Autor Wątek: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual  (Przeczytany 5707 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sc0rp

  • Gość
Pilot z NC opublikowal 366 stronicowy guide o zyciu w 0.0 i nie tylko, przejrzalem go pobierznie i musze stwierdzic ze omawia wiele ciekawych aspektow nie tylko o tym jak dzialac w 0.0, ale takze podstawy jak np. fitowac shipy czy czemu learningi sa wazne. Temat o
 http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1417741

Niestety  racji ograniczen nie moglem dodac go jako zalacznik, a mysle ze warto bo czesto rozne guide z czasem sa kasowane i gina.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 22, 2010, 12:20:50 »
Jak nie zapomnę, to go wieczorem wrzucę na serwer - chyba, że mnie Doom uprzedzi :)
Przedwieczny.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 22, 2010, 12:28:27 »
[size=78%]Hmm a od kiedy mam dostęp do serwera centrali? :P mogę co najwyzej na mój załozyć[/size]


edit
http://doom.vot.pl/eve/
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2010, 12:55:03 wysłana przez Doom »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 22, 2010, 12:58:21 »
Ten dokument został już powszechnie wyśmiany i to wcale nie z powodu "miejsca pochodzenia" autora.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 22, 2010, 14:12:31 »
Hmmm poradnik gościa z północy o 0.0 w eve...
Co tam jest? "Znapuj wszystko naokoło" powtarzane przez 300 stron?  :P

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 22, 2010, 14:41:38 »
"- Sir, we are NOT wining atm"
"- Then bring another thousand!"

Ale serio -  z recenzji na SHC widać, że są tam po prostu bardzo stare rzeczy i generalnie pisał to "erotoman-gawędziarz".


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 22, 2010, 14:46:37 »
Hmmm poradnik gościa z północy o 0.0 w eve...
Co tam jest? "Znapuj wszystko naokoło" powtarzane przez 300 stron?  :P

Antyguristasowe fity na tengu (które BTW obecnie są bardzo pro PVP :P)

sc0rp

  • Gość
Odp: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 22, 2010, 15:37:30 »
@Krytykanci

rotfl to mzoe ci co wysmiali niech napisza lepszy? Od jakis 2 tygodni wprowadzam kilka kumpli w swiat eve i sorry  ale dla poczatkujacych ten dokument jest bardzo przydatny. Po za tym od kiedy SHC jest "miara" jakosci z tego co pamietam to forum zostalo dawno przejete przez pathetic legion i jego uzytecznosc jest na poziomie naszego dzialu flamewar. Takze proponuje najpierw napisz cos lepszego a pozniej obsmiewaj innych bo krytykow pelno a tych co poswiecaja swoja czas na wykonanie takiego dokumentu to ze swieca szukac.

Ellaine

  • Gość
Odp: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 22, 2010, 16:06:44 »
No bez przesady, na tej zasadzie każdy mógłby bronić dowolnie złego np utworu muzycznego, obrazu czy tekstu mówiąc "ha, to zrób lepiej" - większość ludzi nie maluje, nie komponuje, nie pisze książek, nie wystawia przedstawień teatralnych, co nie znaczy że nie mają prawa do oceny że coś nadaje się na narzędzie proktologa.

Poradnika nie miałem czasu przejrzeć, ale kiedyś to zrobię i wypowiem się bardziej na temat. Wiem z pobieżnego przeglądu że są tam tabelki z WH i jednozdaniowe opisy 200 super-ogólnych taktyk walk flot, z których o większości nie wiedziałem że mają nazwę.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 22, 2010, 16:14:22 »
Po za tym od kiedy SHC jest "miara" jakosci z tego co pamietam to forum zostalo dawno przejete przez pathetic legion i jego uzytecznosc jest na poziomie naszego dzialu flamewar.

Albo czytasz inne SHC, albo masz kłopoty z rozumieniem angielskiego.

Jest to żywe forum pełne naprawdę inteligentnych postów, gdzie trolle są deptani bez litości. Działy dotyczące fitów i "piloting in practice" są po prostu biblią wiedzy o Eve. Dlaczego? Bo piszą tam ludzie, którzy na PvP zjedli zęby.

I tak, robię znacznie więcej niż tylko krytyka tamtego Guide'a. Jak chcesz pomóc swoim kumplom zrozumieć PvP w tej grze, to zapraszam do Unseen Academy na moje szkolenie z tego właśnie działu.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 22, 2010, 16:31:02 »

I tak, robię znacznie więcej niż tylko krytyka tamtego Guide'a. Jak chcesz pomóc swoim kumplom zrozumieć PvP w tej grze, to zapraszam do Unseen Academy na moje szkolenie z tego właśnie działu.

hehe jeden juz dolaczyl, reszta konczy tutoriale :P

No bez przesady, na tej zasadzie każdy mógłby bronić dowolnie złego np utworu muzycznego, obrazu czy tekstu mówiąc "ha, to zrób lepiej" - większość ludzi nie maluje, nie komponuje, nie pisze książek, nie wystawia przedstawień teatralnych, co nie znaczy że nie mają prawa do oceny że coś nadaje się na narzędzie proktologa.

napisanie guide o przebywaniu w 0.0 to nie jest wystawianie przedstawien teatralnych czy malowanie obrazow to jest przelanie wiedzy na papier - zwykla wyrobnicza a nie artystyczna praca.

@Jakosc SHC
Nie zaprzeczam jest tam sporo wartosciowych informacji, ale zeby odroznic wartosciowa informacje od glupot trzeba miec jakies pojecie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2010, 16:40:45 wysłana przez Dark Flonoe »

Ellaine

  • Gość
Odp: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 22, 2010, 16:42:24 »
To mi przypomina że od roku miałem narysować ilustrowany przewodnik po tym co statki robią.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 22, 2010, 16:46:17 »
Dark przestań bronić swojego stanowiska bo kiepsko Ci to idzie. Ostatni argument którego użyłeś równie dobrze może zostać użyty przeciw temu gaidowi. Ty Sokole natomiast, weź to chociaż przejrzyj zanim zaczniesz pomagać układać chrust pod autorem i jego dziełem. Zwłaszcza że Null to nie tylko pvp.
Czy ktokolwiek z wypowiadających się tu osób przeczytał, nie przejrzał ale przeczytał ten dokument?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 22, 2010, 16:51:48 »
Dark przestań bronić swojego stanowiska bo kiepsko Ci to idzie. Ostatni argument którego użyłeś równie dobrze może zostać użyty przeciw temu gaidowi.

Ponizej pierwszy z brzegu na pvp boardzie na shc post o drejku (znalezienie jego zajelomi kilka sekund).
source: http://scrapheap-challenge.com/viewtopic.php?t=21767&postdays=0&postorder=asc&start=120

Cytuj
Been trying to find another ship next to the Cane to solo with and I've been looking at a Nano-Drake which I would be flying similar to the Cane - i.e. Kite. Opinions?

2x BCS II
2x Nano II

1x Y-T8 MWD
1x Warp Disruptor II
2x V-M15 Shield Matrix (those meta Invuls)
1x Large Shield Booster II (or best named, whichever fits)
1x Med Electrochemical Cap Booster (800s)

7x Heavy Missile Launcher II
1x Small Neut II

1x Med Ancillary Current Router
2x Anti-EM Screen Reinforcer

Drones either 5x Hobs or EC-300 (would probably go for Hobs)

Goes 1228 m/s non-overloaded, does about 480 DPS (or 397, wish I could check EFT right now, might remember my EFT fitting numbers wrong) with Hobs and CN Scourges, 397 DPS (290 something?) with other damage type missiles and Hobs. (Figures might differ a bit, don't have EFT open atm).

Shield booster to rep incoming damage at range. Cap booster to fuel MWD and Shield booster. Small neut for some frig defense. 2x Anti-EM rigs as Amarr are still hurty at range.

Should be faster than other BCs except Shield-Harb and Shield-Cane.

Quite like the fit regarding its looks, and I imagine it would fly very very similar to the Shield-Cane, so that's a big plus for me. Missile skills are okayish atm, just need to skill for T2 Heavies (and the Drake), so I'll probably give this thing a spin within the next 2 weeks. However, I have never flown a Caldari ship before so any opinions and thoughts would be appreciated.

tia z pewnoscia tego posta popelnil ktos kto zjadl na pvp zeby - active nano-drejk /facepalm
Wiec mowienie ze skoro na SHC guide zostal objechany tzn. ze jest do bani jest delikatnie mowiac smieszne.

Ranshe

  • Gość
Odp: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 22, 2010, 17:04:49 »
Wyśmiali, bo jest co wyśmiewać. Pomijając już nawet fakt, że jest pełno literówek a narzędzia do automatycznego sprawdzania są powszechnie dostępne... Skoro już poświęca swój jakże cenny czas na coś takiego, to niech to zrobi porządnie a nie na odpierdol.

- Grid-fu manual jest cały zarąbany z goonsowego manuala bez wzmianki skąd to i czemu tu się znalazło + to już nie do końca aktualne jest.
- Część o ratach jest najwyraźniej przekopiowana żywcem z forum RAGE bo jest pełno tekstów "o tym napiszemy gdzie indziej później" albo "I won‟t spend a lot of time on this, but your RAGE Alliance overlords may or may not decide to install special equipment in a solar system that will draw pirates to that system like moths to an open flame. This is possible only through the development of a technology that I like to call “Unobtanistic Handwavical metaphysics”." No brawo kurde, bardzo dużo się z tego dowiedziałem o upgrade'ach.
- przestarzałe info o nosach, tracking enhancerach, transport shipach, jfów i blackopów w ogóle nie ma, o covert cyno wzmianka że jest i potem będzie wyjaśnione, ale potem nie ma nigdzie (nie dziwne jak blackopów nie ma), stare scramble, stare weby, stare rook/falcon, więcej nie przeglądałem bo nie latam innymi więc nawet nie wiem.
- rozdział fleet tactics to jakiś żart w ogóle.

Ogólnie to imho nice try, ale lepiej poprzeglądać wiki eve-o albo eve-uni. I nie, nie *przeczytałem* całego, bo mnie literówki odrzucają i nie da się.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 22, 2010, 17:18:40 »
U mnie z czytaniem po angielsku jest... chętniej odcyfrowuję swoje reczne notatki niż biore sie za teksty w tym języku, dlatego czekam na kogoś kto to jednak przeczytał, wtedy bedę wiedział czy warto przegryzać sie chociaż przez fragmęty które aktualne są 8)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 22, 2010, 17:32:06 »
No przeglądałem go dość dokładnie bo skądś te błędy wypisałem ;]

Jako guide do 0.0 to taki sobie, większą część zajmują podstawowe podstawy jak na przykład dział o skillach z opisem która kategoria skillów co mniej więcej zawiera, jak fitować statki, że minmatarskim statkiem do racenia w nullu jest rakietowy (no, torpedowy pewnie, ale konkretnych przykładów niet) phoon, jak się zachowywać w lowsecu, jak robić BM insta-undock...

HammerSnake

  • Gość
Odp: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 22, 2010, 18:12:43 »
Całości nie zamierzam czytać.
Przejrzałem parę punktów i generalnie uderzyło mnie tylko jak pobieżnie zostały ruszone.
-wh-space
-Tracking
Z kolei o low secu całkiem fajnie się rozpisał. Może zabrakło małej wzmianki o milicyjnych wojnach ,a może dobrze, że o nich nie pisał…

Naszła mnie taka refleksja guide ma 366 stron, a tak naprawdę około 230 stron ,bo potem mamy fity. Jakby miał być porządnie i szczegółowo zrobiony przez kilkanaście osób z czego każda ma jakiś tam dział to by wyszło pewnie 2000-3000 +?.
Tylko pojawia się pytanie kto to będzie czytać?

Żeby grać w eve musisz najpierw przeczytać 2000+ stron pdfa żeby wiedzieć o co chodzi.lol.
Ja ani myślę przeczytać ten 366  :P. Chociaż jakiś procent ludzi się pewnie znajdzie ,którzy żyją evką śledzą dziesiątki killboardów ,oficjalnie forum etc etc  to i tak wtranżolą taki twór jak płatki przed śniadaniem  8).

Swego czasu miałem w łapie pdfa o wh-space chyba 100 stron .Niby uważany za podstawową literaturę, a same blubry w środku. Konkretów malutko na podstawie doświadczenia ,a przepraszam było takie zdanie "należy starannie dobrać ludzi do korpa ".Po przeczytaniu poważnie się zastanawiałem czy autor w ogóle wh-space zamieszkuje.

To zwyczajnie jest to guide dla nowego gracza i tyle  .Autor powinien to zaznaczyć na początku, żeby zamknąć japę napinaczą .Chociaż i tak by się pewnie bulwersowali rage’owani tytułem „Combat Field Manual” .
Jego doświadczenie, jego przemyślenia ,jego pomysł ,jego praca ,jego fity.
Daje jakiś tam obraz sytuacji ,ale jak ktoś się będzie chciał wgłębić to musi gdzieś indziej poszukać informacji.
Może to być ocena krzywdząca ,bo całego nie przeczytałem.

Takim guide’ą jestem generalnie przeciwny.  Jak  chce się czegoś dowiedzieć to oczekuje konkretów opartych na doświadczeniu, a nie blubrów .
To tak jak ktoś tutaj się upomina o brak informacji o Black Opach i covert cyno. Jeżeli koleś tym nie latał to chcesz ,żeby wpisał tam jakieś farmazony wzięte z wiki polane jego komentarzem Ala niech coś będzie ode mnie?

Ale może niech się wypowie ktoś kto to przeczytał od deski do deski.

« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2010, 18:19:15 wysłana przez HammerSnake »

Ranshe

  • Gość
Odp: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 22, 2010, 18:44:20 »
To tak jak ktoś tutaj się upomina o brak informacji o Black Opach i covert cyno. Jeżeli koleś tym nie latał to chcesz ,żeby wpisał tam jakieś farmazony wzięte z wiki polane jego komentarzem Ala niech coś będzie ode mnie?

Wiesz, no ale jeśli w noob guidzie opisuje jakieś capsy, fity na nyxy, jakieś napinanie epeena typu "tytany zabite przez subcapsy" i takie rzeczy, rozpisuje się co to może a czego nie może robić carrier, to wypadało by i o tych black opach wspomnieć chociaż, że takie coś istnieje, nie? A tym bardziej o JFach w guidzie o nullu.

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 22, 2010, 18:59:28 »
Zdaje sie ze nie trzeba przeczytac tego poradnika zeby wyrobic sobie opinie, bo 80%  przydatnych informacji zostalo zywcem zerznietych z innych przewodnikow.
Niestety ktos to wymieszal z wlasnymi grafomanskimi przemysleniami.
Rozmieszczenie informacji tez jest swietne.
Drony i skille po grid warfare?
Najpierw wormhole a potem banki?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 22, 2010, 19:10:31 »
tia z pewnoscia tego posta popelnil ktos kto zjadl na pvp zeby - active nano-drejk /facepalm
Wiec mowienie ze skoro na SHC guide zostal objechany tzn. ze jest do bani jest delikatnie mowiac smieszne.

Wyrywanie jednego posta z kontekstu jest bardzo pro. Jakbyś nie zauważył, parę postów niżej Podcat (czyli Morel Nova, jak ktoś nick nie zna, to ma luki w intelu) faceta "prostuje"

Cytuj
I would roll buffer because it frees up space for webs and tank in drakes are pretty good also means you wont have to drag boosters around which tends to suck soloing (when you plan to burn around).

I would go 3 BCU because you need dps, and a medium neut maybe (ACR time so will hurt tank plenty), and 2 webs so you can kill frigs fast. because tbh frigs will be all over your ass if you try to solo (and by frig I mean dramiels). def go hobgoblins as you need all the dps you can get to kill shit before too much backup arrives

Poza tym, fity dzielą się na trzy kategorie - "z dupy", "cookie cutter" oraz "sytuacyjne". "Z dupy" - wiadomo, "cookie cutter" to pewien ogólnie przyjęty standard, a "sytuacyjne" to takie, które sprawdzają się w bardzo określonych warunkach. Często zdarza się, że lądują w "najśmieszniejszych wtopach", jeśli autorowi coś nie poszło.



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 22, 2010, 19:38:14 »
Wyrywanie jednego posta z kontekstu jest bardzo pro. Jakbyś nie zauważył, parę postów niżej Podcat (czyli Morel Nova, jak ktoś nick nie zna, to ma luki w intelu) faceta "prostuje"

ja cie prosze sokoleoko nie mow ze shc jest och i ach bo moge ci wkleic wiecej "brilliant" postow mysle ze w kazdym threadzie o fitach znajde takie kwiatki z tym ze ktos kto gra pol roku lub dluzej bedzie umial rozroznic bzdury od wartosciowych postow (ktorych tam jest sporo).

a co jest zlego w tym ze gosc wziol kilka guide'ow i powklejal do jednego pdf? sorry nie rozumiem tego argumentu przeciez tam sa tez umieszczone podziekowania w okolicy 260 strony.


Ranshe

  • Gość
Odp: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 22, 2010, 20:10:31 »
ja cie prosze sokoleoko nie mow ze shc jest och i ach bo moge ci wkleic wiecej "brilliant" postow mysle ze w kazdym threadzie o fitach znajde takie kwiatki z tym ze ktos kto gra pol roku lub dluzej bedzie umial rozroznic bzdury od wartosciowych postow (ktorych tam jest sporo).

I co z tego? W twoim akurat przykładzie koleś wymyślił dreja, wkleił na shc, został mniej więcej uświadomiony że to średni pomysł. Czyta się całość, nie wybiórczo - ktoś kto gra miesiąc i umie przeczytać sam też do tego dojdzie, że to średni pomysł po przeczytaniu.

Cytuj
a co jest zlego w tym ze gosc wziol kilka guide'ow i powklejal do jednego pdf? sorry nie rozumiem tego argumentu przeciez tam sa tez umieszczone podziekowania w okolicy 260 strony.

To, że normalni ludzie nie zarąbują czyjejś pracy i nie podpisują tego później swoim imieniem na każdej stronie. Te podziękowania na każdej stronie to też chyba żart jakiś. Które jest za grid-fu?

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 22, 2010, 20:13:31 »
Hej na centrali mistiq albo baz walnął kretyńskiego posta.
Znaczy że cała centrala to banda idiotów
</deduction>

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 22, 2010, 21:17:24 »
ja cie prosze sokoleoko nie mow ze shc jest och i ach bo moge ci wkleic wiecej "brilliant" postow mysle ze w kazdym threadzie o fitach znajde takie kwiatki z tym ze ktos kto gra pol roku lub dluzej bedzie umial rozroznic bzdury od wartosciowych postow (ktorych tam jest sporo).

Ja Ci tłumaczę, że na SHC piszą najlepsi PvPerzy w tej grze.

Poza tym, w dziale ogólnym (o Eve) można poczytać naprawdę ciekawe dyskusje, gdzie ludzie przez 40+ stron potrafią się merytorycznie spierać np. o ekonomię Eve.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 22, 2010, 21:57:40 »
Ja Ci tłumaczę, że na SHC piszą najlepsi PvPerzy w tej grze.


ja tego nie neguje, twierdze ze nie tylko ludzie z mozgiem tam pisza.

ponowie za to swoje pytanie (adresowane przede wszystkim do krytykantow): CZy jest jakis inny guide dla nowicjuszy ktory cechuje sie wyzsza jakoscia i mozna go poczytac np. w robocie w postaci pdf? I mam tu na mysli zebrana wiedze a nie jakies tam eve-wiki gdzie ta wiedza jest rozrzucona i nieuporzadkowana.

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 22, 2010, 23:13:54 »
Czy istnieje jakies lepsze g....o w ktore mozna wdepnac?
Nie.
Co nie znaczy ze nalezy wdepnac w to, ani ze nalezy na nie wpychac innych.

silvia

  • Gość
Odp: Cynara's Guide To The Galaxy - Largest 0.0 & Combat Field Manual
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 22, 2010, 23:45:27 »
Cytuj
gdzie trolle są deptani bez litości.
tacy jak nrom gustav? ;d

daj pan spokoj, bo pieprzysz jak potluczony. shc to wylegowisko trololololowania.
wystarczy spojrzec na sekcje fitow pod pvp i kazdy tam lata statkiem za 5bil isk, i juz na pewno kazdy z nich ma racje na temat na ktory sie wypowiadaja (a nie maja, bo racje mam ja).

tak cos mysle, czy samemu nie zalozyc forum :)