Autor Wątek: Nowy engine do AOC  (Przeczytany 2300 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rabbitofdoom

  • Gość
Nowy engine do AOC
« dnia: Grudzień 29, 2010, 12:24:05 »
Na test live zaczely sie beta testy nowego engine do Age of conan. Link do filmiku jak  bedzie wygladac AOC po patchu na DX10.
http://www.youtube.com/watch?v=_u7e8PdeBbY&feature=related

Melisanda Armida

  • Team Techniczny
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
  • Korporacja: VIDE
Odp: Nowy engine do AOC
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 29, 2010, 14:24:12 »
Grasz w AOC? bo widze ze wyglada fajnie ale pewnie trzeba ostro farmic?
* Lubie czasami poprzeklinac

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Nowy engine do AOC
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 29, 2010, 15:17:45 »
Stela to jest dopiero engine ktory ma wejsc soon tm narazie na testowym jest dosc mocno wczesna beta. Co do grindu to postac od 1 do 80 da sie zrobic w 2 tygodnie. Teraz jest tez opcja zrobienia jednej postaci na dziendobry na 50 lvlu. Co 4 dni sie dostaje jeden lvl offline ktorym mozna pompowac postacie powyzej 30 lvlu. Co do endgame to troche jak wow latasz za tokenami i reputacja. Przy czym niektore frakcje sa lagodnie mowiac zle. >:D

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Nowy engine do AOC
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 29, 2010, 16:23:48 »
Co do grindu to postac od 1 do 80 da sie zrobic w 2 tygodnie.
czyli jak dla mnie w jedno-dwa logowania? Sorry, ale podawanie czasu grindu w czymś innym niż roboczogodziny jest bez sensu. Ja w trakcie dwóch tygodni spędzam grając w MMO jakieś 3-4h, a ktoś inny zapiernicza 12h na dobę...

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Nowy engine do AOC
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 30, 2010, 08:33:49 »
Ciezko tak dokladnie powiedziec. Sporo zalerzy od klasy ktora sie gra. Sa takie krotkie odcinki zazwyaj 1-2 lvle co jakis czas gdzie idzie to dosc wolno. Jak sie ma z kim grac to tez idzie duzo szybciej. Taki np conqeror z priest of mitra w duecie robi questa w pare minut ktorego sam conq robi z godzine a nie wiem czy pom wogule by dal rade.