Autor Wątek: Black Prophecy  (Przeczytany 6493 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Raiha

  • Gość
Black Prophecy
« dnia: Grudzień 09, 2010, 18:58:49 »
Zaczynają rozsyłać kody do Closed Beta ! Można już grac i testować :)

http://blackprophecy.gamigo.com/

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Black Prophecy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 09, 2010, 19:13:20 »
Zaczynają rozsyłać kody do Closed Beta ! Można już grac i testować :)

http://blackprophecy.gamigo.com/

Fakt. Wczoraj dostałem. Zassałem klienta ca. 5-6GB, potem jeszcze z 1,5GB patchy  i... poszedłem spać  :D

Ellaine

  • Gość
Odp: Black Prophecy
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 09, 2010, 19:20:13 »
Nu, zapisałem się, obejżałem filmik - zapowiada się fajnie.

lastverb

  • Gość
Odp: Black Prophecy
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 09, 2010, 20:16:34 »
Guild wars/counter strike w kosmosie? Nie dla mnie. Instancje = fail, a w bp WSZYSTKO jest instancjami.

Starakopara

  • Gość
Odp: Black Prophecy
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 10, 2010, 11:19:24 »
wygląda ładnie, ale czy to nie zręcznościówka w stylu TIE Fightera czy Wing Commandera??  ;)

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Black Prophecy
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 10, 2010, 11:34:08 »
wygląda ładnie, ale czy to nie zręcznościówka w stylu TIE Fightera czy Wing Commandera??  ;)

Niby są jakieś Blueprinty, jakies produkcje, itd.... ale czy stopień skomplikowania jest zbliżony do EVE...nie mam tej wiedzy. A lata się inaczej, Jak w WC czy TIE to prawda.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Black Prophecy
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 10, 2010, 11:54:26 »
Niby są jakieś Blueprinty, jakies produkcje, itd.... ale czy stopień skomplikowania jest zbliżony do EVE...nie mam tej wiedzy. A lata się inaczej, Jak w WC czy TIE to prawda.

Buuu :(

No dobrze, ale na padzie da się jako tako grać? Próbował ktoś, czy jest to jednak wybitnie gra pod klawę+myszkę?
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Black Prophecy
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 10, 2010, 12:16:18 »
czym to się różni od Vendetta Online?

NeX

  • Gość
Odp: Black Prophecy
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 10, 2010, 14:34:18 »
Chmmm.... Vendetta, to poziom silnika shareware z przed 15 lat, więc BP jest ładniejszy. O ile dobrze pamiętam, to w Vendetta nie ma instancji i na misje, czy walkę pvp w dowolnym miejscu może wpaść każdy kto potrafi. Pozostaje jeszcze różnica rozmiarów wszechświata. W Black Prophecy ma być duży, w Vendetta jest minimalistyczny - akurat tyle aby się parę osób nie zgubiło i mogło do siebie postrzelać. Do tego na pewno dojdą różnice w rynku. Vendetta ma wszystko tanie jak barszcz i w godzinę można zarobić na miesiąc tracenia shipów. W BP na pewno będzie o wiele bardziej mozolnie z możliwością dokupienia za gotówkę jak nie chcesz farmić.

W każdym bądź razie nowa zręcznościówka się przyda, chociaż wątpię aby modowane serwery Freelancera odczuły spadek dotychczasowego zainteresowania.

Kara Mon

  • Gość
Odp: Black Prophecy
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 10, 2010, 16:54:05 »
Slaba konkurencja dla Eve, Freelancer z lepsza grafika i paroma bajerami ...


A co do instancji to najlepszy sposob zeby nie musiec wydawac solidnej kasiory na serwer klastrowy  :P

magni

  • Gość
Odp: Black Prophecy
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 10, 2010, 18:59:36 »
Instancje to zaprzeczenie idei gry MMO, to wystarczy zeby mnie zniechecic do tej gry

NeX

  • Gość
Odp: Black Prophecy
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 10, 2010, 20:18:29 »
Instancje to zaprzeczenie idei gry MMO, to wystarczy zeby mnie zniechecic do tej gry

  Przesada. Gra to zbiór zasad. Jeżeli są dobrze dobrane i dają wysoce grywalny efekt, to założenia techniczne nie mają znaczenia. Guild Wars jest dobrym przykładem, Dungeon & Dragons też.
Grając w szachy nie wnikasz czemu skoczek porusza się w bok. Wykorzystujesz regułę i grasz - w 6 osób podobnie jak i w 6000.

EVE np rozczarowuje graczy unikających tłumu i szukających pojedynczych walk. Gra z instancjami zapewni im taką rozrywkę z łatwością. Osobna sprawa, że SF nie ma dobrej passy od dawna i brakuje zręcznościowego strzeladła. Ostatni udany był Freelancer, a gdyby ukazał się godny następca Freespace2 z jego fabularną dramaturgią i dynamiką walki, to olałbym wszelkie MMO na długo.

silvia

  • Gość
Black Prophecy
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 23, 2010, 20:45:08 »
Tadam tadam tadammmmm
Cytuj
Closed-Beta-Invitation for Black Prophecy            
   Odebrane      X   
            
Odpowiedz
 
   od   noreply@gamigo.com
do   xxx@gmail.com
data   23 grudnia 2010 19:22
temat   Closed-Beta-Invitation for Black Prophecy
wysłana przez   gamigo.com

   ukryj szczegóły 19:22 (21 min temu)    

Greetings xxx!

Congratulations! High Command has accepted Your pilot license application.

Your pilot license serial number is: xxx

Please visit the pilot licensing terminal xxx in order to complete your application.

Dismissed!

High Command

Ktos inny sie dostal?

yaakuza

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Worm Nation
  • Sojusz: Ash Alliance
Odp: Black Prophecy
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 24, 2010, 13:41:13 »
Mi tez wczoraj przyslali  :) Przy dobrych wiatrach dzisiaj wieczorem zobacze jak to wyglada  ;)

Morphirion

  • Gość
Odp: Black Prophecy
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 24, 2010, 15:30:15 »
Ja dostałem jakieś półtora miesiąca temu, pogralem może ze 2 dni i mi się znudziło.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Black Prophecy
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 24, 2010, 17:04:01 »
Ja już jestem od miesiąca, lecz przez linucha...


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Starakopara

  • Gość
Odp: Black Prophecy
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 24, 2010, 18:43:20 »
założyłem dziś konto, dostałem linka aktywującego owe konto, teraz czekam na zaproszenie do bety.

btw, a Wy jak długo czekaliście od załozenia konta do zaproszenia??

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Black Prophecy
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 24, 2010, 19:04:13 »
założyłem dziś konto, dostałem linka aktywującego owe konto, teraz czekam na zaproszenie do bety.

btw, a Wy jak długo czekaliście od załozenia konta do zaproszenia??

Jakieś dwa tygodnie. Właśnie ściągam klienta, co jest dość frustrujące, bo przerywa mi ściąganie co paręnaście minut. :P

Generalnie na ten tytuł czekam od dość dawna. W międzyczasie pojawił się jak WoT, który wciągnął mnie bardziej niż mi się tego spodziewałem, a zatem stawiam dość wysoko poprzeczkę dla BP.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Morphirion

  • Gość
Odp: Black Prophecy
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 24, 2010, 22:23:54 »
Ja do bety zapisalem się jakieś pół roku zanim dostałem invite, więc różnie :P. W każdym razie, myślałem że BP będzie ciekawsze, a okazało się dojść nudne pod względem gameplayu (za to bardzo podobała mi się oprawa graficzna).

PS. Dostałem się dzisiaj do bety Rift, mam nadzieję że coś z tego ciekawego wyjdzie ;).

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Black Prophecy
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 24, 2010, 23:18:10 »
Ja do bety zapisalem się jakieś pół roku zanim dostałem invite, więc różnie :P. W każdym razie, myślałem że BP będzie ciekawsze, a okazało się dojść nudne pod względem gameplayu (za to bardzo podobała mi się oprawa graficzna).

PS. Dostałem się dzisiaj do bety Rift, mam nadzieję że coś z tego ciekawego wyjdzie ;).

No tak bo po becie mozna powiedziec jaki jest gameplay finalnego produktu, gdzie nie dziala 3/4 rzeczy. Hm... .

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Black Prophecy
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 25, 2010, 00:20:49 »
Ciężko powiedzieć czy podpasi to komuś czy nie.
Sama gra - ok, bardzo mi się spodobało choćby latanie (w końcu) samodzielne i poziom AI "ratów" w sensie: atakujesz trójkę to zaczynają cię zachodzić z różnych stron, gonisz jednego i dwu siedzi na ogonie - spadłem multum razy zanim wykumałem jak się przed tym bronić.

Adrenalina - coś co dostaje się w czasie bitwy za bicie obcych - a co pozwala na wykonywanie specjalnych manewrów typu ciasny zwrot (jak kto na ogonie siedzi to miła niespodzianka go czeka), czy taki wywijas specjalny żeby zwiać przed rakietami.

Co do samego "fitowania" - tutaj niestety porażka jak dla mnie - typowy WOW - levelowanie postaci i wygrywa ten czyja prawda jest "najmojsza": w sensie nolife siedzący i bijący levele do usranego rana by potem móc utłuc low-level gracza.

Sama gra mało intuicyjna ale to urok Bety - po odpaleniu oblatałem wszystkie skałki, stacje i paru ludzi co też się kręcili próbując skumać co dalej i przypadkowo nacisnąłem spacje - statek się zatrzymał a ja w końcu mogłem myszą zaznaczyć stacje i zadokować (i tak bym tą "spacje" odkrył bo przymierzałem się do wejścia w ustawienia klawiszy - ale tak byłem z siebie dumny).
Na samej stacji - można wybrać misje, można sobie upgradować modułki (jakieś mody założyć do silników itp) - można w końcu zmienić fit ale jak to zwykle bywa w WOW podobnych grach - zawsze czegoś brakuje żeby włożyć upragniony itemek i trzeba expić :/

Gdyby w EVE zrobili takie sterowanie, dołożyli parę terenów i porobili jakieś instancje które pozwalałyby na "przejęcie" wrogiego terytorium (tak żeby była walka 20 na 20 jak w WOT choćby) to byłbym bardzo bardzo zadowolony :)
Ale nie ma co gdybać bo EVE / WOT / WOW mają swoją specyfikę i w każdym co innego innym ludziom pasuje.

Melisanda Armida

  • Team Techniczny
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
  • Korporacja: VIDE
Odp: Black Prophecy
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 25, 2010, 16:00:32 »
Gdyby w EVE zrobili takie sterowanie, dołożyli parę terenów i porobili jakieś instancje które pozwalałyby na "przejęcie" wrogiego terytorium (tak żeby była walka 20 na 20 jak w WOT choćby) to byłbym bardzo bardzo zadowolony :)
heretyk
* Lubie czasami poprzeklinac

Starakopara

  • Gość
Odp: Black Prophecy
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 25, 2010, 16:42:02 »

Gdyby w EVE zrobili takie sterowanie, dołożyli parę terenów i porobili jakieś instancje które pozwalałyby na "przejęcie" wrogiego terytorium (tak żeby była walka 20 na 20 jak w WOT choćby) to byłbym bardzo bardzo zadowolony :)





heretyk

takie sterowanie w evce i 3/4 graczy idzie grać w WoW-a :P :P

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Black Prophecy
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 25, 2010, 19:37:45 »
a czy ja powiedziałem że w całej EVE?
Jak zwykle malkontenci muszą przeczytać ten kawałek którego mogą się dopieprzyć ;-) i pomarudzić - INSTANCJE - niewyraźnie mówię czy jak?
Pomykałbym sobie takim Vagabondem na full speed ;p

Jak ktoś chce się bawić w lag-festy to kij mu w oko i kotwica w plecy - ja bym chętnie powalczył w wyrównanych zespołach (co do ilości) i zobaczył jak się taktyka sprawdzi - pewnie byłoby masę pieprzenia się z wyrównywaniem zasad (jeden logistyk na team itp) ale byłoby to też coś nowego i bez "blobuję" lub "jestem blobowany" - tego EVE życzę na nowy rok ;p
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2010, 20:41:11 wysłana przez Okropniak »

Starakopara

  • Gość
Odp: Black Prophecy
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 06, 2011, 14:06:14 »
założyłem dziś konto, dostałem linka aktywującego owe konto, teraz czekam na zaproszenie do bety.

btw, a Wy jak długo czekaliście od załozenia konta do zaproszenia??


dziś dostałem kluczyk i invite`a, zasysam klienta, opiszę wrażenia z gry za czas niedługi ;)

edit:

sam klient sciągnął się raczej szybko, potem pierdyliard przeróżnych patchy i patchy do tych patchy >:(
po jakiejś godzinie frustracji gra się uruchomiła. Grafika jest naprawdę świetna, gameplay`u nie pokosztowałem, gdyż o 19 naszego czasu serwer się wysypał  >:(
no cóż, może jutro będzie lepiej  :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2011, 20:39:19 wysłana przez Starakopara »

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Black Prophecy
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 08, 2011, 17:11:25 »
pograł już ktoś w to trochę? jakieś wrażenia z poza instalacji gry? :) filmiki na yt jakoś nie zachęcają i przydałaby się opinia z pierwszej ręki
Some Men Just Want to Watch the World Burn

laphiel

  • Gość
Odp: Black Prophecy
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 08, 2011, 17:36:54 »
skonczylem intro/tutka... odinstalowalem gre

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Black Prophecy
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 08, 2011, 17:46:02 »
Przeszedłem tutorial, był fajny. Skończył się tutorial wrzuciło mnie do normalnej gry z innymi ludźmi i zaczęły się lagi. Statek reagował z 1-2 sekundowym opóźnieniem (czasami więcej), ogólnie nie dało się grać. Odinstalowałem.

NeX

  • Gość
Odp: Black Prophecy
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 09, 2011, 01:13:16 »
  Na samym początku grałem na zamkniętej becie. Wrażenia niespecjalne nawet biorąc pod uwagę że były to pierwsze testy. Skopiowałem muzykę, bo momentami była fajna i odinstalowałem. Freelancera nigdy nie odinstalowałem, Frontiera też, Homeworlda 1/2, więc BP cienko przy nich wypadł :)

Wydłubałem gdzieś Wing Commandera Prophecy, razem z Frespace 2 biją takie popychadła na głowę. Online, to nie wszystko; jeszcze klimat i dynamika jakaś musi być.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2011, 01:19:31 wysłana przez NeX »