Śmietnisko > Flamewar

C0ven ssie paukę, a BuFu jest do dupy(było: Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie)

(1/19) > >>

Nitefish:
Panowie (i Panie) nie ma co jebać psa w chorą dupę, jak mawiał mój przyjaciel. IT wywali się na cyce, bo klątwa BUFU działa. Co do Covenu, AAA i innych takich.... nigga please - jak przyszło co do czego i pojawiła się zgraja barbarzyńców to po AAA pozostał popiół.
Potem nagle wielkie ruszenie, kiedy wiadomo było że INIT zostaje samo i mieliscie znaaaczną przewagę we wszystkim. Wielki heroizm... typowy dla Eve.

Jak AAA i spółka była w mniejszosci to spieprzali do npc space a po AAA zostało wspomnienie, teraz kiedy Init jest w mniejszosci i jeszcze ich ruscy napierniczaję z boku to nagle zrobili się z was wielcy herosi. Chyba herosi promocji w Biedronce.

Chłopaki Coveniaki - kiedy wreszcie cos zdobędziecie samodzielnie albo SAMI zrobicie kampanie gdziekolwiek. Siedzicie w ciepłym kurwidołku i tyle, rozwój = 0, drakes = 10.

Smiejecie się z innych a sami nic nie znaczycie. Proponowałbym nieco wstrzemięźliwosci bo kreujecie się na na poskromiciela wielkich sojuszy a tak na prawdę jak po was przylecieli to spieprzaliscie gdzie pieprz rosnie (sam tam bylem i widziałem oraz słyszałem lamenty ze bloob i w ogóle).

Miłego weekendu, życzy Nitefish.

Jrkan:

--- Cytuj ---Potem nagle wielkie ruszenie, kiedy wiadomo było że INIT zostaje samo i mieliscie znaaaczną przewagę we wszystkim. Wielki heroizm... typowy dla Eve.

Jak AAA i spółka była w mniejszosci to spieprzali do npc space a po AAA zostało wspomnienie, teraz kiedy Init jest w mniejszosci i jeszcze ich ruscy napierniczaję z boku to nagle zrobili się z was wielcy herosi.

--- Koniec cytatu ---

To teraz w BUFU obowiązuje taka wersja historii tego konfliktu? Gratuluję, ale może nie wynoś tego poza BUFU, bo tylko się w ten sposób ośmieszasz.


--- Cytuj ---Chłopaki Coveniaki - kiedy wreszcie cos zdobędziecie samodzielnie albo SAMI zrobicie kampanie gdziekolwiek. Siedzicie w ciepłym kurwidołku i tyle, rozwój = 0, drakes = 10.

--- Koniec cytatu ---

Samodzielnie w dzisiejszych czasach można co najwyżej roamować.


--- Cytuj ---Smiejecie się z innych a sami nic nie znaczycie. Proponowałbym nieco wstrzemięźliwosci bo kreujecie się na na poskromiciela wielkich sojuszy a tak na prawdę jak po was przylecieli to spieprzaliscie gdzie pieprz rosnie (sam tam bylem i widziałem oraz słyszałem lamenty ze bloob i w ogóle).

--- Koniec cytatu ---

Możesz uściślić kiedy i kto po nas przyleciał i gdzie spieprzaliśmy. Bo nie mogę sobie przypomnieć takiego wydarzenia.

CATfrcomCheshire:

--- Cytat: Nitefish w Styczeń 29, 2011, 01:26:27 ---Panowie (i Panie) nie ma co jebać psa w chorą dupę, jak mawiał mój przyjaciel. IT wywali się na cyce, bo klątwa BUFU działa. Co do Covenu, AAA i innych takich.... nigga please - jak przyszło co do czego i pojawiła się zgraja barbarzyńców to po AAA pozostał popiół.
Potem nagle wielkie ruszenie, kiedy wiadomo było że INIT zostaje samo i mieliscie znaaaczną przewagę we wszystkim. Wielki heroizm... typowy dla Eve.

Jak AAA i spółka była w mniejszosci to spieprzali do npc space a po AAA zostało wspomnienie, teraz kiedy Init jest w mniejszosci i jeszcze ich ruscy napierniczaję z boku to nagle zrobili się z was wielcy herosi. Chyba herosi promocji w Biedronce.

Chłopaki Coveniaki - kiedy wreszcie cos zdobędziecie samodzielnie albo SAMI zrobicie kampanie gdziekolwiek. Siedzicie w ciepłym kurwidołku i tyle, rozwój = 0, drakes = 10.

Smiejecie się z innych a sami nic nie znaczycie. Proponowałbym nieco wstrzemięźliwosci bo kreujecie się na na poskromiciela wielkich sojuszy a tak na prawdę jak po was przylecieli to spieprzaliscie gdzie pieprz rosnie (sam tam bylem i widziałem oraz słyszałem lamenty ze bloob i w ogóle).

Miłego weekendu, życzy Nitefish.

--- Koniec cytatu ---

./o\ dlatego wlasnie staram sie nie pisac postow jak jestem pijany...

P.S. Panowie z BUFU, mam taka propozycje, wydajcie Mala Czerwona Ksiazeczke z Jedynie Sluszna Wersja Obowiazujacej Historii C0venu, ktora kazdy z Was bedzie zawsze nosil przy sobie i czytal sobie do sniadania i w trudnych chwilach, kiedy bedzie wam zle i bedziecie szukac pocieszenia, mozecie ja nawet rozdawac w Jita na undoku i w Unseen w czasie szkolen, ale skonczcie juz z tymi atakami na Centrali, bo to jest juz nudne. Naprawde nie ma potrzeby spamowania kazdego tematu chociaz ocierajacego sie o c0ven (ten sie akurat nawet nie ociera) waszymi wynurzeniami, wasze zdanie jest powszechnie znane po co w kolko o tym gadac... Troche mi to przypomina Kierowce Tankowca, ktory obsesyjnie w kazdym watku wklejal zdanie "Esoteria do wziecia!!!", ale jak widac nawet w jego wypadku czas leczy rany - postarajcie sie mniej o nas myslec i mowic, to moze wam tez kiedys przejdzie.

Siewca Titum:

--- Cytat: Nitefish w Styczeń 29, 2011, 01:26:27 ---Panowie (i Panie) nie ma co jebać psa w chorą dupę, jak mawiał mój przyjaciel. IT wywali się na cyce, bo klątwa BUFU działa. Co do Covenu, AAA i innych takich.... nigga please - jak przyszło co do czego i pojawiła się zgraja barbarzyńców to po AAA pozostał popiół.
Potem nagle wielkie ruszenie, kiedy wiadomo było że INIT zostaje samo i mieliscie znaaaczną przewagę we wszystkim. Wielki heroizm... typowy dla Eve.

Jak AAA i spółka była w mniejszosci to spieprzali do npc space a po AAA zostało wspomnienie, teraz kiedy Init jest w mniejszosci i jeszcze ich ruscy napierniczaję z boku to nagle zrobili się z was wielcy herosi. Chyba herosi promocji w Biedronce.

Chłopaki Coveniaki - kiedy wreszcie cos zdobędziecie samodzielnie albo SAMI zrobicie kampanie gdziekolwiek. Siedzicie w ciepłym kurwidołku i tyle, rozwój = 0, drakes = 10.

Smiejecie się z innych a sami nic nie znaczycie. Proponowałbym nieco wstrzemięźliwosci bo kreujecie się na na poskromiciela wielkich sojuszy a tak na prawdę jak po was przylecieli to spieprzaliscie gdzie pieprz rosnie (sam tam bylem i widziałem oraz słyszałem lamenty ze bloob i w ogóle).

Miłego weekendu, życzy Nitefish.

--- Koniec cytatu ---

Piłeś ? Nie pisz.
Zapomniało Ci się, że na początku konfilktu INIT było liczniejsze. Rozumiem, że Ty jakbyś był ceo w momencie gdyby z 5 ally które mają wojnę z Tobą  2 się rozpadły a  jeden wrócił do siebie to ty byś przerwał walkę :D  A w przypadku gdyby Twój wróg został najechany w plecy nie dosyć że walkę byś przerwał a do tego jeszcze pomógł im :D Oj Nietfish Nietfish, zamiast pisać bzdury wróć na pasek  kopać bistot :D

--- Cytuj ---Chłopaki Coveniaki - kiedy wreszcie cos zdobędziecie samodzielnie albo SAMI zrobicie kampanie gdziekolwiek. Siedzicie w ciepłym kurwidołku i tyle, rozwój = 0, drakes = 10.
--- Koniec cytatu ---

YY czy to czasem nie BUFU nic nigdy nie zdobyło i przez długi czas było dumnym petem Boba o nazwie Azor? :)

Auenarel:

--- Cytat: Siewca Titum w Styczeń 29, 2011, 08:06:11 ---@nitefish
Rozumiem, że Ty jakbyś był ceo w momencie gdyby z 5 ally które mają wojnę z Tobą  2 się rozpadły a  jeden wrócił do siebie to ty byś przerwał walkę :D

--- Koniec cytatu ---

no przecie juz tak zrobili raz w Atlasie.. :P teraz im zal d.. sciska ze AAA potrafilo sie zreorganizowac i wrocic do duzej polityki, a Atlas zawsze bedzie sie kojarzyc z wielkim blamazem przy rozpadzie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej