Autor Wątek: Nadchodzące patche  (Przeczytany 36776 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Straszny

  • Gość
Nadchodzące patche
« dnia: Wrzesień 24, 2010, 12:02:41 »
topic na informacje dla graczy o zmianach w grze

Panowie - właśnie nadchodzi seria zmian:

http://world-of-tanks.pl/forum/viewtopic.php?f=25&t=367

- New tech-tree - US tanks. 21 researchable tanks + 4 premium tanks.
- American tank crews added.
- Companies / team mode (15 vs 15 battles). (Probability of the appearance - high)
- Clan wars more. Test version. (Probability of the appearance - medium)
- From 2 to 4 new maps ("Cliff", "Komarin", and 2 more).
- Removed "teleports" of tanks at great distances when aiming at them.
- Introduced advanced graphics settings.
- Now for the first battle of the day (24h) player receives doubled amount of experience.
- Reworked interface of the platoon creation.
- Adjusted speed of burning of all tanks during the fire. Now the tank will burn at about 5% of durability per second.
- Multiple fixes and adjustment to match-making system.
- Fixed several places where tank can get stuck on the maps "Himmelsdorf", "Prokhorovka", "Lakeville", and "Hills".
- Changed destruction models and collisions of some objects.
- Removed dog squeals when driving over dog booth.
- Fixed collision-model of tank "Tiger I"
- Fixed repair time of tracks for some tanks.
- Redesign of screens “Barracks”, “Depot”, “Store” to match the general style.
- Some other minor fixes.

Gizmo79

  • Gość
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 24, 2010, 12:15:22 »
- Removed dog squeals when driving over dog booth.
Najpierw Tip99, teraz psie budy. Ta gra schodzi na... psy. :P

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 24, 2010, 13:08:53 »
Najpierw Tip99, teraz psie budy. Ta gra schodzi na... psy. :P

Idę o zakład, że właśnie ta zmiana wywoła większą dyskusje niż jakiś tam clan warfare ;D.

A tak serio, to super zmiany nadchodzą, szkoda tylko, ze pewnie z miesiąc, czy dwa trzeba będzie na to wszystko czekać... No nic, wypada uzbroić się w cierpliwość i liczyć, na to, że z clan warfare jednak się wyrobią.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Gizmo79

  • Gość
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 24, 2010, 14:00:54 »

Hellbright

  • Gość
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 24, 2010, 18:28:37 »
No i koniec. Dev powiedział, sprawa skończona...
Mi tam najbardziej podoba się naprawione warpowanie.
A co do wojen klanów, to może jakiś centralowy klanik pancerny?

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 27, 2010, 15:52:05 »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 27, 2010, 16:29:51 »
Ale o co chodzi? Jak ktoś stwierdził polskie comunity w tej grze jest bardzo wysoko na liście pod względem ilości graczy. Dowód na to że wydawca to dostrzegł i chce wyjść naprzeciw graczom. Aż taki fail to tłumaczenie?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Kara Mon

  • Gość
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 27, 2010, 16:33:14 »
Polacy jesli sie nie myle scigaja sie z niemcami o 3 miejsce pod wzgledem ilosci graczy. Pierwsze nalezalo do amerykanow a drugie ..... a moze to o drugie walczyli polacy?  ???

Gizmo79

  • Gość
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 27, 2010, 19:15:17 »
Lokalizacja jest, ale tak marna jakby ją student robił albo co gorsza google translator. Masakra. Będą to poprawiać oczywiście, ale poskąpili kasy na tłumacza, oj poskąpili :)

Straszny

  • Gość
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 27, 2010, 19:33:57 »
wstrzymałość zamiast hit points - w statach pojazdów (co to wogóle jest? russian-polish?)
unicestwiony zamiast Knocked Out, Top Gun - żołnierz, itd... jestem poligrafem wyczulonym na to - to jest dla mnie żałosne ;)

juz wróciłem do angielskiej wersji - UFFF

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 27, 2010, 19:48:10 »
Świetnie podobny problem rozwiązali developerzy "Supremacy 1914", gdzie za tłumaczenie tekstu dawali ingame gold po prostu. Gdyby tak było też w WoT, gdzie gold zostałby dodany po wydaniu gry, oraz może także jakiś lepsiejszy premium coś bym im skrobnął :D.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Kara Mon

  • Gość
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 27, 2010, 19:55:37 »
Tlumaczenie fakt jest dosc przecietne, czasem niektore formy przypominaja mi "Kali jesc, Kali pic" :D

lastverb

  • Gość
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 27, 2010, 21:53:58 »
Top Gun - żołnierz
Akurat to nie jest AZ takie zle, bo tlumaczenie bylo chyba z wersji pierwotnej/nadal obecnej w niektorych plikach, gdzie zamiast top gun jest warrior.

Hellbright

  • Gość
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 27, 2010, 22:43:42 »
Miły gest devsow, pewnie jeszcze poprawią i się dzieci ucieszą :) (88 got better penetracja kurva!)
Niech wprowadzą tego patcha co warpowanie naprawia, bo wyjątkowo irytujące to się staje powoli.

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:30:52 »
ktos cos wczoraj pisal ze "czolg mu mowi po polsku"
powaznie wavy sa tez zmienione ?? czy tylko tak gadal

Gizmo79

  • Gość
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:50:44 »
Tak tylko gadał, dźwięki są takie jakie były.

Starakopara

  • Gość
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 01, 2010, 12:38:10 »
a wiadomo coś o poprawieniu laga?
wkurza mnie granie kiedy przy pingu 170+ strzelam w miejsce gdzie przeciwnik był 2 sekundy temu  :'(
chyba ze jest jakiś patent , jak np. w CS:S, gdzie wystarczy obniżyć priorytet procesu w managerze urządzeń i pingi kształtują się wtedy w granicach 10-30.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 01, 2010, 12:52:47 »
Ping jest taki bo teraz grasz na serwerze w USA, który jest testowany. Docelowo ma być jeden w europie, jeden w USA i chyba jeden dla rosjan (albo oni bedą na tym EU). Jesli sie mylę proszę o sprostowanie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Starakopara

  • Gość
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 01, 2010, 12:54:46 »
Ping jest taki bo teraz grasz na serwerze w USA, który jest testowany. Docelowo ma być jeden w europie, jeden w USA i chyba jeden dla rosjan (albo oni bedą na tym EU). Jesli sie mylę proszę o sprostowanie


ok to trzeba bedzie zacisnąć zęby i grać dalej  ;)

Starakopara

  • Gość
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 10, 2010, 15:07:36 »
za polskim forum WoT

http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/16392-patch-0615/page__pid__218493#entry218493


w skrócie, jutro dostaniemy w swoje łapki amerykańskie drzewko technologiczne i 2 nowe mapki  :) :)

edit: sorki, link chyba stracił ważność, w każdym bądź razie na oficjalnym forum WoT można już w tej chwili ( 22:18 ) pobrać plik torrent z aktualizacją :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2010, 22:18:49 wysłana przez Starakopara »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 15, 2010, 09:17:27 »
Hmm i jak tam testy amerykańskiej mysli technicznej?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Starakopara

  • Gość
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 15, 2010, 09:28:55 »
Hmm i jak tam testy amerykańskiej mysli technicznej?

hmm... lekkie czołgi z drzewka USA takie sobie, chociaż M2 z armatką p-lot ( hispano-siuza ) jest całkiem przyjemny, ze średnich to Sherman jest naprawdę udany, do ciężkich jeszcze się nie doczłapałem ;)

Straszny

  • Gość
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 15, 2010, 11:23:03 »
moje wrażenia


US-heavy tanks powyżej T1, also known as "ku...a znowu lodówa na mapie" są doskonałe. M6 z 90mm gunem to już zadżebista zabawka, przysolowałem KT i JT zdjałem 50% ....  doskonały tier 6, chyba najlepszy ze wszystkich w grze. Powyżej jest już tylko lepiej - wielkie bardzo mocno opancerzone wieże (T32 z 300 mm z przodu to rekord gry (upgradowana jego wieża ma tyle), bije Jagdtigera armorem a to ledwo tier 8 )

to takie glass canonny troche - bardzo mocne wieże, wyjechane w kosmos armaty (zobaczcie sobie 155mm gun), dość szybkie i zwrotne ale hull niestety prawie jak mediumy
mi tam pasi bardzo

z medium jeżdze M7, nie jest to medium sensu stricte jak niemieckie, raczej przypomina lighta jak Leopard... ale jako recon sprawdza sie doskonale, bo armata lepsza niz Leo, zwrotnosc też dużo lepsza, hp i armor podobne. Naprawde przyjemna zabawka jak ktoś nie uzywa go jako stacjonarnego tanka supportera (wymaksowane M5 z tą smieszna szybkostrzelną haubicą też mi sie podobał, zdychał jak mucha ale potrafił ubić sporo)


« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2010, 11:53:28 wysłana przez Scaryman »

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 15, 2010, 12:29:42 »
Za punkt honoru postawiłem sobie zdobyć Shermana. Dobiłem do niego i wymaksowałem, po czym stwierdzam, że gra się nim bardzo podobnie do PzIV. Może powinienem raczej powiedzieć, że bliżej mu do Pz IV, niż do T-34, jako iż jest kilka różnic. Sherman jest sporo szybszy od swojego niemieckiego odpowiednika, co zostało okupione cieńszym opancerzeniem. Co do działa jest ono mniej celne, marginalnie mniejsza jest też penetracja i obrażenia, natomiast nadrabia to szybkostrzelnością. Na chwilę obecną na tym poprzestaję, gdyż znacznie bardziej podoba mi się zabawa w T-34 i to radzieckie mediumy mam zamiar teraz podciągnąć.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 15, 2010, 12:59:33 »
A moje wrazenia z bitew poniżej tierów które podajecie: "ameryikanski shit" :P przy czym zaznaczam że spotkalem przeciwnikow swojego poziomu (shermana nie widziałem jeszcze ani razu), za to jadąc pzIII/a spotkałem 3 lee, jak konczyłem drugiego dostałem plombe z ich artyleri więc nie wiem czy bym utłukł do konca czy nie :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 15, 2010, 13:30:13 »
ja tymczasem jestem poniekąd zadowolony ze zmian w arty. Wiem, że jestem marnym artylerzystą, ale przed patchem nie było tego tak widać jak teraz - i dobrze, bo wiem, że inni słabi gracze też już tak nie "ownują" na polu bitwy.

Starakopara

  • Gość
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 15, 2010, 13:58:00 »
ja tymczasem jestem poniekąd zadowolony ze zmian w arty. Wiem, że jestem marnym artylerzystą, ale przed patchem nie było tego tak widać jak teraz - i dobrze, bo wiem, że inni słabi gracze też już tak nie "ownują" na polu bitwy.

fakt, artka została z deka znerfiona, i fakt, gra się teraz przyjemniej ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 15, 2010, 14:07:51 »
Oj tak. Zmiana w arcie widoczna dla mnie bardzo. Dizś zagryzłem już którąś kolejną, a zwykle dostawalem idealnie wymierzoną centralną plombe w trakcie szarzy i tyle było rumakowania.

Przy okazji te dwie nowe mapki bardzo fajne są :)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Starakopara

  • Gość
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 15, 2010, 14:12:07 »
Oj tak. Zmiana w arcie widoczna dla mnie bardzo. Dizś zagryzłem już którąś kolejną, a zwykle dostawalem idealnie wymierzoną centralną plombe w trakcie szarzy i tyle było rumakowania.

Przy okazji te dwie nowe mapki bardzo fajne są :)


z nowych mapek, do gustu najbardziej mi przypadła ta pustynna  ;)

Kara Mon

  • Gość
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 15, 2010, 15:14:08 »
A cod okladnie zostalo zmienione? bo jak do tej pory to gralem tlyko hummelem i jak wkurwial tak wkurwia dalej , zwlaszcza tym ze ja mam celownik na pol ekranu a su-8 obok laduje kolesiowi pociski prosto w lufe, jak juz wyczekalem swoje to w  moim celowniku zmiescily by sie ze 2 KT i pewnie t-44 by sie wcisnal . Wczoraj wsiadlem w amerykanska artke ,fakt m37 czyli mala o krotkim zasiegu mzoe dlatego wynika to co dalej i teraz zastanawaim sie czy temu epdzacemy tygrysowi zapakowac kulke w lufe czy rure wydechowa ...... ominal mnie nerf cyz po prosut hummel byl tak do dupy ze go nie zauwazylem nawet ?  8)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 15, 2010, 15:25:09 »
Raczej częściej pilotują go ci co wiedzą jak go użyc :P
Nie wiem co dokładnie zmienili ale artki jakies taki mniej psychiczne są teraz i jakby mniej ich dzisiaj widziałem (chociaz w jednej bitwie jak zobaczyłem po 5 na team...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 15, 2010, 15:39:59 »
IIRC pociski latają 25% wolniej, więc trzeba lepiej mierzyć

Gizmo79

  • Gość
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 15, 2010, 17:18:31 »
O parę procent zmniejszyli prędkość pocisków HE (wszystkich, czołgowych też) oraz o parę procent zwiększyli rozrzut u artylerii, dobrym graczom nie robi to większej różnicy. Głowna wada, czyli widzenie wszystkiego i wszędzie została.

mehnlo

  • Gość
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 15, 2010, 19:29:09 »
O parę procent zmniejszyli prędkość pocisków HE (wszystkich, czołgowych też) oraz o parę procent zwiększyli rozrzut u artylerii, dobrym graczom nie robi to większej różnicy. Głowna wada, czyli widzenie wszystkiego i wszędzie została.

Jeśli dobrze pamiętam patchnotes to prędkość wszystkich pocisków [ap/he/premium] została zmniejszona.

Cytat: patchnotes
- shell velocity decreased by 20% for all vehicles, including SPGs’ shells

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 16, 2010, 11:21:52 »
A w sumie jak rozwiązali fakt że Lee ma dwa działa? Jak w t28 czyli wali glowne, a reszta to ozdoba? Jesli tak to ktore jest główne (uzywane w grze)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.