Autor Wątek: Nowy gracz - Matar  (Przeczytany 19636 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 07, 2011, 23:42:34 »
Zrób BC-ka i ceptora i dawaj do BUFU ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

lkasprzak

  • Gość
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 08, 2011, 00:06:18 »
dzieki sokoleoko za porady i zachete :) ostatnio sporo czytalem o deskach w solo i jako ze moje skile nie pozwalaja na walke z frytami z fitem t2 rozmyslam o polataniu na thrasherze, moze na artach i mwd i walce na dystans czy lepiej ac i bliskie zwarcia?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 08, 2011, 00:51:48 »
Destroyery łączą wady frytek i cruiserów, nie dając nic w zamian. Zgoda, akurat Thrasher wyprzedza od parę długości swoje odpowiedniki, ale nadal jest to crap.

Lepiej latać lepszą frytką (RF Firetail/Dramiel) a potem cruiserem T1 niż deską.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

lkasprzak

  • Gość
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 08, 2011, 12:49:27 »
kolejna gładka akcja :) Z kolegą R4keZem na kierunkowym znaleźliśmy Herona w SS. Szybka zmiana statku na Probe - dwie minuty i lokacja znana. Co ciekawe wyprobowało też Cormoranta. Szybki dock i podmiana na Riftera, warp na 0, ugadaliśmy się że łapiemy deskę. Gdy byłem na miejscu szybki orbit, web, scrambl - kolega w desce nawet się nie bronił. R4keZ dowarpował za chwilę i już pruł w dechę z Barrage :P pękła raz dwa :) loot kijowy. Ekipa skanowała chyba pod gravimetric.  50km dalej stał Hulk, żałuję że go spróbowaliśmy złapać.  Pytanie: Czemu Hulka nie wyprobowało, dowarpował chwilę później?

http://www.unseen.pl/killboard/?a=kill_detail&kll_id=6420

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 08, 2011, 13:09:29 »
Najprawdopodobniej.
Ewentualnie miałeś tak filtr skanera ustawiony, że wyłapywał tylko niektóre rodzaje statków (czyt. miałeś "odhaczone" coś takiego jak exhumers).
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 08, 2011, 13:19:30 »
Pytanie: Czemu Hulka nie wyprobowało, dowarpował chwilę później?

Ale w ogóle nie miałeś żadnej sygnatury, czy miałeś na mniej niż 100% i dopiero po warpnięciu na grid okazało się co tam jest?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

lkasprzak

  • Gość
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 08, 2011, 14:19:20 »
na skanowaniu miałem jednego shipa Herona na 100%, po najechaniu na ikonę by dodać bookmarka pojawiła się druga ikona z deską. Hulka nie pokazało, a w overview mam wszystkie statki zaznaczone. Przed chwilą wyprobowałem tego Herona jeszcze raz ale warpnąłem na 0 a on był 60km ode mnie i uciekł :/

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 08, 2011, 14:29:58 »
overview mam wszystkie statki zaznaczone.

Nie chodzi o overview tylko fitry w okienku skanera.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 08, 2011, 14:55:14 »
Ustawiasz filtr skanera pod tym białym "trójkącikiem":
http://img155.imageshack.us/f/filtr.jpg/

Klikając w ów trójkącik masz opcję create filter, gdzie możesz sobie wybrać co Twoje proby mają wychwytywać.
http://img163.imageshack.us/f/ustawieniae.jpg/
Bardzo pomocne jak szukasz shipów i nie chcesz mieć wyników skanu naspamowanego masą niepotrzebnych Ci sygnatur czegoś tam innego.

Jak miałeś jak powyżej "show all" to hulk nie miał prawa byc niewidoczny, jeżeli tam stał. Musiał później dowarpować. Całkiem możliwe skoro dopiero po jakimś czasie na skanie zobaczyłeś deskę. Najwyraźniej goście sie dopiero zbierali.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


lkasprzak

  • Gość
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 08, 2011, 15:54:16 »
źle się wyraziłem - mam filtry pozaznaczane, tylko shipy, sygnatury i anomalie itp.

lkasprzak

  • Gość
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 09, 2011, 17:20:03 »
koniec z pew pew w low, przyszedl odgorny zakaz latania w low do czasu ukonczenia szkolenia podstawowego. Rozumiem ze regulamin regulaminem ale ten zapis jest imo bez sensu, zabiera przyjemnosc z gry :p skoro ktos nie chce tam latac bo sie boi to rozumiem, ale jesli ktos chce jak my to przeciez latamy na wlasna odpowiwdzialnosc. Robimy ssy, korzystamy z kierunkowego, czasami z proberow, wybieramy odpowiedniego przeciwnika. Placimy za statki z wlasnej kieszeni, za gre rowniez. Dzis wybulilem 20e za kolejny miesiac a tu zakaz :) nie krytykuje wladz UA - bron boze, tylko nie rozumiem tego zakazu pod grozba wywalenia z korpa, a wyglada to tak jakby brak szkolen z UA zamykalo jakakolwiek droge do polskich korpow. Chce ukonczyc szkolenia bojowe, zwiazane z pvp - reszta mnie nie interesuje. Chcemy lapac exp zwiazany z pvp a nie przez najblizsze tyg klepac misje :) az sie do gry logowac nie chce :p

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 09, 2011, 18:13:17 »
(...)
tbh, mam wrażenie, że po Twoich postach tutaj, sporo korpów pvp lub przynajmniej wannabe-pvp wzięłoby Cię z pocałowaniem w rękę nawet bez szkoleń. Nie wiem, czy się w UA jeszcze możesz czegoś nauczyć ;) W skrócie - chcesz latać PVP, czujesz się na to gotowy, to lataj i się nie przejmuj.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 09, 2011, 18:41:02 »
@Khobba pół dnia zajeło nam wymuszenie na nim powrotu z low do high, jak go nie przestaniesz buntowac przeciw regulaminowi UA to... nie wiem ale wymyślę coś wrednego

@Sakul:
- ten regulamin po coś powstał i to chyba jeszcze w czasach kiedy Xart dowodził UA, a w low naprawdę można było znaleźć łatwo fajne pvp
- UA ma własne forum na którym nawet jest chyba dział gdzie kadeci mogą zgłaszać odpowiedni uwagi
- to straszne szkolenie podstawowe ukończysz dziś jeśli nie wkurzysz papuga, więc STFU i jak sie nudzisz to pobaw się w zarabianie na jakiś większy ship pvp

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Siri Irme

  • Newbie friendly!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Siri Irme
  • Korporacja: Low Technology
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 09, 2011, 19:07:51 »
Nie ograniczajcie chłopaka. Macie samorodny talent i zamiast go szlifować, temperujecie.

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 09, 2011, 19:16:27 »
Przychodząc do UA kolega zaakceptował zasady tu panujące a jedna z nich mówi że:
Cytuj
  • Kadet który nie zaliczył podstawowych szkoleń (Szkolenie wprowadzenie do EvE, Szkolenie Podstawowe, Szkolenie Eksploracja i Skanowanie) ma bezwzględny zakaz samotnych lotów do systemów low-sec oraz 0.0 (null),
  • Każdy Kadet ma KATEGORYCZNY ZAKAZ samotnych (bez nadzoru oficera) lotów do systemów 0.0 (null).
 
tak więc jak zaliczy podstawowe szkolenia będzie mógł spokojnie latać po low i nikt mu nie będzie tego bronić.
Zaakceptował to teraz się nie dziwcie że chcemy by tego przestrzegał.
Szkolenia podstawowe są po to by w ogóle kadeci wiedzieli ocb a nie każdy jest nieoszlifowanym diamentem i nie możemy robić wyjątków od panujących w korpie zasad
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 09, 2011, 19:40:38 »
(...)
(...)
Luz, ja nie sugeruję mu łamania regulaminu UA. Wiecie, że popieram i cenię Waszą działalność.

Aeny, Mando, no offence, ale po prostu jeśli chłopak czuje, że nie potrzebuje już UA, to może z niej wystąpić - niewykluczone, że i Sakulowi, i Wam to wyjdzie na dobre.

edit: Sakul, oczywiście, jeśli nie masz jeszcze 15PMek z zaproszeniami do różnych korpów, to nie występuj z UA :) żeby potem nie było na mnie :P

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 09, 2011, 19:56:12 »
Khobba nikt nikogo na siłę nie trzyma w każdym momencie gracz może odejść z korpa kwestia tylko z odznaką (i jaką) czy bez. Ale jeśli zaakceptował prawa panujące w UA to nie można się dziwić że chcemy by te zasady były przestrzegane (nie zostały one ustalone tak dla kaprysu tylko podyktowane to było oceną konkretnych zdarzeń).
A całą sytuację przełóżmy to może na język pvp co by to było jakby w czasie roamu na terenie wroga kolega poleciał sobie gdzie indziej (lecąc np logistykiem albo lepiej comandem z linkami) bo mu się coś nie spodobało i zaczął do tego dyskutować z FC.

Zostawiam temat do przemyślenia.
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

lkasprzak

  • Gość
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 09, 2011, 20:59:59 »
nie no ja rozumiem ze regulamin i jakies zasady musza byc. Chce skonczyc akademie i.podst. szkolenia oraz pvp bo tajniki dopiero zglebiam i wielu rzeczy pewnie nie wiem. Nie chce wystepowac z UA, kadra jest bsrdzo mila, szkolenia profesjonalne tylko ten zakaz mnie przeszkadza, ale jak mus to mus postaram sie do low nie latac :) dzieki wszystkim za slowa zachety

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 09, 2011, 21:07:53 »
Piękny przykład urawniłowki.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy nie przypominam sobie w UA lepszego zabijaki, który miałby taki zew krwi i wielkim błędem jest stawiać go w jednym szeregu z kadetami, których endgame jest kopać hulkiem velda w hisecu.

Sakul - jak wytrzymasz w UA to plus dla Ciebie, ale jak byś nie dał rady, to poświęcę jeden wieczór i zrobię Ci indywidualne szkolenie takie, jak robię raz na miesiąc w UA - więc szkolenia PvP nie stracisz. W razie czego łap mnie ingame.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

R4kez

  • Gość
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 10, 2011, 11:45:40 »
hej witam , Tez sie piszę na taka indywidualną lekcję :]

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 10, 2011, 11:52:16 »
hej witam , Tez sie piszę na taka indywidualną lekcję :]

Na to trzeba zasłużyć :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 10, 2011, 13:34:13 »
Pamiętam jak Sokole robił lekcje prywatne ... jedynej kobiecie jaka wtedy grała w UA ];) i tylko Jej ];P

Czyżbyś zmieniał zainteresowania ? ];ppppp


ps. A na poważnie to popieram z przysłowiowego "całego serca" działania Sokoła

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 10, 2011, 13:42:06 »
Pamiętam jak Sokole robił lekcje prywatne ... jedynej kobiecie jaka wtedy grała w UA ];) i tylko Jej ];P

Czyżbyś zmieniał zainteresowania ? ];ppppp

Co takiego?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 10, 2011, 14:01:09 »
Stare dzieje Sokołku.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 10, 2011, 14:05:19 »
Piszesz o czymś, czego sam nie pamiętam i co nie bardzo wydaje mi się realne.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 10, 2011, 14:09:13 »
Jak zaczynałem grę te 2 lata temu czy więcej zagościłem na krótki czas do UA i była tam kobieta. W torii były szkolenia pvp prowadzone przez Ciebie ale ... przyznaje nie załapałem się na żadne bo zwyczajnie trial się skończył (kolejny) i pamiętam, że była tam jedna kobieta w składzie grupy nowicjuszy i właśnie specjalne szkolenia dla niej robiłeś (paru młodych jak ja się z jednej strony śmiało a z drugiej zazdrościło jej tego prywatnego szkolenia).
Może od razu dodam, że nie pamiętam nicka tej kobiety ale wiem, że już nie gra (jak jeszcze nick pamiętałem to popytałem o nią i okazuje się, że z gry zrezygnowała)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 10, 2011, 14:13:38 »
Bzdury piszesz. 2 lata temu nie prowadziłem szkoleń w UA, bo sam byłem kadetem. Dopiero w kwetniu 2009 opuściłem UA.

Gdzieś na miesiąc przed odejściem organizowałem cykliczny event dla kadetów, który szkoleniem jednak nie był. I na bank nie robiłem z tego żadnych indywidualnych zajęć.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 10, 2011, 14:15:32 »
Na 99% jestem pewien, że szkolenia miaa.

ThakRa

  • Gość
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 10, 2011, 15:09:38 »
nie no ja rozumiem ze regulamin i jakies zasady musza byc. Chce skonczyc akademie i.podst. szkolenia oraz pvp bo tajniki dopiero zglebiam i wielu rzeczy pewnie nie wiem. Nie chce wystepowac z UA, kadra jest bsrdzo mila, szkolenia profesjonalne tylko ten zakaz mnie przeszkadza, ale jak mus to mus postaram sie do low nie latac :) dzieki wszystkim za slowa zachety

Skoro nie wolno ci latać do low... to skocz od razu do 0.0 :) Keberz(Hi)---->HED-GP(0.0). 
Low ominięte, zakaz też :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 10, 2011, 15:13:54 »
Zakaz obejmuje też 0.0 :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

ThakRa

  • Gość
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 10, 2011, 15:25:37 »
A wormhole też?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 10, 2011, 15:31:38 »
Też

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

lkasprzak

  • Gość
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 10, 2011, 19:07:57 »
Na to trzeba zasłużyć :)

kolega r4kez rowniez w kierunku pvp zmierza :) razem swirujemy :p

po wczorajszym skonczeniu podstawowego szkolenia wsiedlismy w nasze uber wypasione riftery i ruszylismy do low. W okolicach Ami spotkalismy 4 czlonkow korpa ktorzy caly czas tam lataja i ktorzy stukneli mnie wczesniej. Wyskoczylismy z systemu a jeden z nich za nami. W tym momencie bylo nas 3 we flocie: 2 Riftery i Kestrel :p gosc ewidentnie zaczal za nami skakac w koncu skoczyl na mnie i rakeza na belcie. Latal punisherem. W sumie wiedzielismy ze gosc na wabia lata i ze reszta z nich zaraz wskoczy do systemu. Mielismy nadzieje ze go stukniemy zanim reszta doleci. NIC BARDZIEJ MYLNEGO! Gosc zaagrowal Rakeza, zaczelismy go tluc. Rakez pufnal nim dobrze naruszylismy mu armora. Odwarpowal w jaju, ja zostalem sam a za chwile doleciala reszta z nich: rifter, punisher i cruz. Nim Zneutralizowal mi capa, wylaczylem weba, ab zostawilem tylko scrambla i dc. Za chwile dowarpowal nasz Kestrel ale walka byla juz z gory przegrana ;) Co ciekawe gosc uchowal ponad polowe armora. Niezly tank. Z drugiej strony nasze skile tez nie za ciekawe :p zwialem w naruszonym jajku po tym jak zaczalem spamowc warp.

1. Jak najlepiej uchronic sie przed neutem?
2. Zmieniac cel jak dowarpuje reszta wrogiego gangu czy raczej nie?
3. Wczesniej na kierunkowym znalezlismy harbringera ktory racil na pasku. Jest sens podchodzic do bc we dwoch rifterach po cos wiecej by go wystraszyc? Pewnie mial fita na raty.

Nastepnym razem trzeba unikac takich ustawek :)

ps. kille sa na kb UA - pisze z telefonu i nie mam jak wstawic ;)


Kara Mon

  • Gość
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 10, 2011, 19:53:36 »
1. Najlepsza metoda to zestrzelic okret uzywajacy neutralizera , sa tez cap boostery ale to raczej sie uzywa na BC i w gore i od cruiserow t2 w gore . Na mniejszych statkach raczej malo uzywane. Na fregacie mozna trzymac small nosferatu, czasem pozwala utrzymac tyle capacitora zeby wystarczylo na punkt i afterburner.

2. To zalezy od wielu czynnikow i nie mozna jednoznacznie odfpowiedziec na to pytanie bo odpowiedz bedzie inna w kazdej sytuacji.

3. Jesli naprawde racil to imo mozna ryzykowac, rifter to nie majatek a taki z afterburnerem moze przynajmniej postraszyc raciarke . Warto znac profil dmg NPc w danym rejonie, raciary z natury rzeczy maja zawsze wymaxowane 2 typy resow a pozostale maja kompletnie olane. Ladujemy amunicje odpowiadajaca najnizszemu profilowi resistow celu i strzelamy ,nalezy pamietac ze okrety t2 i t3 kazdej z ras maja resisty troche inaczej rozlozone od ich odpowiednikow t1 . Dosc szybko mozna odgadnac czy da sie rade czy nie ustrzelic delikwenta, jesli dosc szybko podejmiemy decyzje mzna probowac "negocjacji" okupu sugerujac ze zaraz doleci reszta gangu. Dobre i 20 milionow, a do tego jak mi ktos kiedys powiedzial "statystyka na killboardzie jest bez znaczenia, wazne ze ten gosc musial zmienic spodnie"  :D

Pamietaj/cie o wybiciu wpierw dron bo one stanowia najwieksze zagrozenie.

Siri Irme

  • Newbie friendly!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Siri Irme
  • Korporacja: Low Technology
Odp: Nowy gracz - Matar
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 10, 2011, 22:52:43 »
Ja na swoim Rifterze mam cap boostera i dwie armor reperki. Udało mi się zjeść z takim ustawieniem Thoraxa >:D Armor null, armor full  8)