Autor Wątek: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)  (Przeczytany 44602 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Racjel

  • Gość
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 21, 2010, 20:24:59 »
http://www.eveonline.com/incursion/

Niestety nie ma tam niczego z tego co cytował Albi.
Ach byłeś szybszy.  :o

Ellaine

  • Gość
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 21, 2010, 20:25:41 »
Podejrzewam że niestety przeforwardowałem jakiąś trolową podpuchę :(

Porzeczka

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Porzeczka
  • Korporacja: BSI
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 21, 2010, 21:38:41 »
o czarnym rynku i tym wszystkim co napisales Albi to bylo mowione na fanfestcie, ale raczej w kwestii incarny i ze jest to baaardzo trudne do zrobienie - lapowki zwlaszcza, ale tez ze chca cos takiego i mysla jk to zrobic , wiec moze nie taki duzy troll to byl... :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 22, 2010, 00:21:41 »
Aktualizacja "stanu wiedzy".

Jakbym coś pominął to wrzeszczcie.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

naye666

  • Gość
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 22, 2010, 07:15:43 »
Wydaje mi sie ze to moze byc jeden z najlepszych dodatkow od ccp do eve...miejmy tylko nadzieje, ze niczego nie spartola.. Ja czekam na informacje oficjalne do poprawek do lootu, kiedy wyjdzie dodatek, poprawa rakiet, mogliby dodac jeszcze ten bonus do ab afek ;# no i... Noctis.. Juz sie slinie...
Boje sie tylko tego ze ten pve content to bedzie mega niewypal farmiony w supercarrierach przez white noisy czy inne kupujace isk za kase alliance..

ch4os

  • Gość
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 22, 2010, 08:53:39 »
Userzy Win7 już narzekają, więc poczekaj z otwieraniem szampana.

Myślę że bardziej już nie da się tego spieprzyć;) (zwłaszcza jak masz 2++ monitory i chcesz eve na monitorze który nie jest "primary")

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 22, 2010, 11:32:51 »
To co wkleił Albi to niestety w większości pobożne życzenia.
Ale, jak to zawsze, ziarnko prawdy tam się znajduje (to poniżej, to mój stan wiedzy na początek sierpnia, w międzyczasie coś tam mogło się zmienić).
Jest planowane rozszerzenie FW. Z tym, że raczej nie na najbliższy dodatek (ani nawet na następny). Głównie dlatego, że są na razie dwie koncepcje i nie mogą się zdecydować na jedną.
Pierwsza, to dopuszczenie frakcji pirackich (początkowo incursions miało dotyczyć wszystkich frakcji pirackich, nie tylko Sanshy). Druga - to próby zdobycia niepodległości przez grupy wewnątrz obecnych imperiów - Khanidzi, Brutorzy, Intaki (caldari nie pamiętam).
Ale to wszystko jest na razie w fazie "in developement", zanim przejdzie do "assembly" trochę czasu minie.
Concord i jego statki na pewno nie będą dostępne dla graczy.
Rozszerzenie low-seca, rozgradzanie hi pasami low, strefy graniczne itp., jest w planach od dawna. Niestety raczej w tej części planów, które z powodów marketingowych (czyt. płacz hi-secowych kerbirów*) mają nieduże szanse na realizację.
Ale na własne oczy widziałem zremodelowaną w tym kierunku mapę, więc nie jest to projekt kompletnie spisany na straty.
Z innych rzeczy.
Inkursje (choć nie w początkowym stadium) rozwiną trochę WH, i z tego co widziałem, to w (dla mnie) raczej dobrym kierunku. Szczegółów niestety nie mogę przekazać. Czasowo - raczej w Incarnie lub nawet kolejnym dodatku.
W tych nowych encounterach ma być wprowadzony nowy model AI dla npców - tak jak u sleepersów.
Ludzie z CCP nie byli jednak pewni, czy zdążą na Incursions. Sądząc po forum eveo i zapowiedziach, to chyba tak.
W inkursjach topową zdobyczą ma być BPC na sanshowego supercapsa (chyba o tym pisaliście w innym wątku - z telefonu kiepsko się przegląda forum po tygodniu nieobecności :P). Ma to być nagroda za ukończenie skrzyżowania epic arca i eskalacji, z przeciwnikami (na końcu), przy których C6 sleepersów mają być zabawą dla przedszkolaków. Sam caps ma być nieco lepszy od aeona. Koszt budowy (materiałów) ma być zbliżony.
Takie przynajmniej były założenia. Jak to wyjdzie - zobaczymy. Była też opcja, że ten caps będzie tylko dla npców, ale zdaje się, że upadła.
O noctisie już pisaliście, co tam jeszcze?
Aaa, inkursje mają być przymiarką do zmiany systemu misji. Albo raczej do wprowadzenia nowego rodzaju misji, kosztem obecnych (zmiejszenie ilości/lootu itp). W założeniu npce na misjach mają mieć sleepersowe AI, a ich trudność ma (mniej więcej) odpowiadać trudności encounterów w WH o poziomie równym lub o jeden wyższym niż poziom misji. Niestety nie wiadomo kiedy to zostanie zrealizowane. Skrajni optymiści mówią o incarnie, ale nawet oni nie są o tym za bardzo przekonani :) Na razie ma dojść kilka misji uwzględniających fabularnie inkursje.
W najbliższych dwóch dodatkach remodeling (taki jak scorpion) ma przejść kilka kolejnych statków.
W inkursjach wejdzie system modelowania awatarów - będzie można sobie facjatę przerobić. Nie wiadomo tylko, czy wejdzie to w Incursions 1.0 czy w patchu do patcha. Sam remodeling prawdopodobnie nie będzie wymagany aż do premiery Incarny.
Więcej na razie nie pamiętam, jak sobie przypomnę to dopiszę.
Aaa... Aurora i eventy wracają (na 90%). Cieszycie się? :D

PS. Wróciłem, ale tak lajtowo na razie, więc w razie co to proszę denerwować innych adminów :P
Przedwieczny.

silvia

  • Gość
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 22, 2010, 20:55:30 »
Cytuj
eventy wracają
jakie eventy?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 23, 2010, 10:36:11 »
Fajne :)
Przedwieczny.

silvia

  • Gość
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 23, 2010, 13:39:45 »
Fajne :)

Lakoniczna odpowiedz, najlepsza odpowiedz?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 23, 2010, 13:51:41 »
Grasz podobnie jak ja może troche dłużej krócej, ale jeden event powinieneś pamiętać (w sumie to jego smetny koniec) konkretnie snowball lanchery

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 23, 2010, 13:56:39 »
Snowball launchery to nie był event, tylko prezent choinkowy.
Chodzi raczej o eventy z okolic Exodusa, typu polowanie na joviańskiego ambasadora, Sarapati w tytanie (w czasach, gdy jeszcze dredów nie było), katastrofa na jednej z planet Gallente/Intaki, wybory prezydenta Federacji...
Było tego trochę, wystarczy poszukać po oficjalnej stronie i kronikach...
Generalnie - wydarzenia fabularne, na które wpływ mieli gracze i ich poczynania.
Przedwieczny.

naye666

  • Gość
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 23, 2010, 14:12:32 »
Teraz to pewnie bedzie wybor daty egzekucji minerow po updatcie lootu ;) a tak na powaznie, niecale 2 miechy do dodatku, wydaje sie byc swietny, ale zapytam o to co jest na sisi.. Faktycznie ma byc align na bookmark, remap za plexy i do czego to moze zmierzac?

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 23, 2010, 14:15:26 »
Dodatek jest z dupy, bo obiecali że następny duży content to będzie incarna (aka ambulation aka walking in stations) i ewidetnie nie zdążyli.
Dlatego jako zapchajdziurę dostajemy kreator avatarów....

Ellaine

  • Gość
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 23, 2010, 14:32:59 »
To nie zapchajdziura tylko wypuszczanie półproduktów :) Nie tyle na pocieszenie tylko po to żeby ludzie potestowali przed Incarną. (przed) ostatnio jak robili demo incarny na zjeździe to postaci znikał tułów :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 23, 2010, 14:35:17 »
Dodatek jest z dupy, bo obiecali że następny duży content to będzie incarna (aka ambulation aka walking in stations) i ewidetnie nie zdążyli.
Dlatego jako zapchajdziurę dostajemy kreator avatarów....
A czy przypadkiem na ostatnim fan feście ni podawano informacji że Incarna najwcześniej to 2011

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 23, 2010, 14:46:39 »
Jeszcze parę miesięcy temu wszyscy strasznie narzekali, że zamiast wprowadzać coś użytecznego, to się simsami zajmują... Jak wprowadzają content inny niż Incarna, to nagle źle, bo miała być Incarna :P
Z tego co pamiętam, to najbliższym "obietnicy" było stwierdzenie, że postarają się zacząć wprowadzać Incarnę w zimowym dodatku 2010. I że do pełni funkcjonalnolności będzie potrzeba kilku dodatków.
W Incursions będzie tworzenie awatarów pod Incarnę, więc nie rozumiem pretensji? :D
Jak bardzo komuś Incarny brakuje, to w kerfurze widziałem dzisiaj promocję na Simsy 3 :P
Przedwieczny.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 23, 2010, 15:37:12 »
Jeszcze parę miesięcy temu wszyscy strasznie narzekali, że zamiast wprowadzać coś użytecznego, to się simsami zajmują... Jak wprowadzają content inny niż Incarna, to nagle źle, bo miała być Incarna :P
Z tego co pamiętam, to najbliższym "obietnicy" było stwierdzenie, że postarają się zacząć wprowadzać Incarnę w zimowym dodatku 2010. I że do pełni funkcjonalnolności będzie potrzeba kilku dodatków.
W Incursions będzie tworzenie awatarów pod Incarnę, więc nie rozumiem pretensji? :D
Jak bardzo komuś Incarny brakuje, to w kerfurze widziałem dzisiaj promocję na Simsy 3 :P

Prawdę mówiąc to ani jedno ani drugie (ani brak ani obecność Incarny) mi nie pasuje - byłbym szczęśliwym Okropniakiem jakby wymyślili coś odnośnie gallente - z tego co widziałem było to jednym z punktówy które jeszcze w lutym były wysłane do CCP i... cisza.
Uwielbiam posiadać wyskilowane statki z których każdy jest grywalny pod warunkiem że akurat wyjątkowo mam na nim fit pod konkretnego przeciwnika - bo wszyscy inni mnie zjadą.......

Racjel

  • Gość
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 23, 2010, 16:13:55 »
Jakoś tak słyszę tylko jak WSZYSCY narzekają, bo to... bo tamto... przecież jak wam się nie podoba to nie musicie grać, nikt was nie zmusza a jak wiadomo CCP ma własna wizję rozwoju EVE.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 23, 2010, 16:17:06 »
Jak pograsz trochę dłużej i zainwestujesz w ten świat setki godzin, to nie będziesz wygłaszał zdań w duchu "zasady numer 1 polskiego HR", która brzmi "jak się nie podoba, to wypier..."  ::)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 23, 2010, 17:48:57 »
A moim zdaniem ten dodatek jest z doopy, ponieważ promuję tylko PVE, a o PVP nic nie ma. Chodzi mi o lag między innymi....
Charming But Irrational

Kara Mon

  • Gość
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 23, 2010, 19:13:06 »
A co maja dac do pvp ? jak bedzies zkrecil statkiem w stacji albo na posie to pvp nie bedzie ot cala historia. O walce z lagiem caly czas wspominaja ze robia i robic caly czas beda.

Imo to PVE jest super , w koncu moze zaludnia sie low seki nie tylko te gdzie walczy milicja i bedzie mozna spokojnie dla relaksu zapolowac na carebeara bez koniecznosci szukania go przez pare ladnych godzin.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 23, 2010, 19:37:29 »

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 23, 2010, 19:51:31 »
A co maja dac do pvp ? jak bedzies zkrecil statkiem w stacji albo na posie to pvp nie bedzie ot cala historia. O walce z lagiem caly czas wspominaja ze robia i robic caly czas beda.

Imo to PVE jest super , w koncu moze zaludnia sie low seki nie tylko te gdzie walczy milicja i bedzie mozna spokojnie dla relaksu zapolowac na carebeara bez koniecznosci szukania go przez pare ladnych godzin.

zgadzam się w 100%. Dobre pvp w low jest wtedy jak jest więcej celów, jak w low seku będzie więcej ludzi racić, to i będzie więcej gangów, które będą na nich polować, z którymi też będzie można się postrzelać, ot recepta na fajne pvp. Pozatym zapowiadają zmiany w rakietach, które na pewnoe w pvp też namieszają, będzie pewnie masę zabawy z tworzeniem nowych fitów i wykorzystaniem zmian. Kto zrobi to szybciej i lepiej pewnie zaliczy parę fajnych killów.

Oczywiście z tego co wiemy narazie nic przesądzać nie można, ale jest szansa że szykuje się najlepszy dodatek od czasów apocryfy

Kara Mon

  • Gość
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 23, 2010, 19:53:55 »
Problem jest tkaiz e wlasnie PVE napedza wszystkie mmorpg i nie ma co sie oszukiwac , przykladem jest WOW ktory w zasadzie jest gra pve z drobnym dodatkiem pvp , roznica miedzy wow a eve jest taka ze w wow farmerow robiacych instancje nikt nie zaatakuje a w Eve ja juz kombinuje jak tu jeszcze pare m/s wycisnac z cynabala bo bedzie wiecej farmerow do odstrzelenia  8)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 23, 2010, 23:04:53 »
Problem jest tkaiz e wlasnie PVE napedza wszystkie mmorpg i nie ma co sie oszukiwac , przykladem jest WOW

Zupełnie tego nie rozumiem. Granie przeciwko komputerowi wydaje mi się takie przebrzmiałe. Jak bardzo nie wypasiona byłaby AI, zawsze sprowadza się to do "rozgryźć i zagryźć" lub przegięcia w drugą stronę (widać w niektórych FPS-ach, typu "Armed Assault", gdzie AI pakuje graczowi headshoty zanim on sam zobaczy przeciwnika). Cały sens grania w dzisiejsze gry to MULTIPLAYER. Możliwość rywalizacji z drugim człowiekiem, który jest nieprzewidywalny, a więc stanowi REALNE wyzwanie.

PvE w Eve to dla mnie "pokuta za stracony statek". Im sprawniej zarabiam na strzelaniu do "krzyżyków", tym lepiej i tym mniej czasu muszę na to marnować.

PS. Podlinkowałem nowego devbloga do spisu contentu.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 23, 2010, 23:15:03 »
Ktoś przeczytał tego bloga i może w skrucie powiedzieć o co w nim chodzi? Ja wymiekłem po pierwszych dwóch akapitach zachwytów nad 10/10...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

naye666

  • Gość
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 24, 2010, 06:20:16 »
W skrocie: planuja za statyczne plexy 10/10 wstawic dynamiczne zastepstwo w duchu zasady risk vs reward. Roznica ma polegac rowniez na tym ze beda do zrobienia w high/low/null secu ale beda wymagac wspolpracy miedzy soba, wisienka na torcie maja byc npc, ktore sie tam pojawia... Na podrasowanych AI sleepersow.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 24, 2010, 09:02:24 »
Przecież statycznych 10/10 jest teraz ile? Jeden?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 24, 2010, 09:40:45 »
Naye pokręcił.

Autorowi bloga podobały się dawne statyczne 10/10 pod kątem gameplay'a, ale nie podobało się to, że zamieniły się w maszynki do robienia pieniędzy.

Stąd "Inkursje" mają być równie trudne (i w tym podobne do tamtych 10/10), ale nie statyczne, dzięki czemu nie będą mogły (w założeniu - :CCP:) być whorowane przez duże alianse.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Kara Mon

  • Gość
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 24, 2010, 16:17:19 »
Zupełnie tego nie rozumiem. Granie przeciwko komputerowi wydaje mi się takie przebrzmiałe. Jak bardzo nie wypasiona byłaby AI, zawsze sprowadza się to do "rozgryźć i zagryźć" lub przegięcia w drugą stronę (widać w niektórych FPS-ach, typu "Armed Assault", gdzie AI pakuje graczowi headshoty zanim on sam zobaczy przeciwnika). Cały sens grania w dzisiejsze gry to MULTIPLAYER. Możliwość rywalizacji z drugim człowiekiem, który jest nieprzewidywalny, a więc stanowi REALNE wyzwanie.

PvE w Eve to dla mnie "pokuta za stracony statek". Im sprawniej zarabiam na strzelaniu do "krzyżyków", tym lepiej i tym mniej czasu muszę na to marnować.

PS. Podlinkowałem nowego devbloga do spisu contentu.

Sokole ale to nie chodzi o PVE w wersji L4 w eve czyli solo tylko w stylu wormhola c5-c6 gdzie zeby cos zdzialac albo masz stado altow albo z kolegami tluczesz mocnego NPC zeby wypadla z niego bron ktorej uzyjesz do tluczenia mocniejszego npca z ktorego wypada jeszcze bardziej wypasiona bron. Niestety pomimo faktu ze dla wielu ludzi jak i dla ciebie rywalizacja z innymi graczami jest najwazniejsza to dla wiekszosci ciemnych mas pve jest wazniejsze i to sie sprzedaje. CCP ewidentnie zauwaza ten trend dlatego robia taki a nie inny dodatek .

Ellaine

  • Gość
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 24, 2010, 16:48:54 »
Co tam ciemnego, pve jest po prostu bardziej relaksujące - siadasz i mielisz, wygrywasz, rzezasz, mordujesz, kosisz, jesteś bogiem zniszczenia, wcieleniem śmierci...
Eee, no w każdym razie w pve z reguły osiągasz stałe sukcesy i postęp co daje ludziom satysfakcję i ich odpręża. Instant reward, te sprawy. Akurat w Eve nigdy nie będzie to jakoś super fajne bo jest założenie otwartego rynku, co jest super dobre dla świata i ekonomii ale oczywiście zabija koncepcję robiebienia po kolei 8000 questów żeby dostać kalesony zagłady.

olaf

  • Gość
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 24, 2010, 19:03:22 »
To co napisał Albi to raz, dwa to że tak PVE to ciemna masa, PVP cool, ludzie kurna, ta gra jest dlatego fajna, bo daje niezliczone możliwości, ja tam lubię sobie czasem pyknąć pleksik, misyjkę to fajnie relaksuje. Kolejną rzeczą jest to że PVE w tej grze nie istnieje, bo 30 misji wg szablonu, 5 pleksow i 5 eskalacji, gdzie tylko nazwy ratów się zmieniają w zależności od regionu to nie PVE, tylko jakaś namiastka, ten dodatek miejmy nadzieje to zmieni choć w kilku procentach. Mi tamo prócz rozleglejszej bazy misji epic misji pleksów itp, brakuje np. randomizera, bo klepanie milionowy raz tego samego, pojawiającego się w tym samym miejscu i czasie. Po zrobieniu 10 anomali masz dość, chcesz popełnić sepuku.

Gant

  • Gość
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 24, 2010, 23:23:29 »
OMG... tyle piszecie o PvE w eve ale tak naprawde ono nieistnieje. Poprostu mechanika walki w eve uniemożliwia zaistnienie jakiegoś poważniejszego contentu PvE. Brak instancji, ograniczenia ilości graczy uczesniczących w walce, poważne death penatly, jakość którą da się zastąpić ilością. To wszystko uniemożliwia zaimplementowanie poważniejszego contentu PvE.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Co przygotowuje CCP (stale aktualizowane)
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 24, 2010, 23:32:17 »
A ja stwierdze że wręcz odwrotnie (promile we krwi nie brać powżnie puki w niedziele nie przeczytam tego,,,) właśnie takie coś daje bardzo dobre podstawy pod implementację ciekawego pve. Własnie dzięki możliwości zastąpienia jakości ilością możliwe złamanie jest porabanego szblonu o jakim kilka osób już wspominało w dyskusjach o tym dodatku. Czyli : "farmie w 25 osób instancje,zey wydropić sprzet +10, dzieki któremu w te same osoby, pojedziemy bez mydła o lewel silniejsze tak samo wygladające innekolorowe mobki broniące sprzetu +11, potrzebnego do zdobycia sprzetu +xx" No litości. W takim systemie nie ma miejsca dla kotów którzy nic nie zrobią, w sytemie który umozliwi przjecie jakosci ilością koty już maja zabawę gnojac moby na które o wiele starsi latają sprzetem z kilkanaście duzych baniek i chrem all 5 pod ten sprzęt skilowanym dwa lata. Przykład? l4 trudne do zrobienia noob bc, a koty w akademi (nieublizając im) potrafią miesiecznymi postaciami w bc których kadłób ledwo wyskilowali rozawlić taką misję i czerpać rozrywke z zespołowego latania

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.