Autor Wątek: Split Serwerów  (Przeczytany 11972 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Starakopara

  • Gość
Split Serwerów
« dnia: Styczeń 17, 2011, 20:09:43 »
Panowie,

wybrałem serwery UE, ale to nie o to mi chodzi :P Pierwsza bitwa i...." ożesz..#$@!!!@@%$@^!Q!!   6+k expa i 140+k isków za pierwszą bitwę!!!

i teraz pytanie:

 -Wargaming zamiast soft-wipe dało w #@! XP i kasiorki więcej za każdą bitwę?
 -Doświadczam jakiegoś babola?  ( w tym przypadku ewidentnie na mą korzyść  :P )
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2011, 20:39:31 wysłana przez Starakopara »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Split Serwerów
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2011, 20:40:16 »
Nie jesteś jedyny. Znajomy też gonił mnie przez gg do WoT tyle że ledwo na oczy widze ze zmeczenia to na mnie bonusik mam nadzieje aczeka do jutra

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Starakopara

  • Gość
Odp: Split Serwerów
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2011, 20:42:47 »
(...) tyle że ledwo na oczy widze ze zmeczenia to na mnie bonusik mam nadzieje aczeka do jutra

że niby ten boost XP/ISK per battle to tylko dziś??, no nie dołuj mnie Doom... :(

edit:

grind mode on  >:D

Kara Mon

  • Gość
Odp: Split Serwerów
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 17, 2011, 21:03:14 »
http://game.worldoftanks.eu/news/general_news/receive_more_experience_battles


Lepiej trafic nie mogli , jutro eve dzialac nie bedzie, pojutrze lepiej sie nie logowac czyli w koncu dogrinduje do minimausa i jakpanthera  >:D >:D >:D

Starakopara

  • Gość
Odp: Split Serwerów
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 17, 2011, 21:39:44 »
miał być soft-wipe, ale ten bonusik sprawi, że podyrdam PantherII w weekend  >:D

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Split Serwerów
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 18, 2011, 00:01:19 »
Wybralem EU ofc 69 pinga vs 180 wygrywa :D do tego ten slodki bonus :D cale 3 dni bedzie trwal wiec warto pobawic sie, gdyz niewiemy co dalej .

Teorie sa 2 Hardwipe wystepuje w obu:

- HW na poczatku lutego i open beta
- HW na koncu lutego i full platna wersja.

Starakopara

  • Gość
Odp: Split Serwerów
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 18, 2011, 07:51:34 »
w sumie to HW + release jest mi na rękę, będę mógł w końcu kupić golda, opłacić premkę i zacząć grindowanie pojazdów które mnie interesują. W becie popełniłem sporo blędów skillując różne drzewka na raz co poskutkowało rozpipsztaniem xp i kasy :-[

Terion

  • Gość
Odp: Split Serwerów
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 18, 2011, 13:29:18 »
Eeee moze cos przeoczylem ale gdzie tam sie wybiera serw EU ?

Ja widac po staremu na US bo mam pingi 160-180

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Split Serwerów
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 18, 2011, 13:41:10 »
Jak tylko odpalalo sie klienta wyskakiwala tabelka US <> EU z podanymi na dole pingami.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Split Serwerów
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 18, 2011, 15:21:56 »
Ja tam pokulam stugiem matyldka i pozbieram premium xp potem bede myslal co z tym zrobic. W tym czasie sie sciagnie ten malutki 1.2gb pacz mordkowy do evki bo na euro sie nie musze martwic ze bede mial laga z kosmosu.

Kara Mon

  • Gość
Odp: Split Serwerów
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 18, 2011, 16:07:44 »
Jak nie masz z 20k golda odlozonego na free exp to drobne na waciki :p jak ktos cos chce koniecznie podexpic to to jest najlepszy moment pozniej znowu bedzie grindowanie po pare setek xp a nie parenascie tysiecy  ;D

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Split Serwerów
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 18, 2011, 16:22:25 »
Wsumie jakos wlasnie nie specjalnie. Mam jagd panterke wymaxowana tylko radyjka brakuje, stuga na full, matyldke w sumie jeszcze by sie ruski med przydal. M6 jeszcze ewentualnie wymaxowac zeby lepiej meczyc biedakow w low tierach.

Starakopara

  • Gość
Odp: Split Serwerów
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 18, 2011, 16:48:12 »
a ja mam Jagdkicię na elite  :P :P, poza nią garaż pusty  :P :P, grinduje na Panther II  ( mam słabość do " giermańskich " pojazdów )

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Split Serwerów
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 18, 2011, 18:00:54 »

Kara Mon

  • Gość
Odp: Split Serwerów
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 18, 2011, 18:34:49 »
Ja nie cierpialem szwabow i ciagle zalowalem ze ruskimi po soft nie jezdzilem ale jak dzisiaj zmontowalem minimausa i jagdpanthere to bardzo mile mnie oba czolgi zaskoczyly. minimaus wczensiej wygladal dla mnie jak troche wiekszy KT czyli mdly i nijaki magnes na pociski a tu elegacnki twardy czolg swietnie sprawujace sie w pierwszej lini ,a jagdpantera to slodycz sama w sobie  :D

Terion

  • Gość
Odp: Split Serwerów
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 18, 2011, 22:51:26 »
QRVA ... dopiero przed chwila pojawilo mi sie zapytanie o wybor serwa. Zeby miec nizsze pingi wybralem EU. Loguje sie i nagle szczeka w dol. Zniknelo mi full upgreaded T-54, w polowie zupgreadowany Ausf. Dostalem cofke o jakies 2-3 dni. Kogos spotkalo podobne szczescie ?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Split Serwerów
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 18, 2011, 22:59:53 »
Nie. Widac ogólnie czymś podpadłeś devosom..., opóźniony podział serwerów, braki w gararzu... napisz do supportu moze coś z tym zrobią...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Split Serwerów
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 19, 2011, 11:03:01 »
Terion za szybko klikales play, zanim klient wogole ogarnol ze mozesz wybrac servery no inaczej jakos niemoge sobie tego wyobrazic. Generalnie pisz do GM :)

Starakopara

  • Gość
Odp: Split Serwerów
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 19, 2011, 11:29:01 »
Terion za szybko klikales play, zanim klient wogole ogarnol ze mozesz wybrac servery no inaczej jakos niemoge sobie tego wyobrazic. Generalnie pisz do GM :)

 ???

z tego co pamiętam, to wybór serwera następował z poziomu załadowanego klienta a nie launchera ( ale tego dnia byłem po paru królewskich więc istnieje możliwość, że błądzę  :P )

Kara Mon

  • Gość
Odp: Split Serwerów
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 19, 2011, 12:06:46 »
nie launcher sicagal update i wywalal info o wyborze serwera.

Terion

  • Gość
Odp: Split Serwerów
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 19, 2011, 12:10:02 »
Ktos mi powiedzial, ze podobne sytuacje mialy osoby, ktore odpalaly gre z wot.exe a nie launcher.exe (nie pamietam dokaldnie nazw plikow). Nie pamietam z, ktorego odpalalem. Po odpaleniu po 2 dniach trwania bobus expienia mialem faktycznie sciagniecie malego patcha, a nastepnie pytanie o wybor serwa (stad moje pytanie wyzej o jakim wyborze pisaliscie).

Edit.

Wlasnie sprawdzilem poczte i mam odpowiedz :

Thank you for the message. You are free to choose, which account to use
further - EU or NA. Both servers are available before the game release. The
statistics, resources and tanks on both accounts are the same as before the
split by default. If you played on one server and decided to switch to the
other - all your achievements won't be transferred.


Fail, jak zaczalem expic jak podupcony kosztem snu nie mialem wyboru serwerka.

Pytanie za 100 pkt jak wybrac na powrot serwer US ? Moze to glupie ale wczoraj byla to pierwsza rzecz jakiej szukalem i nie udalo mi sie tego znalezc.

Starakopara

  • Gość
Odp: Split Serwerów
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 19, 2011, 12:39:03 »
Terion, z tego co wybobrowałem na oficjalnym forum WoT to wybór serwera jest jednorazowy dla każdego konta i nieodwracalny.

Terion

  • Gość
Odp: Split Serwerów
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 19, 2011, 12:43:23 »
Heh no to dupa zbita jak to mowia. Z jakiegos powodu dostalem wybor serwa 2 dni pozniej w konsekwencji jakies 350 k expa i okolo 9 m kreditsow poszlo w pizdu ....


Starakopara

  • Gość
Odp: Split Serwerów
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 19, 2011, 12:47:56 »
Heh no to dupa zbita jak to mowia. Z jakiegos powodu dostalem wybor serwa 2 dni pozniej w konsekwencji jakies 350 k expa i okolo 9 m kreditsow poszlo w pizdu ....

ojojoj, wspólczuję, serio.

Pisz na support może Ci chociaż część zwrócą, trzymam kciuki  :)