Autor Wątek: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów  (Przeczytany 93236 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #140 dnia: Luty 15, 2011, 10:23:23 »
Mam gdzies oryginal Alpha centauri, mozna by kiedys zagrac, skoro wszyscy lubia ta gre - moglibysmy dac 7 nacji na duzej mapie, dzieki temu startowo kazdy by mial przestrzen na rozwoj naukowy bez koniecznosci natychmiastowych atakow, i dzieki temu jezeli wszyscy mieliby jaka taka wprawe z gra z komputerem, to na poczatku tury szly by szybko - powiedzmy nawet kilkanascie dziennie, bo zaczynamy z jedna kapsula osadnicza i jednym oddzialem skautow, wiec nie za bardzo jest co kombinowac. Dopiero potem ustalaja sie granice imperiow, i mozna siedziec nad jedna tura nawet pare h. Jezeli istnieje gra strategiczna warta zarwania kilku nocy, to napewno Ac na duzej losowej mapie w 7 osob, z ktorych kazda zna mechanike, i tury ida szybko.

co do porazki austrii, to mysle ze gdyby Francja wytrzymala chociaz jeden dzien, to wszysto moglo inaczej sie ulozyc, ale on sie po prostu wycofal i zginal - to bylo nie do przewidzenia, i nie do naprawienia, bo 4:6 dalo sie jeszcze walczyc, ale 6:3 to juz przegiecie na samym poczatku gry, w pierwszym tygodniu
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #141 dnia: Luty 15, 2011, 10:49:42 »
Możecie mnie liczyć w następnej grze.

PS
Jak odpalić ponownie tutoriala - przypadkiem go zamknąłem, a teraz nie mogę znaleźć opcji uruchomienia go ponownie.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #142 dnia: Luty 15, 2011, 10:51:10 »
zajrzyj do "my games"

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #143 dnia: Luty 15, 2011, 12:16:57 »
Nie ma gracza w SUpremacy który nie popełnia błedów , suma błędów każdego bloku równa sie wynik końcowy. My zrobiliśmy o 1-2 mniej i mieliśmy trochę szczęścia.
Myślę, że nie chodzi o to, że mieliście więcej szczęścia. Po prostu każdy budował jakieś plany wokół pewnych oczekiwań co do  skuteczności działań swoich sojuszników. Przeliczyliśmy się co do potencjału niektórych państw ;D Eh, niedługo dostanie się Rosji. Długie i nudne bieganie po pustkowiach ;/
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #144 dnia: Luty 15, 2011, 13:23:01 »
zajrzyj do "my games"
dzięki
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

NetCop

  • Gość
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #145 dnia: Luty 15, 2011, 16:20:35 »
Pojawiły się dwa dodatkowe głosowania w Vote for US:

Browsergame of the Year 2010 <-- 1000 goldmarków za klik
Favorite Company of 2010 <--- 500 goldmarków
+ stare linki dające łącznie 400 goldmarków.

Także klikamy  :)

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #146 dnia: Luty 15, 2011, 16:56:54 »
Pojawiły się dwa dodatkowe głosowania w Vote for US:

Browsergame of the Year 2010 <-- 1000 goldmarków za klik
Favorite Company of 2010 <--- 500 goldmarków
+ stare linki dające łącznie 400 goldmarków.

Także klikamy  :)

Klikamy... I oszczędzamy na Goldround ;).
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

NetCop

  • Gość
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #147 dnia: Luty 15, 2011, 17:54:41 »
Klikamy... I oszczędzamy na Goldround ;).
Dokładnie  ;D

Straszny

  • Gość
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #148 dnia: Luty 15, 2011, 19:58:23 »
a w naszej grze breaking news, Rosja wybrała realpolitik i na dogodnych (w jego sytuacji) warunkach odeszła z walącego się obozu Axis. 

Sama Austria już nie walczy,  resztki wojsk zebrały sie w regionie Lwowa, kraj upada bez walki, w walce zostały resztki Niemiec przycięte do regionu Berlin - Lipsk - Hanower.


Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #149 dnia: Luty 15, 2011, 21:04:09 »
Strasznie posiekana ta Europa ;)
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #150 dnia: Luty 15, 2011, 21:08:37 »
Istna tragedia dla narodu Richelieu - Muszą zakuwać inne języki. I to aż trzy :D
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Straszny

  • Gość
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #151 dnia: Luty 15, 2011, 22:52:29 »
eee
"odbiłem" Lunea w ramach układu i prowincja ma od razuy 75% morale.... ktoś może mi to wytłuamczyć ?!

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #152 dnia: Luty 15, 2011, 22:53:57 »
NKWD nie zdążyło zadziałać i ludki cieszą sie bo stare porządki wróciły :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Straszny

  • Gość
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #153 dnia: Luty 15, 2011, 23:27:46 »
..albo zdążyło i dlatego sie cieszą że już jednak poszli ...

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #154 dnia: Luty 15, 2011, 23:55:36 »
Mi zabrało 2k żelaza nie wiem dlaczego ;) Pamiętam wyraźnie ile miałem. Wyłączyłem grę i po ponownym włączeniu było o mniej więcej 2k mniej. Hiszpania chce zaszaleć ;D
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #155 dnia: Luty 15, 2011, 23:58:54 »
Miałem podobnie jak traciłem prowincje. Wydaje mi sie że czesc urobku jest przechowywana tam gdzie go wydobywasz. Tracisz teren - tracisz zasoby, co ciekawe wygląda również na to że przy przekazaniu terenu zasoby zostają

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

NetCop

  • Gość
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #156 dnia: Luty 16, 2011, 00:25:03 »
No to wiele się pozmieniało od mojej ostatnie gry. Widocznie gra pamięta rdzenne prowincje kraju, coś jak rdzenne prowincje w Europa Universalis. W sumie to fajnie.
Jeszcze jedna wojna nie wygasła, a tu szykują się kolejne boje ale nie ma się co dziwić, w końcu Hiszpanii się nudzi, a ma trochę zabawek  :P

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #157 dnia: Luty 16, 2011, 07:35:48 »
Miałem podobnie jak traciłem prowincje. Wydaje mi sie że czesc urobku jest przechowywana tam gdzie go wydobywasz. Tracisz teren - tracisz zasoby, co ciekawe wygląda również na to że przy przekazaniu terenu zasoby zostają

Potwierdzam. Z każdą przejętą ostatnio prowincją otrzymałem ok. 1k wyrabianego tam surowca. Zakładam, ze przy okazji ktoś ten surowiec jednocześnie tracił. Ty Tylio straciłeś Luleę z podwójną produkcją żelaza, więc 2k.

@Hiszpania - Ktoś zauważył, że po tej wojnie ma armię większą niż ktokolwiek. :D Ciekawe czasy nadchodzą.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #158 dnia: Luty 16, 2011, 08:27:16 »
Jak sie nie walczy to sie nie traci jednostek nie? :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Straszny

  • Gość
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #159 dnia: Luty 18, 2011, 09:02:25 »
koniec wojny z Axis, Francja, Austria i Niemcy zniszczone, z dniem dzisiejszym ogłaszam rozwiązanie koalicji Allies i reset standów do poziomu peace (co i Wam polecam)

gratki dla zażarcie broniącego się CATa, dla naszych uber ostrych rusherów - Francji i Austrii i dla twardo stąpającego po ziemii Tylia, który jako jedyny wywinął sie z tej wojny na czas ;) . Gratki dla naszych newbie - Dooma i Jainy, jak na pierwszą gre to całkiem fajnie gracie ;), no i dla Netcopa i Ptysia za zrolowanie odpowiednio Niemiec i Austrii.

praktycznie wszyscy (poza Hiszpanią) wykrwawilismy się na tej wojnie potęznie ;)

teraz czas na walki między nami  >:D

NetCop

  • Gość
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #160 dnia: Luty 18, 2011, 20:03:42 »
Aktualna sytuacja po wielkiej wojnie.


Za chwilę zaczniemy wchodzić w erę artylerii i czołgów :)

CAT, dzięki za grę, walczyło się naprawdę bardzo fajnie.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #161 dnia: Luty 18, 2011, 21:29:41 »


CAT, dzięki za grę, walczyło się naprawdę bardzo fajnie.

mam jeszcze jednego zolnierza
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Straszny

  • Gość
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #162 dnia: Luty 20, 2011, 22:32:37 »
jako ze jest cicho..

w naszej grrze revolucja nastąpiła

po rozwiązaniu Allies, nudno sie zrobiło... no to jedziemy z nową wojną Panowie  >:D

zasadniczo (w przybliżeniu) wygląda ona tak:
North Coalition vs South Coalition   

jutro więcej na temat, zmagania właśnie sie zaczęły  :)

NetCop

  • Gość
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #163 dnia: Luty 20, 2011, 22:41:09 »
Ponieważ doszły mnie słuchy, że trudno jest uwierzyć, że mam już artylerię bez GM oto jak to się robi.

Mechanika Fabryk jest inna niż portów i kolei. Port i kolei musi być w 100% gotowa aby działała i dawała bonusy, gdy jest uszkodzona nic nie daje.
Aby zacząć produkcję w fabryce trzeba oczywiście mieć gotowy 100% level 1. Wrzucamy wtedy artylerię do pieca, teoretycznie będzie się robić 4 dni pod warunkiem, że nie będziemy rozbudowywać fabryki.
I teraz ta inność mechaniki. Otóż bonusy do morale, surowców dodają się stopniowo wraz z rozbudową faba. Fabryka ma parametr kondycji 1/4, 2/4, 3/4 i pełny poziom.  Fabryka L1 w której zaczniemy rozbudowę do L2 po 12h staje się fabryką L2 o kondycji 1/4 !  Sprawdźcie to sobie na swoich. Już daje wyższe bonusy niż L1 ale jeszcze niższe niż pełny L2. Przeliczenia są po każdym kolejnym podpoziomie.
I teraz wkładając arty do L1 i rozbudowując do L2 spowodujemy, że dostaniemy artylerię nie po 4 dniach ale szybciej, bo po 3. To samo dotyczy wyższych poziomów L2->L3 i L3->L4.  L4 to maksymalny poziom fabryki.

Tą samą mechanikę mają forty. Fort ma kondycję 1/2 i pełny. Jakie to ma znaczenie? Ano takie że bonusy do morale i bonusy do obrony naliczane są co 1/2. Nie dotyczy to fortu L1 o kondycji 1/2. Taki fort (pół fortu) liczy się jak poziom 0 i nie daje bonusu. Z kolei fort 1 i 1/2 to nie jest fort 1,5 ale fort L2 o kondycji 1/2. Ma to znaczenie takie, że fort taki już zakrywa nam ilość jednostek w nim stacjonujących. Tak samo 2,5 to fort L3 o kondycji 1/2 itd.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #164 dnia: Luty 20, 2011, 23:09:53 »
Mnie interesuje inna rzecz. W trakcie walk z Francją tuz po tym jak mi spadli na łeb i przekroczyli moje granice, chciałem puścić szybką kontrę na niebronioną cześć granicy. Gra stwierdziła że nie mogę tego zrobić ponieważ nie wypowiedziałem mu wojny (jego wardek już działał) w tej chwili widzę że jest dokładnie tak jak myslałem wtedy, bez problemu mogę atakować jak tylko wskoczy wardek ktory zapodala mi hiszpania. WTF??? kolejny ficzer związany z poczatkowymi 7 dniami taki jak nie przekazywanie prowincji czy co?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Straszny

  • Gość
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #165 dnia: Luty 20, 2011, 23:22:42 »
to jakiś błąd, jest ich pare w grze zresztą.

Ta gra ma engine nie przystosowany do wardecków z odliczaniem do wojny, 90% gier to fast backstabbing & ganging  :P ... my gramy jednak inaczej,  bardziej strategicznie, no i to wardeckowanie z wymuszeniem pokoju mozliwe ze czasem generuje bugi.

NetCop

  • Gość
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #166 dnia: Luty 21, 2011, 00:25:04 »
Ja zauważyłem inny błąd z tym związany przy ataku na Berlin. Austria nie miała ze mną wojny a mimo to mogła wejść do Berlina gdy ten był już przejęty. Gdy doszła, nie walczyła z moim wojskiem.  Być może rozkaz ruchu wydany był gdy Berlin był niemiecki, a gra nie sprawdza zmiany prowincji.

Druga kwestia techniczna to wypowiedzenie wojny. Jednostronne wypowiedzenie może przerwać osoba wypowiadająca zanim minie 24h. Jeśli druga osoba potwierdzi wojnę i przestawi suwak u siebie wtedy osoba wypowiadająca nie może już tego przerwać.

Jest jeszcze bug związany z jednostronnym wypowiedzeniem wojny. Osoba wypowiadająca wojnę po upływie 24h może już atakować, natomiast druga osoba, jeśli nie przestawi suwaka na wojnę nie może! Jeśli jednak przestawi, a 24h już upłynęły to będzie mogła walczyć od razu.

Wydaje mi się, że te bugi wynikają z adaptowanego "na szybko" Honor time i nie uwzględniono kilku niuansów z tego wynikających.

Generalnie wniosek jest taki, że jeśli ktoś nam wypowie wojnę to przestawiajmy też suwak u siebie.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #167 dnia: Luty 21, 2011, 07:48:36 »
Odpadł jeden z graczy wyniku nieaktywności pozostawiając państwo (Rosję) wolne do wzięcia przez kogoś. Jeśli ktoś chce się przyłączyć do gry, to teraz ma okazję. Jako smaczek dodam, że Rosja ma obecnie drugie co do wielkości wojsko :). Hasło i numer sesji są podane na pierwszej stronie tego topicu.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Straszny

  • Gość
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #168 dnia: Luty 21, 2011, 10:19:26 »
Dobra, daje Tylio-wi no z 5-6 godzin jeszcze, jeśli kolega sie nie obudzi (no szkoda że tak zostawia gre w środku....  :( ) to zwalniam konto i po południu/wieczorkiem konto do zabrania i zapraszam do zabawy z nami

(pisze jako admin gry)

Jaina Silverblade

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jaina Silverblade
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #169 dnia: Luty 21, 2011, 10:47:35 »
Scary miło z twojej strony że jako admin gry chcesz dać Tyliowi czas aby mógł jednak wejść do gry. Ale jako gracz jest to zagrywka delikatnie mówiąc ........ południe domysliło się już że masz większy deal z Tyliem przeciw Turcji, dlatego rozpocząłęś tę wojnę ze mna a potem Ben Włochowi a na dokładke Hiszpan, który także był niekatywny przez 48h+ teraz jest w twoim bloku i za ok 4-6h najedzie na włochy. Z tego co się oriętuję to zagłalłeś va banque i teraz bez wsparcia tylia możecie to jednak wtopic. A jeśli np nowy gracz uzna że warto ciebie orać to ciebie za 48-72h nie ma na mapie a brytyjczyk siedzi na wyspach.
I pragnę przypomnieć że limit 48h nieaktywności został po coś ustanowiony i 24h na wardeca.
ingame: Jaina Silverblade
corp: BUFU

Straszny

  • Gość
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #170 dnia: Luty 21, 2011, 10:57:09 »
ok 14-15 zwolnie, nie zmienie tego bo tyle samo dostał Raan jak sie nie pojawił (pojawil sie 9 h od info)

sytuacja ingame nie ma nic do tego, kazdy gracz, Ty rowniesz jakbys zniknal na 2 dni dostałbys 2 dni + ok 8-10 h (albo i wiecej).

Po moim kliknieciu gra jest na amen zamknieta dla wywalonego gracza, wiec jest to ruch z ktorym zawsze chwile czekam i poczekac wręcz wypada.

edit:
btw:
Cytuj
zagłalłeś va banque
ale to nic odkrywczego - bo ja zawsze gram va banque  ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2011, 11:24:24 wysłana przez Scaryman »

lastverb

  • Gość
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #171 dnia: Luty 21, 2011, 12:48:11 »
Nie musisz tyle czekac. Tylio nie wroci bo poszedl grac w Gwiezdnego Jacka (Starjacka - byl post tutaj na forum).

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #172 dnia: Luty 21, 2011, 13:10:00 »
OT: Gdzie jest panel admina w Supremacy ? Zostałem obdarowany i nigdzie nie mogę znaleźć, a zastanawiam się jak potrzebuję wywalić nieaktywnych graczy.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Straszny

  • Gość
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #173 dnia: Luty 21, 2011, 14:09:54 »
Nie musisz tyle czekac. Tylio nie wroci bo poszedl grac w Gwiezdnego Jacka (Starjacka - byl post tutaj na forum).

a jak tak to zwalniam... swoją drogą nie cierpie lamek, które po wielu dniach grania razem ani be ani me nie potrafia powiedzieć ani sie pożegnać ani nawet poinformować że spada. Znika w środku gry .... więcej raczej sie w zadnej grze nie spotkamy Tylio  >:(

Konto wolne, zapraszam kto ma ochotę dołączyć do nas - kontem jest Rosja, duża armia, teren bezpieczny i ufortyfikowany. Rosja nie jest w tej chwili wplątana w żadną wojne.
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2011, 22:33:50 wysłana przez Scaryman »

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Supremacy 1914 - back again, gra dla Centralowiczów
« Odpowiedź #174 dnia: Luty 21, 2011, 14:25:37 »
LosBekoczoS nowy Czar rosji  wita :D