Autor Wątek: Powrót po długiej przerwie noobika ;)  (Przeczytany 2194 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MGGG

  • Gość
Powrót po długiej przerwie noobika ;)
« dnia: Wrzesień 15, 2010, 15:19:19 »
Witam załogę,
zastanawiam się właśnie nad powrotem do EVE, bo szukam jakieś gry MMO, w którym mógłbym wyładować swoje krwiożerce zapędy w walce PvP.

Moja wcześniejsza przygoda nie była za długa, bo trwała raptem trzy miechy. I było to dawno temu (ze trzy lata lub więcej)
W związku z tym mam kilka pytań:
- Czy wydawca gry kasuje nieaktywne postacie? Bo loginy do niej nie działaja ani w grze, ani przy logowaniu na profil? Jesli spotkaliście się z takim przypadkiem, to czy istnieje sposób na odzyskanie postaci?
- Ile czasu trzeba odbyć na learningu, by móc pobawić się w sensowne (nie samobójcze) PvP?
- Czy opłaca się bawić w wojny między frakcjami, które zostały wprowadzone jakiś czas temu do EvE? Wygląda to na całkiem miłą zabawę dla gracza o bardziej casualowym zacięciu.
- Czy jest jakaś inny korp szkoleniowy dla noobków niż UA, która na razie nie rekrutuje, gdzie mógłbym sobie przypomnieć z czym się co je itd.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Powrót po długiej przerwie noobika ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 15, 2010, 15:25:00 »
- Czy wydawca gry kasuje nieaktywne postacie? Bo loginy do niej nie działaja ani w grze, ani przy logowaniu na profil? Jesli spotkaliście się z takim przypadkiem, to czy istnieje sposób na odzyskanie postaci?
-Nieaktywne postacie nie sa kasowane, ale zeby zalogowac sie na profil (eve insider) konto musi byc aktywne.
 Na samo konto mozna zalogowac sie nawet gdy jest nieaktywne: https://secure.eveonline.com/login.aspx?ReturnUrl=/AccountManMenu.aspx
- Czy opłaca się bawić w wojny między frakcjami, które zostały wprowadzone jakiś czas temu do EvE? Wygląda to na całkiem miłą zabawę dla gracza o bardziej casualowym zacięciu.
FW to dobry poczatek jezeli chcesz bawic sie w PVP.

Crux

  • Gość
Odp: Powrót po długiej przerwie noobika ;)
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 15, 2010, 15:29:25 »
- Ile czasu trzeba odbyć na learningu, by móc pobawić się w sensowne (nie samobójcze) PvP?
O ile przez learning rozumiesz skillowanie postaci to myślę, że fregata tackler z przyzwoitym fitem pvp to jakieś 5-10 dni skillowania (od zera).

MGGG

  • Gość
Odp: Powrót po długiej przerwie noobika ;)
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 18, 2010, 01:05:53 »
Na samo konto mozna zalogowac sie nawet gdy jest nieaktywne: https://secure.eveonline.com/login.aspx?ReturnUrl=/AccountManMenu.aspx

Niestety nie moge.
Wpisuje login i haslo, ale wyswietla sie zadanie podania imienia postaci.
Wpisuje i wyrzuca mnie do wczesniejszej strony z logowanie.
Napisalem do supportu, ale cisza. Zadnej odpowiedzi.
Gralem wczesniej w 2006 roku. Moze po drodze było czyszczenie bazy nieaktywnych charów.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Powrót po długiej przerwie noobika ;)
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 18, 2010, 01:28:37 »
Jakis czas temu ccp groziło że będzie kasować konta trialowe nieaktywowane po upłyniecie trala po x czasu. Nigdy nie słyszałem aby konta które miały choć raz miały wykupioną subskrybcję były tak traktowane (no chyba że w ramach kary za np handel isk exploity itp)
Ponadto w bazie gry jest postać o imieniu zbieżnym z tym co wpisałeś w profilu:

To ten?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.