Autor Wątek: to tylko moj komp czy ktos jeszcze tak ma?  (Przeczytany 6124 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
to tylko moj komp czy ktos jeszcze tak ma?
« dnia: Styczeń 18, 2011, 18:12:50 »
wraz z nowym patchem dzieje mi się coś dziwnego.

mogę odpalić grę ale gdy chce wejść w opcje tworzenia mordki wszystko wisi mi na komunikacie "entering character creation"

myślicie że to wina starego kompa czy cos z patchem nie tak?
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Kara Mon

  • Gość
Odp: to tylko moj komp czy ktos jeszcze tak ma?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2011, 18:29:35 »
Na sisi tez tak sie niektorym dzialo, ciezko powiedziec ile z tego problemu ccp rozwiazalo, napisz bug report :p

AreQ

  • Gość
Odp: to tylko moj komp czy ktos jeszcze tak ma?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2011, 18:30:45 »
A czytałeś to info odnoście procka i instrukcji? Spełnia Twój komp nowe wymagania?

Precelek

  • Can i Meepo ? i have perfect micro skillz!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Precelek
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: Uprising.
Odp: to tylko moj komp czy ktos jeszcze tak ma?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2011, 18:39:47 »
A czytałeś to info odnoście procka i instrukcji? Spełnia Twój komp nowe wymagania?

evka sie nie wlacza wogole :)

Kara Mon

  • Gość
Odp: to tylko moj komp czy ktos jeszcze tak ma?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 18, 2011, 19:33:03 »
A czytałeś to info odnoście procka i instrukcji? Spełnia Twój komp nowe wymagania?

Dokladnie w przypadku za starego sprzetu wywala critical error zaraz po splash screenie.

hidden Q

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: to tylko moj komp czy ktos jeszcze tak ma?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 18, 2011, 19:57:57 »
 :'( moj procek spelnia wymagania ale nadal jest zawieszka w entering charakter creation,,, FTW?

AreQ

  • Gość
Odp: to tylko moj komp czy ktos jeszcze tak ma?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 18, 2011, 22:48:51 »
Dokladnie w przypadku za starego sprzetu wywala critical error zaraz po splash screenie.
Aha, ok.

Co do błędu, napisz więcej o swoim kompie, ew wyślij im petycje, do gry możesz wejść bez wchodzenia w ten nowy kreator. Wtedy zostajesz z tym obrysem. Skoro 2 osoby, które się wypowiedziały to mają, to coś pewnie jest na rzeczy.

F-YU

  • Gość
Odp: to tylko moj komp czy ktos jeszcze tak ma?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 19, 2011, 05:02:59 »
ja mam taką rzeźnię...
tak zbugowanego syfu to ccp chyba dawno nie wydało.

http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1450687

jakby tego było mało przy wychodzeniu gra się wysypuje.
Więc tam nie przejmuj się że ci eve nie działa... nie tobie jednemu - ciekawe czy to poprawią czy powiedzą ludziom - kupujcie nvidie bo mamy cichy pakt z nimi i oni nam dają kasę za to.
Physix przekręt
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2011, 05:09:33 wysłana przez solo »

Oxylan

  • Gość
Odp: to tylko moj komp czy ktos jeszcze tak ma?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 19, 2011, 06:34:02 »
Ja mam inny problem, kreator działa do gry można się zalogować ale wyjść z gry już nie można, jak klikam quit w menu gry cały windows się zawiesza nawet nie można wywołac okna z procesami i zamknąć proces eve, spierniczyli ten dodatek.

Starakopara

  • Gość
Odp: to tylko moj komp czy ktos jeszcze tak ma?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 19, 2011, 07:58:25 »
no to chyba pod szczęśliwą gwiazdą się urodziłem. U mnie wsio bangla bez problemów, edytor postaci hula bez zarzutów, wejście i wyjście z gry również. Moj komp to:

procek-- Intel Core 2 Duo 2x 2,6 Ghz
Ram  -- 2GB Kingston DDR3
Płyta gł.--Asus P5B
grafika--G-Force GTX 240 series
system : Win7 home premium

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: to tylko moj komp czy ktos jeszcze tak ma?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 19, 2011, 08:49:04 »
Ja mam inny problem, kreator działa do gry można się zalogować ale wyjść z gry już nie można, jak klikam quit w menu gry cały windows się zawiesza nawet nie można wywołac okna z procesami i zamknąć proces eve, spierniczyli ten dodatek.

Mam podobnie. Kreator postaci działa ale wyjscie z gry kończy się okienkiem Windows, że program przestał odpowiadać, tyle że naciśnięcie CLOSE zamyka EVE i ląduję normalnie na pulpicie.

Kara Mon

  • Gość
Odp: to tylko moj komp czy ktos jeszcze tak ma?
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 19, 2011, 09:17:55 »
Zbugowany jest edytor bankowo i wcale nie pokazujecie nowosci :p to wszystko bylo w trackie testowania na sisi tego dziadostwa. Piszcie petycje i bug reporty a najlepiej sami kombinujcie co sie popsulo :D szybciej zadziala.

Mma znajomych z radziami i im wszystko smiga wiec podejzewam ze jesli ktos z radkiem ma jakies problemyz  grafika moze byc problem ze sterownikami i/lub brakiem czegos , chocby physx zainstalowanego . Ciezko powiedziec.

F-YU

  • Gość
Odp: to tylko moj komp czy ktos jeszcze tak ma?
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 19, 2011, 09:54:24 »
shader na ati nie działa jak trzeba.
trzeba przelaczyc jak szybko sie da na low, wtedy eve działa prawie normalnie... tylko wygląda paskudnie - i zainstalować najnowsze catalisty.

Kara Mon

  • Gość
Odp: to tylko moj komp czy ktos jeszcze tak ma?
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 19, 2011, 10:04:00 »
Pamietajcie ze jakz robicie postac i pstrykacie fotki to mozna zrobic 4 i trzeba ywbrac. CCP zrobilo na szczescie taki feature ze sam wybiera ostatnio zrobiona fote jaka ta ktora chcemy  :D

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: to tylko moj komp czy ktos jeszcze tak ma?
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 19, 2011, 10:08:13 »
LOL rzeczywiście coś z....epsuli. JA dziś rano dla checy odpaliłem EVE na Celeron 1,7 1gb ram tylko nie pamiętam jaką mam tam grafikę...i......

i kurde wbrew wszystkiemu co pisali EVE działa!!!! wlecze sie jak flaki z olejem, ale jakimś cudem uruchomiła się i zamknęła poprawnie :)
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

F-YU

  • Gość
Odp: to tylko moj komp czy ktos jeszcze tak ma?
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 19, 2011, 10:20:04 »
Panowie... ^^
Ssijcie i zapomnijcie o problemie http://www.omegadrivers.net/index.php?option=com_content&view=article&id=53&Itemid=53

przynajmniej jak narazie u mnie chodzi perfekt na radku.
(trza zastapic nowsze pliki tymi z omegi niby starszymi)

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: to tylko moj komp czy ktos jeszcze tak ma?
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 19, 2011, 10:42:48 »
wraz z nowym patchem dzieje mi się coś dziwnego.

mogę odpalić grę ale gdy chce wejść w opcje tworzenia mordki wszystko wisi mi na komunikacie "entering character creation"

Mam podobnie, chociaz czasem jak troche powisi mi na entering to przy minimalizacji eve na chwile pojawia sie postac do zmian.
Tyle, ze potem po maksymalizacji EVE zwisa
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Templar Brave

  • Gość
Odp: to tylko moj komp czy ktos jeszcze tak ma?
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 19, 2011, 11:31:11 »
Dziwne, bo ja mam ten sam problem, a brachol ma dokładnie takiego samego kompa jak ja i od niego wziąłem dodatek - u niego wszystko chodzi świetnie, mimo że przy instalacji pojawiła się informacja, że instalacja nie powiodła się i wywaliło jakieś błędy, a u mnie nie było żadnych problemów, a przy wchodzeniu do kreatora evka się zawiesza. Może jak jest żle, to jest dobrze, a jak jest dobrze, to jest źle...  :o

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: to tylko moj komp czy ktos jeszcze tak ma?
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 19, 2011, 12:14:02 »
U mnie instalacja tez poszla bez problemow ;)
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: to tylko moj komp czy ktos jeszcze tak ma?
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 19, 2011, 12:45:26 »
@Templar - przerzuć sobie działającą evkę od brata, po chamsku, z dysku na dysk. Powinno pójść :)

I ludzie - pamiętajcie o czyszczeniu kaszy i tempów przy tak dużych patchach. A w razie, gdyby się po patchu coś pieprzyło, to może pora ściągnąć klienta na nowo? Przecież to nie takie trudne i czasochłonne :)
Przedwieczny.

Templar Brave

  • Gość
Odp: to tylko moj komp czy ktos jeszcze tak ma?
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 19, 2011, 13:45:52 »
Dzięki za radę, Xarthias. Chyba tak zrobię, ale najsamprzód sprawdzę jeszcze jedną opcję - bo może mieć to związek z tym, że nie działa u mnie ingame browser. Muszę to sprawdzić jak wrócę z pracy  :P

Zawsze mogę jeszcze przecież u brata sobie "zrobić" nowe avatary  ;D W każdym razie, jak dla mnie rzeczy dziwne dzieją się...  ;)

Egnos

  • Emerytowany Pirat
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 322
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Egnostos
  • Korporacja: Association of Veldspar Mining Enthusiasts
Odp: to tylko moj komp czy ktos jeszcze tak ma?
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 19, 2011, 19:45:37 »
Mnie tez pojawil sie problem przy tworzeniu postaci, nie chcialo przejsc na kolejny ekran sluzacy do robienia screen mordki. U mnie wystarczylo wylaczyc "physically simulated cloth and hair"

Dec Apilatour

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Mothra Inc
Odp: to tylko moj komp czy ktos jeszcze tak ma?
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 19, 2011, 22:42:39 »
ja mam dziwny  problem z fps podczas pierwszych 15minut działania klienta  spada mi do okolo 28 klatek, potem wraca do poziomu z przed pacza czyli około 200. Myślałem że to tymczasowe, ale sytuacja powtarza się przy kazdym uruchomieniu klienta, co ciekawsze nie ma znaczenia jak ustawie grafike w grze czy na low czy na hi zawsze jest ta sama ilośc klatek, po zainstalowaniu nowych sterów problem nie zniknął, mam radka hd 5700, procesor i5, wysłałem petycje narazie bez odpowiedzi.

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: to tylko moj komp czy ktos jeszcze tak ma?
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 19, 2011, 22:58:32 »
ja mam dziwny  problem z fps podczas pierwszych 15minut działania klienta  spada mi do okolo 28 klatek, potem wraca do poziomu z przed pacza czyli około 200. Myślałem że to tymczasowe, ale sytuacja powtarza się przy kazdym uruchomieniu klienta, co ciekawsze nie ma znaczenia jak ustawie grafike w grze czy na low czy na hi zawsze jest ta sama ilośc klatek, po zainstalowaniu nowych sterów problem nie zniknął, mam radka hd 5700, procesor i5, wysłałem petycje narazie bez odpowiedzi.
Strzelam, wyłącz Eve Voice.

Dec Apilatour

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Mothra Inc
Odp: to tylko moj komp czy ktos jeszcze tak ma?
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 20, 2011, 08:10:23 »
Strzelam, wyłącz Eve Voice.
wyłączony, ten sam efekt

necro edit:

problem rozwiązany ... moja korespondencja z ccp nie wniosła nic do sprawy zasugerowali że przegrzewa mi sie karta graficzna, i prawdopodobnie to wina sprzętu,
 ja zrobiłem to co każdy rozsądny para-informatyk robi w takich momentach format c: i instalacja systemu na nowo, z tą różnica że zamiast xp zainstalowałem siódemkę 64bitową . wszystko śmiga teraz idealnie przy dużo lepszych ustawieniach grafy w gierce.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2011, 10:03:54 wysłana przez Dec Apilatour »