Informacje > Ogłoszenia

Zmiany, zmiany, zmiany...

(1/3) > >>

Hastrabull:
Witajcie,

Pragnę was poinformować o zbliżających się zmianach na Centrali:
1. Z uwagi na zmiany, jakie CCP wprowadza w API w połączeniu z faktem, że ja osobiście nie mam czasu w poprawianie aktualnie działających skryptów API na centrali w ciągu najbliższych kilku dni z Centrali znikną wszystkie funkcjonalności powiązane z API
2. Z uwagi na punkt pierwszy w najbliższym czasie strona główna przesiądzie się na wordpressa. Forum pozostanie takie jakie jest, nic nie będzie ruszane.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam,
Hastra

Gregorius:
Jakieś nowe ficzery, związane w WordPress będą na głównej ?
Skórzaki zostaną ?
I w ogóle... dlaczego wordpress ? (pytam tak zupełnie z ciekawości, dlaczego system blogowy)

Doom:
Bo wedle analiz użyszkodniki centrali nie doceniają tego co Hastra zrobił -> dodaj do tego zmiany w api i brak czasu żeby przebudować ten element portalu -> wiec w zasadzie potrzebujemy tylko czegoś informacyjnego na co takie blogowe coś w zupełności wystarczy.

Hastrabull:
what he said. Dodatkowo, tylko z WordPressem mam jako takie doświadczenie (na nim mój blog stoi). A to czy ktoś docenia to co ja napisałem czy nie, to jest mało ważne teraz :) Po prostu bardzo mało osób korzysta z tego co jest na portalu, więc lepszym, bardziej sensownym wyjściem jest zainstalowanie tam czegoś dobrze działającego, szybkiego i łatwego w konfiguracji.

[VIDE] Herezja:
Ciekawe jak to teraz będzie wyglądać?

ps. Nigdy z tych usprawnień przyznaje nie korzystałem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej