Autor Wątek: C0ven ssie paukę, a BuFu jest do dupy(było: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie)  (Przeczytany 23725 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ronin

  • Gość
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 29, 2011, 23:28:06 »
Hmm az szkoda na takiego posta nie odpowiedziec :), naprawde podziwam ze pierwszy od daaawna sensowny i popraty choc w czesci argumentami post czlonka covenu. (pisze to nie ironiczne)

Ad.1
C0ven interesuje mnie nie za bardzo tak naprawde, jest glownie celem kpin i szydzenia z mojej strony. Historie wspolna mielismy dawno temu i obie strony wyszly z niej baardzo na siebie niezadowolone. Wojna z syskami afaik(!) polegala na niesamowitej przewadze intelu po waszej stronie, dobrym rozegraniu kart sojusznikow i kumpli dlatego wygraliscie. Od tamtych czasow afaik(!) c0ven nie ma ZADNEGO celu i po prostu egzystuje co w eve jest poczatkiem konca. Podczas samej wojny takze nie bylem obecny w eve (zrobilem sobie prawie roczna przerwe), ale z opinii mikkera bo na nich glownie bazuje jako wtedy ceo calego ally nie wyapdalo to tak rozowo z waszej strony.
Ad. 2
Nie wiem skad ta opinia, znaczy w sumie wiem... dokladnie wiem od kogo ona pochodzi, ale BUFU NIGDY nie bylo ani petem ani rentersem i nigdy nim nie zostanie. Owszem dolaczalismy do duzych alliancow po to zeby miec latwiej tak naprawde, gdyz eve jest dla nas zabawa i chodzi nam w glownej mierze o fajne bitki, spokoj w kerbirce i fajne bitki. Od podstaw dosc tworow budowalismy, a takze budujemy po raz kolejny, moze tym razem najpotezniejszy twor do tej pory w ktorym bralismy udzial (czas pokaze). Jesli chcemy pisac posty o przewagach to z checia stane w szranki, wyznacz tylko czas ktory opisujemy i z checia spisze memuary (dla tych ktorzy by watpili  w prawdziwosc takowych jestem w stanie poprzec je odpowiednimi logami z irca/ingame/evemailow/mailow/msg etc etc etc)
Ad. 3
Kilka miesiecy temu, hmm w eve to tak jakbys powiedzial 20lat temu... W tej grze wszystko sie zmienia, ale owszem po pierwszym hmm mieisacu? walk AAA vs Init , bylem przekonany ze init padnie jesli IT nie da im pelnego wsparcia, niestety takowych przewidywan nie moge w zaden sposob potwierdzic, musisz uwierzyc mi na slowo badz i nie, naprawde nie potrzebuje udowadniac nikomu ze mialem czy nie mialem racji.
Ad; 5
Twoj post nie przeczy niczemu co powiedzialem. SE istnieje od lat - check
SE nie ma ambicji - check (od lat nie prowadzil sovwara badz jakichkolwiek kampanii majacych na celu zajac wiekszy teren/zniszczyc kogos (nie licze walki o esoterie ktora byla wygrana od poczatku (patrz pkt wyzej) i miala na celu dac miejsce na budowe supercapsow)
SE - szuka fajnych walk - check (wszystkie wojny i kampanie ich opieraja sie tylko i wylacznie na GF)

Co do ogolnej partycypacji covenu a bufu  (nie licze pbnu gdyz nie jestem ich dyrektorem/dyplomata whatever) i ich udzialu w walkach to:
- Coven zapewnia 90% intelu heh ok nie moge z tym polemizowac ale robi to u was jedna dwie moze trzy osoby... ciezko taka zasluge przypisywac calemu ally
- Coven wystawia kilkadziesiat osob w flocie - prosze pokaz mi gdzie, od naprawde dawno patrzac teraz na kb coven nie wystawil wiecej niz bufu i pbn odkad z soba lataja, zawyczaj wasza partycpacja byla kilku(!)krotnie mniejsza...
- kilkanascie supercaptali - latwo sie wystawia supery majac za plecami ich 50-60... wtedy nawet anomalkowe wyskakuja do bitwy imo nie jest to super wynik zrezta widzialem moze z 5-10 waszych supercaplsi podczas tej kampani (patrze dzis na kb)
- wasze floty sa bardziej homogeniczne - gratulacje, od pol roku bufu z pbnem wystawia 100% przygotowane floty i dzieki temu wygrywa 90% walka jesli nie wiecej, i nie sa to jak w waszym niestety przypadku w 90% ganki albo respawny noobow a rzucanie sie na wieksze gangi hostow i to nie byle czego a np takich ally jak Cursed alliance/WN/AAA/Init etc etc etc.
- Kilka razy  w tygodniu lataja roamy - takze gratulacje u nas minimum roamow to jest 6 dni w tygodniu chociaz slowo roam nie pasuje do flot 30-60 osob. Gangi lataja 6 dni w tygodniu + mnostwo mniejszych kiljusobowych flotek i skirmishow.

Tak jak wczesniej pisalem, z checia podejme polemike gdyz naprawde od dawna nie widzialem sensownego postu kogos z covenu i chcialbym Ci podziekowac za podjecie choc proby sensownej dyskusji.
Peace and love
Roni.

P.S. Przepraszam za bledy ortograficzne/stylistyczne ale post zostal napisany pod wplywem ;)
P.S. 2 prawie 5 lat na centrali (za miesiac mija rocznica) i 325 wiadomosci, chyba wygralem? (nie chce mi sie szukac gdzie sa te statystyki postow/dzien)

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 29, 2011, 23:43:02 »
Tak jak wczesniej pisalem, z checia podejme polemike gdyz naprawde od dawna nie widzialem sensownego postu kogos z covenu i chcialbym Ci podziekowac za podjecie choc proby sensownej dyskusji.
Peace and love
Roni.

Mistrz sensownej dyskusji się odezwał. Zacznij od siebie, a nie pouczasz innych.

Siewca Titum

  • Gość
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 29, 2011, 23:43:54 »
Nie możecie sobie zrobić jakiegoś tematu typu "a czemu c0ven jest be", "bufu rządzi a coven ssie" czy coś takiego we flame tylko śmiecicie tu? Ogarnijcie się, nie interesują mnie wasze personalne wycieczki, ale chętnie bym poczytał o wieściach z frontu albo jakieś wypowiedzi uczestników konfilktu których zdaje się mamy szczególnie licznie z DC. a jak czytam kolejne wypociny sfrustrowanych emo rage warriorów z BUFU albo c0ven to mam ochotę odłączyć wam wtyczkę od internetu i kazać siedzieć w toalecie ze zgaszonym światłem.  Peace and Love i spadajcie z tematu.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 30, 2011, 01:06:15 »
'Puenta Siewcy bije po jajach aż miło.
Post zatytułowany "[Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie" już od jakiegoś czasu powinien mieć "[Flame] Porządek na (północnym) zachodzie".

Czy są na pokładzie MODERATORZY ?

Goomich

  • Gość
Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 30, 2011, 01:17:37 »
ale z opinii mikkera bo na nich glownie bazuje jako wtedy ceo calego ally nie wyapdalo to tak rozowo z waszej strony.

Od wypadania różowo to byli wtedy PBNi.

SE nie ma ambicji - check (od lat nie prowadzil sovwara badz jakichkolwiek kampanii majacych na celu zajac wiekszy teren/zniszczyc kogos (nie licze walki o esoterie ktora byla wygrana od poczatku (patrz pkt wyzej) i miala na celu dac miejsce na budowe supercapsow)

Znikłeś własnie wojny z SYS-K i INIT.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2011, 01:25:24 wysłana przez Mona X »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
C0ven interesuje mnie nie za bardzo tak naprawde, jest glownie celem kpin i szydzenia z mojej strony.
ciekawy wstep

Historie wspolna mielismy dawno temu i obie strony wyszly z niej baardzo na siebie niezadowolone.
wspolna historie mieliscie glownie z PBN, ktory pelnil wtedy role przewodnia w c0ven, kreowal polityke i wizerunek aliansu, i zauwaz ze potem wszystkie flejmy na linii c0ven - bufu to byly tak naprawde flejmy PBN - BUFU, poczynajac od slawnego incydentu z konwojem Deaella :P Ten wizerunek wypracowany przez PBN covenowi przez niezliczone shitposty staramy sie teraz zmienic, ale jak widac jest on gleboko zakorzeniony w polskim community, mimo ze nowy c0ven niczym sobie na to nie zasluzyl.

Podczas samej wojny takze nie bylem obecny w eve (zrobilem sobie prawie roczna przerwe), ale z opinii mikkera bo na nich glownie bazuje jako wtedy ceo calego ally nie wyapdalo to tak rozowo z waszej strony.
Mikker nadal nie moze sie pogodzic z tym, ze po jego odejsciu c0ven sie nie rozpadl jak domek z kart, co mialo byc tylko kwestia czasu, bo przeciez wszyscy ktorzy za nim nie poszli to kerbiry nie majace pojecia o tej grze. Dlatego nie oczekuj 100% obiektywnych opini, mimo duzej wiedzy o dzialalnosci aliansu w tamtym czasie, bo w gre wchodza tutaj jeszcze emocje.

Wojna z syskami afaik(!) polegala na niesamowitej przewadze intelu po waszej stronie, dobrym rozegraniu kart sojusznikow i kumpli dlatego wygraliscie.
Jak to od poczatku wygrana? Jakich sojusznikow? Bylismy sami z SE, razem ok 1000 charow, przeciw Sys-k (ponad 2k) LR (1k) Primary (1,5k), przy ciaglym zagrozeniu interwencja IT i Atlasa, i "zyczliwej neutralnosci" AAA, ktore nawet splusowalo Primary i udostepnilo im swoje JB zeby mieli latwiej do nas doleciec. Bylismy kompletnie pozbawieni sojusznikow, i wszyscy postawili na nas krzyzyk, a mimo to wygralismy - tu trzeba oddac sprawiedliwosc, ze przy duzej zasludze PBN.

SE nie ma ambicji - check (od lat nie prowadzil sovwara badz jakichkolwiek kampanii majacych na celu zajac wiekszy teren/zniszczyc kogos
To ze SE nie ma ambicji terytorialnych tylko dobrze o nich swiadczy. Maja ambicje byc dobrymi pvperami, i to im bardzo dobrze wychodzi od lat. Mieli ambicje posadzic AAA spowrotem na tronie w HED, i tego dokonali. Jezeli mieliby ambicje pochlonac 3 regiony i stworzyc imperium, to tez pewnie by tego dokonali, tylko po co.

- Coven zapewnia 90% intelu heh ok nie moge z tym polemizowac ale robi to u was jedna dwie moze trzy osoby... ciezko taka zasluge przypisywac calemu ally
Zdziwilbys sie.

- Coven wystawia kilkadziesiat osob w flocie - prosze pokaz mi gdzie, od naprawde dawno patrzac teraz na kb coven nie wystawil wiecej niz bufu i pbn odkad z soba lataja, zawyczaj wasza partycpacja byla kilku(!)krotnie mniejsza...
taka jest specyfika sojuszow trzymajacych teren, nie uwazajacych sie za elitarne. Porownywanie c0venu do PBN/BUFU to jak porownywanie AAA do Darkside, albo TCF do sekcji trzynastej. Macie w korpach TYLKO dedykowanych PVPerow, ZAWSZE walczycie na swoich warunkach, bo nie przejmujecie sie terenem. Nie mowie, ze to zle, po prostu nie ma co porownywac - inna jest specyfika sovholdera, a inna wulfpakowych nomadow. Jak na swoje warunki c0ven wystawia bardzo dobre i liczne floty, wystarczy je porownac z jakimkolwiek innym sojuszem trzymajacym teren i widocznym na mapie. W chwilach najwiekszej spinki potrafimy wystawic prawie 20% stanu aliansu w homogenicznej, dobrze dowodzonej flocie, i to jest bardzo dobry wynik na tle innych aliansow (ale nie roamujacych korpow takich jak Twoj)

- kilkanascie supercaptali - latwo sie wystawia supery majac za plecami ich 50-60... wtedy nawet anomalkowe wyskakuja do bitwy imo nie jest to super wynik zrezta widzialem moze z 5-10 waszych supercaplsi podczas tej kampani (patrze dzis na kb)
No to akurat nie jest mocny punkt c0ven w porownaniu do sasiadow, ale nie jest tez az tak zle - jest u nas pare osob ktore lubia sie bawic w hotdropy solo, i calkiem niezle im to wychodzi. Zreszta nie wiem, czego oczekujesz, przeciez takie sa realia ze w czasie wojny albo sie wystawia blob supercapsow albo wcale, inny sposob ich uzycia jest nierozsadny.

- wasze floty sa bardziej homogeniczne - gratulacje, od pol roku bufu z pbnem wystawia 100% przygotowane floty i dzieki temu wygrywa 90% walka jesli nie wiecej, i nie sa to jak w waszym niestety przypadku w 90% ganki albo respawny noobow a rzucanie sie na wieksze gangi hostow i to nie byle czego a np takich ally jak Cursed alliance/WN/AAA/Init etc etc etc.
No i bardzo fajnie, ale jak juz wspominalem porownujesz 2 "elytarne" korpy pvp do sojuszu narodowego trzymajacego teren. Przyznaje ze fajnie sie oglada wasz killboard i te wszystkie bitki, nam po prostu trudniej sie w ten sposob zorganizowac - cos za cos, porownywanie PBN/BUFU do c0ven to jak porownywanie trojkata do cytryny.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Ghehehe Roninek was troluje i ma z tego beke.

BUFU pare razy robiło nawet udane podejścia do sova, raz liżąc się z BOBem i wtedy trzymali jakiś rok we własnym sojuszu potem opuścili bandere i weszli do atlasa ale też jakieś tam stacje trzymali.  Także chłopaki zwłaszcza ci co zostali wypuszczeni z korpowej piwnicy na szersze kanały zdają sobie sprawę jak ciężko coś konstruktywnego zrobić.

Fakt, że c0ven i SE wciąż trzymają sova pomimo tego, że nigdy nie bały się i resetowały jak leci mieso do roamowania jak IT czy Atlas z emo furherem Bobbym jest osiągnięciem. To że osiągnęły to mając razem do kupy 1000 membersów przy  brak jakichkolwiek pleców w częsci z tych wojen jest naprawdę dobrym wyczynem.
Nie kumam dlaczego dajecie się podpuszczać trolom  :P


Sztuka flamu w c0ven  podupada podpuśćcie porządnie Lazara to zrobi tu porządek geheheheh  :D

Stary Pierdola

  • Gość
Jako zupełnie neutralny (mam oczywiście własne sympatie) care bear z High sec powiem tylko . że o C0venie czytałem w superlatywach na wszystkich internacjonalnych forum w przeciwieństwie o Bufu jak bym nie był członkiem centrali to bym nie wiedział ze istnieją i chyba  ten kompleks niższości jest przyczyna postów za przeproszeniem roninka...

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Jako zupełnie neutralny (mam oczywiście własne sympatie) care bear z npc 0.0 powiem tylko . że o C0venie nie czytałem nigdzie poza centrala, podobnie jak i o Bufu czy moim wlasnym corpie ;p

Stary Pierdola

  • Gość
Jako zupełnie neutralny (mam oczywiście własne sympatie) care bear z npc 0.0 powiem tylko . że o C0venie nie czytałem nigdzie poza centrala, podobnie jak i o Bufu czy moim wlasnym corpie ;p

a umiesz czytac?

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
No popatrz, nawet miedzy wierszami...

Stary Pierdola

  • Gość
No popatrz, nawet miedzy wierszami...

i to jest twój problem next time koncentruj się na literach ( takie czarne znaki na białym tle )

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
kira przestan on czyta evenews24 to wie

Stary Pierdola

  • Gość
kira przestan on czyta evenews24 to wie

a ty wróżysz z kart i wiesz co czytam?

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
a ty wróżysz z kart i wiesz co czytam?
evenews24 i tajne akta kgb

Stary Pierdola

  • Gość
evenews24 i tajne akta kgb

mlody czlowieku nie pij tyle

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Imho nikt nie ma checi na zrownanie Covenu i SE bo to nie ma zadnego sensu. Po pierwsze agresor nic by dzieki temu nie uzyskal, po drugie obok jest rozlegle npc space ktorego nie da sie zaoraz i jest ono imba kryjowka. Coven jak i SE moga stamtad  czerpac zyski i zalewac sasiadow skirmishami. Innymi slowy lepiej by bylo roamowac na waszym terenie niz bez sensu zabierac wam sova.

Dobrze o tym wiecie stad macie gleboko gdzies pozorne konsekwencje resetowania wiekszych sojuszy. Nikt do was nie przyleci i nie spali waszej ziemi bo za chwile znowu tam bedziecie. Przesrane to maja ci, co nie maja takiego azylu, u nich sov war to byc albo nie byc.
Mozecie zresetowac cale Eve a i tak nikt was nie bedzie ruszal, bo po conajwyzej skonczy sie to okresowa zmiana domu na ten obok.

Kocie - wspomniales o liczbach w odniesieniu do prawdziwych pvperow i tych co nimi nie sa - ja sie odnosilem do tego samego kiedy wy porownujecie liczby z Initami, czy Syskami. Tym bardziej ze polak i rusek ma taka wredna nature ze im mocniej chcesz go przycisnac tym mocniej w dupe ugryzie.
Owszem, niektorzy twierdzili ze sa sojusznikami SySkow ale nie oszukujmy sie, nikt nie bedzie za kerbirow wojen wygrywal wiec te sojusze mozna sobie o kant tylka rozbic.

Z BUFU chyba tak jest ze albo sie ich lubi albo nienawidzi. Jak do nich przybylem to praktycznie nic nie wiedzialem o sojuszach, wojnach i wspolnych animozjach. U nas jechanie po sobie to chyba narodowa tradycja, robimy to w korpie i np z wami, chociaz nie sadze zeby szla za tym jakas wrogosc.
Moim zdaniem trzymanie sova dla nas jako korpow pvp nie ma sensu gdyz ogracznicza zabawe. Stad pewnie tego nie robimy.

Co by tu sie nie dzialo to mimo tego ze skaczeny sobie do gardel non stop, prowokujemy sie jak tylko mozna - jestesmy polskim community, ktore ma sporo dobrych pvp'erow oraz ma swoj czysto polski alians widoczny na mapie eve. To wszystko razem wziete bardzo mi pasuje :P

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
mlody czlowieku nie pij tyle
on wie wszystko  :(

Stary Pierdola

  • Gość
on wie wszystko  :(

przecież czytam Evenews24

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 30, 2011, 14:58:40 »

1. Zdobywanie - dzieki temu ze latamy z PBNem ex-Coven corpem w ktorym rzadzi Mikker ex-ceo covenu, dokladnie dowiedzielismy sie jak to tam wyglada i - we're not impressed. Mikker pewnego wieczorku nam opisal jak wygladal podboj esoteri, jak wojna z hmm nie pamietam kim syskami? czy cos takiego i nadal We're NOT impressed.


No to chłopaki wiecie już  z kim latacie:) Przecież wtedy on tam też był i to nie szeregowym pilotem !

Pilnujcie się, kiedyś opowie komuś jak to się latało z BUFU!!!!

Dobrze mieć przy sobie kogoś do kogo nie można się odwrócić plecami :P
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
... ze tez wam sie jeszcze chce po raz n-ty flejmowac o tym samym  :P
tbh od kiedy PBN wyszedl z c0ven to juz nie ma z kim dobrze poflejmowac, BUFU nie ma juz swojego nemesis - pozdro dla daela porta  :P
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 30, 2011, 19:42:37 »
No to chłopaki wiecie już  z kim latacie:) Przecież wtedy on tam też był i to nie szeregowym pilotem !

Pilnujcie się, kiedyś opowie komuś jak to się latało z BUFU!!!!

Dobrze mieć przy sobie kogoś do kogo nie można się odwrócić plecami :P
Czyli rozmawiajac o starych dobrych czasach automatycznie staje sie zdrajca i czlowiekem ktoremu nie mozna ufac?Gratulacje logiki...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Re: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 30, 2011, 22:00:09 »
Pilnujcie się, kiedyś opowie komuś jak to się latało z BUFU!!!!

Chupa, tak się składa że Ty teoretycznie możesz opowiedzieć jak się latało z Bufu.

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
No pewnie, że bym mógł :)

...ale po co, nie byłem długo, bo jakoś sobie nie podpasowaliśmy. Może to był dla mnie zły czas na przejście do Bufu, bo i real mnie wtedy dopadł i skile nie te, może to był zły okres dla Bufu, bo nie poczułem z Wami zwu krwi...a może po Watasze, nie było dla mnie możliwości zaaklimatyzować się, kto wie...nie latamy razem... nie ukrywam, że nie dażę was sympatią, bo o mało nie skończyłem z tą gra wtedy, ale było minęło....pewnie mam teraz kompleks Bufu:)....ale w C0ven doskonale się odnajduję i tu zostanę.

Jedni wolą BUFU inni C0ven :) a ja najbardziej nie lubię tych, którym się często zmienia:)

Czyli rozmawiajac o starych dobrych czasach automatycznie staje sie zdrajca i czlowiekem ktoremu nie mozna ufac?Gratulacje logiki...

Szkoda tylko, że z kontekstu wypowiedzi "We're NOT impressed." nie wynika, że mówiłeś o starych DOBRYCH czasach.

Zdrajcą? nie, o nie! Mikerr jedyną osobą, którą zdradziłeś, opowiadając o nie wzbudzających wrażenia wyczynach podczas zdobywania Esoterii, jesteś Ty..no i koledzy z PBN, którzy tam z Tobą ramie w ramie walczyli. To sobie i im odbierasz chwałę, przecież w tamtych czasach to Ty i Twoi koledzy stanowiliście rdzeń PVP w C0ven. Czyżby to co robiliście było, aż tak marne, że nie wzbudza w kolegach z BUFU żadnego wrażenia????
 a może po prostu Miker nie jesteś krasomówca i zbyt skromnie podszedłeś do sprawy, że Twój heroizm koledzy z Bufu odebrali z tak słabym entuzjazmem?

Musicie to sobie chłopaki wyjaśnić, latacie razem i nie macie do siebie szacunku, nie ładnie :)


Nite przemyślałem sprawę..nie mogę powiedzieć jak się latało, bo jedyne roamy jakie wtedy latały to organizował, gość, którego też nie mogę wymienić, bo będzie drama, ale jego nick zaczynał się na A......:P



Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Yurioni

  • Gość

Nite przemyślałem sprawę..nie mogę powiedzieć jak się latało, bo jedyne roamy jakie wtedy latały to organizował, gość, którego też nie mogę wymienić, bo będzie drama, ale jego nick zaczynał się na A......:P
Aldaris?

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Nie :)

Na "A" dwuczłonowe, dobrze tankuje sygnaturą :)

więcej nie napisze
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Nie :)

Na "A" dwuczłonowe, dobrze tankuje sygnaturą :)

więcej nie napisze

hint: znany ze skakania na zero na zaklouczone pod posem tytany...  ;)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
że nie dażę was sympatią, bo o mało nie skończyłem z tą gra wtedy, ale było minęło....pewnie mam teraz kompleks Bufu:)

To mnie zaskoczyłeś nieco, nie wiedziałem że będąc Bufu miesiąc można chcieć skończyć z grą. Z drugiej strony podziwiam Cię za to, że tyle czasu spędziłeś w dreju - przyznaje że bym mógł wtedy skończyć z grą a na pewno zrobić sobie dłuższą przerwę (no offence, mówię to bez przekąsu).
Nie wiem także czy istnieje coś takiego jak "kompleks Bufu". Wtedy ja też miałem za mało skilli żeby samemu latać po null a na roamy z Bufu latałem arbitratorem - zawsze wszyscy ze mnie polewali :P

Co do zmian... wiesz, zanim nie spróbujesz to się nie przekonasz. Ty znalazłeś miejsce dla siebie :)

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies


Musicie to sobie chłopaki wyjaśnić, latacie razem i nie macie do siebie szacunku, nie ładnie :)


http://img716.imageshack.us/img716/554/covenu2.png

Idea kolegow chyba tez nie lubi ;p

(Kazano mi dodac ze autorem jest osoba z IDEA, nie ja, i ze co niedopowiedziane moze byc uzyte przeciw mnie. )
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2011, 20:12:53 wysłana przez Kira Korpii »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
D... D... Drama BOOOOOOMB!
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Wiesz Nite ja tez sie dziwie że dałem radę w tym Drejku, i uwierz wszyscy mają go dosyć, to toporny ship ale dał radę odeprzeć atak, i był to najlepszy wybór w tym przypadku, może jest prosty jak...na pewno nie cep :)...ale w tym wypadku był zajebiście skuteczny.

kurde jakby nie patrzył to DRAKE wygrał ta wojnę!!!

Zresztą wiesz liczy się  towarzystwo, a my mimo wszystko bawiliśmy się dobrze :)

No można mieć depresje evkową, jak się trafi do Bufu i myśli się, że na CTA na long mogą lecieć tylko statki które walą na 100km, a moje nie chciały tak daleko strzelać:) to się podłamałem:( i nikt kurde mi wtedy nie powiedział, ze suport tez się przydaje :) Nie ma to jak noob :) w dodatku wymyśliłem sobie że będę E-war, i nikt mnie nie wyprowadził z błędu i skilowałem z uporem maniaka to Lachesis,a jak już mogłem w nie wsiąść to któryś z wodzów (Nite wie który) powiedział, że to shit ship i mogę sobie go w d...wsadzić :) Możecie mi powiedzieć dlaczego nikt mi wtedy nie powiedział, że gallente to wogóle są do dupy? Jakbym wtedy crosował na matarów, to bym sobie oszczędził mnóstwo głupich i nieprzydatnych skili, na szipy które do PVP na razie za nic się nie nadają. Dopiero w Yarr mi powiedzieli, Chupa co ty k...robisz skiluj matarów, bo z tym co masz to sobie nie postrzelasz.

Zapytam dlaczego w Bufu nikt mi tego nie powiedział???

chyba wytoczę wam proces za zmarnowanie polowy skili:)

kurde podoba mi się ten wątek :)
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Goomich

  • Gość
http://img716.imageshack.us/img716/554/covenu2.png

Idea kolegow chyba tez nie lubi ;p

(Kazano mi dodac ze autorem jest osoba z IDEA, nie ja, i ze co niedopowiedziane moze byc uzyte przeciw mnie. )

Ciekawe, czy chodziło o tryta z konwoju... :P

Cytuj
No można mieć depresje evkową, jak się trafi do Bufu i myśli się, że na CTA na long mogą lecieć tylko statki które walą na 100km, a moje nie chciały tak daleko strzelać:)

Trzeba było skillować Caldari, to byś latał na close na 100km. :P

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Eee no jak to, ja latałem na cta w supporcie właśnie harbem, flota od początku dzieliła się na snipe besiki i support, przespałeś jak to mówili :P
Lachesis - latałeś keresem na dumpach a to co innego niż lachesis.
Na naszym kb jesteś nawet w muninie (ale to chyba nie za czasów Bufu)

Galente nie są z dupy, są specyficzni. Na pewno szybciej powalczysz amarami/matarami czy caldari.

Jeśli chodzi o dreja to ja nic nie mam do dreja tylko chodzi mi o używanie 1 shipa non stop przez tak długi czas.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Aż człowieka świerzbi żeby po przeczytaniu czegoś takiego popatrzeć który bufon ile kilii ma na ich top shipie :P
http://www.bu-fu.org/kb/?a=corp_detail&crp_id=6326&view=ships_weapons

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
I dla porównania top ship Covenu:
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=alliance_detail&all_id=438&view=ships_weapons  :P

po dreju to już ładnie równo potem macie.

@Mando - ciekawe z tymi vagasami bo sprawdzilem teraz kilku killerow i wszyscy maja na pierwszym miejscu rapiera... z top 10 3 miało na 1 miejscu vage w tym 2 praktycznie tyle samo killsow w innych shipach.