Autor Wątek: Nowy ship -> Noctis  (Przeczytany 14200 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nowy ship -> Noctis
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 19, 2010, 20:44:22 »
[mod]Nie robić trzody w wątku! Nabijania postów tu nie będzie[/mod]


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

silvia

  • Gość
Odp: Nowy ship -> Noctis
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 19, 2010, 22:51:33 »
No ciężko, bo wyobraź sobie, że nie mam t3. Pomijając już fakt kupowania statku za ~400m do salvagowania.

36km tractora też gówno warte gdy 2/3 bsów lata na 50km w losowych kierunkach. Podlatywać to sobie mogę już teraz na hurku, też mam mwd/ab.

Erm... ja to robilem tak, ze czyscilem misje tengu -> stacja -> jeden przycisk i juz jest salvager zrobiony.

Prawda jest taka, iz tylko cholota eve sie z tego cieszy.

Cytuj
PvPerzy nie płączą

powiedzial co wiedzial... jesli tym bedziesz tym latac by zgarniac statki po pvp to GL & HF. Oberwiesz po ryju i sie skonczy cwaniakowanie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nowy ship -> Noctis
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 19, 2010, 23:29:50 »
powiedzial co wiedzial... jesli tym bedziesz tym latac by zgarniac statki po pvp to GL & HF. Oberwiesz po ryju i sie skonczy cwaniakowanie.

Mogliby pójść na całość i wrzucić do tego shipa bonus do covertowego cloaka - latałbym za gangiem altem i zarabiał ISK :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Nowy ship -> Noctis
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 20, 2010, 08:57:50 »
Erm... ja to robilem tak, ze czyscilem misje tengu -> stacja -> jeden przycisk i juz jest salvager zrobiony.

Prawda jest taka, iz tylko cholota eve sie z tego cieszy.

powiedzial co wiedzial... jesli tym bedziesz tym latac by zgarniac statki po pvp to GL & HF. Oberwiesz po ryju i sie skonczy cwaniakowanie.

to był żart:) ale widocznie za trudny...sorry:( poza tym u nas nie tnie się wraków podczas bitwy lol
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Ellaine

  • Gość
Odp: Nowy ship -> Noctis
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 20, 2010, 09:08:59 »
Ja się cieszę bo guristasowe anomalki mają dupny loot i nikt ich nie zbiera. Może z nowym shipem salvage anomalek zbliży się chociaż do minimalnej opłacalności, ludzie zaczną to robić, pojawi się na rynku więcej minerałów z przemiału i łatwiej będzie kupić minsy na statki :) (aha, yarr)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nowy ship -> Noctis
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 20, 2010, 09:49:33 »
Moim zdaniem będzie to oznaczało dalszy spadek cen salvage'u T1, który zapoczątkowało wprowadzenie small i medium rigów.

Szczerze mówiąc, szkoda mi czasu na zbieranie wraków. Lepiej zrobić kolejną misję.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: Nowy ship -> Noctis
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 20, 2010, 11:08:52 »
Szczerze mówiąc, szkoda mi czasu na zbieranie wraków. Lepiej zrobić kolejną misję.

A dlaczego trzeba tracic czas?
Ja Paladinem zbieram tylko to co wartościowe (loot) odzyskuje materiały wtórne (salvage) z Large wrecks określonych ras (Sansha , Blood , Angel)
nie tracąc ani sekundy.
Jakby nie było Alloyed Tritanium Bar , Tripped Power Circuit , Melted Capacitor Console i Armor Plates to kupa pieniędzy , średnio loot i salvage to 25%-30% moich zarobków.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nowy ship -> Noctis
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 20, 2010, 11:21:09 »
Nie latam marauderem, więc nie mogę zbierać jednocześnie strzelając. Powrót na pocket salvagerem (czy to deską, salvacane'm czy Noctisem) jest stratą czasu. Podstawowym przychód dla mnie stanową LP, które w przeliczeniu dają mi 3000+ ISK za 1 LP.

Maraudera nie opłaca mi się robić, bo mam porównywalny lub lepszy DPS na Machu, a Marauder to kupa skilli, które aktualnie do niczego poza samym Marauderem mi się nie przydadzą. Jedyny zysk z zamiany Macha na Vargura to cena - Vargur jest tańszy.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Cole Johnsohn

  • Gość
Odp: Nowy ship -> Noctis
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 20, 2010, 22:01:14 »
A człowiek się cieszył że z t3 taka zajefajna salvagera na odpowiednich modach... cóż, jak dla mnie fajnie - szybciej będę zbierał sanctumy i śmieci za pasków, więcej będę zarabiał na godzinę kerbirki, będzie mnie stać na więcej statków do wtopy, będę mógł więcej strzelać do kwadratów ( a że ostatnio bieda to z tym kiepsko :/ )

Skan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Skandranon Black
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: Nowy ship -> Noctis
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 21, 2010, 00:14:03 »
Koszt patrząc na oko wyniesie w przybliżeniu tyle co bc
kapke wiecej - kolo 36-38kk to koszt z obrobionego BPO.