Autor Wątek: błędy w eve?  (Przeczytany 2132 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zgudi

  • Gość
błędy w eve?
« dnia: Grudzień 25, 2010, 15:38:21 »
Mam problem. Wcześniej wyświetlała mi się w górnym lewym rogu ekranu ścieżka tzw. "Waypoint line". gdzie wykropkowane były na kolorowo (jeden pod drugim) kolejne systemy i wskazany był system następny i poniżej docelowy i ilość jump-ów które pozostały. Teraz tego nie wyświetla jak daję set destination na jakimś np. odległym systemie.

Może to błąd??

Raz miałem błąd taki, że w carko zawiesił mi się item i nie mogłem go ruszyć w żaden sposób. Potem wywaliło mnie z eve (gra się wysypała) i po powrocie było ok, mogłem go przenieść i sprzedać.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2010, 16:09:01 wysłana przez Zgudi »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: błędy w eve?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 25, 2010, 18:44:56 »
Kliknij ppm na puustej przestrzeni jak jesteś poza stacją, jedną z opcji ktora powinna tam byc jest coś w stylu show / hide route jesli masz ustawiony jakis kurs w autopilocie zmiana po kliknieciu powinna byc natychmiastowa

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zgudi

  • Gość
Odp: błędy w eve?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 25, 2010, 20:34:33 »
uu ale wtopa z mojej strony. No nic, ale błędy w grze zdarzają się jak wyżej z itemem

silvia

  • Gość
Odp: błędy w eve?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 25, 2010, 22:49:11 »
uu ale wtopa z mojej strony. No nic, ale błędy w grze zdarzają się jak wyżej z itemem

Trzeba wtedy poruszyc jakimkolwiek innym przedmiotem i zablokowany sie odblokuje. I polecam przeniesc sie na windows 7 ;)

Zurman

  • Gość
Odp: błędy w eve?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 27, 2010, 10:26:36 »
Witam
A ja sie dołącze do tego wątku odnośnie autopilota.
Czy da sie ustawić tak autopilota zeby warpował do bramy na 0m a potem od razu skakał ? Obecny autopilot podlatuje do bramy na 20km i potem leci, leci i leci. Recznie sterując wychodzi znacznie szybciej no i jak sie leci w niskiej strefie to na autopilocie można dostać manto :-)

Pozdrawiam

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: błędy w eve?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 27, 2010, 10:45:23 »
Witam
A ja sie dołącze do tego wątku odnośnie autopilota.
Czy da sie ustawić tak autopilota zeby warpował do bramy na 0m a potem od razu skakał ? Obecny autopilot podlatuje do bramy na 20km i potem leci, leci i leci. Recznie sterując wychodzi znacznie szybciej no i jak sie leci w niskiej strefie to na autopilocie można dostać manto :-)

Pozdrawiam
Nie. Jest to celowe ograniczenie AP właśnie po to, żeby ręcznie sterując leciało się znacznie szybciej :)

BTW, zasada jest taka, że z wartościowym ładunkiem nawet w hi nie lata się na auto.