Forum Gry > World of Tanks

Przesiadka z JagdPanz IV na JagdPanther

(1/11) > >>

Starakopara:
mam pytanie do kierowców Jagdpanter-ek, mianowicie czy działo 88mm flak36/L ( chyba nie sknociłem nazwy ) po " zbadaniu " podczas jeżdżenia JagdPanz IV przechodzi na JagdPanterke?, tzn czy nie trzeba od nowa grindować ekspa celem zamontowania rzeczonej armaty??  :)

magni:
sprawdz sobie w info o dane armacie na jakich wozach jest dostepna, jesli jest dla jagdpantery to nie musisz jej od nowa robic

Starakopara:

--- Cytat: Devious Sphere w Grudzień 15, 2010, 14:29:30 ---sprawdz sobie w info o dane armacie na jakich wozach jest dostepna, jesli jest dla jagdpantery to nie musisz jej od nowa robic

--- Koniec cytatu ---

jest dostępna, ale kiedyś, chyba w przypadku Stuga, musiałem od nowa " odkrywać " haubicę 105mm, stąd moje pytanie

Blutbart:
W wypadku StuGa musiałeś odkrywać haubicę 105mm, a wcześniej miałeś ją pewnie "odkryta" na PZ IV? Jeżeli odkryłeś jakies działo dla czołgu tylko to niestety nie masz jego wersji dla TD (przynajmniej w niemieckich - nie wiem jak w rosyjskich) i odwrotnie. Ale w tej samej klasie pojazdów nie ma problemu, jak dla JgdPZ IV odkryłes 88m to masz ją i na JagdPanther.

Rabbitofdoom:
W opisie dziala masz na jakich pojazdach sa dostepne. Jak cie stac na ammo to polecam najlepsze dzialo z tym malenstwem juz mozna sie porywac na tygryski 2 jak slaby kierowca tygryska to sa spore szanse ze skonczy jako kupa zlomu. ISy z numerkami to juz niestety nie ta liga.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej