Autor Wątek: Pirates of the Burning Sea  (Przeczytany 4057 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Straszny

  • Gość
Pirates of the Burning Sea
« dnia: Wrzesień 16, 2010, 20:05:14 »
Kolega grał 2 lata temu i zasadniczo marudził na PVP w grze, ktoś z forumowiczów może teraz gra i wie jak gra wygląda obecnie??

Pytam bo właśnie zmienił się model płatności z ala EVE  na Free-to-play, więc myśle czy by gry nie wypróbować, ale nie chciałbym marnować czasu jeśli produkt umiera przez skiepane rozwiązania.

link dla zainteresowanych: http://www.burningsea.com/page/home

:)

amra

  • Gość
Odp: Pirates of the Burning Sea
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2010, 20:15:28 »
W gre gra kilku fascynatow, pustki totalne, moze jak bedzie za free to cos sie zmieni.

SnowMiracle

  • Naczelny Zrzęda
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SnowMiracle
  • Korporacja: Unseen Chimera
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: Pirates of the Burning Sea
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2010, 21:42:21 »
Jak oglądam "screeny" z tej gry to mam wrażenie, że oglądam jakąś podróbkę gry pt. voyage century online ... nie chce mi sie zagłębiać w szczegóły, ale czy to nie jest przypadkiem jakiś klon wyżej wymienionej?
Cytat: Waxis
Jeśli chodzi o dłógość posta to  pewnie że dało się dłóżej.

"Niepuszczone bąki unoszą się do głowy, stąd biorą się posrane pomysły"

SnowMiracle

Straszny

  • Gość
Odp: Pirates of the Burning Sea
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 16, 2010, 21:54:59 »
Jak oglądam "screeny" z tej gry to mam wrażenie, że oglądam jakąś podróbkę gry pt. voyage century online ... nie chce mi sie zagłębiać w szczegóły, ale czy to nie jest przypadkiem jakiś klon wyżej wymienionej?

a nie wiem, ma, jak pamietam 3 czy 4 lata już, na początku sporo community EVE tam grało, szukając alternatywy, ale jeśli zdycha to mnie właśnie negatywnie Kane do niej nastawił...  ;D  jak sie przemoge to w weekend obadam czy dużo ludzi gra i w jakim jest stanie.

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Pirates of the Burning Sea
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 16, 2010, 23:11:06 »
Hym Scary ale ja tam widze jedynie 14 day free trial.. a nie free 2 play... o.O

Edit ok widze w niusach ale nic pozatym.. hym, jak sprawdzisz to powiedz co wyniklo :D

lastverb

  • Gość
Odp: Pirates of the Burning Sea
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 16, 2010, 23:56:42 »
A to voyage century online to nie jest przypadkiem ta gra sprzedana dwom roznym developerom i po prostu bedaca tym samym pod 2 nazwami?

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Pirates of the Burning Sea
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 17, 2010, 00:38:17 »
Jak oglądam "screeny" z tej gry to mam wrażenie, że oglądam jakąś podróbkę gry pt. voyage century online ... nie chce mi sie zagłębiać w szczegóły, ale czy to nie jest przypadkiem jakiś klon wyżej wymienionej?
To nie jest żadna podróbka. PotBS jest diametralnie różne od VCO. PotBS pod względem grafiki, muzyki, contentu PVE i dopracowania bije na głowę VCO. Co do PVP to ciężko powiedzieć, bo oba systemy się różnią i tutaj każdy może mieć odmienne zdanie. Osobiście-obie gry są dość nudne, najwięcej frajdy sprawia patrzenie na majestatyczne żaglowce, ale ile można się gapić...

A to voyage century online to nie jest przypadkiem ta gra sprzedana dwom roznym developerom i po prostu bedaca tym samym pod 2 nazwami?
Tak, to ta gra. Jedna nazywała się Voyage Century Online, a druga bodajże Bounty Bay Online.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

sc0rp

  • Gość
Odp: Pirates of the Burning Sea
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 17, 2010, 13:56:22 »
Gralem troche PotBS pare miesiecy temu i powiem tak:
- pomysl na gre - genialny -> pirackie mmo yarrr,
- wykonanie - jakie wykonanie?

Generalnie szkoda czasu, pve strasznie krzywe (czyt. niedorobione) zarowno to na ladzie jak i na wodzie. PvP borring.

Sotharr

  • Gość
Odp: Pirates of the Burning Sea
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 17, 2010, 15:45:49 »
Ta gra miała więcej zwolenników zanim powstała niż teraz. Czytałem czasem ich forum, które było bardzo aktywne przez jakieś 2-3 lata przed premierą. Niektórzy ludzie na forum mieli hopla na punkcie żaglowców i naprawdę znali się na rzeczy, a developerzy wiele pomysłów konsultowali ze społecznością. Jak widać wykonanie tych planów nie wypaliło i gierka zaliczyła spektakularną klapę. Moim zdaniem powinni pójść za przykładem Eve i zrobić tylko jeden serwer, zamiast startować z kilkoma. Generalnie problemem była też spójność czasu i miejsca, bo chyba nikomu nie uśmiechało się przez kilka godzin płynąć statkiem po pustym morzu.

Straszny

  • Gość
Odp: Pirates of the Burning Sea
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 17, 2010, 16:12:45 »
w weekend wrażenia z aktualnego stanu.. ale nastawiliście mnie tak negatywnie ze juz mam ochote nacisnąc uninstall :P:P

gregor40

  • Gość
Odp: Pirates of the Burning Sea
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 17, 2010, 17:38:42 »
Wg gane cornera przed świętami ma wyjść dodatek, a gra ma się zrobić F2P

amra

  • Gość
Odp: Pirates of the Burning Sea
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 17, 2010, 18:16:25 »
Scary ale do dopiero ma byc F2P, jescze nie jest teraz, teraz bez renew subskrypcji lub tiral-a ani rusz, na trialu wiele sie nie natestujesz raczej.

amra

  • Gość
Odp: Pirates of the Burning Sea
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 19, 2010, 00:02:39 »
Dobra sprawdzalem przez ostatni tydzien.
Jest ok, pokasowali servery, i wszystkich fascynatow upchneli na 2 servery jeden dla US i jeden dla EU.
Jest teraz calkiem cool. Solo pvp jest bardzo fajne, i jak najbardziej "non dead" to samo jak i small gang pvp.
Mass pvp to poprostu bullshit i nie warto sie za barzdzo przejmowac ( jest kilka bitew na dzien po 24 z kazedej strony, ale uczestniczy sa losowani przez server z wszytkich non afk z nacji ktore maja bitwe, np Spain vs Britan).
Statki na pvp sie wdupia na real wiec pvp ma dreszczyk i jest kosztowne, szczegulnie to elite.
Laga nie stwierdzilem nawet w tch bitwach 24vs24 na max stettings.
Wiadomo jak pvp koszuje to i market sie kreci i jest miejsce dla producentow, system produkcji jest calkiem skomplikowany i nie wydaje sie gorszy od tego w eve. Np. aby samemu szbudowac wszytkie czesci od zera na okret liniowy trza poswiecic 2miechy wiec rynek sie kreci i nikt sie nie bawi w ja zrobie wszystko sam.
A i bym zapomial, z wrakow pvp wypada loot jak w evce oraz nie ma "win button" modulow itd ... 80% to umiejetnosci reszta sprzet.

Tak tyle po tygodniu.
34 lvl Pirat na EU server + 50 Navy Oficer na US server.