Autor Wątek: OhaYo  (Przeczytany 4521 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szomik

  • Gość
OhaYo
« dnia: Styczeń 18, 2011, 15:30:39 »
Witam jestem Szomik, a to moje drugie spotkanie z eve pierwsze trwało jeśli dobrze pamiętam dwa dni i było dawno temu...(chyba cztery lata temu) ;) tak więc jestem noobem, i zapewne nie raz będę was męczył głupotami >:D

Grałem w wiele mmorpgów (kal, mu, lineage2, silkroad, ff14) ale z tego co czytam na tym forum na nie wiele zda mi się to doświadczenie. Tym razem mam zamiar zabrać się za tą grę bardziej dojrzale i się nie zrażać ogromem uniwersum.

Pozdrawiam wszystkich

Ps: Jeśli ktoś myśli nad ff14 to niech poczeka na wersje ps3, choć jeśli o mnie chodzi gra przypomina bardziej książkę w kawałkach, aniżeli grę, a lokacje wieją przeogromną pustką :(

Oxylan

  • Gość
Odp: OhaYo
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2011, 15:47:37 »
Cześć

Też grałem w mu jakiś rok na globalu może wiecęj ale to było kilka lat temu, miałem dk lvl 126 seta +9+12   8) pozniej l2 i jakies pomniejsze mmo, AOC, teraz leci już czwarty rok w eve  ::)

Powodzenia w EVE

o7

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: OhaYo
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2011, 15:58:48 »
Witam jestem Szomik, a to moje drugie spotkanie z eve pierwsze trwało jeśli dobrze pamiętam dwa dni i było dawno temu...(chyba cztery lata temu) ;) tak więc jestem noobem, i zapewne nie raz będę was męczył głupotami >:D

Witamy witamy,

Od tego między innymi jest forum by męczyć pytaniami o ile nie jest to 54 takie samo pytanie ;) (niektórzy się wtedy robią trochę nerwowi...)

Tym razem mam zamiar zabrać się za tą grę bardziej dojrzale i się nie zrażać ogromem uniwersum.
Aby Universum przestało straszyć ogromem po ukończeniu tutoriali polecam Unseen Academy
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Szomik

  • Gość
Odp: OhaYo
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2011, 16:23:24 »
Cytuj
Też grałem w mu jakiś rok na globalu może wiecęj ale to było kilka lat temu...
Dzięki za powitanie, co do mu to sprawa sprzed dziesięciolecia :P więc już za dużo nie pamiętam.

Cytuj
Od tego między innymi jest forum by męczyć pytaniami...
Również witam, i trzymam za słowo  :)

Żeby nie brudzić na forum za bardzo, przy okazji spytam czy wiadomo kiedy odpalą serwer, dodam że od kilku dni grasowałem tu jako gość i się napalałem na eve, a dziś kupiłem licencję w ciemno. Noo ale tu mały zonk i ciśnienie mi rośnie...

Starakopara

  • Gość
Odp: OhaYo
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 18, 2011, 16:45:14 »
(...)
Żeby nie brudzić na forum za bardzo, przy okazji spytam czy wiadomo kiedy odpalą serwer, dodam że od kilku dni grasowałem tu jako gość i się napalałem na eve, a dziś kupiłem licencję w ciemno. Noo ale tu mały zonk i ciśnienie mi rośnie...

wg. CCP Tranquility rusza o 16:00 UTC, ale wziąłbym poprawkę, tak z godzinę więcej.

btw witamy na Centralowym pokładzie

o7

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: OhaYo
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 18, 2011, 16:46:02 »
Co to Licencja w ciemno ??
Coś ala randka w ciemno? ];p

ps. Najpierw była 13 później sam zwróciłem uwagę, że przestawili na 15 a teraz już 16 ?

Starakopara

  • Gość
Odp: OhaYo
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 18, 2011, 16:52:22 »
(...)
ps. Najpierw była 13 później sam zwróciłem uwagę, że przestawili na 15 a teraz już 16 ?

tia, wróciłem z roboty do domciu i pełen wiary i nadziei odpaliłem evke, a tu info , że planują odpalenie TQ na 16:00 UTC, no to logoff i bobrowanie na Centrali  ;)

Szomik

  • Gość
Odp: OhaYo
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 18, 2011, 16:55:44 »
Dzięki Starakopara, za powitanie i info...

Cytuj
Co to Licencja w ciemno ??
Coś ala randka w ciemno? ];p
Hehe, może rzeczywiście głupio to zabrzmiało. Lecz sedno w tym iż opłaciłem abonament by się zmotywować do grania, a w "ciemno" z powodu iż jeszcze nie udało mi się zalogować. Dopiero po opłaceniu gry zacząłem bawić się swoim routerem by nadać DMZ na moje IP, a tu niespodzianka update serwera... 

Starakopara

  • Gość
Odp: OhaYo
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 18, 2011, 17:03:40 »
Dzięki Starakopara, za powitanie i info...
Hehe, może rzeczywiście głupio to zabrzmiało. Lecz sedno w tym iż opłaciłem abonament by się zmotywować do grania, a w "ciemno" z powodu iż jeszcze nie udało mi się zalogować. Dopiero po opłaceniu gry zacząłem bawić się swoim routerem by nadać DMZ na moje IP, a tu niespodzianka update serwera...

ale dzięki temu od razu na starcie będziesz miał możliwość wyrzeźbienia sobie mordki 3D, a Ci centralowicze co grają po kilka lat " męczyli " się z płaskimi obrazkami ( ja po 2 latach mam dość tej facjaty, po patchu czeka ją totalny remodelling ) , więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;)

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: OhaYo
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 18, 2011, 17:40:29 »
oooooo Koparko nie podoba Ci sie własna facjata i chcesz lifting robić ?? ];ppp

raspael

  • Gość
Odp: OhaYo
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 18, 2011, 19:18:33 »
Witam na Centrali! Jakbys sie chcial zapisac do Akademii to dawaj dawaj, pierwsze szkolenia sa na Piatek przewidziane!

Pozdro,
Rasp (swiezoupieczony kadet)

Szomik

  • Gość
Odp: OhaYo
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 18, 2011, 20:09:31 »
Dzięki tak zamierzam zrobić, pomoc na pewno się przyda. Na razie skończyłem podstawowy tutorial, więc biorę się za pozostałe pięć. Co prawda miałem już kłopoty na starcie, tworzenie postaci przyciąga na myśl simsy ;) a no właśnie znając życie za tydzień znudzi mi się facjata mojej postaci i będę chciał ją zmień, czy jest to możliwe. Po za tym czy Unseen ma jakiegoś chata w grze? Znalazłem w językach polski chat, ale nie wiem gdzie szukać klubowych.

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: OhaYo
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 19, 2011, 07:23:28 »
Dzięki tak zamierzam zrobić, pomoc na pewno się przyda. Na razie skończyłem podstawowy tutorial, więc biorę się za pozostałe pięć. Co prawda miałem już kłopoty na starcie, tworzenie postaci przyciąga na myśl simsy ;) a no właśnie znając życie za tydzień znudzi mi się facjata mojej postaci i będę chciał ją zmień, czy jest to możliwe. Po za tym czy Unseen ma jakiegoś chata w grze? Znalazłem w językach polski chat, ale nie wiem gdzie szukać klubowych.
A stworzyłeś kiedy - bo jeśli przed patchem to będziesz musiał zmienić obligatoryjnie; jeśli po to chyba tylko za opłatą.

Co do czatów to in game masz dostępne:
# CENTRALA - do pogawędek ogólnych,
# CENTRALA NOOBS - dla początkujących i nie tylko (pod opieką Unseen)
# CENTRALA REKRUTACJA - kanał rekrutacyjny.
oraz sławetne
# POLISH - które utożsamiane jest z trolish
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Starakopara

  • Gość
Odp: OhaYo
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 19, 2011, 07:49:48 »
oooooo Koparko nie podoba Ci sie własna facjata i chcesz lifting robić ?? ];ppp

niom, nie podoba się  ;), chcę żeby była jeszcze bardziej " wrogo " wyglądająca. Ma być złą dzifką Civire  >:(
Dziś jak wrócę z pracy to najpierw ją uśpię jakimś drugiem, nerve sticks wydają się odpowiednie, a potem za kudły zaciągnę do chirurga plastycznego :)

Szomik

  • Gość
Odp: OhaYo
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 21, 2011, 07:20:24 »
Dzięki trochę się wciągnąłem i właściwie nie wyłączałem gry ;p no ale muszę sobie odpocząć gdyż z własnej nie przymuszonej głupoty straciłem 2 destroyery, pierwszego gdy drony npc założyły mi scrable(chyba dobrze nazywam blokadę warpa), a drugiego kilometr obok gdy sprawdzałem "czy się uda"... Więc się relaksuje po za grą :D

Ale mniejsza z tym złożyłem aplikacje do Unseen Academy  ale narazie głucho bez odzewu, tutorial mam za sobą i kawałek epic eventa...

Przy okazji jak chronić się przed blokadą warpa, nie chcę testować trzeci raz na własnej skórze :P

Starakopara

  • Gość
Odp: OhaYo
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 21, 2011, 07:50:18 »
Dzięki trochę się wciągnąłem i właściwie nie wyłączałem gry ;p no ale muszę sobie odpocząć gdyż z własnej nie przymuszonej głupoty straciłem 2 destroyery, pierwszego gdy drony npc założyły mi scrable(chyba dobrze nazywam blokadę warpa), a drugiego kilometr obok gdy sprawdzałem "czy się uda"... Więc się relaksuje po za grą :D

Ale mniejsza z tym złożyłem aplikacje do Unseen Academy  ale narazie głucho bez odzewu, tutorial mam za sobą i kawałek epic eventa...

Przy okazji jak chronić się przed blokadą warpa, nie chcę testować trzeci raz na własnej skórze :P

albo dps-em ( czytaj: zabij to ścierwo zanim ono Cię pogryzie ) albo załóż w low slot Warp Core Stabilizer
Możesz też poświęcić kilka godzin żeby wyskillować cruisery i założyć większe guny  :), wtedy te scramblujące drony spadną szybciej

Precelek

  • Can i Meepo ? i have perfect micro skillz!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Precelek
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: Uprising.
Odp: OhaYo
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 21, 2011, 09:07:19 »
albo załóż w low slot Warp Core Stabilizer

LOL

nie zakladaj tego napisz jakim destroyerem latasz to ktos ci fita skombinuje :)

Szomik

  • Gość
Odp: OhaYo
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 21, 2011, 09:20:02 »
Cytuj
nie zakladaj tego napisz jakim destroyerem latasz to ktos ci fita skombinuje
hehe a jakim detroyerem z Caldari może latać noobek ;) dodam że nie mam kumpli co by mi kupili t2 :D

Cytuj
albo dps-em ( czytaj: zabij to ścierwo zanim ono Cię pogryzie ) albo załóż w low slot Warp Core Stabilizer
Możesz też poświęcić kilka godzin żeby wyskillować cruisery i założyć większe guny  , wtedy te scramblujące drony spadną szybciej
Przy drugiej próbie miałem w low Warp Core Stabilizer i medach różne tarcze, efekt był dobry... Dwa razy dłużej mnie rozwalali :D
Skille na cruisery są w kolejce będą gotowe za 49h

Dobra, a przy okazji po co są certyfikaty, zebranie kompletu skillów daje jakiś bonus, czy to tylko podpowiedź w jakim kierunku się rozwijać by mieć dobry statek?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: OhaYo
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 21, 2011, 09:54:00 »
Dobra, a przy okazji po co są certyfikaty, zebranie kompletu skillów daje jakiś bonus, czy to tylko podpowiedź w jakim kierunku się rozwijać by mieć dobry statek?

To drugie. Przy czym wymagania są przegięte i generalnie traktuj to z dużym przymrużeniem oka.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...