Autor Wątek: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"  (Przeczytany 236506 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 12, 2011, 11:29:26 »
(...) Oh WAIT! On nie lata na CTA, on strzela tylko do krzyżyków, a ma czelnosc wypowiadać się o PVP i wojnach... strange...
Tiaa...tak jakby każdy krytyk literacki musiał mieć napisane 20 powieści żeby zostać krytykiem, a każdy krytyk filmowy czy teatralny 20 filmów tudzież premier w Teatrze Narodowym, itd. itp......strange....
Ale co ja tam mogę wiedzieć, Ltrook przecież powiedział, a jego słowo jest prawem...całe szczęście że mogę takie prawo olać  ;D

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 12, 2011, 11:37:14 »
super self pwn, bo moj pvp toon ma wyzszy isk eff od twojego chara wpisanego w profilu.
:'(

Mój alt ma jeszcze wyższy ISK eff bo zabił coś raz i nigdy nie zginął, rozumiem że oznacza to że jest lepszy od mojego maina. Faktycznie self pwn.

Bez kitu jesteś lepszy niż mistiq i alto razem wzięci.

Dziwie się tylko Albiemu że trzyma Cie w corpie, kiedyś lubiłem CBC bo miało pewną swoją filozofie i luz, ale widać że te czasy już dawno mineły (na pewno po przejściu do loltnt i przyjęciu kogoś takiego jak Ty).

Na marginesie to mimo tego że jesteś trollem nr 1 to staram się pisać 'Twoje' i jego odmiany z wielkiej litery, widać że Ciebie nawet na to nie stać :P

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 12, 2011, 11:40:56 »
super self pwn, bo moj pvp toon ma wyzszy isk eff od twojego chara wpisanego w profilu.

mucha cha cha cha!  ;D


i na potwierdzenie twoich slow w czasie swojej ostatniej wycieczki do hi seca 2 tyg temu zaagrowalem 1v4 - http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=9259476 niestety apoc mi uciekl. a ty z kiedy masz solo killa ostatneigo ze probujesz tu zabierac glos na temat solo killi?

Ta, morderczy kestrel i bomber .... no apok na pewno by Cię trafił jak latałeś w dramielu. System 0.7... kolejny can flip?

Owszem Dark, ostatnio nie ubiłem nić sensownego solo, jedynie jakieś małe ścierwa podczas lotu treningowego vagaskiem. Jak teren okaże się urodzajny w godzinach w ktorych gram  inaczej pogadamy.
Niemniej jednak mam kilka killsów solo na koncie, które lubię i są coś warte :)

bylem we flocie, dolecialem na campe tuz przed waszym logoffsky
 o tym juz gadalismy na pm i nie dziwie ci sie ze nie skoczyles ja to napisalem w kontekscie czemu mnie nie bylo na killu.

Wiesz, mamy wspólnego TS'a więc dziwi Cię to, że przekazujemy sobie info?

Yurioni

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 12, 2011, 11:45:24 »
Wiesz, mamy wspólnego TS'a więc dziwi Cię to, że przekazujemy sobie info?
moze maja odgorny rozkaz nie zaklocania ciszy podczas dzialan wojennych... nie wszedzie jest tak jak u nas, ze mozesz sie odzywac bez pisemnego pozwolenia i listu motywacyjnego na co najmniej 200 slow...

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 12, 2011, 11:48:37 »
Ta, morderczy kestrel i bomber .... no apok na pewno by Cię trafił jak latałeś w dramielu. System 0.7... kolejny can flip?
succubussa dyskretnie pominoles, aby pasowalo do twojej teorii? a apoc nie trafial ale mial strasznie oponego tanka bo go bilem 10min :P

Cytuj
Owszem Dark, ostatnio nie ubiłem nić sensownego solo, jedynie jakieś małe ścierwa podczas lotu treningowego vagaskiem. Jak teren okaże się urodzajny w godzinach w ktorych gram  inaczej pogadamy.
Niemniej jednak mam kilka killsów solo na koncie, które lubię i są coś warte :)
no to wrocimy do rozmowy jak ubijesz cos solo ponad cynostawiaczke.

Cytuj
Wiesz, mamy wspólnego TS'a więc dziwi Cię to, że przekazujemy sobie info?
no przeciez napisalem ze sie NIE dziwie ze nie wskoczyles wiec o co biega?

Cytuj
Dziwie się tylko Albiemu że trzyma Cie w corpie, kiedyś lubiłem CBC bo miało pewną swoją filozofie i luz, ale widać że te czasy już dawno mineły (na pewno po przejściu do loltnt i przyjęciu kogoś takiego jak Ty).
wow, to moze jego powinienes o powod zapytac na pm a nie na forum pisac ze sie dziwisz?

Cytuj
Na marginesie to mimo tego że jesteś trollem nr 1 to staram się pisać 'Twoje' i jego odmiany z wielkiej litery, widać że Ciebie nawet na to nie stać :P
Przepraszam jesli Ciebie urazilem brakiem wielkiej litery, wynikalo to z tego ze pisze szybko a nie z braku szacunku - bede pracowal nad tym aby zwracac na to uwage.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 12, 2011, 12:09:01 »
@Dark - tak, pominałem sucubussa bo jest gówno warty w walce z dramielem, a kestrel przynajmniej był śmieszny :)

Wiesz, ja tam nie umiem canflipować i rzucać się na gangi apoków z sucubusami, merlinami i bombrami dramielem. W ogóle to latam tylko ze starszymi kolegami z bufu, którzy są bardzo doświadczeni i czuję się przy nich bezpiecznie. Mają dużo sp, mocarne shipy i zawsze powiedzą mi co mam robić. Trudno, nie ma sensu dalej ściemniać.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #111 dnia: Kwiecień 12, 2011, 12:18:51 »
Dziwie się tylko Albiemu że trzyma Cie w corpie, kiedyś lubiłem CBC bo miało pewną swoją filozofie i luz, ale widać że te czasy już dawno mineły (na pewno po przejściu do loltnt i przyjęciu kogoś takiego jak Ty).

Bez przesady Kombat. Patrzenie a tym bardziej oceniznie CBC przez pryzmat jedynie Darka jest zdecydowanym nadużyciem. A o tym że CBC i Albi nadal ma swoją, konsekwentnie wyznawana filozofię jest choćby spokój jaki zachowują w tej sprawie.  :D

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 12, 2011, 12:23:05 »
Wiesz, ja tam nie umiem canflipować i rzucać się na gangi apoków z sucubusami, merlinami i bombrami dramielem.
przeciez to nie ja im shipy wybieralem
Cytuj
W ogóle to latam tylko ze starszymi kolegami z bufu, którzy są bardzo doświadczeni i czuję się przy nich bezpiecznie. Mają dużo sp, mocarne shipy i zawsze powiedzą mi co mam robić. Trudno, nie ma sensu dalej ściemniać.
inna sprawa ze zabawy w hi secu maja ta zalete nad nullem ze po pierwsze duzo latwiej znalesc bitke, a po drugie najczesciej jest to 1v1. A w null to jedyny narcotic podjol walke 1v1 a tak to albo sie ustawiaja campy albo jest pustynia. (tak wiem zaraz napiszesz ze cele trzeba umiec szukac)

Ektobus Rired

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ektobus Rired
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: Fidelas Constans
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 12, 2011, 12:24:10 »
CBC nadal ma swoją filozofię, luz, tolerancyjność itd. I najwidoczniej większość z nas ma gdzieś wymachiwanie e-penem i udowadnianie że jak ktoś się wyloguje nie mając szans na zwycięstwo to jest pro, a jak ktoś nie zdoła zebrać floty mającej szanse na zwycięstwo i nie podejmie walki to jest kerbir, nooob, ciotka itd. Najwidoczniej tylko Dark nadal czerpie jakąś dziwną przyjemność z prowadzenia forumowych wojenek, to jego prawo, a sugestie że jeśli nadal jest w CBC to korp się zmienił, jest dziwna, bo moim zdaniem jest dowodom że nadal w CBC każdy bawi się tak jak lubi.
Pisanie że wszyscy CBC to idioci , dający się jechać w dupke lub podobne wycieczki, są dla mnie po prostu chamskie, a ciągłe wycieczki do analnych praktyk seksualnych to nie wiem skąd się wzięły, jakieś urazy z dzieciństwa czy co? Ja się nie znam na psychologii ale Freud na pewno miałby wiele do powiedzenia.


Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 12, 2011, 12:28:24 »
Pisanie że wszyscy CBC to idioci , dający się jechać w dupke lub podobne wycieczki, są dla mnie po prostu chamskie, a ciągłe wycieczki do analnych praktyk seksualnych to nie wiem skąd się wzięły, jakieś urazy z dzieciństwa czy co? Ja się nie znam na psychologii ale Freud na pewno miałby wiele do powiedzenia.

O przepraszam, to Dark tak określa Waszych korpowiczów którzy stracą statek. Jest to tym bardziej śmieszne, że jedynym jego sukcesem jest to, że nie dał się złapać w raciarce...

W każdym korpie pada raciarka kiedy pilot zostanie złapany ze spuszczonymi gaciami na anomalce czy gdzieś indziej. Wtedy zostaje właśnie jechany w dupkę :)

Z ostatniej chwili:
http://kb.bu-fu.org/?a=kill_detail&kll_id=61971

koment ofiary: "Dałem dupy na pasku :("

Czyli wszystko jest tak jak napisałem.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #115 dnia: Kwiecień 12, 2011, 12:32:10 »
Najwidoczniej tylko Dark nadal czerpie jakąś dziwną przyjemność z prowadzenia forumowych wojenek
Pewnie ze czerpie, a jesli beda do nas czesciej przylatywac i odstrzeliwac tych co nie czytaja intela to dobra nasza bo intel bedzie lepszy :] a jesli chodz raz FC Cartelu z powodu moich postow o tym ze robia logoffsky zdecyduje zeby probowac ominac campe zamiast lamerskiego logoffsky tu juz wogole bede w niebo wziety. Bo nie chodzi o kille tylko o zabicie nudy, a ganianie sie w kotka i myszke tez jest fajne nawet jak sie nie uda zlapac nikogo.

O przepraszam, to Dark tak określa Waszych korpowiczów którzy stracą statek.
Nie korpowiczow a wszystkich tych ktorzy nie czytaja intela - wiec nie przeinaczaj tego co pisze.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #116 dnia: Kwiecień 12, 2011, 12:34:46 »
Pewnie ze czerpie, a jesli beda do nas czesciej przylatywac i odstrzeliwac tych co nie czytaja intela to dobra nasza bo intel bedzie lepszy :] a jesli chodz raz FC Cartelu z powodu moich postow o tym ze robia logoffsky zdecyduje zeby probowac ominac campe zamiast lamerskiego logoffsky tu juz wogole bede w niebo wziety. Bo nie chodzi o kille tylko o zabicie nudy, a ganianie się w kotka i myszke tez jest fajne nawet jak sie nie uda zlapac nikogo.

Nie ma to jak omijać kampe lecą z pajpie... ale skąd mogłeś wiedzieć...

Po pierwsze nie wszystkich, a po drugie nie korpowiczow a wszystkich tych ktorzy nie czytaja intela - wiec nie przeinaczaj tego co pisze.

Ok, a ja napisałem, że innych nie widziałem bo jedyni inni żywi CBC jacy zostali chyba namierzeni to właśnie wtedy na kampie.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #117 dnia: Kwiecień 12, 2011, 12:38:27 »
Nie ma to jak omijać kampe lecą z pajpie... ale skąd mogłeś wiedzieć...

przestudiuj mape dekla bo do venal sa dwa wloty,owszem jedna droge mieliscie odcieta ale mogliscie poleciec dookola dajac nam powod do ganiania was :P ale po co skoro lepiej bylo zrobic logoffsky a pozniej sie dziwic ze jak latacie po naszych terenach jestescie olewani

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #118 dnia: Kwiecień 12, 2011, 12:40:55 »
Podobno jakiś niemyty, niedoostrzony członek obrobił Majestę.

http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1495341
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2011, 12:47:30 wysłana przez Mona X »

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 12, 2011, 12:57:42 »
Podobno jakiś niemyty, niedoostrzony członek obrobił Majestę.

http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1495341

Nie dobrze :/ Za chwile trolle z NC beda plakac ze przegrali wojne przez takie akcje a nie w uczciwej walce.
Anyway, ja wysłałem gratulacje tej postaci, w swoim imieniu ofc.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #120 dnia: Kwiecień 12, 2011, 13:02:28 »
Podobno jakiś niemyty, niedoostrzony członek obrobił Majestę.

http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1495341

wow, just wow.

Anyway, ja wysłałem gratulacje tej postaci, w swoim imieniu ofc.

bo mu sie naleza gratulacje, a temu kto mu dal uprawnienia perma pody, aczkolwiek skoro mial dostep do aliansowego walleta mogl tcu off zrobic za kase z legionu kto wie moze by dostal wiecej albo i zrobic obie rzeczy.

Teraz zobaczymy czy BFF to BFF i pozostali czlonkowie NC pomoga ME czy zakopia ich - to chyba pierwszy prawdziwy test dla NC bo co innego wspomagac kontygentami a co innego udzielic wsparcia finansowego lub pozyczki

Yurioni

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #121 dnia: Kwiecień 12, 2011, 13:12:05 »
Podobno jakiś niemyty, niedoostrzony członek obrobił Majestę.

http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1495341
oj tam oj tam, ludzie po prostu sprawdzaja czy trailer nie klamal :D

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #122 dnia: Kwiecień 12, 2011, 13:14:52 »
Podobno jakiś niemyty, niedoostrzony członek obrobił Majestę.

http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1495341
caod delivers  :D


north·ern co·a·li·tion sad·ness


Drink it up gentlemen, plenty to go around.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #123 dnia: Kwiecień 12, 2011, 16:12:05 »
Gdybyście gang potrafili złożyć to byśmy raciarzy tłuc nie musieli :D

Soo true... bylem wczoraj w venal dobrze ponad godzine sie rozbijalismy po calej okolicy. Juz lapkami sluchy musialem trzymac bo mi ze znudzenia na oczka lecialy. Glownie smack i bohaterowie z docking range. Jedynie emocje byly jak nam sie pinata na skanie pokazala ale niestety dykta wyladowala pod stacja 2s za pozno. Ogolne wrazenia to jak strzelanie do rybek w beczce z granatnika.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #124 dnia: Kwiecień 12, 2011, 16:38:15 »
Pewnie dlatego tak było, bo żaden z miejscowych, świetnych FC o których wspominał Dark nie widział w Was godnego przeciwnika do walki. To samo mamy, jesteśmy po prostu za ciency żeby na nas zwrócili uwagę.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #125 dnia: Kwiecień 12, 2011, 16:49:21 »
@Nitefish wytluszcze ci istotna czesc i afaik to cartel mieszka w venal a nie my. wiec stfu
Soo true... bylem wczoraj w venal dobrze ponad godzine sie rozbijalismy po calej okolicy. Juz lapkami sluchy musialem trzymac bo mi ze znudzenia na oczka lecialy. Glownie smack i bohaterowie z docking range. Jedynie emocje byly jak nam sie pinata na skanie pokazala ale niestety dykta wyladowala pod stacja 2s za pozno. Ogolne wrazenia to jak strzelanie do rybek w beczce z granatnika.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #126 dnia: Kwiecień 12, 2011, 17:11:25 »
Eee, to musiał się pomylić bo u nas wczoraj przecież op był, a przed opem lataliśmy pare h wszędzie i żadnych AAA nie widzieliśmy. Za to żeby dolecieć do Venal (nie WH) musiałby się przebijać przez MM, lub od Waszej strony.

Teraz trzeba podpytać Rabbita czy się pomylił czy nie.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #127 dnia: Kwiecień 12, 2011, 17:52:37 »
Juz lapkami sluchy musialem trzymac bo mi ze znudzenia na oczka lecialy.

Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #128 dnia: Kwiecień 12, 2011, 18:07:49 »
Eee, to musiał się pomylić bo u nas wczoraj przecież op był, a przed opem lataliśmy pare h wszędzie i żadnych AAA nie widzieliśmy. Za to żeby dolecieć do Venal (nie WH) musiałby się przebijać przez MM, lub od Waszej strony.

Teraz trzeba podpytać Rabbita czy się pomylił czy nie.

Mea culpa bylismy w fountain a lecielismy w strone venal ale nie wiem jak daleko dotarlismy wkoncu bo krecilismy sie po calej okolicy jak smrod po gaciach liczac ze ktos laskawie jakas flote zrobi zeby nas pogonic. Tak to jest jak sie pisze na szybko z pracy. Ja tam was w NC poza Razorkami ktore czasem przylatuja do hed mini bloobem i tak nie rozrozniam praktycznie jaki ma ticker primary to mi wsio ryba.

Minna Hinata

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #129 dnia: Kwiecień 13, 2011, 01:23:33 »
Pewnie dlatego tak było, bo żaden z miejscowych, świetnych FC o których wspominał Dark nie widział w Was godnego przeciwnika do walki. To samo mamy, jesteśmy po prostu za ciency żeby na nas zwrócili uwagę.

A moze spojrz z drogiej strony - dla mega naplandu jakim jest NC nie stanowicie zupelnie zadnego zagrozenia wiec jestescie na ktorejs tam z koleji pozycji jesli chodzi o zainteresowanie i oplacalnosc zwolywania gangu. Jezeli Pandemic Legion im nie dal rady posiadajac dosc spora flote supercapitali oraz jeszcze wieksza flote subcap to jakie stanowicie zagrozenie w tym rejonie nie posiadajac wogole floty supercapsow (wiadomo mi o 2 tytanach i jednym msie ktory co jakis czas robi solo dropa). Biorac pod uwage rozwoj korporacji podejrzewam ze rowniez i Pink Bunnies dorobilo sie tytana. Ogolnie caly alians posiada parenascie supercarrierow co jest niewielkim szczatkiem ogolnej floty jaka potrafi wyciagnac w szczycie Pandemic Legion.

Realistycznie patrzac bijac kerbirow mozna wiecej narozrabiac i zdenerwowac okolicznych rentierow niz napsuc krwi glownym wlascicielom terenu. NC jest dosc defensywnie nastawione, to rejon z ktorego nigdy nikomu nie udalo sie ich wyrzucic, oni tu maja dom i sa sklonni go bronic jezeli jest on zagrozony. Jednakze jezeli takowego realnego (podkreslam) zagrozenia nie ma to w jakim celu meczyc ludzi. Ci co beda chcieli poleca sie bic, Ci co wola zarabiac isk beda go zarabiac.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2011, 01:30:27 wysłana przez Minna Hinata »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #130 dnia: Kwiecień 13, 2011, 08:30:28 »
@Minna Hinata - niech korpy, które rekrutuja na północy napiszą "pve only" bo każda wzmianka o pvp mija się z prawdą. My nie przylatujemy do nich na walkę supercapsli, przylatujemy małym gangiem żeby się postrzelać.

Jeszcze o ile zrozumiał bym CBC to np Goonsi powinni być nieco bardziej ciekawi świata. Niedalej jak wczoraj prowokowaliśmy ich już bezczelnie przed stacją, gdzie na lokalu w tym tylko systemie było ich 4x więcej niż nas. I co? I nic, ubiliśmy jakiś kilku faili którzy wydokowali ze stacji i czekali nie wiadomo na co oraz przypadkowego vagasa.
Sterczeliśmy tam full czasu, żeby się zebrali i dupa.

My nie chcemy bić raterów ale nic innego nie ma. Tłuczemy ich w nadziei, że ktoś się wkurzy i zbierze na nas gangiem. Jak widać niezbyt to pomaga.
Stąd właśnie dziwi mnie napinanie się niektórych membersów NC, którzy poza strzelaniem do krzyżyków nic więcej nie umieją i nie chcą się nauczyć.

W tym wyśmiewanym przez wiele osób Atlasie jak tylko jakieś hosty lub gang został zaraportowany to lecieli do niego ze wszystkich stron żeby tylko zdążyć przed innymi. Mało bitek o hosty nie było.

Im dłużej tu latam tym bardziej narasta we mnie przekonanie, że cała siła NC polega w zalaniu systemu matkami i tytanami albo wywaleniem noda.


Yurioni

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #131 dnia: Kwiecień 13, 2011, 08:56:55 »

Im dłużej tu latam tym bardziej narasta we mnie przekonanie, że cała siła NC polega w zalaniu systemu matkami i tytanami albo wywaleniem noda.
no nie mow, ze nie wiedziales jak wyglada u nich briefing...
- Commander, what's the tictacs for tonight?
- Hmm, jump in/log in, crash node, then we'll see...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #132 dnia: Kwiecień 13, 2011, 09:42:28 »
Parę słów ode mnie  ;)
Deklein Coalition ma poważniejszych wrogów do których lata systematycznie, wrogów którzy są groźni a nie tylko upierdliwi jak Wy  :) Więc nie dziw się że nikt sie nie zbiera żeby pogonić Wasz gang 15 drejków i scimitarów bo sie po prostu nikomu nie chce, bo właśnie wrócili z wyprawy albo się na te wyprawę zbierają. Sorki za porównanie, ale nie ma co marnować energii na odganianie se od małego pieska, kiedy nie jest on w stanie ugryźć, co najwyżej poszczeka.
Takie gangi jak Wasze są traktowane bardziej jako ciekawostka turystyczna i trening intela niz JAKIEKOLWIEK zagrożenie. Ot, cała tajemnica. Naśmiewaliście sie gdzieś że kogoś bijecie a inne ktosie system obok spokojnie sobie kerbirza... sami widzicie jak jesteście traktowani jako zagrożenie... taka naturalna siła eliminująca jednostki nieprzystosowane do życia  ;D
Zrozumcie też że nie każdy ma zamiłowanie do statów na killboardzie i woli np. pogadać na TSie o najnowszych trendach w modzie niż uganiać się za kulkunastoma osobami tylko po to żeby "załapać killa"  ;)
Ot, takie małe sprostowanie od kogoś kto ma w nosie kto ma jakie zdanie o NC, bo jest tam tylko dlatego (jako pozycja na liście płac, bo fizycznie baaaaaaaaaaardzo sporadycznie) że ulubiony korp tam siedzi  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #133 dnia: Kwiecień 13, 2011, 10:24:34 »
To czekaj, jak ubijamy wam lotnisko w systemie gdzie obok stoją 2 nyxy klepiąc anomalki to znaczy, że tak mało Was to obchodzi, macie kolesia w dupie, czy może coś innego?
Mi się natomiast wydaje, że boicie się tego, że taki mały gang wyrżnie Was w pień o ile nie zbierzecie blooba.

Z forum CBC:
Na stronie w dziale opisującym aktywność korpa między innymi coś takiego (reszta się zgadza):

"...Tu startują nasze małe gangi PVP..."

- da wooot?


Z forum TNT:
TNT natomiast jeszcze bardziej pojechało:

"TNT have opened their doors for active PVP corps who wish to experience the greatness and the might of 0.0."
"TnT stands for Tactical Narcotics Team, and we are a great pvp force in the Nothern Coalition."

i tu uwaga, nie każdy jest godzien bo:
"Note: Our doors are only open for a very limited selected number of PVP corps."

w ofercie jest między innymi:
"Daily Fleet Ops, PVP (Small roaming, gatecamps, Defense Fleets, Big blob warfare, Pos warfare. The list is long)"
 
- to jest k...a śmiech na sali :)


O ile się uda zaorać kiedyś całe NC będę bardzo szczęśliwy bo może coś się zmieni.

PS: Jak chcesz rozmawiać na TSie "o najnowszych trendach w modzie" to może podłącz się pod Panią Domu albo jakąś inną kolorową gazetkę będziesz na pewno na bieżąco.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #134 dnia: Kwiecień 13, 2011, 10:28:16 »
Cytuj

"TnT stands for Tactical Narcotics Team, and we are a great pvp force in the Nothern Coalition."

+1


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #135 dnia: Kwiecień 13, 2011, 10:32:19 »
@Minna Hinata - niech korpy, które rekrutuja na północy napiszą "pve only" bo każda wzmianka o pvp mija się z prawdą. My nie przylatujemy do nich na walkę supercapsli, przylatujemy małym gangiem żeby się postrzelać.
Żeby "się postrzelać" nie musicie latać daleko. Możecie sobie zrobić ustawkę w pierwszym lepszym systemie. Podzielcie się na 2 zespoły i się strzelajcie. Nie będziecie tracić czasu na latanie do kogoś kto najwyraźniej ma w d**ie strzelanie się z Wami. Nie będzie płaczu, że nie zebrali gangu, ze to, że tamto, same zalety.
Żebyście choć zapytali czy Oni chcą się z Wami strzelać ?  ;D :P


Jeszcze o ile zrozumiał bym CBC to np Goonsi powinni być nieco bardziej ciekawi świata. Niedalej jak wczoraj prowokowaliśmy ich już bezczelnie przed stacją, gdzie na lokalu w tym tylko systemie było ich 4x więcej niż nas. I co? I nic, ubiliśmy jakiś kilku faili którzy wydokowali ze stacji i czekali nie wiadomo na co oraz przypadkowego vagasa.
Sterczeliśmy tam full czasu, żeby się zebrali i dupa.
To komu bardziej ubliżasz ? CBC czy Goonom ? Macie full czasu to sterczycie jak kołki  ;D

My nie chcemy bić raterów ale nic innego nie ma. Tłuczemy ich w nadziei, że ktoś się wkurzy i zbierze na nas gangiem. Jak widać niezbyt to pomaga.
I znowu to samo....nie narzekaj że ktoś nie chce się z Tobą bawić. Znajdź sobie kogoś innego kto będzie się radośnie bawił w Twoją zabawę. Moze Initów w Curse  ;D :P

Stąd właśnie dziwi mnie napinanie się niektórych membersów NC, którzy poza strzelaniem do krzyżyków nic więcej nie umieją i nie chcą się nauczyć.
Nauczyciel się znalazł.  ;D ;D Był już tu taki jeden kiedyś chyba z Goonsów  ;D ;D

W tym wyśmiewanym przez wiele osób Atlasie jak tylko jakieś hosty lub gang został zaraportowany to lecieli do niego ze wszystkich stron żeby tylko zdążyć przed innymi. Mało bitek o hosty nie było.
O to super było. Jak hosty uciekły to się chłoapki między sobą postrzelali i ciśnienie spadło.  ;D ;D

Im dłużej tu latam tym bardziej narasta we mnie przekonanie, że cała siła NC polega w zalaniu systemu matkami i tytanami albo wywaleniem noda.
Im dłużej Cię czytam, tm bardziej narasta we mnie przekonanie, że jesteś coraz bardziej sfrustrowany tym, że nie możesz zalać systemu większa ilością SC i Tytków. A Twój gang Dramieli tubylcy zlewają.  ;D

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #136 dnia: Kwiecień 13, 2011, 10:37:05 »

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #137 dnia: Kwiecień 13, 2011, 10:42:43 »
Bu fu tears, best tears.

PS zastanawiam sie kiedy do was dotrze (byc moze dotarlo ale brakuje cohones) ze jak chcecie bitki to wrzuccie nam SBU

I znowu to samo....nie narzekaj że ktoś nie chce się z Tobą bawić. Znajdź sobie kogoś innego kto będzie się radośnie bawił w Twoją zabawę. Moze Initów w Curse  ;D :P
ciezko walczyc z kims kto wreczyl ci eksmisje LOL
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2011, 10:54:48 wysłana przez Dark Flonoe »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #138 dnia: Kwiecień 13, 2011, 10:48:26 »
Bu fu tears, best tears.

Hmm... naprawdę nie rozumiem jak można to odebrać w ten sposób.

PS zastanawiam sie kiedy do was dotrze (byc moze dotarlo ale brakuje cohones) ze jak chcecie bitki to wrzuccie nam SBU

Wczoraj na localu napisałem Ci wyraźnie co myślę o takim pomyśle.

Ale - ponieważ deszcz za oknem i ogólnie syf - powiedzmy, że postawilibyśmy SBU (technicznie nie problem). Jaki byłby efekt? Zleciałoby się wszystko z okolicznych paru regionów, a Was pewnie nawet we flocie by nie było. Czyli Twoja propozycja jest hipokryzją podszyta.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #139 dnia: Kwiecień 13, 2011, 10:51:25 »
@Sokół - Darka by nie było bo nie się zcanflipować SBU a to jego specjalność :)