy mi że nie mogę uruchomić dwóch kont ... mam WIN7 jedno konto jest opłacone drugie jak na razie trialowe (może tu leży problem??) ... opcja drugi komp odpada ;P

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Uruchamianie wielu klientów EVE na tym samym komputerze
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 03, 2011, 16:35:21 »
możesz na kompie uruchomić dowolną ilość opłaconych kont LUB tylko jedno trialowe, więc owszem problem jest w tym że jedno z tych kont to trial

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

adgernon

  • Gość
Odp: Uruchamianie wielu klientów EVE na tym samym komputerze
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2011, 16:40:21 »
ok dzieki za odpowiedz wiec za 21 dni skonczy sie moja mordega ;P

Goomich

  • Gość
Odp: Uruchamianie wielu klientów EVE na tym samym komputerze
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 03, 2011, 16:43:18 »
Dlaczego dopiero za 21, nie lepiej zapłacić od razu i nie meczyć się przez 51 dni?

adgernon

  • Gość
Odp: Uruchamianie wielu klientów EVE na tym samym komputerze
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 03, 2011, 16:45:58 »
a trial w ten sposob nie przepada??

i jeszcze jedno jak swojego alta zaprosiłem korzystam z opcji bonusowaj za opłacone konto ?? :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Uruchamianie wielu klientów EVE na tym samym komputerze
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 03, 2011, 16:51:16 »
nie przepada
korzystasz

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Oxylan

  • Gość
Odp: Uruchamianie wielu klientów EVE na tym samym komputerze
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 03, 2011, 19:03:27 »
Nic nie przepada, zostają wszystkie asetsy, skile, standingi i cała reszta związana z postacią, po oplaceniu triala, trial zamienia się w pełne normalne konto.

Tylko upewni się, że dwa konta są zarejestrowane na te same dane zwłaszcza jeśli masz wiecej niż jedno normalne konto, żeby uniknąć ewentualnych nieprzyjemności podczas logowania się na tym samym ip, jeśli dane osobowe nie są identyczne na pełnych kontach, to można je zmienić na oficjalnej www po zalogowaniu.

Ps. Jak już odpalisz dwa klienty to polecam grać w window mode, może efekt nie powala ale jest to b praktyczne, osobiście gram na cztery klienty w window mode  >:D
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2011, 19:22:54 wysłana przez Oxylan »

NeX

  • Gość
Odp: Uruchamianie wielu klientów EVE na tym samym komputerze
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 03, 2011, 19:44:38 »
Oxy, a spotkałeś się kiedyś z jakimiś problemami z powodu różnych personaliów kont, równocześnie uruchomionych na tym samym komputerze?

Ja co prawda zunifikowałem ważniejsze konta dla bezpieczeństwa podczas poprawiania haseł, ale większość mam pozakładanych na różne maile i personalia i nigdy nie miałem z tego powodu jakichkolwiek problemów podczas pracy klienta.

Oxylan

  • Gość
Odp: Uruchamianie wielu klientów EVE na tym samym komputerze
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 03, 2011, 20:55:47 »
Oxy, a spotkałeś się kiedyś z jakimiś problemami z powodu różnych personaliów kont, równocześnie uruchomionych na tym samym komputerze?

Ja co prawda zunifikowałem ważniejsze konta dla bezpieczeństwa podczas poprawiania haseł, ale większość mam pozakładanych na różne maile i personalia i nigdy nie miałem z tego powodu jakichkolwiek problemów podczas pracy klienta.

Nex nie spotkałem się, ale zakładam że teoretycznie można mieć z tym problemy, bo eula zabrania logowania się na "innym" koncie, a wpisując inne dane troche dziwnie to wygląda, żeby wyeliminować teoretyczne  czepianie się CCP  z pytaniami o co chodzi dlaczego itp, mam identyczne dane osobowe na wszystkich opłaconych kontach, wydaje mi się że przynajmniej tak powinno się robić, w przypadku jak robisz triala można to całkiem zignorować natomiast jak masz full konto może lepiej się do tego zastosować, w praktyce jeszcze nie spotkałem się żeby ccp robiło (dochodzenie w tej sprawie) wiec to moje gdybania, ale jest to raczej możliwe.

Pozdro
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2011, 21:07:00 wysłana przez Oxylan »

kyle_reel

  • Gość
Odp: Uruchamianie wielu klientów EVE na tym samym komputerze
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 04, 2011, 14:16:27 »
Nex nie spotkałem się, ale zakładam że teoretycznie można mieć z tym problemy, bo eula zabrania logowania się na "innym" koncie, a wpisując inne dane troche dziwnie to wygląda, żeby wyeliminować teoretyczne  czepianie się CCP  z pytaniami o co chodzi dlaczego itp, mam identyczne dane osobowe na wszystkich opłaconych kontach, wydaje mi się że przynajmniej tak powinno się robić, w przypadku jak robisz triala można to całkiem zignorować natomiast jak masz full konto może lepiej się do tego zastosować, w praktyce jeszcze nie spotkałem się żeby ccp robiło (dochodzenie w tej sprawie) wiec to moje gdybania, ale jest to raczej możliwe.

Pozdro
Nie mają za bardzo podstaw do czepiania się, bo dopóki nie będą wykorzystywać jedynie IPv6 (a może nawet i wtedy) to jeden adres IP nie musi oznaczać jednego komputera - nazywa się to NAT (Network Address Translation) i jest powszechnie wykorzystywane do radzenia sobie z ograniczoną ilością adresów IPv4 przyznawanych z puli globalnej.