Forum Gry > World of Tanks

Przesiadka z JagdPanz IV na JagdPanther

<< < (2/11) > >>

Starakopara:
w sobotę zainstalowałem armatę pak43 ( ta lepsza 88mm ), różnica doskonale odczuwalna, zarówno w komforcie gry jak i w expie/creditsach ;), teraz tylko muszę założyć nowe gąski i zamontuję armatę 105mm  :)

Ginandel:
105 wcale nie jest taka fajna, gdyż w większości gier będziesz tracił kasę.

Długa 88 jest najlepszym rozwiązaniem dla tego czołgu (ja w to nie wierzyłem, dopóki sam się nie przekonałem)

Starakopara:

--- Cytat: Ginandel w Grudzień 20, 2010, 20:44:18 ---105 wcale nie jest taka fajna, gdyż w większości gier będziesz tracił kasę.

Długa 88 jest najlepszym rozwiązaniem dla tego czołgu (ja w to nie wierzyłem, dopóki sam się nie przekonałem)

--- Koniec cytatu ---

tzn że ta 105 to kolejna wersja tej haubicy ze Stuga?, jeśli tak to faktycznie ta długa 88-mka będzie lepsiejszym wyborem  ;)

Doom:
Nie z tego co się orientuję to dlugolufowa ewolucja 88, tyle ze wedle zgodnej opini posiadaczy tej kici taniej wychodzi zlota amunicja do 88mm niż zwykła do 105 :P

Starakopara:
nie używam ammo za gold  :P, podejrzewam, że trzeba będzie troszkę inaczej grać z tą armatą 105mm, długa 88 znakomicie nadaje się do snajpienia z krzaków, 105 imo bardziej się sprawdzi w walce na krótszym dystansie.

opiszę wrażenia jak naexpie na tę armatę 105 mm  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej