Autor Wątek: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07  (Przeczytany 21947 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sc0rp

  • Gość
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 23, 2010, 10:42:58 »
Dark to w AAAC będąc w APA miales jakies statki do PVP ? nie przypominam sobie jak siegam pamiecia do tyłu to jak sie pokazywal jakis neut raczej chowales sie swoja raciarka na posie o bitce w APA nie bylo mowy :) nawet zwykly indyk z maks cargoexpanderami mogł bezpiecznie przeleciec przez system :)

Milcz zlodzieju jak do mnie mowisz - tak jak w grze jako samotny bialy zagiel na liscie zablokowanych jestes tak i tutaj. To najwyrazniej masz krociutka i wybiorcza pamiec o czym swiadczy chodzby ten kill http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=5782578 nic wielkiego jednak podwaza to co napisales powyzej.

Jak kazdy kto ma mozg
http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=8303398
http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=8285675
http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=7990153
No i co z tymi fitami jest nie tak, wez pod uwage date tych lossow i moze w przyplywie swojego geniuszu wpadniesz na pomysl ze np. nei mialem launcherow T2 wtedy, oczywiscie pomijajac ze 2 z 3 shipow to sa raciarki.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2010, 10:50:01 wysłana przez Dark Flonoe »

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 23, 2010, 10:51:45 »
No i co z tymi fitami jest nie tak, wez pod uwage date tych lossow i moze w przyplywie swojego geniuszu wpadniesz na pomysl ze np. nei mialem launcherow T2 wtedy, oczywiscie pomijajac ze 2 z 3 shipow to sa raciarki.

dark ja sie zazwyczaj nie mieszam ale powaznie, nawet nie bron tych fitow
jak sam powiedziales pierwsze dwa to raciarki (fail sam w sobie)
a ostatni brak mwd i 1 bcu

sc0rp

  • Gość
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 23, 2010, 10:56:09 »
Jestem daleki od bronienia tych fitow mam nawet lepszy loss - http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=3958249 tylko jedyne na co zwracam uwage to na date (nikt nie wszedl do eve jako doswiadczony gracz) tych lossow. Inna sprawa ze moj pvp toon to Shiny Diamond a Dark Flonoe to carebear z zalozenia.

Cytuj
Jest roznica pomiedzy "wybrac sobie" a "wybrac ta ktora ci kaza" :)
Ta ktora "mi kaza" jest w sluchaniu rozkazow, ale ani pod dowodztwem legionu ani pod dowodztwem goonow takie aligny sa podawane jak sie flota zbiera do spier.../gonienia a jak jest normalna bitka nikt nie mowi zeby sie od razu wyalignowac tu i tu ;) Pewnie u Ciebie jest inaczej, nie mniej jednak no off ale to wlasnie goony walczyly z sukcesami w najwiekszych wojnach w eve (delve wars), a legion przetracil kark atlasowi - wiec zaufam ich doswiadczeniu.

Cytuj
W kazdej noobowej / carebearskiej flocie znajdzie sie noob ktory sie niepotrzebnie odzywa.

Coz tak wiec stare evkowe powiedzenie "jak gracz quituje eve na rzecz wow to srednia iq obu grup graczy rosnie" jest nie prawdziwe bo w wow tego typu zachowanie jest nieakceptowalne (A przynajmniej bylo do kiedy gralem w wow) :P

Cytuj
Sorry dark, ale ostatnio tak pienisz o swoja elitnosc iz musze ci to powiedziec w twarz - jestes noobem.
Bez pomocy IT juz was by nie bylo "nigdzie". Jak INIT sie postawi samemu i cos osiagnie, pomimo floty trzy razy wiekszej to wtedy zapraszam do bicia piany
chcesz powiedziec ze IT pomaga NC/DC/Goonom? To by bylo bardzo interesujace bo zarowno IT jak i init mam ustawione na -10.



« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2010, 11:07:09 wysłana przez Dark Flonoe »


MGGG

  • Gość
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 23, 2010, 11:07:51 »
No i co z tymi fitami jest nie tak, wez pod uwage date tych lossow i moze w przyplywie swojego geniuszu wpadniesz na pomysl ze np. nei mialem launcherow T2 wtedy, oczywiscie pomijajac ze 2 z 3 shipow to sa raciarki.

A ktory z tych trzech fitów jest na pvp?

sc0rp

  • Gość
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 23, 2010, 11:09:16 »
W TNT jest burdel z fitami co pilot to sa roznice w tanku, nie mowiac juz o EWu. W c0ven i calym SWu jest pewien standard, i jedyne roznice, a raczej zaleta to jest szerokie spektrum EWu.

Jest burdel niestety to nie ulega watpliwosciom i masa lolfitow jak np. drejki z low slotem wolnym :>

A ktory z tych trzech fitów jest na pvp?
zaden, ale jesli pytasz oto ktory padl w czasie akcji pvp to ten bez mwd.

Goomich

  • Gość
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 23, 2010, 11:16:28 »
Ta ktora "mi kaza" jest w sluchaniu rozkazow, ale ani pod dowodztwem legionu ani pod dowodztwem goonow takie aligny sa podawane jak sie flota zbiera do spier.../gonienia a jak jest normalna bitka nikt nie mowi zeby sie od razu wyalignowac tu i tu ;) Pewnie u Ciebie jest inaczej, nie mniej jednak no off ale to wlasnie goony walczyly z sukcesami w najwiekszych wojnach w eve (delve wars), a legion przetracil kark atlasowi - wiec zaufam ich doswiadczeniu.

W pierwszej wojnie z sukcesem wywalali noda, a w drugiej sukcesy mieli, jak na gridzie było 15 tytanów.

Gregorius

  • Gość
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 23, 2010, 11:19:15 »
Panowie, burdel to jest ale w tym temacie !

Zamiast dowiadywać się, co na froncie to widzę konfrontację pilotów w fitach, killach, czyj korp/ally lepsieszy etc.

Siosiosiosiosio..
Ja chcę politykę a nie flejmogenny topic :P

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 23, 2010, 11:31:05 »
ani pod dowodztwem legionu ani pod dowodztwem goonow takie aligny sa podawane jak sie flota zbiera do spier.../gonienia a jak jest normalna bitka nikt nie mowi zeby sie od razu wyalignowac tu i tu ;)

Czy ten fragment należy zrozumieć tak, że podczas bitwy Twoim zdaniem flota nie dostaje rozkazu wspólnego alignu i alignujesz gdzie Ci pasuje?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 23, 2010, 11:41:24 »
Ja też mam swoje doświadczenia z walk z BUFU i co mam oceniać obecne BUFU na podstawie tego co doświadczyłem 2-3 lata temu ?

Wszystko się zmienia, starzy, wytrawni piloci nie graja, pojawiają się młodzi uczący się latać. Z tego co wiem, polityka rekrutacyjna BUFU nie opiera się na pozyskiwaniu wyłącznie bardzo doswiadczonych graczy tylko ludzi z odpowiednim nastawieniem - często z małą iloscią sp. Mi osobiscie bardzo się to podoba.

Eve się zmienia, teraz samotny vagas to w większosci przypadków dostanie w papę po kilku jumpach w tych ciekawszych regionach. Ludzie już się ogarnęli i latają gangami z reconami i innymi smaczkami więc jest nieco inaczej.

Usłyszałem od kilku starych graczy, że nie grają bo teraz Eve to nie zabawa jak kiedys - ja to widzę tak, że po prostu nie byli by teraz takimi niezniszczalnymi bossami jak kiedys tylko by ich pojechali zaraz koło domu. Teraz jest w wielu miejscach tłok, a zgraje lepszych lub gorszych pvperow lataja po okolicy nie we 2 tylko często w minimum 15-30. Albo się dostosujesz albo umierasz lub kwilisz ze to już nie to i nie da się grać.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 23, 2010, 11:47:13 »
Eve się zmienia bez wątpliwości - zaczynałem od solo w lowsecu, potem latanie "solo cloacky Vagą" było przeżyciem wręcz religijnym w Ushra'Khan: "invisible hunters" byli obiektem westchnień większości pilotów aliansu, a "good job" ze strony Karna Mithralii czy Thrashera89 było warte każdego wysiłku.

Dziś PvP to raczej skirmish, gdzie liczy się teamplay i gdzie każdy ma swoją rolę, od wypełnienia której zależy to, czy cały gang wygra czy przegra. Nie jest to żadne bezmyślne naciskanie F1, nawet jeśli siedzi się w Drake'u.

Czy to zmiana na gorsze? Niekoniecznie. Po prostu zmiana - pamiętajmy, że tylko żywe światy się zmieniają :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 23, 2010, 11:53:49 »
Nie, należy rozumiec że punkty alignu są podawane wcześniej, do tego robione są spoty w kierunku alignów. Oczywiście podczas walki sytuacja się zmienia, więc podawane są na bieżąco.
Jak zwykle to bywa częśc pilotów naturalnie i tego nie ogarnia  ;) więc bywa że alignują gdzie popadnie, albo stoją jak kołki  ;) Ale pilotów-debilów to sie chyba wszędzie spotyka  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

F-YU

  • Gość
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 23, 2010, 13:05:11 »
Edmund
Cytuj
niektórzy piloci za mojej bytności w korpie potrafili wydokować deska t1, i na undock rozwalić jakiś mały ship przy obecności XX pilotów strony przeciwnej.

zdjołeś mnie tym - nie carierem, nie vindykatorem czy zwykłym bsem... nawet nie drakiem... ale deską... i co to ma być? powód do chwały  ;D... no to są wykoxane "standardy" chłopie...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 23, 2010, 13:30:12 »
Podejżewam że koles który zdychał od takiego smiecia na oczach swoich kolegów mial inne zdanie :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ezachiel

  • Gość
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 23, 2010, 14:11:48 »
Ciekawy standard nam się rysuje ... jak XXX pilot ma przewagę i zdobywa punkty to jest cacy, jak pilot dostaje w dupę niezależnie od tego ilu go obskoczyło i w czym to oczywiście wykorzystali przewagę i swoje możliwości ... no, a jeszcze jak do tego nie wyskoczą na walkę nawet jak mają cruisery + fregaty v hac + cmd, to już są miękkie bolki, bo potrafią tylko blobem latać .,.. owoż ciekawe, zwłaszcza że większość KM na battleclinic pokazuje małe gangi 2-5 osób. No i okropne, z Agony nie można wygrać ISK wise ... omg, straszne, nie podejmują walki jak maja po prostu włupić swoje statki na wasz KB ... no i nie warto do nich latać, bo przecież wykorzystają haniebnie EWAR, przewagę sprzętu i ilości pilotów ... nie no, szczyt szczytów ... powinni robić tak jak wszyscy ...

http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=11724483
http://eve.battleclinic.com/killboard/engagement.php?id=11724483
http://eve.battleclinic.com/killboard/engagement.php?id=11724483

Oczywiście ta potyczka, wybrana na chybił trafił to nie jest PvP w EvE, to jest macanie kurczaków na fermie.
 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2010, 14:19:22 wysłana przez Edmund »

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 23, 2010, 14:17:40 »
yhyhyhyhy, cudnie przedstawiony "światopogląd" propefałperów  :D ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 23, 2010, 14:36:01 »
@Edmund - to zależy kto się czym chwali. Kb pełen killsów zazwyczaj zawiera częsć, którymi gracze się chwalą i zazwyczaj wiąże się z tym jakas evkowa opowiesć.

Co do Agony - oni po prostu chyba nie są zbyt odważni lub są swiadomi swoich kiepskawych umiejętnosci. Nie sztuka lecieć kamikadze i wdupiać jak baran co chwila, im też się to nie podoba. Szukają walki na swój poziom i tyle.

Pvp polega w większosci na tym, ze rzucasz się na to co możesz ubić, czyli najczęsciej na cos słabszego. I teraz ja to widzę tak - poziom ryzyka jaki ponosisz rzucając się na cos większego swiadczy często o twoich umiejętnosciach pvp, pomysle na walkę i jajach na V.

Ciągłe bicie słabszych się nudzi, jednak lecąc gangiem w poszukiwaniu konkretnej bitki lejesz to co spotkasz i tu się pojawiają przypadkowe, mało chwalebne killsy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2010, 14:44:39 wysłana przez Nitefish »

Ezachiel

  • Gość
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 23, 2010, 14:51:04 »
Oczy wiście, ich poziom jest tak niski, i brakuje im zarówno umiejętności, zgrania jak i intelektualnych możliwości ogarnięcia PvP w EvE.
Dlatego właśnie tracą statki bez opamiętania, wyskakują na każdego wroga, nie liczą ryzyka, a ich FC i metoda prowadzenia roaming gangów woła o pomstę do nieba ... no i najgorszy zarzut, mają czelność prowadzić szkolenia PVP ! No to już niedopuszczalna zbrodnia ...

« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2010, 15:08:15 wysłana przez Edmund »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 23, 2010, 15:07:25 »
Tu nie chodzi o zarzut tylko o jedną, prosta sprawę - idzie taki ziutek do nich na szkolenie pvp w null, szybko okazuje się, że jego nauczyciele zostają co rusz pacyfikowani, a uczniowie dostają bęcki na każdym kroku. Co sobie mysli potem taki ziutek? PVP jest be, null to masakra, w ogóle nie ma to sensu.
Imho jak już bierzesz się za naukę ludzi to albo robisz to dobrze albo w ogóle tego nie rób. Nie każdy musi być pro, ale spotkałem wielu graczy naznaczonych "złym dotykiem" null, które z ogrodu mlekiem i miodem płynącego zmieniło się w miejsce rzezi niewiniątek i utraty całego majątku. Ja akurat miałem to szczęscie, że trafiałem do dobrych korpów od początku grania w Eve ale zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy tak mieli z różnych powodów.
W tej grze na prawdę łatwo się zniechęcić.
Jedyne czego nie zasmakowałem to kopanie, produkcja i handel w wydaniu hardkorowym :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2010, 15:13:40 wysłana przez Nitefish »

Ezachiel

  • Gość
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 23, 2010, 15:08:26 »
Z ciekawych opowieści :
http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=2703615
Wing Leader wydał rozkaz algin na bramę, następnie zrobił warp wing na gate, w efekcie mój EWAR zostął primary bo oczywiście wpadłem centralnie skorpionem we wrogi gang w Bańce na close. Ponieważ statek miał algin wszedł w warp insta praktycznie. Na moją drobną uwagę PO AKCJI na TS że ten skorpion został włupiony przez błąd dowodzącego zostałem zjechany na czym świat stoi bo przecież mogłem zrobić wszystko ...

http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=2564744
Leciałem na miejsce zbiórki spisząc się, by wesprzeć kumpli, oczywiście pytałem jak wyglada okolica i nastepne przystanki ... w oparciu o te informacje wskoczyłem centralnie na fast roaming gang ruskich ... na roma nie poleciałem ...

http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=5593924
Lider agony zmontował pułapkę, na gate stała mała kampa - frytki, jakies rekony ( 5 statków max ), sam gate zabańkowany. Ponieważ sąsiedzi, Atals chcieli wpaść, to wpadli. W tym czasie kiedy klepane były pojedyncze statki kilka bsów ze smartami stało w alginie i cloaku. Jak bloob ( 35 statków) Atlasu wpadła do systemu i zrobiła warp na naszą blokadę, koledzy z blokady warp out a w bańke wpadły bs-y z aktywnymi smartami.

Mam co wspominać ... zgadnijcie co lepiej wspominam, tych nieuków z Agony podstawiających baita industrial, czy pro pvp korpy i sojusze?

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 23, 2010, 15:09:42 »
To jeszcze sprecyzuj czym się jedno różni od drugiego:
Wg Ciebie Agony:
Szukają walki na swój poziom i tyle.
Wg Ciebie pro-PVP:
Pvp polega w większosci na tym, ze rzucasz się na to co możesz ubić, czyli najczęsciej na cos słabszego.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 23, 2010, 15:16:40 »
@Dormio - własnie zmierzam do tego, ze często osoby uważające się za pro pvperów grają z minimalnym ryzykiem, stąd mają tyle killsów. Czy się nimi chwalą - wątpię.
Jak napisałem wczesniej - uważam ze kazdy ma tak na prawde tylko mały % killsów z których tak na prawdę się cieszy i będzie i nich pamiętał do końca gry. I to jest zajebiste!

Inna sprawa, że ci co są tak bardzo pro, lub tak bardzo chcą być pro dają się często złapać na durne pułapki w stylu samotnego indyka... a potem wstyd na kb :)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 23, 2010, 15:22:01 »
(...) handel w wydaniu hardkorowym :)
Tu masz dopiero prawdziwe PVP - wszystkie chwyty dozwolone i NIKT nie płacze jak wtopi.  >:D
No chyba, że po cichutku, w kąciku, w samotności. :-[

@Dormio - własnie zmierzam do tego, ze często osoby uważające się za pro pvperów grają z minimalnym ryzykiem, stąd mają tyle killsów. Czy się nimi chwalą - wątpię.
A jak to się ma względem Agony, bo zagubiony i nie chwytam...

Jak napisałem wczesniej - uważam ze kazdy ma tak na prawde tylko mały % killsów z których tak na prawdę się cieszy i będzie i nich pamiętał do końca gry. I to jest zajebiste!
Mi wykładowczyni z analizy matematycznej ciągle powtarzała: "po pierwszym tysiącu rozwiązanych całek, każda następna jest do rozwalenia w pamięci". Myślę, że w EVE można uknuć podobne stwierdzenie...  ;)
Ja pamiętam każdy KM, zarówno ten w którym wygrałem, jak i ten gdzie przegrałem. Najbardziej dla mnie cennym doświadczeniem jest wtopa własnego carrierka i to pomimo, że tego samego dnia brałem udział w zestrzeleniu 2 innych.

Inna sprawa, że ci co są tak bardzo pro, lub tak bardzo chcą być pro dają się często złapać na durne pułapki w stylu samotnego indyka... a potem wstyd na kb :)
Czyli co... PVP to wstyd ?  ;) :P
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2010, 15:31:19 wysłana przez Dormio »
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Ezachiel

  • Gość
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 23, 2010, 15:38:14 »
Yyy... ale to Agony zastawiło pułapkę ... oj Nitefish, rybciu moja ... 

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 23, 2010, 16:45:11 »
Przestaniecie czy mam topic do flame przenieść żebyście nie musieli sie miarkować?

Większość tej dyskusji przypomina mi pyskówkę dresów ze skinami kto skuteczniej bierze na buty / bejzbole / [wpisz dowolne narzedzie popularne w tych kulturach] wszystkich którzy nie mają tylu pasków co oni albo nie golączach, a wspólnie płaczą jak jak wpadną pały i ich uspokoją albo zrobi to lokalna straż obywatelska...

To jest gra, ci co lubią zachowywać sie jak dresy będą to robić dalej, Ci co walczą tylko wtedy kiedy mają przed sobą jakieś wyzwanie bedą to robić dalej (z przerwami na farmę do uzupełnienia garażu). Różne style gry, ale cel jeden - rozrywka.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 23, 2010, 16:48:04 »
No generalnie ta dyskusja nie ma już sensu od jakiegos czasu. Tym bardziej, że każdy jak widać ma inne spojrzenie na grę i inaczej "rozumie" tresć postów :P

Ezachiel

  • Gość
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 23, 2010, 16:56:54 »
No generalnie ta dyskusja nie ma już sensu od jakiegos czasu. Tym bardziej, że każdy jak widać ma inne spojrzenie na grę i inaczej "rozumie" tresć postów :P
A zwracam honor ...  8)
przepraszam,

Aveugle

  • Gość
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 23, 2010, 21:06:45 »
Milcz zlodzieju jak do mnie mowisz - tak jak w grze jako samotny bialy zagiel na liscie zablokowanych jestes tak i tutaj.
Złodzieju ?? a co takiego Tobie ukradłem bo jak pamietam sam odszedles z APA w chwili gdy zostalem CEO tej korporacji :)
Pozdrawiam :)

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 23, 2010, 21:25:12 »
(...). Inna sprawa ze moj pvp toon to Shiny Diamond a Dark Flonoe to carebear z zalozenia.(...)

Auć....patrząc na info pod linkiem to nie wiem która postać jest bardziej kerbirem. Bo ten Twój PvP toon ma na koncie tylko Orki/Hulki/Nostisy/ i inne indyki zabite w his-ecu czyli na 95% can-flip na innych kerbirach :P
Choć trzeba uczciwie przyznać że przynajmniej wtopione Hurki wyglądają jakby w ramach PvP padły

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 24, 2010, 08:16:38 »
ten Twój PvP toon ma na koncie tylko Orki/Hulki/Nostisy/ i inne indyki zabite w his-ecu czyli na 95% can-flip na innych kerbirach :P
http://demotywatory.com/7781
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 24, 2010, 09:45:34 »
hehe, argumenty sie skończyły, wyciągamy badziewny killboard  ;D jak ja to lubię  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 24, 2010, 09:52:42 »
Ja tu widzę cos zabawniejszego :P Ten badziewny killbord wyciągnął właściciel chara nie jego opnent :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 24, 2010, 09:57:20 »
ja na tym badziewnym killboardzie widzę orkę zjedzoną fretką :) może nie wymagało to jakiś uber skilli w pvp ale kto wozi na fretce dość ammo ? :)
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 24, 2010, 10:02:38 »
Ja tam widze 3 orki. I co z tego jak żadna nie miała apteczki? Bez apteczki to ma ehp porównywalne z hacem może bc

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Overviu, szkolenia, inne było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 24, 2010, 10:04:33 »
hehe, argumenty sie skończyły, wyciągamy badziewny killboard  ;D jak ja to lubię  ;D

Killboard to CV PvP-era.

Jeśli szukasz korpa o jakiejkolwiek innej specjalizacji, wystarczy jeśli przy rekrutacji podasz swoje limited API, żeby przejrzeli Twoje skille. PvP-er musi pokazać co umie, a KB daje o tym pojęcie.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...