Autor Wątek: :-)  (Przeczytany 2820 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Randil

  • Gość
:-)
« dnia: Październik 13, 2010, 14:46:45 »
Witam wszystkich,

Niedawno dołączyłem do szacownego grona kapsułowiczów :-) Póki co właściwie nie wiem, czym będę się docelowo zajmował - liczę na to, że cel wyklaruje mi się w miarę grania.

Pozdrawiam,
Randil

Starakopara

  • Gość
Odp: :-)
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 13, 2010, 14:55:12 »
witamy na pokładzie  ;)
choć sam nie byłem, ale polecam Unseen Academy na początek  ;)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: :-)
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 13, 2010, 15:04:11 »
UA to bardzo dobre miejsce na początek - przy tej skali skomplikowania gry szkolenie trwa dwa miesiące :)

Póki co właściwie nie wiem, czym będę się docelowo zajmował - liczę na to, że cel wyklaruje mi się w

Bardzo dobre założenie początkowe. Szkolenia UA pokrywają większość aspektów gry, więc masz możliwość "spróbować wszystkiego" i zobaczyć co Ci najbardziej pasuje.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: :-)
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 13, 2010, 16:04:31 »
No i ta atmosfera :)..........kontakty........polecam.

Kiedyś spotkałem na swojej drodze Sokoleoko, który wysłał mnie do Unseen. Ponad 20 j musiałem tam lecieć, a nie chciało mi się strasznie. W końcu porzuciłem piękne widoki z Arnola i poleciałem. Tak mi się spodobało, na południu, że tu zostałem i nie żałuje. Nie żałuje ani jednego dnia spędzonego w Useen.

Skończysz akademię i w wiekszości korporacji masz zielone światło, i nie wiele rzeczy będzie mogło Cie zaskoczyć Evce. Wszystko to robione jest za darmo, z pasją i oddaniem.

Polecam
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: :-)
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 13, 2010, 18:14:54 »
W ramach sprostowania - zielone światło masz z licencja purpurową (wszystkie szkolenia odbyte i zaliczone), opca dla ambitnych i ciekawskich. jesli ukończysz UA z licencja inną (jest kilka za grupy szkoleń) np industrialną to korp pvp niekonicznie powita Cie z otwartymi ramionami :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Randil

  • Gość
Odp: :-)
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 14, 2010, 09:43:30 »
Wielkie dzięki za info - dorobię misje u sisters of eve w arnonie altem i pewnie się tam udam :-)