Autor Wątek: Przesiadka z JagdPanz IV na JagdPanther  (Przeczytany 21717 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Przesiadka z JagdPanz IV na JagdPanther
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 27, 2010, 18:41:47 »
wiedziony entuzjastycznymi postami wsiadłem w hetzera, żeby nabić expa (po miesięcznej przerwie od WoT w ogóle) - kurde, jak on wymiata przeciw noobom w low tierowych bitwach :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Przesiadka z JagdPanz IV na JagdPanther
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 27, 2010, 18:47:05 »
Tylko nie laduj mu ciężkiego działa bo wtedy zagoscisz w bitwach z rożutem tier 3 - 8 9a nawet do 10) (no i uwazaj na matyldy i valentainy - oboma czołgami wciągalem to MUG* nosem>:D )

*) Male Upierdliwe Gówno

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Kara Mon

  • Gość
Odp: Przesiadka z JagdPanz IV na JagdPanther
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 27, 2010, 18:57:43 »
Ja sie strasznie mordowalem z hetzerem, do tego stopnia ze przskoczylem go za free exp. Byl dla mnie za wolny i malo zwrotny, za to stugIII to juz byla inna bajka

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Przesiadka z JagdPanz IV na JagdPanther
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 27, 2010, 19:30:44 »
tia, jezdzilem nim juz od soft wipe'a raz na jakis czas. Juz go ze trzy razy sprzedawalem i kupowalem :) stad mile zaskoczenie tym razem po paru walkach.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Przesiadka z JagdPanz IV na JagdPanther
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 27, 2010, 19:36:10 »
Jest jeden element w ktorym moze sie kryć to pozytywne wrazenie (w sumie dwa):
- w pachu zmieniono bodajże model znikania (maskowania) i TD dostały kopa skuteczności w tym kierunku
- zmieniono silnik losuś jący przydział do bitew i zdecydowanie żadziej 9w moim odczuciu) trafia się teraz czołgiem w bitwę w której nic się nie da zrobć poza ewentualnym zablokowaniem swoim wrakiem jakiejś drogi swoim wrakiem

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Kara Mon

  • Gość
Odp: Przesiadka z JagdPanz IV na JagdPanther
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 27, 2010, 19:53:34 »
akurat ja sie za bardzo jak na razie nei maskuje, w jgpzIV kontynuuje bardoz udana taktyke ze stuga czyli krotka 105mm z HE ammo, gaz do dechy i wjazd w srodek najwiekszej zadymy polaczony z zaladowaniem pierwszemu lepszemu gosciowi z tieru 7+ pocisku w tyl i bylskawiczna ucieczka za jakis budynek/kamieni/pagorek zeby nie dac im czasu do zastanowienia sie co to przejechalo (i oczywisci epowtarzac w kolko az do zniszczenai wszystkich albo siebie)

Nie wiedziec z jakich przyczyn ale taka taktyka zdecydowanie lepiej mi wychodzi na TD niz chocby smigajac medem

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Przesiadka z JagdPanz IV na JagdPanther
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 27, 2010, 20:03:37 »
@kara - wlasnie, ja kazda klasa tak gram :D (no, poza arty)

nie mam nerwow do czajenia sie zbyt dlugiego :)

Kara Mon

  • Gość
Odp: Przesiadka z JagdPanz IV na JagdPanther
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 27, 2010, 21:41:10 »
Artka tez czesto smigam "ofensywnie" jadac ~500m za grupa odwaznych ktorzy maja ochote pokampic pozniej troche dalej od glownej bazy , lepsze to niz czekac w bazie az wpadnie jakis odwazny med/light wroga jadac prosto w oczywiste miejsca gdzie stoi artyleria  :P .

Gorzej ze heavy dzialaja jak magnes na pociski i juz jest trudniej o takie zabawy , no i mobilnosc nie ta  :-\

Zeby jeszcze zlikwidowali autoaima od razu by "nano" w czolgach odzylo i medfy mialy by duzo latwiej, a tak jak med daleko heavy odpala autoaima i sie nie przejmuje dokladnym celowaniem  :(

Starakopara

  • Gość
Odp: Przesiadka z JagdPanz IV na JagdPanther
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 28, 2010, 09:57:47 »
Wlasnie kupilem jgpzIV i stwierdzam ze tak dobrze nie bawilem sie od czasow bt-2 przed soft wipe. Normalnie zal dupe sciska ze sie mordowalem w tygrysie i KT do tej pory, o hummelu juz nie wspomne  ;D

Kara, mówiłem Ci wczoraj na centralowym czacie w WoT ( występuję tam jako Zenon_Bombalina ), że JGpanz IV można się fajnie bawić, nie wspominając już o Jagdkici, z jazdy którą co jakiś czas wrzucałem staty z bitwy ;)

Kara Mon

  • Gość
Odp: Przesiadka z JagdPanz IV na JagdPanther
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 28, 2010, 12:53:22 »
Odnosze wrazenie ze ludzie dizwnie reaguja widzac TD. Widzac meda/lighta reakcja jest "rozwal, pozniej sprawdz co to bylo", widzac heavy "strzel, sprawdz czy to nie is-7 , jesli nie to strzelaj dalej jesli tak to zwiewaj" , a widzac TD "schowaj sie , sprawdz czy to nie ferdynand, jesli nie poczekaj jeszcze troche moze go ktos rozwlai za ciebie"

Jakie rigi na TD ? siatka, rammer i co jeszcze ? Ja myslalem nad gasienicami
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2010, 13:40:47 wysłana przez Kara Mon »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Przesiadka z JagdPanz IV na JagdPanther
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 28, 2010, 13:30:55 »
Nie wiem ja tam nie boje sie td... tak długo jak właśnie nie jest to bydle tier 8-9, z pozostałymi idzie walczyć, tym co obecnie mam chociaz starcie z panterą czy su-100 może być bolesne

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Starakopara

  • Gość
Odp: Przesiadka z JagdPanz IV na JagdPanther
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 28, 2010, 14:49:45 »
(...)
Jakie rigi na TD ? siatka, rammer i co jeszcze ? Ja myslalem nad gasienicami

moja Jagdkicia ma:
-siatkę ( coby dupcia z krzaków nie wystawała )
-rammera ( coby pestkami szybciej pluła )
-spall liner ( coby postrzały z HE ammo tak nie bolały )

 8)

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Przesiadka z JagdPanz IV na JagdPanther
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 31, 2010, 22:03:57 »
Po statnim patchu jagd panterka to juz nie to samo. Nie wiem ale mam wrazenie ze dostala jakims stealth nerfem. Gasienice sie naprawiaja wieki, glupi sherman mi przebija pancerz a pociski z najlepszego dziala nagle zaczely sie odbijac od zwyklych isow. Acc dziala tez jakies dzikie normalnie na zasiegu gdzie strzelalem zazwyczaj trafialem gdzie chcialem praktycznie teraz z polowy tego dystansu nie moge trafic wogule w sylwetke czolgu.

Kara Mon

  • Gość
Odp: Przesiadka z JagdPanz IV na JagdPanther
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 31, 2010, 23:29:21 »
Ze stealthem cos spaprali bankowo, przyklad. Siedze w krzakach wjgpzIV , zalozona siatka i max skil zalogi do maskowania i strzela do mnie IS w biegu w szczerym polu, ja go nie widze on mnie tak  :(

Starakopara

  • Gość
Odp: Przesiadka z JagdPanz IV na JagdPanther
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 01, 2011, 09:34:43 »
Nie wiem ja tam nie boje sie td... tak długo jak właśnie nie jest to bydle tier 8-9, z pozostałymi idzie walczyć, tym co obecnie mam chociaz starcie z panterą czy su-100 może być bolesne

SU-100 nawet z armatą 122mm nie jest nawet w połowie tak groźny jak Jagdkicia ( wiem bo mam takie SU-100 ). Fakt ma niezły wygar, ale czas ładowania sprawia, że jeśłi przeciwnik nie puffnął po pierwszym strzale to kierowca tego SU jest już raczej martwym kierowcą, poza tym SU-100 ma 250 HP mniej od kici, co czyni go jeszcze bardziej podatnym na " przekłucia "  :P

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Przesiadka z JagdPanz IV na JagdPanther
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 30, 2011, 11:51:33 »
Ja wlasnie z bolem serca sprzedalem moja kicie. Wiedzialem ze z kicia jest cos nie tak ale teraz po przekopaniu sie przez fora to chyba najbardziej zbugowany czolg w grze jak sie okazuje.

W skrocie tragiczna zeczywista widocznosc, "zbugowany" kamuflarz, autoaim mierzacy w najgorzej opancerzony punkt pojazdu w przypadku kici. Tak jak by sie ktos pytal to niemieckie top tiery maja najgorszy kamuflarz w grze biorac pod uwage ich "role" to tak jak by snajpera ubrac w pomaranczowa kurtke i postawic w szczerym polu.