Autor Wątek: Wojownik w spódnicy  (Przeczytany 5441 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Wojownik w spódnicy
« dnia: Styczeń 26, 2011, 01:06:31 »
http://www.smog.pl/wideo/41902/ta_dziewczyna_pokonalaby_cie_w_walce/

ps. To co pokazuje ta dziewczyna to jedynie żonglerka a nie walka bo może i ma nadgarstki wyrobione ale czy silę w nich to raczej wątpię

Crux

  • Gość
Odp: Wojownik w spódnicy
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 26, 2011, 02:09:26 »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Wojownik w spódnicy
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 26, 2011, 08:50:15 »
Ciekawe czy ta dziewczyna umie się bronić przed lecącym w jej stronę śmietnikiem...

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojownik w spódnicy
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 26, 2011, 10:34:46 »
Ciekawe czy ta dziewczyna umie się bronić przed lecącym w jej stronę śmietnikiem...

Dość żwawo się porusza dziewczę więc zakładam, że mogła by unik zrobić.

Diakon Gamal

  • Gość
Odp: Wojownik w spódnicy
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 26, 2011, 10:37:02 »
Nie wiem jak to ma jej się przydać w kuchni...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Wojownik w spódnicy
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 26, 2011, 10:53:55 »
Dość żwawo się porusza dziewczę więc zakładam, że mogła by unik zrobić.

Śmietnik - odpowiednio rzucony - zadaje dodatkowo splash damage, a lecąca w stronę ofiary zawartość niszczy morale. Myślisz, że ona jest na to gotowa?

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojownik w spódnicy
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 26, 2011, 10:57:09 »
@Nite dawno mnie nikt tak nie rozbawił. Dzięki chłopie ];))))))

NeX

  • Gość
Odp: Wojownik w spódnicy
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 26, 2011, 13:27:17 »
  Zazdrośnicy jesteście i tyle :P
Byłem przy okazji treningów córki na pokazach różnych technik Kung fu w wykonaniu zarówno gości z Chin jak i naszego prestiżowego oddziału z Warszawy. W skład treningu wchodzi między innym walka białą bronią długą i krótką. To co dziewczyny potrafią zrobić z tą było nie było ciężką bronią wykracza daleko poza pospolite odcięcie komuś łba. Nawet przez myśl by mi nie przeszło powątpiewać w siłę kogoś kto potrafi wyprowadzić uderzenie kilkoma kilogramami stali z szybkością poniżej progu reakcji przeciętnego człowieka.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Wojownik w spódnicy
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 26, 2011, 13:39:50 »
zgadzam się z wyjątkiem fragmentu ...kilka kilogramów stali  :)
Sneer Quen

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Wojownik w spódnicy
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 26, 2011, 13:42:38 »
Czekaj, jak w stronę takiej laski leci śmietnik (wszystko tak jak opisywałem wyżej), ona go tnie na pół to ma jeszcze większy problem, bo teraz jak wreszcie skuma, że czas spierdaczać to ma już do ominięcia 2 połówki śmietnika + zawartość.

Blutbart

  • Gość
Odp: Wojownik w spódnicy
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 26, 2011, 21:28:16 »
Wiesz Nite.. ja to myslę że jak laska, która długo trenowała (bo dla takich efektów trzeba długo trenować) zobaczyła lecący w swoją stronę śmietnik, to by go ominęła, a potem by skrzywdziła rzucającego owym śmietnikiem, zanim ten zdążyłby się zorientować się co się stało.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Wojownik w spódnicy
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 27, 2011, 09:14:25 »
Pamiętaj, że tak samo są mistrzowie rzucania przedmiotami użyteczności publicznej. Jak zawiedzie śmietnik mamy jeszcze w zanadrzu staropolski młynek ławą (może być parkowa, która zazwyczaj stoi koło śmietnika).

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojownik w spódnicy
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 27, 2011, 11:07:14 »
Wyobraźni Rybce nie można omówić ];)

NeX

  • Gość
Odp: Wojownik w spódnicy
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 27, 2011, 12:48:57 »
Nie wiem jak u Nitefisha, ale u mnie  ławki, to deski śrubowane na betonie. Zerwanie takiej półcalowej śrubki w biegu, to ja dziękuję, chyba że deska już spróchniała, ale wtedy niewielki z niej pożytek. Ze śmietnikiem ten sam problem. Pudzian może by i betonowcem rzucał, ale czas, czas, czas... W ostateczności obstawiam tradycyjną butelkę po piwie, jakiś kamień, piasek i w długą  :P

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Wojownik w spódnicy
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 27, 2011, 13:10:33 »
http://www.smog.pl/wideo/41902/ta_dziewczyna_pokonalaby_cie_w_walce/

ps. To co pokazuje ta dziewczyna to jedynie żonglerka a nie walka bo może i ma nadgarstki wyrobione ale czy silę w nich to raczej wątpię

Jeśli można mi wtrącić to nie tyle o 'czystą siłę' tu chodzi - mógłbyś pokonać ja na rękę każdorazowo.. ba! nawet jedną ręką na jej dwie - ale fakt że szabla jest "rozbujana" powoduje że sama w sobie ma już od cholery "siły".
Nie tyle siła jest tu ważna inaczej każdy z dwuręcznym mieczem by wygrywał - co koordynacja i właśnie to "rozbujanie".

Co do kobiet-wojowników, nie wątpię że na pięści miałyby przechlapane :), niezależnie od zręczności i szybkości faceci zwykle są równie jeśli nie bardziej zręczni i szybcy mimo większej masy (mięśnie nie tylko zwiększają masę wbrew temu co karki sądzą ;p).
Sam ćwiczyłem parę ładnych lat aikido i muszę się przyznać że jedyne "uszkodzenia" jakie miałem w ciągu tego czasu były przez dziewczyny (bo same nie doceniały własnej siły i tegoż "rozbujania" wspomnianego wyżej), a przy tym parę sztuczek od nich podpatrzyłem.
Mój problem był taki że nawet jak na swoją wagę miałem od cholery siły (chłop z chłopa w końcu ;p) i jak mi coś nie wychodziło byłem w stanie faceta swojej wagi lub nawet nieco większego po prostu przestawić w całości tak by mi "nie fikał" - dziewczyny nie miały szansy tego dokonać i albo robiły techniki dobrze, albo wcale - stąd jak coś mi nie szło wystarczyło się przyjrzeć jak to niewiasty robią bo zawsze był jakiś trick :)

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojownik w spódnicy
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 27, 2011, 13:11:58 »
Lub wyłamać gałąź z okolicznego drzewa ];)

ps. Trzeba nam uważać na Okropniaka w takim razie i w razie czego wódki Mu nie polewać za dużo bo później wszystkich po kątach będzie rozstawiał ];)

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Wojownik w spódnicy
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 27, 2011, 13:12:28 »
Butelka po piwie - żaden szanujący się dres nie wypija piwa duszkiem, piwo się smakuje. Podobnie żaden szanujący się dres nie zrobi tulipana z pełnej butelki piwa bo to nie jest ekologiczne.

W mieście też nie wolno nosić miecza więc nie czepiajmy się przymocowanych do podłoża ławek. Ale załóżmy, że ławka jest przymocowana. Niby klops... a jednak nie! Zgodnie z normami budowlanymi w naszym kraju oraz sprytem ulicznych wojowników oskubanie chodnika z polbruku czy płytek chodnikowych to moment. Czy wspomniałem, że po kilku bronkach mamy +10 do siły i przemieszczania przedmiotów nie do przemieszczenia?

Kiedy w stronę naszej dzielnej kobity leci grad betonu i masy betonopodobnej koledzy (bo przecież nikt nie będzie na ulicy pił piwa sam) wyjmują ławkę z ziemi wspólnymi siłami.

Poza tym zawsze można rzucić w stronę oprawcy z mieczem dowolny pocisk - kępę trawy (+2 do oślepienia od ziemi, 20% random na dodatkową psią kupę w trawie), pudelka (+5 do troski i zawahania), markowany rzut nicością (+5 do wtf? i bezsilności),....

... oraz wypowiedzenie magicznego zaklęcia - "ale jesteś brzydka" (AoF zdruzgotanie)

Jak widać w brutalnej rzeczywistości lola z mieczykiem w łapce ma tyle szans co chomik w maszynce do mięsa.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojownik w spódnicy
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 27, 2011, 13:20:40 »
Nite jesteś niemożliwy. Zacznij może pisać coś to wszyscy będą bardzo dobrze bawili się czytając wszystko co stworzysz ];)
...
Poza tym zawsze można rzucić w stronę oprawcy z mieczem dowolny pocisk - kępę trawy (+2 do oślepienia od ziemi, 20% random na dodatkową psią kupę w trawie), pudelka (+5 do troski i zawahania), markowany rzut nicością (+5 do wtf? i bezsilności),....
...

Mnie ten motyw z randomową kupą przenicował z deczka ];)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojownik w spódnicy
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 27, 2011, 13:25:51 »
stuff

Jak ja przetrwałem jedną imprezę siedząc obok tego gościa :O


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

NeX

  • Gość
Odp: Wojownik w spódnicy
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 27, 2011, 13:34:24 »
Nitefish  ROX!  >:D

Aż przypomniały mi się MUDy i gry z prawdziwym game masterem.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Wojownik w spódnicy
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 27, 2011, 15:42:10 »
Lub wyłamać gałąź z okolicznego drzewa ];)

ps. Trzeba nam uważać na Okropniaka w takim razie i w razie czego wódki Mu nie polewać za dużo bo później wszystkich po kątach będzie rozstawiał ];)

a gdzie tam - ostatnio na treningu byłem jakieś 6 lat temu - i teraz już prawie 100kg na liczniku - stąd ruszyłem na siłownię gdzie walczę  z hantlami po 5kg...... kufa... wstyd jak chuj ale co poradzę, mam nadzieje ze podskocze niedlugo choc do 10kg ;p

Pienias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pienias
  • Korporacja: The Scope
Odp: Wojownik w spódnicy
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 29, 2011, 03:32:53 »
Nite: cos ty sie uczepil tych smietnikow, kup na trawie itp? Jesli ta laska jest tak dobra w walce jak w tym cyrkowym pokazie to by tych twoich asow z lawki pociela na plasterki (bo bez zelaza to jej nie widze)
Okro: jak chcesz chudnac to a propos tematu - polecam sztuki walki ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2011, 03:45:31 wysłana przez Pienias »

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Wojownik w spódnicy
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 29, 2011, 12:11:08 »
przecież to co robi to skądinąd atrakcyjne dziewczę to jest taniec. Z jakąkolwiek walką to nie ma nic wspólnego. Ot ładnie wygląda jak macha tymi mieczykami.
Some Men Just Want to Watch the World Burn

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojownik w spódnicy
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 29, 2011, 13:04:16 »
Okro to grubas
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.