Autor Wątek: WW3 ?  (Przeczytany 10092 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: WW3 ?
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 06, 2010, 10:35:47 »
Mnie ciekawi w sumie co innego.
Przepowiednie przepowiedniami a ... życie, życiem i ... tak się wszyscy interesują własną życią a nie przepowiedniami nie wiadomo kogo.
Zresztą ... czy nasze gdybanie cokolwiek zmieni?

sc0rp

  • Gość
Odp: WW3 ?
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 06, 2010, 10:48:48 »
- w Europie będzie miał miejsce wielki kryzys ekonomiczny - PLAUSIBLE

Gdzie ten wielki kryzys? Bo wiesz wielki kryzys ekonomiczny to byl, ale w US i nie teraz a w latach 20-30 ubieglego wieku

Ellaine

  • Gość
Odp: WW3 ?
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 06, 2010, 10:53:34 »
Wielki kryzys mamy rozłożony na raty przez pompowanie gospodarki z kredytów. Jeśli ten system nie skończy się katastrofą (a może), wielki kryzys będzie małym kryzysem przez długi czas.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: WW3 ?
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 06, 2010, 11:24:58 »
Wielki kryzys mamy rozłożony na raty przez pompowanie gospodarki z kredytów. Jeśli ten system nie skończy się katastrofą (a może), wielki kryzys będzie małym kryzysem przez długi czas.
Zgadza się. Przynajmniej w moim sektorze (telekomunikacja) w 2009 i w początkach tego roku BARDZO wielu operatorów wstrzymało duże inwestycje z własnej woli lub po prostu nie dostało kasy od banków właśnie ze względu na kryzys. Dlaczego? ich klienci nie mieli kasy na zaawansowane usługi -> operatorom nie opłacało się inwestować -> dostawcy rozwiązań nie mogli za wiele sprzedać więc znowu sami nie mieli kasy. I tak to się nakręcało w korkociągu, bo wszyscy się bali. Teraz już zaczyna być nieco lepiej na pierwszy rzut oka.

BTW, pamiętam CeBIT 2009, gdzie wszyscy europejscy producenci mieli strach w oczach, a podstawowym pytaniem jak się gadało z ludźmi było "jak biznes w czasach kryzysu?" Może zwykłego konsumenta to niezbyt mocno dotknęło, ale pracując w firmie stricte handlowej widziałem spory impact (przy czym jestem świadomy, że w dużej mierze nakręcony samym strachem) przynajmniej właśnie na mojej działce.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: WW3 ?
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 06, 2010, 12:08:03 »
Zachęcam do zapoznania się z nowym filmem o finansach Wall Street: Money Never Sleeps.

Ciekawie ujęte są co poniektóre kwestie finansowania państwa z kredytów a raczej życia na kredyt.

Hutriel

  • Gość
Odp: WW3 ?
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 14, 2010, 18:46:04 »
"
Wojsko rosyjskie na wschodzie kraju zostało postawione w stan gotowości w związku z napiętą sytuacją na Półwyspie Koreańskim - powiedział we wtorek szef rosyjskiego sztabu generalnego gen. Nikołaj Makarow. "

http://wyborcza.pl/1,91446,8815224,Rosja_Wojsko_w_stanie_gotowosci_w_zwiazku_z_sytuacja.html


http://wyborcza.pl/1,75968,8816940,Prezes_PiS_liczy_na_III_wojne_swiatowa_.html

:D

amra

  • Gość
Odp: WW3 ?
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 14, 2010, 22:33:53 »
Poludniowo koreanskie & usa juz od miesiaca jest w stanie gotowosci.
Polnocno koreanskie od 40 lat. Dla mnie cala ta zadyma jest po to aby lokalni generalowie & koreanczycy zauwazyli  jak wielkie niebezpieczenstwo nad ich glowami wisi, jak imperialisci chca ich zniszczy itd.., aby bardziej gladko przepchnac synalka na tron i im do glowy nie wpadlo ze moze juz nie potrzebuja uslug tej rodzinki.

Sammani

  • Gość
Odp: WW3 ?
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 15, 2010, 09:51:57 »
Niesamowity topic, przeczytałbym go specjalnie jeszcze raz.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: WW3 ?
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 15, 2010, 11:57:13 »
Hmm,
To kupować PLEXA czy nie?

JM  :P

Gizmo79

  • Gość
Odp: WW3 ?
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 15, 2010, 13:02:53 »
Nie kupuj, prześlij całą kasę na moje konto po czym siądź w rogu pokoju i czekaj na koniec :)

Gregorius

  • Gość
Odp: WW3 ?
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 15, 2010, 13:31:12 »
Zawsze możesz mi dać 200M ISK a jak wrócisz, to oddam ci podwojoną wartość!  >:D

amra

  • Gość
Odp: WW3 ?
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 15, 2010, 17:24:20 »
Kup plexa i przeslim mi, ja jestem niezniszczalny, WWW3 nic mi nie zrobi.