Autor Wątek: Kasowanie konta - kiedy?  (Przeczytany 3660 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Kasowanie konta - kiedy?
« dnia: Listopad 19, 2004, 13:26:15 »
Mam takie pytanko:
Po jakim czasie kasowane jest konto gracza na serwerku jezeli abonament jest nie oplacany?
Czy wogóle jest kasowane?
Wiem, ze konto trialowe kasowane jest po miesiacu jesli sie go nie przedluzy.  :?

dzikus

  • Gość
Kasowanie konta - kiedy?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2004, 13:30:19 »
O ile dobrze pami?tam konto jest kasowane po jakim? pó? roku od chwili kiedy ostatni raz si? zalogowa?e?. Ale nie jestem tej informacji na 100% pewien. Moje konto by?o nieaktywne jakie? 4 miesi?ce.
Poza tym dla tych co jeszcze nie wiedz? - w trakcie kiedy konto jest nieu?ywane, posta? nadal si? uczy umiej?tno?ci. W zwi?zku z tym jak ci si? w?a?nie ko?czy konto zawsze mo?esz w??czy? do nauki umiej?tno?? na 30 dni i za 29 dni op?aci? znowu konto.

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Kasowanie konta - kiedy?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2004, 13:49:34 »
Z tego co wiem to konto jest kasowane po pol roku od ostatniego zalogowania. Tak jak mowi dzikus mozesz wlaczyc sobie skilla i postac dalej sie bedzie trenowac :D




WANT PIE NOW!!!!!

LukAsh

  • Gość
Kasowanie konta - kiedy?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 21, 2004, 19:40:51 »
Z kontem to jest tak: zwykle jest trzymane na serwie przez co najmniej 6 miesiecy, te z triala przez 3 miesiace. Po tym okresie nikt nie zagwarantuje ze postacie z konta jeszcze beda, ale moj znajomy wrocil do gry po prawie 8-miesiecznej przerwie, wiec wszystkjo jest mozliwe.

Ale tak jak tu moi przedmowcy napisali 6 miesiecy jest gwarantowane.  8)