Eve Online > Poradniki

Herr Okropniak radzi: "I Ty ustrzel sobie bota"

(1/11) > >>

F-YU:
[admin]Wydzielone z dyskusji o Polakach w Eve
Właściwy poradnik kilka postów niżej
Doom[/admin]
15b to moze dać miesiecznie 1 rat cloaking raven na bocie a jest w samym stein kilkanaście takich systemów gdzie urzędują boty i ich pastuchy - zresztą może jest więcej,
mi się nie chce latać już i tego sprawdzać. Ale np. chwila w którym taki kolo happydude przestanie bocić w EAWE-2 (a boci od kilku miechów...) proponuję ustalić świętem narodowym.
to jest ogromna kasa...  15b miesięcznie z podatku przy tym brzmi jak żart.
a co się dzieje na terenach IT? co się dzieje na terenach razora? mogę się tylko domyślać,
 albo odwiedzić tamte okolicy poświęcić miesiąc na ogarnianie tematu i obserwację - tylko poco - chyba jedynie po to aby mi nikt kitu na centrali nie wciskał - no i te głupie boty często nawet lootu frakcyjnego nie zbierają - idzie się odrobinę wzbogacić  :D

CATfrcomCheshire:
boty nie zbierajace lootu z frakcyjnych ratow sa "SO 2009", masz nieaktualne informacje. Poza tym takiego bota bardzo latwo zlapac i zabic, sa na to sposoby - mamy w coven taka ekipke, ktora sie w tym specjalizuje, zglosze im ten system  ;D

Ellaine:
Ogromna horda rentierów też ładnie eliminuje problem botów.

Doom:


Cytat: Albi w Dzisiaj o 12:30:04 <blockquote>Ogromna horda rentierów też ładnie eliminuje problem botów.
</blockquote>

A to cos nowego :P
Sprawiają że boty zdychaja z głodu czy dość agreswynie wystosowują roszczenia typu " to mój pasek 10 sekund na odlot bo jak nie to pod"?

Ellaine:
Po prostu boty widząc hordę ludzi na paskach i anomalkach przenoszą się w mniej zatłoczone miejsca.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej