Autor Wątek: Płatności, zarabianie - pytanie  (Przeczytany 2388 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

FleX

  • Gość
Płatności, zarabianie - pytanie
« dnia: Listopad 26, 2010, 18:45:53 »
Więc... Na allegro chodzą "plexy" za 35zł, na 30 dni- a timecode 60dni kosztuje 109zł - znaczy, że plexy się bardziej opłacają, a czy robią jakąś różnicę?
2. Mining vs Mission's - z czego zarobie więcej, bym jak najszybciej mógł kupywać timecody za isk, tak by wydać jak najmniej real kasy na grę?

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Płatności, zarabianie - pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2010, 18:49:25 »
Więc... Na allegro chodzą "plexy" za 35zł, na 30 dni- a timecode 60dni kosztuje 109zł - znaczy, że plexy się bardziej opłacają, a czy robią jakąś różnicę?
tak, masz spora szansę zostać zbanowany za używanie plexów kupionych w ten sposób.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Płatności, zarabianie - pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 26, 2010, 18:51:46 »
Allegro nie jest właściwym miejscem na kupowanie plexów, no chyba, że lubisz ryzykować, że Ciebie zbanują, a może chciałbyś na koncie w grze mieć ujemne saldo ? Nie twierdzę, że na allegro masz samych isk sellerów (zabronione), ale i cena podejrzana (IMHO bardzo niska) i o isk-sellera tam łatwo.

Misje/npce na paskach/whsy/handelek. Na handlu najwięcej możesz zarobić, ale wymaga sporego kapitału, który musisz zainwestować by czerpać przyzwoite zyski.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Płatności, zarabianie - pytanie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 26, 2010, 18:58:31 »
Dormio tylko ccp legalnie sprzedaje plex'y za kase. Jesli aukcja jest na pleks to z miejsca wiadomo że to isk seller

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Płatności, zarabianie - pytanie
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 26, 2010, 19:01:47 »
Ja to wiem, a kolega nie. Po prostu napisałem mu to w mniej bezpośredniej formie. A żeby określić na co jest aukcja musiałbym ją zobaczyć.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

FleX

  • Gość
Odp: Płatności, zarabianie - pytanie
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 26, 2010, 19:40:42 »
Handel raczej odpada... więc, mining czy misje? co najszybciej przyniesie zyski?

NeX

  • Gość
Odp: Płatności, zarabianie - pytanie
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 26, 2010, 19:49:01 »
Zaczynając grę najszybciej zarobisz wykonując misje EPIC ARC. Dostaniesz skierowanie po wykonaniu tutoriali. Zarobek to około 8 milionów bounty + loot + nagrody. Akurat na cruza i skile których nie dostałeś gratis.