Eve Online > PVP

[PVP] Dramiel solo

(1/9) > >>

sc0rp:
Tym razem w troche innym kontekscie, jako ze wczoraj mialem dosc smieszna sytuacje*. Mam pytanie do pvperow/piratow, co moze zrobic solo dramiel wlatujacy do carebeara na anomalke, po za zescramblowaniem i liczeniem na to ze raty zestrzela carebeara?


* - z intela wiedzialem ze gosc jest w dramielu i ze jest sam, wiec go olalem i pozwolilem mu wleciec na anomalke. gosc cos swirowal po czym sobie polecial.

Ganiles:
Zalezy w czym jest cearber. Dobrze zafitowanego dramiela trudniej stracic niz wiekszosc innych frejek - a sam moze byc w stanie zaskrobac rozne okrety. Mi na przyklad udalo sie zatluc cyclone na aktywnym shieldzie - cap mu sie po 14 minutach skonczyl. Dramiel nawet bez damage modow to jakies 150dps i nie jest to bynajmniej frytka ktora mozna zignorowac bedac na anomalce.

SokoleOko:
http://zbulu.kei.pl/pbn/kb/?a=kill_detail&kll_id=34477

150 DPS w dziurę w resach może Ci spokojnie zepsuć dzień, zwłaszcza jeśli ratter jest BC-ku i/lub ma ultrakerbirski fit.

W przypadku BS-a heavy neut jest must have. Komplet dronek ECM też mile widziany - kombinacja tych dwóch czynników może spowodować, że mu się urwiesz. Spokojnie alignujesz sobie na przykład na bookmarka (teraz jest taka możliwość), wrzucasz neut i spamujesz warp (bo gość za 2 sekundy znów będzie miał punkt na Tobie). Tyle teorii, na szczęście nie musiałem testować na własnym dupsku.

Na pewno Dramiela łatwiej strząsnąć niż jakiegoś cepa z bonusem do zasięgu punkta.

Ganiles:
Jesli dramiel ma nosa to i heavy neut nie pomoze. Jedynym ratunkiem sa jak juz SokoleOko napisal drony ec ktorych trzeba pilnowac zeby nie zostaly odstrzelone.

SokoleOko:
Szczerze mówiąc, już prędzej liczyłbym na pomoc kolegów - jeśli faktycznie gość jest sam, to będziesz miał te 2-3 minuty na założenie floty i jak podleci chociaż jeden ship to Dramiel będzie wolał się zbierać.

Z drugiej strony - nigdy nie zakładaj, że gość jest sam. Intel działa różnie, są też niespodzianki (BOpsy).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej