Autor Wątek: Lolfity, szpiedzy, trolle i inne głupoty  (Przeczytany 24191 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KusKus

  • Gość
Odp: Lolfity, szpiedzy, trolle i inne głupoty
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 10, 2011, 14:20:37 »
Hmmm to moze jak juz wracamy do tak dalekiej przeszlosci to opowiasz wszystkim jak to "pol specjalnie" wdupiles tytana atlasowego jednym kliknieciem zostajac przez to pierwszym polakiem ktory zabil tytana solo? Nastepstwem byl emo rage i przezajebiaszczy quit post na naszym forum. Jak bedzie potrzeba to da sie go odgrzebac i tu zapostowac.

Moze opowiesz wszystkim jak to 3/4 bufu (zostawaly tylko mlode osoby ktore nie wiedzialy czym to jedzie) nie chcialo z Toba latac gdy FC-owales bo wdupiales na takich pierdolach ze smiac sie chcialo?

Moze powiesz jak to jest byc chyba najbadziej wysmiewana osoba w polishcommunity?

Czekamy rowniez na to az podzielisz sie swoimi przezyciami jako szpieg pandemicow i innych epickim alliansow o ktorych wspominales.

Nie zapominajmy tez o tym ze grasz w eve dluzej niz sami tworcy i w UA czy tez poczatkach bufu tylko udawales ograzmy podczas bicia shuttla?


CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Lolfity, szpiedzy, trolle i inne głupoty
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 10, 2011, 14:29:45 »
[I-DEA] Garon Motis: kurde robie sie zazdrosny
[I-DEA] Garon Motis: mialo byc o mnie :(
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Lolfity, szpiedzy, trolle i inne głupoty
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 10, 2011, 14:32:18 »
[I-DEA] Garon Motis: kurde robie sie zazdrosny
[I-DEA] Garon Motis: mialo byc o mnie :(
Sorry ale został przebity przez 'większy kaliber'.
Mówimy tutaj o spymasterze przy którym mittani to tylko mały miki.

Cytuj
Alto Saotomeo nie jest pierwszym i nie ostatnim moim charem, gram od dawna a udawanie nuba, metagaming oraz psychologia dawania wam do myslenia "ze to pierwsze konto" mam dopracowane od wielu innych MMO.
Trzeba przyznać że udawanie nuba wychodziło mu pierwszorzędnie  ;D

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: Lolfity, szpiedzy, trolle i inne głupoty
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 10, 2011, 14:34:06 »
1) Hmmm to moze jak juz wracamy do tak dalekiej przeszlosci to opowiasz wszystkim jak to "pol specjalnie" wdupiles tytana atlasowego jednym kliknieciem zostajac przez to pierwszym polakiem ktory zabil tytana solo? Nastepstwem byl emo rage i przezajebiaszczy quit post na naszym forum. Jak bedzie potrzeba to da sie go odgrzebac i tu zapostowac.

1) Moze opowiesz wszystkim jak to 3/4 bufu (zostawaly tylko mlode osoby ktore nie wiedzialy czym to jedzie) nie chcialo z Toba latac gdy FC-owales bo wdupiales na takich pierdolach ze smiac sie chcialo?

2) Moze powiesz jak to jest byc chyba najbadziej wysmiewana osoba w polishcommunity?

1) Czekamy rowniez na to az podzielisz sie swoimi przezyciami jako szpieg pandemicow i innych epickim alliansow o ktorych wspominales.

1) Nie zapominajmy tez o tym ze grasz w eve dluzej niz sami tworcy i w UA czy tez poczatkach bufu tylko udawales ograzmy podczas bicia shuttla?

1) Nie znizam sie do poziomu wyciagania poza corp to co niezaleznie od sytuacji i okolicznosci rozstania powinno w nim pozostac. Think about this.

2) Nie zauwazylem zebym byl najbardziej wysmiewana osoba  :-\ Tu kazdy troluje kazdego jak ktos cos zjebie, normalka jak w rl.

@Yuri: proof or shut the fuck up

-----

Wracajcie do Garona bo mnie chlopak zajebie za to ze zabieram jego miejsce na trolowanie jego :P

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Lolfity, szpiedzy, trolle i inne głupoty
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 10, 2011, 14:35:40 »
Flame czy nie, proszę (na razie grzecznie) o odpierdolenie się wzajemnie od swoich rl, nie wyzywanie od szmat, pedałów i innych zwierząt parzystokopytnych.
Albo co bardziej krewkim zniknie nagle dostęp do flejma (albo i reszty forum).
Kthxbye.
Przedwieczny.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Lolfity, szpiedzy, trolle i inne głupoty
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 10, 2011, 14:37:37 »
Alto, pozwolę sobie zacytować pewnego bufona, od którego bardzo wiele się nauczyłeś i którego darzysz szacunkiem: "przykro mi że jego pasja została tak pokierowana".



KusKus

  • Gość
Odp: Lolfity, szpiedzy, trolle i inne głupoty
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 10, 2011, 14:37:49 »

Yurioni

  • Gość
Odp: Lolfity, szpiedzy, trolle i inne głupoty
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 10, 2011, 14:39:21 »

@Yuri: proof or shut the fuck up


tak jak ty udowaldniales defraudacje? poza tym uwazam, ze twoje zachowanie jest na to wystarczajacym dowodem...

KusKus

  • Gość
Odp: Lolfity, szpiedzy, trolle i inne głupoty
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 10, 2011, 14:40:16 »
Nie znizam sie do poziomu wyciagania poza corp to co niezaleznie od sytuacji i okolicznosci rozstania powinno w nim pozostac. Think about this.

A ja glupi myslalem ze wyciaganie informacji po za Corp to wlasnie glowne zadanie szpiega, widac nic nie wiem o tym swiecie :(

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Lolfity, szpiedzy, trolle i inne głupoty
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 10, 2011, 14:44:24 »
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Yurioni

  • Gość
Odp: Lolfity, szpiedzy, trolle i inne głupoty
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 10, 2011, 14:48:52 »
1) Nie znizam sie do poziomu wyciagania poza corp to co niezaleznie od sytuacji i okolicznosci rozstania powinno w nim pozostac. Think about this.

alez misiaczku wlasnie okolicznosci tego rozstania daja nam pelne prawo do wyciagania takich rzeczy, ku przestrodze pozostalej czesci graczy... Sfailowales na kazdym mozliwym froncie, nie potrafiles poprzec ani jednego zarzutu dowodem, nawet po "odejsciu" sfailowales z damage controlem. Koniec koncow: you've earned it sir, deal with it...

Goomich

  • Gość
Odp: Lolfity, szpiedzy, trolle i inne głupoty
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 10, 2011, 15:01:43 »
Ile tym razem tryta ukradliscie? :P

Yurioni

  • Gość
Odp: Lolfity, szpiedzy, trolle i inne głupoty
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 10, 2011, 15:06:59 »
Ile tym razem tryta ukradliscie? :P
przykro nam, ale nie zostalismy upowaznieni do upubliczniania takich informacji...

Goomich

  • Gość
Odp: Lolfity, szpiedzy, trolle i inne głupoty
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 10, 2011, 15:12:38 »
Opinia publiczna domaga się upublicznienia wszelkich kwitów z pralni.

Coldim

  • Gość
Odp: Lolfity, szpiedzy, trolle i inne głupoty
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 10, 2011, 15:14:37 »
Alto, Twoj temat przebil wczorajszy lolfit, ktory byl pojedyncza badz powtarzajaca sie wpadka jakiegos roztagnionego faceta...

Ty, zrobiles z siebie kawal idioty w BUFU, co obilo sie rowniez o PBN jako, ze latamy razem.

Do Dyrekcji BUFU mozesz miec zastrzezenia i jakies uwagi, sam mialem ich wiele, jedni potrafia odejsc z klasa inni nie. Ty zaliczasz sie do 3kategorii bo zrobiles przy okazji taki burdel, ze stales sie przyslowiowym posmiewiskiem w tych kregach...
Twoje posty zarowno tutaj jak i na forum BUFU daja tylko obraz goscia ktorych chcialby byc szara eminencja, ktora nigdy nie zostal.
Wypisales cale mnostwo glupot, probojac nadac swoim glupotom i wybrykom sens ( w stylu stwierdzenie, ze Dyrekcja BUFU Cie poslala na szpiega do PBN, po tym jak ten Cie nie przyjal), ktorego nie ma. Poprostu jestes cienki.

Mi sie wydaje, ze ludzie w BUFU mieli do Ciebie troche szacunku z racji tego ze sie starales. Spojrzmy prawdzie w oczy, nie wychodzi Ci pvp, ani Solo ani Fleet, Sam sie z Toba strzelalem, tego sie nie da udawac. Twoj problem polegal na tym, ze Ci sie rozdmuchalo troche ego i zabraklo dystansu do gry - przez co zamiast normalnie gadac z ludzmi to zaczales sie zachowywac jak Ojciec Chrzestny. Malo szacunku do innych bylo widac na kazdym kroku ostatnimi czasy, a to co pokazales na odejscie to w ogole jest zenada.



Polish community w EvE masz IMO zamknięte.
Tyle z mojej strony, wracam do popcornu i przygladania sie obrzucaniu mieskiem.

Yurioni

  • Gość
Odp: Lolfity, szpiedzy, trolle i inne głupoty
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 10, 2011, 15:15:05 »
Opinia publiczna domaga się upublicznienia wszelkich kwitów z pralni.
Nitefish>   tryt ktory zostawili harcerze zabrało wredne PO

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Lolfity, szpiedzy, trolle i inne głupoty
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 10, 2011, 17:13:07 »
To jak to bylo z tym tytanem wtopionym, Alto na niego skoczyl na zero i go wyklouczyl, czy jak? Powiedzcie, umieramy z ciekawosci, Bobby przeciez reimbursa juz nie cofnie....
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Goomich

  • Gość
Odp: Lolfity, szpiedzy, trolle i inne głupoty
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 10, 2011, 17:20:04 »
I nie zapomnijcie o kwitach!

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Lolfity, szpiedzy, trolle i inne głupoty
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 10, 2011, 18:07:44 »
To zes mi dojebal, fiu fiu, mam sie zakopac pod ziemie? Przestac grac? Podciac sobie zyly? Pffffffffff, niedoczekanie twoje, ten tekst to wynik tego ze nikt cie nie kocha? (cut)

@EDIT: pedalski glos to masz jak za duzo wypijesz czyli srednio pare razy na tydzien. Nie ma co, wy sobie robcie flame, ja wracam do rl.

I co Alto nadal twierdzisz:

"Cytat: Alto Saotomeo w Styczeń 05, 2011, 19:28:25
Na szczescie nie a proby trolowania mnie w ten sposob zostaw sobie dla swoich kolegow i na prywatne forum bo wchodzac w strefe RL ktorej gra nie dotyczy przeciagasz lekko strune".


Tak zebys widzial lepiej, nie mam zwyczaju wchodzic komus z butami w RL co ty ewidentnie zrobiles, nie przeginaj."


HIPOKRYTA
nie wiem jak w realu, ale tu na pewno
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Lolfity, szpiedzy, trolle i inne głupoty
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 10, 2011, 18:24:50 »
I teraz ilustrowana wersja wypowiedzi Chupy:
http://images.4chan.org/gif/src/1294540561872.gif

Chupa, dobrze trafiłem?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Lolfity, szpiedzy, trolle i inne głupoty
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 10, 2011, 19:54:02 »
Ten wątek ma jeden pozytywny aspekt - teraz już nikt nie powie, że BUFU+PBN to banda nołlajfów i dresiarzy, którym wyłącznie jakieś bijatyki w głowie. Jak widzicie, mamy przezabawne życie towarzyskie i dramy (tm) lepsze niż w c0ven :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

amra

  • Gość
Odp: Lolfity, szpiedzy, trolle i inne głupoty
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 10, 2011, 20:30:48 »
Alto nic nie ukradl, nikogo nie zabil, nie rozwiazal bufu, ot tylko wysmarowal kilka nie przemyslanych do konca eve-emails, mala drama, co najwyrzej lokalny folklor. Ja bede tesknic za nim, szkoda ze juz nie bedzie gral w eve.  ;)