Autor Wątek: Znikający portret  (Przeczytany 1849 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DannyBoy

  • Gość
Znikający portret
« dnia: Styczeń 30, 2012, 10:16:08 »
Mam problem z znikającym "mini portretem" w okienku chatu. Wczoraj miałem podobnie, musiałem zrobić nowe zdjęcie postaci "przy lustrze". A dzisiaj znowu to samo, czarny kontur postaci incognito. Niby drobnostka, ale irytuje że coś nie działa tak jakby się chciało. Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić po za ciągłym poprawianiem zdjęcia "przy lustrze"?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Znikający portret
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 30, 2012, 10:24:27 »
Stawiam na problem z plikami cache. Portrety charów są tam przechowywane, jak masz jakies dziwne ustawienia systemu to mozesz mieć to dość często kasowane
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 11:10:48 wysłana przez Mona X »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

DannyBoy

  • Gość
Odp: Znikający portret
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 30, 2012, 12:01:55 »
Zapomniałem dodać, że znika tylko portret w okienku chatu. Ten w info czy przy karcie postaci jest OK. Pewna osoba powiedziała mi, że przyczyną może być to - że postać jest nowa i jeszcze jej portret nie został wczytany do bazy. Czy jest to prawdopodobne?

Siri Irme

  • Newbie friendly!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Siri Irme
  • Korporacja: Low Technology
Odp: Znikający portret
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 30, 2012, 16:10:29 »
Z tymi portretami to różne dziwne cuda się dzieją. Kanał chatu też ma sporo obrazków do wgrania, i jeżeli twarzyczka jest nowa, to mogą być jakieś cyrki. Poczekaj parę dni i obserwuj ;)