Autor Wątek: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"  (Przeczytany 236269 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #910 dnia: Czerwiec 03, 2011, 10:49:10 »
Zasada była taka że prowadzi własne kampania drudzy przylatują dopiero na wyraźną prośbę. Co do obrony NC to od początku byo powiedziane że DC się włączy na pełną skale do akcji jeśli zaatakowane będą bezpośrednio tereny MM lub RAZOR, i tak się stało. Tyle że wyszło na to że samo core NC jakoś nie ma pomysłu i chyba chęci do obrony. Żenujące były sytuacje jak do obrony obrony tech moonów w tribiute w kontyngencie DC samego TNT było więcej niż pilotów we flocie NC.

Nie wiem czy ktoś kogoś prosił czy nie, ale patrząc z boku to sytuacja wyglądała mniej więcej tak:
- ruscy + PL + NC. + inne mniejsze pełną parą atakują NC z kilku stron
- DC ma to w dupie bo przecież nic się nie stanie
- NC traci kolejno tereny, przegrywa bitki bo często nie mają, o dziwo, odpowiednich liczb, a DC dalej ma to w pompie.
- trwa ewakuacja NC do Venal, a DC się zastanawia czy tego sojusznika faila nie zresetować...

Aż mi się nie chce wierzyć, że NC nie poprosiło DC o pomoc bo to po prostu nielogiczne. Jeśli poprosiło a DC to zlało to aż mi się nie chce wierzyć, że odbyło się to tak po prostu bez delikatnego układu pomiędzy osobami mającymi coś do powiedzenia w tej wojnie.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #911 dnia: Czerwiec 03, 2011, 11:04:04 »
Już rok temu jak NC atakowało dronkowo NC nie zebrało liczb, bo Mittani chlał wódę z xdeathem i powiedział, że nie będzie do niego strzelał.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #912 dnia: Czerwiec 03, 2011, 11:29:12 »
no o tym mówię, po prostu drf wiedział że DC nie ruszy palcem, żeby przeszkodzić im w inwazji :P

Ektobus Rired

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ektobus Rired
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: Fidelas Constans
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #913 dnia: Czerwiec 03, 2011, 11:40:00 »
Jak sam zauważyłeś "Nie wiesz". A twój opis patrzącego z boku świadczy o tym że patrzysz nieuważnie. Dopóki walki dotyczyły Vale i Geminate, prawdą jest że DC patrzyło z boku i wyruszały tylko jakieś pojedyncze okazjonalne floty DC. Napisałem o tym w poprzednim poście
Cytuj
Co do obrony NC to od początku byo powiedziane że DC się włączy na pełną skale do akcji jeśli zaatakowane będą bezpośrednio tereny MM lub RAZOR, i tak się stało.

W tym czasie Gooni uznali że choć nie będą brali udziału w tamtych walkach, to zaatakują Cobalt Edge gdzie żyje Intrepid Crossing, którzy są US time zone i kilka razy dzięki temu odciągnęli PL, SOLAR FLEET od walk z NC. W momencie kiedy zaatakowane zostało Tribiute, DC brało udział w każdej walce (lub czekało na tytanie na te które się nie odbyły) siłami nierzadko większymi niż NC. Więc stwierdzenie że od początku do końca mieliśmy to pompie jest po prostu nie prawdziwe. A co do resetowania to po "walce ostatniej szansy" (która nie doszła do skutku) Gooni zresetowali większość jak to określali fail ally do niedawna bazujących w geminate i Vale of the Silent, TNT też dokonało korekty standingów ale nie na taką skale, jednak całe to resetowanie odbył się z zastrzeżeniem że MM i Razor nie zostaną zresetowane.
Co ciekawe na "walke ostatniej szansy" stawili się nawet TESCi którzy dzień czy dwa wczesniej zresetowali NC, ale wszystko to nie miało znaczenia kiedy okazało się że DRF wystawił flote super kapsów, która nakryje czapką te 40 które zebrało NC, więc dowództwo (NC+DC) postanowiło nie walczyć. I właśnie kilkugodzinne czekanie na tą walke tak podłamało morale Darka. Nasz FC chciał wrzucić nasze subcapitale do walki, żeby ludzie mieli choć troche zabawy z tego czekania na tytanie (nawet jeśli miało to oznaczać Die in Honor) , ale reszta dowództwa się nie zgodziła.


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #914 dnia: Czerwiec 03, 2011, 11:54:47 »
Decyzja o nie podjęciu walki była failem roku.

To jest dokładne powtórzenie błędu, które popełniło CVA w czasie Providence War - szeregowi rwali się do walki, ale leadership "wiedział lepiej" - tyle, że nic nie ugrał, a ludzie się zniechęcili.

Co innego rzucić ludzi na pewną śmierć nie mówiąc im tego, a co innego stwierdzić, że to "banzai charge" (+ reimbursement). To drugie jest zupełnie fair i każdy PvP nie zawaha się przed takim wejściem "balls deep". Plus "szczęście sprzyja śmiałym" nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć. Takie "banzai charge" może się zawsze skończyć zwycięstwem :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #915 dnia: Czerwiec 03, 2011, 11:57:19 »
Ekto tu nie chodzi o moje morale tylko ze rzr/mm nie ma jaj i jak mam czekac w roboczy dzien do 2:30 cet na tytku to konczy sie poziom tolerancji do gry, bo nie po to stawiam sie we flocie liczac sie z Tym ze bede w robocie jak zombie zeby ktos komu sie dupa pali stwierdzil ze my w sumie nie chcielismy tych tytkow. Wczoraj z tenal pogonilismy irc :) wiec moje morale ma sie dobrze
Decyzja o nie podjęciu walki była failem roku.
This, zwlaszcza ze jak ekto slusznie zauwazyl to nawet testy przylecialy na pomoc mimo ze reset nc byl juz przesadzony.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #916 dnia: Czerwiec 03, 2011, 12:02:00 »
Ja to w ogóle nie kumam, jakim cudem NC wraz z DC  nie może zebrać więcej superów niż DRF i spółka.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #917 dnia: Czerwiec 03, 2011, 12:10:58 »
Ja to w ogóle nie kumam, jakim cudem NC wraz z DC  nie może zebrać więcej superów niż DRF i spółka.
To ja Ci powiem bo piloci posiadajacy sc/tytki z rzr/mm postanowili sie nie logowac. I stad ten fail. Za to zalogowali sie dzien pozniej i dostali hot dropa

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #918 dnia: Czerwiec 03, 2011, 12:17:44 »
Wczoraj z tenal pogonilismy irc :)

To tenal obronione?

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #919 dnia: Czerwiec 03, 2011, 12:21:54 »
To tenal obronione?
Nie sadze, poprostu przylecielismy, skopalismy irc i wrocilismy do domu. Ja nie kumam jak to mozliwe ze irc wogole trzyma sova takich failfitowto ja nigdzie indziej nie widzialem

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #920 dnia: Czerwiec 03, 2011, 12:29:53 »
Ja to w ogóle nic nie wiem o IRC. Sojusz który chyba kerbirzy tam na końcu mapy. Raz miałem z nimi do czynienia kiedy to poleciałem do nic sacri łowić coś na solo. Ganiali mnie lotniskami i stwierdziłem, że to jakieś wały muszą być. Tyle.

Z drugiej strony jeśli to takie kerbiry to ciekawe, że tak chętnie ludzie od nich do walki się garną.

@Dark - oni po prostu wroga nie mają żadnego.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #921 dnia: Czerwiec 03, 2011, 12:40:17 »
Ja to w ogóle nie kumam, jakim cudem NC wraz z DC  nie może zebrać więcej superów niż DRF i spółka.

Nie lata się w shipach, w których się zarabia.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #922 dnia: Czerwiec 03, 2011, 12:44:58 »
W DRF bloku jest stosunkowo duzo pilotow ktorzy maja po dwa czasami wiecej mothershipow.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #923 dnia: Czerwiec 03, 2011, 12:51:37 »
Ja nie kumam jak to mozliwe ze irc wogole trzyma sova takich failfitowto ja nigdzie indziej nie widzialem

Nie możecie do nich doskoczyć capitalami. Więcej nie trzeba :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #924 dnia: Czerwiec 03, 2011, 12:53:03 »
Nie możecie do nich doskoczyć capitalami. Więcej nie trzeba :)
Nie oto chodzi czy my mozemy doskoczyc czy nie. Ja sie zastanawiam jaki "deal" ma w tym drf ze takiego pasozyta trzymau siebie

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #925 dnia: Czerwiec 03, 2011, 12:56:58 »
świeżutkie nowiutkie supercapsy ?
Sneer Quen

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #926 dnia: Czerwiec 03, 2011, 13:23:44 »
Meatshield?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

lastverb

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #927 dnia: Czerwiec 03, 2011, 17:17:41 »
Ja to w ogóle nie kumam, jakim cudem NC wraz z DC  nie może zebrać więcej superów niż DRF i spółka.
Bo sie ostatecznie okazalo, ze to jednak nie DRF trade'owal tytkami z techmoonow na ebay'u.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #928 dnia: Czerwiec 03, 2011, 17:42:36 »
Another day another nc fail http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=9841462

Moze ktos sie zalozy ile jeszcze dni a moze tygodni dzien po dniu beda te faile?

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #929 dnia: Czerwiec 03, 2011, 18:51:10 »
ktos te tytki musial kupic :)

Alrekus

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #930 dnia: Czerwiec 04, 2011, 15:15:42 »
Cała rzecz w tym że Vuk Lau i inni sprzedawali masowo iski z techmoonów, to samo się tyczy SC/Tytków bo nikt nie stanowił dla nich zagrożenia, teraz za to nie mają zapasu isk aby nadrabiać straty jakie dostają... ale tak czy siak nadal nic nie jest przesądzone.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #931 dnia: Czerwiec 05, 2011, 08:02:25 »
Ktos zorientowany  mogl by nakreslic aktualna sytuacje i zmiany terytorialne od poczatku konfliktu?

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #932 dnia: Czerwiec 05, 2011, 10:45:35 »
BUFU przygarneło Razorów, mieszkają w naszej stacji w Venal, Black Legion organizuje transporty z żywnością i lekami. Uchodźcy wciąż napływają.

Ciupek

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #933 dnia: Czerwiec 05, 2011, 11:36:15 »
pomagamy jak mozemy zeby chlopaki mieli jak najlepiej u nas i czuli sie jak w domu ...

kamel

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #934 dnia: Czerwiec 05, 2011, 13:17:17 »
Czyli " Urabura szef podwóra " ;p

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #935 dnia: Czerwiec 05, 2011, 13:37:05 »
Ktos zorientowany  mogl by nakreslic aktualna sytuacje i zmiany terytorialne od poczatku konfliktu?

Pan zamawia, Pan ma:

Po nie podjęciu walki przez NC mimo pełnej mobilizacji + wsparciu Goonów, TEST-ów i nawet AAA, wojna wydaje się wygrana przez DRF i koalicję PL+NCDOT+ev0ke+Merciless.  Nie ma już żadnych regularnych bitek, trwa ewakuacja - Morsus Mihi wieje do Empire, Razor do Venal.

Ewakuacja jest paniczna i niezorganizowana - PL bardzo efektywnie poluje na capitale, supercapitale oraz frachty/jumpfrachty (linki do killi były w tym wątku). NCDOT bawi się wreszcie w upragnione skirmish warfare wisząc całymi dniami w głównych systemach Tribute i kosząc jakieś randomowe shipy bez żadnego przeciwdziałania ze strony przeciwnika.

Jeśli chodzi o sov. Sytuacja w Geminate i Vale of the Silent jest dość prosta - pierwsze wzięli Ruscy, drugie zostało podzielone między Raiden a White Noise (które najwyraźniej porzucają sova na południu). Tribute przypadnie NCDOT. Tenal przejmowane jest bez oporu przez Intrepid Crossing. Padnie też Branch, ale nie wiem jeszcze kto tam będzie miał sova.

Wszystko wskazuje na to, że na razie nie będzie ataku na Deklein. Co dalej? Sam chciałbym wiedzieć. Osobiście liczę na to, że po zaoraniu terenów MM i RZR nastąpi reset wszystkiego dookoła i zacznie się czas roamów po całości.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ciupek

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #936 dnia: Czerwiec 05, 2011, 16:47:50 »
Czyli " Urabura szef podwóra " ;p


ja sie wcale nie podpisuje pod tym :) nic a nic :)

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #937 dnia: Czerwiec 05, 2011, 17:01:07 »

Platfusek

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #938 dnia: Czerwiec 05, 2011, 17:47:22 »
Co dalej? Sam chciałbym wiedzieć.

Dalej będzie sprzedaż isków na allegro i ebay stym że teraz DRF (drony, PL i co mniejsze wypłuczyny typu nc z kropka czy raiden wn) będą miały nad tym całkowitą kontrolę. Taki jest cel tej wojny, aby jedna strona miała pełną kontrolę nad najbardziej opłacalną metodą generowania isków co wprost proporcjonalnie przekłada się na dolary. Możesz dać sobie spokój z tekstami o resetach i roamach, jesteś w aliansie który chce za iski utrzymywać się w realu. Jeżeli wierzysz w resety to jesteś bardziej naiwny niż małe dziecko. Każda najdrobniejsza niesubordynacja będzie skutkowała kickiem z korpa, kickiem korpa albo kickiem aliansu, bo słowo reset jest bad for business. Obecnie mamy już zarys sytuacji z chińskiego serwera, jedna strona dyktuje kto żyje w 0.0 a kto nie. Wkrótce zacznie się stała tendencja spadkowa ilosci zalogowanych graczy, eve nie ma już nic nowego do zaoferowania, ostatecznie najbardziej cziterskie i bociarskie alianse wygrały (wygrały ze zmęczeniem graczy, braku celu i rozwoju w grze). Prawdziwe pvp zdechło parę miesięcy temu.

NC również uprawiało RMT (co prawda na nie taką skalę), ale róznica była taka że nie mieli imperialistycznych zapędów, nie chcieli położyć łapy na wszystkim co generuje iski. Paradoksalnie najwięcej na tym straci DRF, sc  i tytany już teraz tracą na wartości przez malejący popyt.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2011, 17:56:59 wysłana przez Platfusek »

Sheratos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheratos
  • Korporacja: BUFU
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #939 dnia: Czerwiec 05, 2011, 22:45:18 »
nie moge sie powstrzymac

U MAD ?

Ranshe

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #940 dnia: Czerwiec 05, 2011, 22:47:39 »
HE MAD, ale trzeba mu przyznać, że trochę sensu w tym jego poście jest.

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #941 dnia: Czerwiec 06, 2011, 08:44:08 »
sorki za jezyk ale inaczej sie nie da, ale pierd***** platfusek

nc. zyje ze sprzedazy iskow, lol
na 100% sa w sojuszu jednostki ktore tak robia, w kazdym sa
ale mowic ze nc. zajelo teraz tribute zeby w rl zyc z iskow to poprostu lol

moze tego nie pamietasz ale tri mialo juz kiedys swoj kawalek space, i to bogatego wtedy, z prometami i dyspro,
wybudowali wtedy jedna z wiekszy flot capitalowych/supercapitalowych i jak to sie skonczylo ??
kompletna nuda, emo w ally, zlamaniem nipa z nc i rozpadem na tri mkX i pl

nie widze teraz zadnej roznicy, sam fakt ze nc tyle sie utrzymalo to zwykla anomalia
ale jesli faktycznie myslisz ze to juz koniec gry
can i have your stuff ??
[admin]EKHEM
Domm[/admin]
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2011, 08:49:19 wysłana przez Doom »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #942 dnia: Czerwiec 06, 2011, 09:31:40 »
Bo Platfus pewnie w zaciszu ciepełka komputera ogryza ołówki pisząc posty na centrali jako "Platfusek", którym tak na prawdę nie jest. To jedyne na co go stać. Być może jest tchórzem, może etatowym trollem, a może jego prawdziwe ja jest mocno nadwyrężone w polskiej społeczności Eve.

RMT i boty - stara śpiewka. To zło i każdy o tym wie. Jak to słusznie zauważył swego czasu ktoś z Covenu ciężko jest zwykłemu (nie bocącemu masowo) aliansowi dorównać siłą militarna takiemu który orze space aż huczy np. WN.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #943 dnia: Czerwiec 06, 2011, 09:48:14 »
Bo Platfus pewnie w zaciszu ciepełka komputera ogryza ołówki pisząc posty na centrali jako "Platfusek", którym tak na prawdę nie jest. To jedyne na co go stać. Być może jest tchórzem, może etatowym trollem, a może jego prawdziwe ja jest mocno nadwyrężone w polskiej społeczności Eve.

Ja nawet nie czytam tych jego wypocin - czy jest na forum funkcja ignore?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #944 dnia: Czerwiec 06, 2011, 10:23:25 »
Ja nawet nie czytam tych jego wypocin - czy jest na forum funkcja ignore?

Faktycznie, chyba została usunięta. Postuluję o jej powrót.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy