Autor Wątek: Esoteria dla Polakow  (Przeczytany 13748 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Esoteria dla Polakow
« dnia: Listopad 05, 2010, 08:28:50 »
Wojna powoli oddala sie od naszych granic, w zwiazku z tym C0ven zdecydowal sie na otwarcie nowego projektu.
Chcemy widziec w Esoterii jak najwiecej znajomych twarzy, i mlodych polskich korpow.
Oferujemy systemy do wynajecia na koncu swiata, za stala cene 500 milionow ISK miesiecznie za system, dostep do stacji, mozliwosc stawiania posow i budowy wlasnej infrastruktury SOV. Mozna wynajac tylko jeden system, mozna tez kilka, sa lepsze i gorsze, wiec kto pierwszy ten lepszy. To oferta tylko dla korpow polskojezycznych. W ofercie aktualnie tylko systemy z Sansha w Esoterii, ale byc moze rozszerzymy oferte o raty typu Bloods lub Angels. Zalezy nam na tym, aby widziec wokol siebie jak najwiecej samodzielnych i niezaleznych organizacji, i chcemy zaludnic ten teren. Oferujemy rowniez mozliwosc walki w jego obronie, jezeli sytuacja bedzie tego wymagala  ;D Zapraszamy.

http://evemaps.dotlan.net/map/Esoteria

Po szczegolowe informacje i liste aktualnie dostepnych systemow prosze kontaktowac sie z Tolene albo Jimmie Brownie ingame.

« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2010, 10:26:33 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2010, 08:35:13 »
Absolutnie prosze tego nie brać za trola, co najwyżej za ciężki przypadek sceptycyzmu, ale czy ta częśc oferty:
Cytuj
Oferujemy rowniez mozliwosc walki w jego obronie, jezeli sytuacja bedzie tego wymagala
nie oznacza w praktyce takiej samej sytuacji w jakiej znalazł się dajnmy na to BWC kiedy dronkowo + PL orało teren Atlasa?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 05, 2010, 08:39:51 »
Nie jestem w stanie odpowiedziec ci na to pytanie, bo mowisz o hipotetycznej sytuacji, w ktorej sie nie zalezlismy. Jak sie znajdziemy, to zaczniemy sie zastanawiac, ale raczej watpie zebysmy zaliczyli takiego faila jak Atlas. Stosunki z przyjaciolmi i rentierami C0ven ma na ogol dobre, moze mamy zla prase ale to wina betonowych stereotypow w polskim community, ktore wziely sie z danwych czasow i nic nie maja wspolnego z aktualna sytuacja w C0ven.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 05, 2010, 08:43:31 »
Dobrze więc nieco bardziej prawdopodobna sytuacja: czy jak jacys dowcipnisie postanowia zaorac posy w systemie (ot tak bo po 2h roama nie znaleźli celu) i wrócą żeby je dokonczyć to rentier bedzie mógł żywić nadzieję na to że przylecicie pomóc w obronie?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 05, 2010, 08:50:58 »
Ale u nas sie nikt nie pokazuje i nie ora posow, jedyne nasze posy atakowane sa w Stain i w Paragon Soul, i to tez zadko i jak nie maja paliwa albo sa bardzo waznym JB. Gdyby ktos przylecial orac jakiegos posa, to bylaby to okazja do bitki. Staramy sie bronic naszego terenu, dotychczasowi retniersi nie narzekaja jakos szczegolnie.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 05, 2010, 08:57:36 »
Dzięki. Wiem co chciałem

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 05, 2010, 09:48:58 »
Musze powiedziec ze ciekawa oferta :) Pewnie zaludni sie wam szybciej niz sie spodziewacie o ile oczywiscie w eso jest spokoj.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 05, 2010, 11:48:35 »
Tak z kerbirskiej ciekawosci zapytam

Kto oplaca sova i upgrejdy?
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 05, 2010, 11:57:26 »
mozliwosc stawiania posow i budowy wlasnej infrastruktury SOV. Mozna wynajac tylko jeden system, mozna tez kilka, sa lepsze i gorsze, wiec kto pierwszy ten lepszy. To oferta tylko dla korpow polskojezycznych.
Po szczegolowe informacje i liste aktualnie dostepnych systemow prosze kontaktowac sie z Tolene albo Jimmie Brownie ingame.[/b]

Zgadnij - przecież z powyższego jasno wynika że to Twoja działka - zgaduję że jakby co będzie można iHub i reszte kupić na miejscu za odpowiednią dopłatą, i liczyć na pomoc w postawieniu.
Ba - może nawet namówię kumpla i zorganizujemy taką pomoc dla mniejszych ally - w sensie jakiegoś alta w trans przerzuci się do zainteresowanego korpa/ally - ustawi co trzeba i wyjdzie po załatwieniu transakcji.
Z tego co pamiętam to była największa upierdliwość związana z SOV.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 05, 2010, 12:04:56 »
Zgadnij - przecież z powyższego jasno wynika że to Twoja działka - zgaduję że jakby co będzie można iHub i reszte kupić na miejscu za odpowiednią dopłatą, i liczyć na pomoc w postawieniu.
Ba - może nawet namówię kumpla i zorganizujemy taką pomoc dla mniejszych ally - w sensie jakiegoś alta w trans przerzuci się do zainteresowanego korpa/ally - ustawi co trzeba i wyjdzie po załatwieniu transakcji.
Z tego co pamiętam to była największa upierdliwość związana z SOV.

Tylko po co płacić opłaty rentierskie oraz za sova i upgready skoro to samo można mieć na północy za darmo  ? Zamiast kasować z rodaków wprowadźcie dla nich jakieś dotacje lepiej  ;D
Sponsored By Technetium  ;D

Goomich

  • Gość
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 05, 2010, 12:10:49 »
Przemysłowa północ jest bogata, biedne południe musi utrzymywać się z rolnictwa. :P

sc0rp

  • Gość
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 05, 2010, 12:30:30 »
Tylko po co płacić opłaty rentierskie oraz za sova i upgready skoro to samo można mieć na północy za darmo  ?

to samo? nie wiem jak wyglada wynajem terenow w innych ally niz -a- zakladajac ze zasady sa takie same to uwierz mi to nie jest to samo. podstawowe roznice:
- mniejszy tlok
- dowolnosc jak chodzi o zajmowanie moonow
- brak cta

Siewca Titum

  • Gość
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 05, 2010, 12:36:53 »
Mnie ciekawi czemu Yarr and Co. nie lecą do eso. Celów masa, wszędzie gdzie nie spojrzysz. Tereny bogate, a i z kim pogadać jest!

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 05, 2010, 12:37:49 »
Mnie ciekawi czemu Yarr and Co. nie lecą do eso. Celów masa, wszędzie gdzie nie spojrzysz. Tereny bogate, a i z kim pogadać jest!

Bo la mar do nich powiedzial "spierdalaj" na TSie
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 05, 2010, 12:43:59 »
Bo la mar do nich powiedzial "spierdalaj" na TSie
la mar my hero  ;D

ps. jakby sie wczyscy polacy zlecieli do esoterii to kto by pisal raporty z reszty eve

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 05, 2010, 12:52:57 »
la mar my hero  ;D
la mar to ten sam co mu nyx-a na bramce zdjęli ? :D

Machnij sobie korpa i ally w profilu, albo ja ci posta na forum zdejmę. :P M.

Ale ja nie mam korpa... prawdopodobnie Vizam albo inny badziew :P
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2010, 14:55:44 wysłana przez Keeno Smythe »

Ranshe

  • Gość
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 05, 2010, 14:16:45 »
Tylko po co płacić opłaty rentierskie oraz za sova i upgready skoro to samo można mieć na północy za darmo  ? Zamiast kasować z rodaków wprowadźcie dla nich jakieś dotacje lepiej  ;D

Jak za darmo? Północ ma jakieś magiczne zniżki w CCP za sova i upg, czy płacicie po prostu x b renty a cały sov jest w jakimś fake corpie i on płaci z renty za to?

sc0rp

  • Gość
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 05, 2010, 14:23:53 »
Jak za darmo? Północ ma jakieś magiczne zniżki w CCP za sova i upg, czy płacicie po prostu x b renty a cały sov jest w jakimś fake corpie i on płaci z renty za to?
moony placa

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 05, 2010, 14:34:59 »
Aha - gadałem z kumplem jak to wygląda, na pasek czeka po kilku chętnych takie zagnieżdżenie -nie liczę tu nolife którzy racą w godzinach zgoła od czapy.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 05, 2010, 14:47:56 »
Aha - gadałem z kumplem jak to wygląda, na pasek czeka po kilku chętnych takie zagnieżdżenie -nie liczę tu nolife którzy racą w godzinach zgoła od czapy.
E jakieś bajki ci kolega opowiada o tym zagnieżdżeniu. :)
Nie wiem jak z paskami bo nigdy po nich nie latam ale jeszcze nigdy nie bylo problemów ze znalezieniem wolnych sanctumów.
Sponsored By Technetium  ;D

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 05, 2010, 14:49:20 »
Tylko nie zaczynajcie się kłócić. Kto zainteresowany ten wie do kogo się zgłaszać
na urlopie od EVE

MightyBaz

  • Gość
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 05, 2010, 14:53:23 »
Tylko po co płacić opłaty rentierskie oraz za sova i upgready skoro to samo można mieć na północy za darmo  ? Zamiast kasować z rodaków wprowadźcie dla nich jakieś dotacje lepiej  ;D

proste, neutrale nie maja latwego zycia, chyba ze w cloakach...hyhy...rentierzy maja malego plusika

Ranshe

  • Gość
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 05, 2010, 15:18:08 »
moony placa

No ale sova i upg skądś macie, nie?

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 05, 2010, 17:19:23 »
To jest oferta zarowno dla tych, ktorzy chca sie pobawic mechanika wlasnego sova, w takich troche cieplarnianych warunkach zobaczyc jak to jest miec wlasny SOV, ale tez dla tych, ktorzy chca sobie rozkrecic biznes z planetkami/posami, albo np kopac highendowe rudy albo robic anomalki. 500kk miesiecznie za system to naprawde nie jest duzo, dostajecie za to kawalek swojego wlasnego trueseca, we w miare bezpiecznej okolicy, blisko stacji na ktorych mozecie uzywac wszystkich serwisow, dostajecie pomoc logistyczna (pomagamy ustawic sova), dostajecie mozliwosc samodzielnego zycia w nullseku w przyjaznej, niebieskiej okolicy. Nas naprawde nie interesuje, co robicie w swojej przestrzeni, czy beda to imprezy z bita smietana, czy mining opy - chcemy, zeby ta okolica zaczela zyc, zeby rozkrecil sie handel - kontrolujemy jako coven mase miejsca, ok 20 outpostow, i chcemy zeby ktos z tej przestrzeni zaczal korzystac. Mozecie to sobie traktowac jako pierwszy stopien przed startem "na swoim" sovie, a mozecie po prostu miec wygodna odskocznie do  dzialalnosci lowsekowej czy tam highsekowej - mozna np byc piratem i kampic codziennie brame w low, ale jak sie skonczy kasa to wystarczy sie teleportowac jumpclonem na stacje covenu, wydokowac w raciarce i poleciec sobie do SWOJEGO systemu na anomalki, zeby odrobic straty. Naprawde 1 osoba w 1 dzien w miesiacu farmiaca anomalki jest w stanie bez trudu zaplacic te 500kk, a jezeli jest pare osob do spolki to to nie jest zadna kasa w porownaniu to korzysci.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 05, 2010, 17:32:54 »
Znaczy jak ktoś wam tam zmontuje kompleks stoczniowy matek i tyteksów, też nie bedzie problemu?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Elgrim

  • Gość
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 05, 2010, 17:34:48 »
Mnie ciekawi czemu Yarr and Co. nie lecą do eso. Celów masa, wszędzie gdzie nie spojrzysz. Tereny bogate, a i z kim pogadać jest!

Yarrr nie polecial do Eso bo w duzej czesci sklada sie z bylych covenowców ktorzy nie chca tam wracac.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 05, 2010, 17:37:55 »
Podpowiedź dla leniwców:

Koszt TCU (territory claim unit) to 50kk
Koszt iHub to około 200 do 300kk -w zależności jak traficie
Koszty upgrade do military status - który to się nabija bijąc raty - to
50  kk
100 kk
150 kk
200 kk
250 kk
-> za kolejne levele [edit]

Koszt co-miesięczny utrzymania sov - 180kk (za sov) + opłata za wynajem.

Tyle złych wiadomości - a teraz lepsze, racenie na anomalkach docelowo potrafi przynosić 70-80kk na JEDNĄ godzinę- niektórzy mają więcej, niektórzy trochę mniej. I to na jednego człowieka. Co do ilości osób które mogą się tak nachapać na system - 5 słyszałem że spokojnie sobie się podzieli między sobą (tu proszą o jakiegoś wiedzącego co by powiedział co i jak).

Jedna [JEDNA] osoba na spokojnie zarabia na sow i jego utrzymanie i wszystkie upgrady - jeśli ktoś nie zdecyduje się na stawianie sov zawsze może racić na paskach - wtedy zarobek sięga pewnie 300kk... ale na cały dzień.
Dla korpa z 10 ludźmi 2x sov są po prostu bajką - każdemu starcza, 20 osobowy korp tak naprawdę jest w stanie się bez problemu utrzymać jako że nie wszyscy racą w tym samym czasie.

To tyle z moich obserwacji - nigdy nie byłem zatwardziałym raciarzem :D


Znaczy jak ktoś wam tam zmontuje kompleks stoczniowy matek i tyteksów, też nie bedzie problemu?
A dlaczego miałby być problem? To jego sprawa co robi (proszę o potwierdzenie CAT - mnie też to interesuje :))
Nie wiem jak z obroną POS itp - u ruskich jest tak że jak im ktoś "uszczknie" rentiera to się zbiera cała ekipa na CTA i leci bronić, a jak atakujący się nie pojawiają to ruscy lecą sprawdzić dlaczego po drodze niszcząc wszystko co popadnie...mało opłacalna impreza.

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 05, 2010, 18:04:16 »
Rozwiewając wątpliwości - bronimy systemów i posów swoich rentierów, o ile o tym wiemy i posy zostaly prawidłowo zastrontowane. I jak ktoś ma ochote to sobie może CSAA postawic, nas to nic nie obchodzi.
I-DEA / C0ven

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 05, 2010, 18:31:45 »
No właśnie - żeby nie było że nie jest - sam na spółkę z paroma znajomkami też systemik wynająłem :)
Niby żyję z GTC, ale może coś mnie najdzie i zacznę WH explorować? :D

Ranshe

  • Gość
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 05, 2010, 18:50:11 »
Rozwiewając wątpliwości - bronimy systemów i posów swoich rentierów, o ile o tym wiemy i posy zostaly prawidłowo zastrontowane.

A tak z czystej ciekawości, kiedy jest prawidłowo zastrontowany a kiedy nie? Pod korek i jak zdążę przed 50% shielda dopasować tak żeby o jakiejś sensownej godzinie wyszedł z RF?

Co do ilości osób które mogą się tak nachapać na system - 5 słyszałem że spokojnie sobie się podzieli między sobą (tu proszą o jakiegoś wiedzącego co by powiedział co i jak).

70-80kk na godzinę to lekka przesada, ew. trzeba mieć sporo skilli i odpowiedni statek, żeby pruć szybciej anomalie. W noobiarskim ravenie robiłem jakieś 20-30 na godzinę (samemu), teraz latam czym innym (oraz częściej z altem albo z innym graczem) i robię ok. 50-60/h tak bezstresowo. Mniej więcej, bo nigdy mi się nie chciało tego liczyć tak porządnie. ;] Ale na sova + opłatę na pewno spokojnie się da zarobić.

Na 5 levelu upgrade są 2 sanctumy i 2 haveny, w systemie mieszczą się tak po 2-3 osoby na anomalię, tak więc 5 osób spokojnie się tym podzieli, jak jest więcej niż 8 charów na system jednocześnie, to już zaczyna być powoli tłoczno. Niby zostają jeszcze paski i słabsze anomki, ale nie zawsze każdemu się chce je robić.

Goomich

  • Gość
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 05, 2010, 18:56:05 »
A tak z czystej ciekawości, kiedy jest prawidłowo zastrontowany a kiedy nie? Pod korek i jak zdążę przed 50% shielda dopasować tak żeby o jakiejś sensownej godzinie wyszedł z RF?

A jak przylecą w nocy, albo jak cię nie będzie w domu?
Strontujesz na takie własnie okazje, a jak jesteś przy nim w czasie ataku, ustawiasz tak, żeby wyszedł w prime timie twojego ally.

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 05, 2010, 18:58:26 »
A niech mnie.. a co to się stało, że wielki c0ven zaprasza do siebie kerbirów i rentierów? W końcu większość członków c0venu nie znosi ich, nienawidzi, gardzi.. Ciekawa decyzja, tylko ciekawe co za nią stoi, brak kasy? Zmiana doktryny? W końcu ostatnio dużo się pisało, że właśnie na rentierach się dużo zarabia..  Czy o dziwo jakiś wyższy cel?


Tak czy siak, gratuluje decyzji.. zobaczymy jak to dalej się potoczy :)

P.S. gz ciekawego hasła "Esoteria dla Polaków"

Kara Mon

  • Gość
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 05, 2010, 19:07:11 »
Pewnie zeby zamienic pustynie w pola ryzowe  :P ,  przynajmniej dla mnie to tak wyglada

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 05, 2010, 19:19:30 »
Moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Nie czarujmy się że to jakaś utopia bedzie, ale widzę trochę luzu i bardzo niskie koszty wynajmu. Dla porównania o -A- słyszałem że poza carierami, rurkami i JF ich rentierzy nie mieli pozwolenia na jakiekolwiek inne cap shipy, nie tylko -A- ponoć takie reguły miało, jak wyglądał wynajem terenu Atlasu można było poczytać + prywatnie mam opinie znajomych z rozmów z nimi których nie mam zamiaru upubliczniać. SHCK pewnie tradycyjnie nie skorzysta z zaproszenia do null, ale nie zmienia to faktu że staramy się mieć mniej więcej aktualne dane na temat tego kto gdzie za ile i na jakich warunkach by nas zaprosił do siebie i ta oferta jest jedną z lepszych jakie widziałem ostatnio

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

kaleba

  • Gość
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 05, 2010, 20:22:49 »
Nic dziwnego ani tajemniczego w tym nie ma. Mamy terenu wiecej niz potrzebujemy więc część wynajmujemy ot co. A  post tuatj to forma reklamy i tyle ;)