Informacje > Centrala - uwagi i propozycje

Top komentowane fity / podforum fity

<< < (3/3)

Stary Pierdola:

--- Cytat: SokoleOko w Grudzień 06, 2010, 15:55:16 ---Na Scrapie - śmietnik?

Raczej masz cały background z theorycraftingiem. Jak ktoś nie lubi myśleć i potrzebuje fita na szybko, bierze pierwsze z brzegu gówno z BC. Dla myślących jest SHC - warto przebić się przez kilkanaście stron wątku, żeby przekonać się jakie koncepcje po drodze padły i jakie ludzie mają pomysły. Dublowania wątków tam nie widziałem, jedynym wyjątkiem są zmiany w statkach - wtedy zwykle pojawia się czytelnie opisany nowy wątek (tak było "po Dominion").

Wracając do Centrali - brak komentarzy do fitów? No bez jaj - ktoś wrzuca coś tak debilnego jak to Ashimmu i nawet nie możliwości skomentowania tego, poza wystawieniem "0".

Co złego w komisyjnym ocenianiu? Ja jestem człowiekiem starej daty i kompletnie nie wierzę w "zbiorową mądrość internetu". Nie moderując (a tak jest z tym modułkiem obecnie) uzyskujesz śmietnik. Ktoś to musi przecedzić, bez problemu znajdziemy na tym forum "jury" które oceni i/lub przygotuje "cookie cuttery".

--- Koniec cytatu ---

+1

Dormio:
Chciałbym Wam zwrócić uwagę, że moderacja rzadko jest bezstronna.

SokoleOko:
Ależ my o tym doskonale wiemy :P

Ellaine:
Zintegrowanie modułu komentowania fitów z forum i vice versa byłoby super wygodne i fajne. Widzę to tak:

1) Każdy statek z przynajmniej jednym fitem ma wątek (wysłanie nowego fita do statku zakłada wątek).
2) Każdy wstawiony fit automagicznie tworzy na forum posta z linkiem do tego fita i ewentualnie jego rozpiską w formie tekstowej.
3) Każdy fit ma wbudowany link do wątku forum z komentarzami.

W takim układzie fity nie miałyby osobnych tylko wspólne wątki komentarzy, co IMHO byłoby raczej dobre niż złe.

Hastrabull:
i tak mialo byc ale jak budowalem ten modul, to mnie zaspamowali, ze przeciez tak nie moze byc, bo po co. nikt tego nie chcial. no i nie jest. a teraz sie wam nagle odwidzialo. sorki, ja nie mam teraz czasu grzebac na centrali. jak komus sie chce, moge dac kod do obejrzenia i ewentualnie zmodyfikowania tak zeby tworzyl sie watek na forum.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej