Autor Wątek: Air show lv1 5/5  (Przeczytany 2830 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eMDeZet

  • Gość
Air show lv1 5/5
« dnia: Październik 29, 2010, 12:37:21 »
mam maly problem z misja lvl1 "air show" mianowicie:
nowe beacony sie nie pokazuja.
ukonczylem 2/5 i 5/5 powinna byc taka sama misja, latasz od beacona do beacona ale tu podlatuje do pierwszego i nastepny sie nie pokazuje! probowalem (chyba wszystkiego) latalem po arenach, warpowalem z powrotem do stacji nawet przylecialem innym statkiem i nic, sprawdzalem tez w google i owszem jest info o misji ale nic o tym ze cos z nia nie tak. Wychodze z zalozenia ze pewnie cos pomijam ale nie mam pojecia co jesli jest ktos kto mogl by pomoc bede wdzieczny.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Air show lv1 5/5
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 29, 2010, 12:43:06 »
Czasami becony (rzadko) działaja jak warp gate. Po kliku na nim pojawia ci sie okienko operacyjne jak w drabince, podlatujesz na dystans aktywacji i wio

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Air show lv1 5/5
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2010, 13:06:42 »
misja air show jest zabugowana od lat, otworz petycje GM zalatwia sprawe w ciagu kilku minut.

eMDeZet

  • Gość
Odp: Air show lv1 5/5
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 02, 2010, 22:20:56 »
Pomysl z Beaconami niestety nie zadzialal, napisalem do GM opisalem cala styuacje, i minelo kilka dni i ZERO odzewu. Nie wiem jesli stwierdza ze jestem 'noob' i z misja wszystko jest ok to dadza mi znac zebym sobie sam radzil czy poprostu olewka i bez odzewu tak jak jest to w tej chwili?
Z drugiej strony to juz tego standa od agenta az tak bardzo nie potrzebuje od kilku dni robie lvl2 wiec 'wathever'.
Dzieki za pomysly, info i szybka odpowiedz!

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Air show lv1 5/5
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 02, 2010, 22:34:31 »
Niestety czasem z petycjami tak jest że utykaja w.... no gdzies sie zawieruszą. Jak sie bedzie kończył termin to chyba z automatu dostaniesz jakieś info z pytaniem czy kontynuować
Pozatym jednak zawsze odpowiadają

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Air show lv1 5/5
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 18, 2010, 13:49:05 »
Ostatnio przy okazji dorabiania brakującego standu do agenta R&D trafiła mi się ta misja (taaaaak, nie chciało mi się szukać lepszego agenta więc robiłem u lvl1 którego miałem na miejscu  :) ).

Żeby sobie poradzić koniecznie trzeba włączyć na overview large collidable objects (i.e. add large collidable objects -> ppm na obiekcie na miejscu wykonania misji) wówczas na overview pojawią się beacony (co prawda bez ikonki, ale jeśli mamy sortowanie po nazwie to odnajdziemy bez trudu).
Dla ułatwienia dodam, że niektóre z beaconów pojawiają się w wewnątrz asteroidy (hollow asteroid), ale wszystkie w zasadzie trzeba "dotknąć" shutlem.

Misję zrobiłem kilkukrotnie (cały cykl 1-5) bez potrzeby generowania petycji.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...