Forum Gry > World of Tanks

czolgi na ktore czekacie

(1/7) > >>

Trefnis:
nie mam na mysli czolgow amerukanskich koreanskich czy innych anskich jakie maja wyjsc
ale te na ktore zabraklo wam xp/credytow po wipe`ie i na ktore trzeba ponownie ciezko zapracowac

moze czekacie na jakis tank ktorym ktos juz sie najezdzil i moglby cos opisac ?

osobiscie czekam na s-51 ale raczej juz nie wyfarmie tego bo 140k expa na kv zrobic to trzeba miec (samo)zaparcie juz

teraz robie do vk3601 zeby zobaczyc w ogole niemiecka linie (jestem na pzIII obecnie) a potem moze dam rade do panthery dociagnac
bo t-44 szczerze mowiac mnie rozczarowal (nie moge se oduczyc rushowac, a ze tank szybki to jestem zawsze pierwszy, na froncie i w grobie...)

Ptysiu:
Wbrew zastrzeżeniu OP powiem, że najbardziej wyczekuję Pantery II :).

Farmię za to, by wykupić KT i powoli, acz systematycznie zbliżam się ku KV-3.

VK36 to zdecydowanie przyjemny w prowadzeniu czołg. Zmiana go na Tygrysa była... Hmm... "OMG, WTF, cóżem ja uczynił?!"
Jak pisałem juz gdzies indziej, "Tajger" nie jest taki zły, ale dopiero po wymaksowaniu modułów pokazuje kły. A, że grind trwa wieki...

Straszny:
1. Ide do Hummela przez Grillea, który wprawdzie zarabia dużo kasy ale tak mnie wk..wia stylem gry ze Matilda przy tym to nic ;p - totalnie nie podoba mi się jak Autorzy zaimplementowali nam artylerię do gry.

2. Kupiłem Ferdinanda - ide do Jagditigera... jeszcze 200 000 expa (!) ..jeździ sie tym dramatycznie słabo, wykop ma mocny, pancerz też, ale ech... dobrze że sobie Jagdpanthere zostawiłem, dalej zostaje przy twierdzeniu że Jagdpanterka to "ultimate tank destroyer" w WOT. Doskonałe połączenie bardzo dobrych właściwosci jezdnych i świetnych armat.

potem zamierzam dla odmiany dorobić się  ruskich heavy tanków, ale teraz z tydzień jeszcze ten Jagdtiger... no choć pewnie dwa bo bez wymaksowania będzie jeszcze większą kupą g..a niż Ferdzio.

@Ptysiu
ja też czekam na Panthere II... historyczny drugie podejście do jej projektu miało mieć innowacyjny system stabilizacji armaty w ruchu (!), więc ciekawe jak to w grze będzie. Nie dość że szybka, to snajper w ruchu... ;)

Terion:
Ja ide w kierunku KT i panterki. Jak mi sie to uda pewnie bede mial ciezki orzech do zgryzienia czy ruskie heviaki czy niemieckie TD.

Kalressin:
Z malych marzen to pz iv. Wczoraj wlasnie kupilem pierwszegio mediuma i narazie jest to 5 osobowa trumna na gasiennicach :}
A docelowo pantera.

A moze:
http://en.wikipedia.org/wiki/Antonov_A-40

Ruscy to jednak maja fantazje. :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej