Autor Wątek: atrybuty  (Przeczytany 2047 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rkossacki

  • Gość
atrybuty
« dnia: Grudzień 02, 2010, 13:46:30 »
Witam,

Jak duży wpływ mają atrybuty na czas nauki danego skilla. Tz wiem, że atrybuty mają znaczący wpływ, ale jak można przeliczyć daną wartość na czas nauki. Czy jeżeli bazowo mam dany atrybut o wartości 8 to jeżeli dokupię implant podwyższający ten atrybut o jeden to czas nauki skróci się o 1/8?? (oczywiście jeśli dany skill wymaga konkretnie rozpatrywanego atrybutu).

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: atrybuty
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2010, 13:50:44 »
Jeśli masz dostep do narzedzia evemon to możesz to łatwo sprawdzić w panelu skill plnaów, jesli nie masz to ściągnij je sobie jak najszybciej bo naprawde jest przydatne.
Ewentualnie możesz poszukać informacji na temat wzoru generowania wskaźnika sp/h ze zrzutu bazy danych które ccp dość regularnie uzupełnia (ale nie wiem gdzie dokładnie szukac najnowszego)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: atrybuty
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 02, 2010, 13:59:11 »
Każdy punkt atrybutu primary poprawia ci skillowanie o 60 SP na godzinę. Jak masz go na 8, to znaczy, że daje ci 480 SP na godzinę + bonus ze  skilla learning (od 2% do 10%, czyli maksymalnie 528 SP na godzinę).

Każdy punkt atrybutu secondary daje ci 30 SP na godzinę, czyli jak masz go na 8 dostaniesz po 240. Szybkość skillowania to te z primary plus te secondary.