Autor Wątek: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)  (Przeczytany 30528 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ranshe

  • Gość
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #105 dnia: Grudzień 01, 2010, 18:04:51 »
Ot zaleta armor tanka, że można cały rack rechargerów włożyć. ;) Bateryjki to faktycznie trochę oszustwo, ale imho wystarcza ich w cargo na wystarczająco długo, zeby kilka anomalii zrobić.

sc0rp

  • Gość

Qbbaa

  • Gość
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #107 dnia: Grudzień 08, 2010, 16:44:27 »
konkurs się zakończył i chciałbym ogłosić zwycięzcę ale nie mogę ...
żaden fit mi się nie podoba i według mojej opinii żaden nie nadaje się na misje . znaczy większość może wlecieć ale nie z każdej da rade wrócić nie chce mi się już kłócić i wykazywać że noob z kb ma lepszego fita niż ci co go wyśmiewali i nie wierzę że polecilibyście swojemu serdecznemu koledze
taki fit po kilku miesiącach skilowania .Popełniłem błąd że nie wyszczególniłem dokładnie wszystkich wymaganych parametrów i myślałem że jak napiszę że na PVE to nie będzie znaczyło tylko strzelania do stodoły i BS bo wszystko inne ciężko tym ubić . Wielu o tym wie ale uparcie klepie że ich fit jest lepszy [ w innych tematach twierdzili ze taki statek to dno] ale nie chce mi się screnować już tego chyba że ktoś się obrazi i zażąda dowodów / wyjaśnień .żeby nie wyszło że jestem sknera nagrodę przelałem bo mi się żal zrobiło naszych noobów latających na takich zalecanych fitach

kasa poszła niesmak został .....


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #108 dnia: Grudzień 08, 2010, 17:12:01 »
Podsumuję to tak: Ty wiesz swoje my wiemy swoje z fitów tu podanych conajmniej dwa to śmiecio warianty fitów t2 uzywanych normalnie na misjach, z o niebo lepszą skutecznością niż tamto coś, ponadto misje nawet te w null != anomalki, a tamten fit był anomalkowy raczej

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #109 dnia: Grudzień 08, 2010, 18:07:11 »
jak się ogłasza konkurs i podaje 4 parametry statku które mają być lepsze niż przykładowy fit będacy punktem odniesienia, to się trzeba liczyc z tym ze wyniki będą spełniały zalozone warunki i niewiele poza tym :)

mimo wszystko szacun za wyslanie kasy na akademie.
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #110 dnia: Grudzień 09, 2010, 10:15:04 »
żaden fit mi się nie podoba i według mojej opinii żaden nie nadaje się na misje .
kasa poszła niesmak został .....
Twoja sprawa dlaczego czujesz niesmak. Twoja opinia i masz do niej prawo.
Ja mam swoje doświadczenie i Dominixa w takiej konfiguracji jak podałem używam/używałem od przeszło 4 lat (czyli zanim zacząłem mieć skille na T2), więc nie bardzo widzę to Twoje nie nadawanie się na misje... nvm.

Gratuluję honoru i uczciwości (przelew), takie rzeczy to jednak rzadkość.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Ranshe

  • Gość
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #111 dnia: Grudzień 09, 2010, 12:30:40 »
żaden fit mi się nie podoba i według mojej opinii żaden nie nadaje się na misje .

Zmienianie warunków konkursu po jego zakończeniu fajna sprawa, trzeba było może od razu napisać, że na misje. Szczególnie, że koleś został złapany w miejscu, gdzie misji raczej nie ma - są za to anomki, które jednak są trochę inne, więc nie ma znaczenia, że nie z każdej misji da radę wrócić.

No ale cóż, przynajmniej UA będzie miało środki, żeby nam płacić za indoktrynację nowych kadetów. ;)