Eve Online > NoobGarten

Kanały chatu in-game

(1/7) > >>

Xarthias:
W rozmowach z kilkoma początkującymi graczami wyszło, że ludzie mają generalnie problem z ogarnięciem dostępnych i ciekawych kanałów chatu in-game.
Zróbmy może listę kanałów wartych odwiedzania lub stałego pobytu - wliczając rekrutacyjne, publiczne korpowe i ogólne. Zarówno nasze, polskie, jak i obcojęzyczne.
Prosiłbym Was o wpisywanie w tym wątku owych kanałów w formacie "NAZWA_KANAŁU - krótki opis, język*", ewentualnie info, że kanał nie jest moderowany czyli panuje na nim wolna amerykanka.

* w formacie skrótowym (PL - polski, EN - angielski itp.).

Wasze propozycje będą wklejane w pierwszego posta w wątku, wątek będzie przyklejony.
Prosiłbym także o informacje, kiedy następuje zmiana - kanału, moderacji, zastrzeżenia dostępu itp. Dzięki temu, ta lista będzie w miarę aktualna.

Zacznę ja, od najważniejszego kanału dla początkujących :)
Kanał OpisJęzykCENTRALA NOOBS     kanał Unseen Academy, dla początkujących i nie tylko, źródło wiedzy  o grze. Kanał moderowany, zabroniona na nim jest rekrutacja. PLPOLISH zwany też trollish, ogólny CCPowski kanał polskojęzyczny, niemoderowany. PLBLOODY AMARR'S Kanał publiczny, wspólny dla wszystkich polskich korporacji będących w Amarskiej milicji. Kanał moderowany, wylatuje się za kłótnie z innymi użytkownikami. PL✮ BWC kanał publiczny korporacji [PL] Blackwater Company, nastawionej na pvp w null sec. Zapewniamy profesjonalną obsługę; drinki, dziwki i wsparcie z pobudką w klonowni włącznie.PLLFN PUBpubliczny kanał korporacji LFN, można się poopierać o płotek i oglądać Owce na trawcePLAGNOSTOpublic. Korporacja żyjąca w w-space i okolicach. Sleepersi to dzień powszedni.PLBUFUpubliczny kanał Beach Boys, korporacji pvp żyjącej w nullsec.PLTheNizaripubliczny The Nizari. publiczny czytaj bedziesz posadzony o szpiegostwo albo zrekrutowanyENLost Ideakanal rekrutacyjny RAVE, zapraszamy!PLkoza z pieklakanał korporacjiPLmetropolishpolski lanserski kanał dyskusyjny, machamy e-penami i obgadujemy nubów. Ten kanał ma dość długą historie, powstał jako kanał intelowy dla polaków w amarrskiej milicji, później był kanałem publicznym szwadronu, później obsługiwał event faction night, a w przerwach miedzy tymi wydarzeniami zrobił się kanałem o nie wiadomo czym - czyli lanserskim, no i tak już zostało. Spotkacie tam wielu ciekawych ludzi i kilku dinozaurów.PLEve Online PLkanal prowadzony przez ekipę portalu Polskie Centrum EOPL

Xarthias:
Bump

Mauhur Purson:

--- Cytat: Xarthias w Grudzień 20, 2010, 11:22:55 ---Black Wódka Cocktails kanał public korporacji Blackwater Company. Co miesiąc serwujemy nowe koktajle i zapewniamy profesjonalną obsługę barmańską. Kanał moderowany, język PL z pijackimi dialektami.PL
--- Koniec cytatu ---
✮ BWC - kanał publiczny korporacji [PL] Blackwater Company, nastawionej na pvp w null sec. Zapewniamy profesjonalną obsługę; drinki, dziwki i wsparcie z pobudką w klonowni włącznie.

thx za poprawki

Doom:
Ta gwiazdka to element nazwy kanału?

MiltisUmbrae:
tak

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej