Autor Wątek: Początek przygody w EVE  (Przeczytany 2787 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tomny666

  • Gość
Początek przygody w EVE
« dnia: Listopad 15, 2010, 18:40:17 »
Witam ^^  8) Eve to zajefajna gierka... lubię takie klimaty... moja ostatnia najlepsza gierka był Freelancer... Czas na coś nowego... na następce :D Do EvE miałem parę podejść... niestety kończyły się one FAILEM... ponieważ orłem z anglika nie jestem... i dlatego tez że nie miałem pojęcia co i jak tam się robi... Najczęściej ludzie poddają się z tych powodów... Jeśli ta gra jest dobra jak piszą... to jak się wprawie to będzie moim zjadaczem czasu na długi czas  8)

Jeśli znajdzie się chętny... który pomoże mi wejść w świat tej gry... objaśni wszystko od A do Z to proszę o kontakt na gg 7295262.

Ellaine

  • Gość
Odp: Początek przygody w EVE
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 15, 2010, 18:58:55 »
Od A do Z? No nie wiem czy ktoś zechce poświęcić rok na gadanie przez GG :)

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Początek przygody w EVE
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 15, 2010, 23:09:55 »
tak całkiem bez języka żeby nie zrozumieć opisów itemków to będzie ciężko... chyba widzę twoja przyszlość ---> google translator.

no i unseen academy - to straszne biurwy ale za to cierpliwe - prawie jak w zusie :) pomogą i wszystko wytłumaczą ale to potrwa.
Some Men Just Want to Watch the World Burn

tomny666

  • Gość
Odp: Początek przygody w EVE
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 16, 2010, 00:37:25 »
^^ na gg to ja się chciałem zgadać... żeby np... skype albo TS... ja odpalam eve i jazda :D jestem zielony :D nic nie czaje... (otwieram mapę i wytrzesz oczy a na ustach: ooo urwa, nie wiem jak np PM do kogoś napisać albo do jakiegoś sojuszu, nie wiem jak coś znaleźć itd) w necie nie ma żadnego poradnika... umiem tam jedynie latać nic więcej :D... chodzi mi o podstawowe rzeczy :D nie chce recenzji całej gry :D... to jak pomoże ktoś? Zajęło by to może z pół godziny... To nie WoW ze wchodzę i już wiem co robić... gg wyżej.
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2010, 00:46:07 wysłana przez tomny666 »

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Początek przygody w EVE
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 16, 2010, 07:25:43 »
zrob tutorial i przyjmij sie do Unseen

Iirc znajdziesz ich na www.unseen.pl

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Początek przygody w EVE
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 16, 2010, 07:50:55 »
Bedąc w grze okno chatu -> komiksowa chmurka w okolicy prawego górnego rogu -> join chanel -> centrala noobs
Będąc tam nie pisz jednoslownych linijek, spokojnie przedstaw problem. Jesli ktos aktywny bedzie mial czas to pomoc dostaniesz, tyle że w grę bardziej wchodzi pisanie po chat, bo nie wiedziec czemu uwazam że zazwyczaj siedzą tam niekoniecznie jawne alty, podczas gdy main cos morduje, ewentualnie tym samym altem scamuje w jita ;) :p


PS
Listę osób które zazwyczaj są w stanie pomóc (czytaj mają cierpliwość i wiedzę) mogę podesłać na priv

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

tomny666

  • Gość
Odp: Początek przygody w EVE
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 16, 2010, 15:14:23 »
aha :D ok dzięki :D wiem teraz coś więcej ^^.. btw wyjaśni ktoś po krotce jak wygląda tam rynek?... np na jakiej planecie mogę kupić statek itd... i jak wygląda gra poszczególnymi klasami... i która będzie w miarę prosta dla noba :D

I jeszcze jedno ^^... może mnie ktoś zaprosić? Żebym mógł dostać dłuższego triala......

Możesz mi wysłać ta liste na gg... na pewno się przyda....

MGGG

  • Gość
Odp: Początek przygody w EVE
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 16, 2010, 15:18:55 »
http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?topic=7486.0

podaj swojego maila w tym temacie. Na pewno znajdzie sie grupa chetnych na "uzyczenie" ci 21 dniowego traila ;)

ps. polecam skończenie tuturiali i aplikowanie do Unseen Academy

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Początek przygody w EVE
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 16, 2010, 15:33:10 »
I jeszcze jedno ^^... może mnie ktoś zaprosić? Żebym mógł dostać dłuższego triala......

Żeby skorzystać z dłuższego triala musiałbyś zacząć nową postać od zera (z przechodzeniem tutoriali i tak dalej).

Na marginesie - język angielski jest w tej grze koniecznością. Trzeba rozumieć komunikaty, trzeba rozumieć opisy, baa... 95% wiedzy na temat Eve jaka jest dostępna w internecie jest po angielsku.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ellaine

  • Gość
Odp: Początek przygody w EVE
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 16, 2010, 16:24:13 »
Ojtam ojtam, nic nie jest koniecznością, wszędzie są kolorowe guziczki obrazkowe :)

tomny666

  • Gość
Odp: Początek przygody w EVE
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 16, 2010, 19:15:41 »
heh :D nic nie szkodzi... mogę zrobić nowe konto... Ten tutorial przeszedłem bez problemu wiec chyba nie jest tak źle :D... ale po za tym nic więcej :D... nie czaje co tam wogole można robić i jak się dorobić :D... ok już się rejestruje tam do nich... ktoś mi powiedział że przez TSa mi wszystko wytłumaczą.