Autor Wątek: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"  (Przeczytany 236567 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #140 dnia: Kwiecień 13, 2011, 10:54:47 »
[admin] Przypominam ze to nie flame, mam lenia i duzo dokumentów do przygotowania w robocie więc jak nie stonujecie pójde po najmniejszej lini oporu (administracja -> grupy -> karny jezyk -> dodaj nowych członków 8) [/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #141 dnia: Kwiecień 13, 2011, 10:56:18 »
Ale - ponieważ deszcz za oknem i ogólnie syf - powiedzmy, że postawilibyśmy SBU (technicznie nie problem). Jaki byłby efekt? Zleciałoby się wszystko z okolicznych paru regionów, a Was pewnie nawet we flocie by nie było. Czyli Twoja propozycja jest hipokryzją podszyta.

To w koncu chcecie bitki czy nie, bo nie rozumiem.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #142 dnia: Kwiecień 13, 2011, 10:58:42 »
Widać że nie rozumiesz

Yurioni

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #143 dnia: Kwiecień 13, 2011, 11:27:27 »
To w koncu chcecie bitki czy nie, bo nie rozumiem.
naprawde momentami odnosze wrazenie, ze dyskusja z toba to jak gadanie z slepym o kolorach, ktory upiera sie, ze potrafi namalowac obraz zawierajacy kazdy z 256 kolorow... Nie da sie przetlumaczyc, bo nie mozna przedstawic kontrargumentow ktore by zobaczyl...

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #144 dnia: Kwiecień 13, 2011, 11:31:36 »
kazdy z 256 kolorow...

Kup sobie nowszą kartę graficzną. :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #145 dnia: Kwiecień 13, 2011, 11:32:21 »
To w koncu chcecie bitki czy nie, bo nie rozumiem.

Hmm... każdy kadet Unseen Academy, który wyszedł z pod mojej ręki rozróżnia: solo -> skirmish warfare -> fleet warfare.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #146 dnia: Kwiecień 13, 2011, 11:32:53 »
To czekaj, jak ubijamy wam lotnisko w systemie gdzie obok stoją 2 nyxy klepiąc anomalki to znaczy, że tak mało Was to obchodzi, macie kolesia w dupie, czy może coś innego?
Mi się natomiast wydaje, że boicie się tego, że taki mały gang wyrżnie Was w pień o ile nie zbierzecie blooba.

Z forum CBC:
Na stronie w dziale opisującym aktywność korpa między innymi coś takiego (reszta się zgadza):

"...Tu startują nasze małe gangi PVP..."

- da wooot?




Z forum TNT:
TNT natomiast jeszcze bardziej pojechało:

"TNT have opened their doors for active PVP corps who wish to experience the greatness and the might of 0.0."
"TnT stands for Tactical Narcotics Team, and we are a great pvp force in the Nothern Coalition."

i tu uwaga, nie każdy jest godzien bo:
"Note: Our doors are only open for a very limited selected number of PVP corps."

w ofercie jest między innymi:
"Daily Fleet Ops, PVP (Small roaming, gatecamps, Defense Fleets, Big blob warfare, Pos warfare. The list is long)"
 
- to jest k...a śmiech na sali :)


O ile się uda zaorać kiedyś całe NC będę bardzo szczęśliwy bo może coś się zmieni.

PS: Jak chcesz rozmawiać na TSie "o najnowszych trendach w modzie" to może podłącz się pod Panią Domu albo jakąś inną kolorową gazetkę będziesz na pewno na bieżąco.

To że Ci się tak wydaje nie znaczy że taka jest rzeczywistość, warto sobie uzmysłowić wreszcie że EVE nie kręci się wkoło mało znaczących korporacji, a Cartel nie stał się nagle centrum wszechświata tylko dlatego że tak chcecie i tak Wam sie wydaje.
To co zacytowałeś z forum jest niestety wszystko prawdą, z tym że floty/gangi w 99% lataja w odwrotnym kierunku niż Venal, bo w Venal nie ma czego szukać, poza tym jak pisałem wcześniej, DC posiada prawdziwych wrogów którzy potrafią coś więcej niż ubić jakąś rozdziawę nieczytającą intel, i na nich te wyprawy są.
Druga sprawa, DC działa w myśl zasady - nie sraj w miejscu gdzie jesz. Wyprawy bojowe są praktycznie co wieczór, DC wyszło z założenia że jak chcemy walki to se lecimy i szukamy, ściąganie do siebie gangów amatorów mocnych wrażeń jest totalnie nie na rękę, więc nie dajemy powodów do tzw. GF  ;), jak się znudzą przestaną przylatywać i przeszkadzać. A bitki sami se znajdziemy na własnych warunkach.
Po prostu, dla DC i reszty kółka wzajemnej adoracji nic nie znaczycie.
I proszę Cię, nie próbuj zgrywać znawcy polityki DC i reszty bo przeleciałeś się pare razy po okolicach. Rozumiałbym gdybyś miał jakiegoś alta u TNT, Goonów czy kogokolwiek. Nie masz, nie wiesz co się dzieje wewnątrz aliansów (bo gdybys miał i wiedziął nie pisałbyś głupot) więc nie próbuj zgadywać, bo łatwo się ośmieszyć.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Yurioni

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #147 dnia: Kwiecień 13, 2011, 11:36:26 »
Kup sobie nowszą kartę graficzną. :)
korci mnie zeby to skomentowac, ale pewne znowu dostalbym ostrzezenie/bana za obrazanie mrocznej flondry :D

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #148 dnia: Kwiecień 13, 2011, 12:02:08 »
To co zacytowałeś z forum jest niestety wszystko prawdą, z tym że floty/gangi w 99% lataja w odwrotnym kierunku niż Venal, bo w Venal nie ma czego szukać, poza tym jak pisałem wcześniej, DC posiada prawdziwych wrogów którzy potrafią coś więcej niż ubić jakąś rozdziawę nieczytającą intel, i na nich te wyprawy są.

Proszę pokaż mi na mapie, gdzie latacie na roamy. Na pewno tam do Was przylecimy. Na mój gust odwrotny kierunek niż Venal to Deklein ale chwila... przecież Wy tam mieszkacie. Hmmm... a może na północ? Nie, tam same plusy. Na południe? Hmm.... tam też same plusy. Innymi słowy zostaje npc space na dole czy co?
(rzecz jasna nie chodzi mi o Wasze mighty CTA tylko o roamy)

Druga sprawa, DC działa w myśl zasady - nie sraj w miejscu gdzie jesz. Wyprawy bojowe są praktycznie co wieczór, DC wyszło z założenia że jak chcemy walki to se lecimy i szukamy, ściąganie do siebie gangów amatorów mocnych wrażeń jest totalnie nie na rękę, więc nie dajemy powodów do tzw. GF  ;), jak się znudzą przestaną przylatywać i przeszkadzać. A bitki sami se znajdziemy na własnych warunkach.
Po prostu, dla DC i reszty kółka wzajemnej adoracji nic nie znaczycie.

Nie chcę wnikać gdzie jadasz ale wystarczy przejrzeć Wasz kb żeby zobaczyć, że ten sojusz który jest "great pvp force in the Nothern Coalition" wystawia do CTA opów zazwyczaj po kilku pilotów (zazwyczaj tych samych) i na tym się jakoś chyba kończy. Od czasu do czasu ktoś się przypnie do roamu WI albo innego sojuszu. Więc nie ściemniaj tu o wielkim pvp o roamach bo to się nie trzyma kupy.

I proszę Cię, nie próbuj zgrywać znawcy polityki DC i reszty bo przeleciałeś się pare razy po okolicach. Rozumiałbym gdybyś miał jakiegoś alta u TNT, Goonów czy kogokolwiek. Nie masz, nie wiesz co się dzieje wewnątrz aliansów (bo gdybys miał i wiedziął nie pisałbyś głupot) więc nie próbuj zgadywać, bo łatwo się ośmieszyć.

nie potrzebuję alta w waszym sojuszu, żeby widzieć co się dzieje. Być może od wieków szykujecie coś ekstra, kto wie. Politykę mam gdzieś.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #149 dnia: Kwiecień 13, 2011, 12:07:12 »
Dostalem 3 odpowiedzi na pytanie czy chcecie bitki czy nie, zadne nie na temat. To w koncu chcecie bitki czy nie?
Mozliwe odpowiedzi:
- Tak, chcemy. -> przywiezcie sbu
- Nie, ale chcemy. -> give more tearz

Proszę pokaż mi na mapie, gdzie latacie na roamy.
LOL znaczy na trzeciego aby sie bawic w km whore? patrzac po waszym kb ciezko nie odniesc takiego wrazenia albo raciarki albo na krzywy ryj na trzeciego.


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2011, 12:17:20 wysłana przez Dark Flonoe »

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #150 dnia: Kwiecień 13, 2011, 12:08:18 »
@Nitefish
Jeśłi chcesz się dowiedzieć gdzie towarzystwo lata to się postaraj i dowiedz, jest kilka sposobów innych niż otrzymanie na patelni gotowych informacji  ;)
A..zapomniałem że nie potrzebujesz, w swej niezmierzonej madrości wiesz lepiej co się dzieje w danym sojuszu od jego członków  :)
Z mojej strony EOT, znów zapominam że z kilkoma osobami na tym forum dyskusja przypomina dyskusję ze ścianą  :)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #151 dnia: Kwiecień 13, 2011, 12:20:57 »
patrzac po waszym kb ciezko nie odniesc takiego wrazenia albo raciarki albo na krzywy ryj na trzeciego.

Bardzo, bardzo słabo u Ciebie ze wzrokiem.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #152 dnia: Kwiecień 13, 2011, 12:29:02 »
Bardzo, bardzo słabo u Ciebie ze wzrokiem.
i na potwierdzenie twoich slow:
- http://pinkside.pl/?a=kill_related&kll_id=55978
- http://pinkside.pl/?a=kill_related&kll_id=55839

dalej mi sie nie chcialo szukac i nadal nie otrzymalem odpowiedzi czy chcecie bitki czy nie - ciekawe.

Yurioni

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #153 dnia: Kwiecień 13, 2011, 12:35:19 »
jesli dla ciebie bitka to blob, a tak skonczy sie postawienie SBU, to nie, nie chcemy...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #154 dnia: Kwiecień 13, 2011, 12:40:03 »
i na potwierdzenie twoich slow:
- http://pinkside.pl/?a=kill_related&kll_id=55978
- http://pinkside.pl/?a=kill_related&kll_id=55839

Trzeba odróżniać latanie z sojusznikami od "wbijania się na trzeciego"... co zdarza nam się bardzo sporadycznie. Raczej właśnie generujemy bitki poprzez obecność i prowokowanie przeciwnika.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Minna Hinata

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #155 dnia: Kwiecień 13, 2011, 12:59:01 »
Stojac z boku i czytajac streszczam:

BUFU - przylatuje gangiem 20-30 osob i chce sie postrzelac - "dzien dobry, puk puk"
NC - jako znany mi alians corpow o wyznaczonych kryteriach "thread" olewa ich poniewaz sa jak to ktos nazwal atrakcja turystyczna

BUFU - zabijemy wam carriera, albo i dwa, nie przylecicie im pomoc i postrzelac sie z nami?
NC - w dupie mamy pilota carriera ktory jak ostatni idiota daje sie zlapac na anomalii nie znajac podstawowych zasad przetrwania w przypadku gdy x jumpow od jego miejsca stacjonowania krazy gang, niech zdycha

BUFU - SBU wam nie postawimy bo przylecicie blobem i wtedy nie ma zabawy
NC - nie wkladaj reki do ula to nie bedzie bloba a najlepiej to sobie idz juz stad, mamy ciekawsze zajecia od nianczenia was

BUFU - we hate you
NC - so.... what is your problem little child?

To tak w ramach krotkiego podsumowania ostatniego flame'a.

Edit:

@Nitefish - korporacja / alians majaca polityke defensywna na swoim terytorium (czytaj - odpowiada ogniem w przypadku zagrozenia domostwa, olewa jak takowego nie ma) rowniez nalezy do kategorii PVP wiec stwierdzenie "niech wpisza sobie PVE only" jest co najmniej smieszne.

@SokoleOko - zeby sprowokowac NC trzeba sie postarac ale to cienka czerwona linia pomiedzy zaproszeniami typu "wylecimy gangiem ich przegonic" a "wylecimy regionem ich zgnoic".

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #156 dnia: Kwiecień 13, 2011, 13:02:08 »
@Minna Hinata piekne podsumowanie.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #157 dnia: Kwiecień 13, 2011, 13:45:08 »
@Minna Hinata

Krótko, treściwie i co najważniejsze na temat.
Obawiam się jednak że Nite & Company tego nadal nie pojmą.
A Ty Minna spodziewaj się różnych oskarżeń pod swoim adresem, że się nie znasz na PvP, że w ogóle kto Ty jesteś itd..itd...  ;D

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #158 dnia: Kwiecień 13, 2011, 13:49:53 »
Mały fix:

Stojac z boku i czytajac streszczam:

BUFU - przylatuje gangiem 20-30 osob i chce sie postrzelac - "dzien dobry, puk puk"
NC - jako znany mi alians corpow o wyznaczonych kryteriach "thread" olewa ich poniewaz sa jak to ktos nazwal atrakcja turystyczna

BUFU - zabijemy wam carriera, albo i dwa, nie przylecicie im pomoc i postrzelac sie z nami?
NC - w dupie mamy pilota carriera ktory jak ostatni idiota daje sie zlapac na anomalii nie znajac podstawowych zasad przetrwania w przypadku gdy x jumpow od jego miejsca stacjonowania krazy gang. MAmy 200 ludzi obok ale nie wyślemy nikogo do pomocy bo jeszcze wdupia i będzie jak zwykle.

BUFU - SBU wam nie postawimy bo przylecicie blobem i wtedy nie ma zabawy
NC - nie wkladaj reki do ula to nie bedzie bloba a najlepiej to sobie idz juz stad, mamy ciekawsze zajecia od nianczenia was np. klepanie krzyżyków, kopanie skałek, gadanie o trendach w modzie na TS, ...

BUFU - we laugh at you
NC - wee aree tooo big to mooove....

To tak w ramach krotkiego podsumowania ostatniego flame'a.


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #159 dnia: Kwiecień 13, 2011, 13:53:54 »
@Minna Hinata:

Można krócej - Dark nas trolluje na forum, bo jakoś ciągle coś mu staje na przeszkodzie, żeby "wymienić argumenty" ingame.

A my po prostu nie mamy szacunku dla eks-rentiera i kerbira z przekonania, który teraz dostał skrzydeł jako członek korporacji będącej częścią peciarskiego aliansu wykorzystywanego przez NC jako meatshield, a którego "pvp toon" specjalizuje się w canflippingu w hisecu :)

Odpłaca nam pięknym za nadobne, co trudno mu mieć za złe i tak sobie nabijamy posty.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Platfusek

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #160 dnia: Kwiecień 13, 2011, 14:21:23 »
Mam znajomego który robi dla guristasów w venal, zapytałem się go o was.

ja> hi, i heard that bufu (cartel alliance) moved to venal, how often are you seeing them?
kolega z venal > who?

i to w sumie wyczerpuje temat
nie wiem może z waszej strony wygląda to inaczej

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #161 dnia: Kwiecień 13, 2011, 14:25:32 »
Dzięki za to info platfusek.

Ja zapytałem kolegi z empire kto to jest platfusek
Ja > Kto to jest platfusek
Kolega z empire > Kto?

hope this helps

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #162 dnia: Kwiecień 13, 2011, 14:32:20 »
Platfusek grasz nie fair. Dawaj nik kolesia, żeby Cartel. mógl nadrobić towarzyskie fa pa i sie przedstawic :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Platfusek

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #163 dnia: Kwiecień 13, 2011, 14:36:13 »
Dzięki za to info platfusek.

Ja zapytałem kolegi z empire kto to jest platfusek
Ja > Kto to jest platfusek
Kolega z empire > Kto?

hope this helps

to tylko pokazuje że zakładanie aliansu w niektórych wypadkach mija się z celem ;)

nobek z empire ma taką samą rozpoznawalność jak cartel i bufu, czuje sie zaszczycony.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #164 dnia: Kwiecień 13, 2011, 14:49:55 »
nobek z empire ma taką samą rozpoznawalność jak cartel i bufu, czuje sie zaszczycony.
Cieszy mnie że masz o sobie tak wysokie zdanie :D

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #165 dnia: Kwiecień 13, 2011, 15:25:04 »
Kontyngent DC wyslany na wojne:

JAkby ktos chcial wiecej screenow to: http://imgur.com/a/f1c0z

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #166 dnia: Kwiecień 13, 2011, 15:31:42 »
Też czytamy EveNews24.

A teraz pokaż na tym zdjęciu TNT/CBC :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #167 dnia: Kwiecień 13, 2011, 15:40:02 »
A teraz pokaż na tym zdjęciu TNT/CBC :P

Moze jeszcze podac nicki i lokalizacje naszej sc floty?
Zastanawiam sie czy to az tak slaby trol 0/10 czy intel macie az tak uposledzony ze po raz drugi czlonek bufu probuje wyciagnac poufne informacje na forum.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #168 dnia: Kwiecień 13, 2011, 15:49:40 »

Zastanawiam sie czy to az tak slaby trol 0/10 czy intel macie az tak uposledzony ze po raz drugi czlonek bufu probuje wyciagnac poufne informacje na forum.


Zastanawiam się co Ty palisz... :D

EDIT:

Moze jeszcze podac nicki i lokalizacje naszej sc floty?

A to CBC ma jakieś bojowe* supercapsy? Czy prężysz nie swoje mięśnie?

*czyli nie raciarki.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #169 dnia: Kwiecień 13, 2011, 15:54:39 »
A to CBC ma jakieś bojowe* supercapsy? Czy prężysz nie swoje mięśnie?

*czyli nie raciarki.
chcesz znac odpowiedz na to pytanie uzyj mozgu jak to sprawdzic lub zapytaj o intel.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #170 dnia: Kwiecień 13, 2011, 15:58:32 »
Cos tam maja ale czy bojowe to nie wiem. Zarobic na ms to nie jest taki straszny problem jak sie chce i ma pomysla.

Totalizator

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #171 dnia: Kwiecień 13, 2011, 16:19:50 »
Panów z bufu zapraszam do solitude na inkursje bo strasznie tu nudno, normalnie są jacyś piraci czy coś do strzelania a tutaj jeno thanatos siedzi na undocku i wdupia fightery, nuda. Chętnie was zezłomujemy jak przylecicie w 10 czy coś :v

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #172 dnia: Kwiecień 13, 2011, 16:59:19 »
@Bruce, ja już nie ogarniam jak to z Wami jest - ostatnio jak byliśmy u Was i było Was mnóstwo to nic się nie działo, a teraz nas na inkursje zapraszasz?
Tu bliżej to w ogóle nie wiadomo o co kaman -  tengu zakazane, navy caracale zakazane, gangi trzeba wcześniej anonsować...

Totalizator

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #173 dnia: Kwiecień 13, 2011, 17:07:03 »
Inkursje robione są w 10-20 osobowych flotach na publicznych beaconach i tradycyjnie napieprzamy się z miejscowymi o plexy, niestety solitude to dosłownie transylwania a wasze daredevil-drake gangi byłyby jak znalazł do odstrzału.

amra

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #174 dnia: Kwiecień 13, 2011, 17:29:40 »
Panów z bufu zapraszam do solitude na inkursje bo strasznie tu nudno, normalnie są jacyś piraci czy coś do strzelania a tutaj jeno thanatos siedzi na undocku i wdupia fightery, nuda. Chętnie was zezłomujemy jak przylecicie w 10 czy coś :v

Chyba przyjme zaproszenie, i zaczne sie logowac. Wprawdzie mam jakies 10j carrierem do venal, ale takiemu zaproszeniu nie odmowie. Daj tylko mi namiary na poket/system, dawno nie gralem i nie wiem gdzie goonsy mieszkaja teraz. Do soboty dolece.