Autor Wątek: Balancin the books  (Przeczytany 5819 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ahab

  • Gość
Balancin the books
« dnia: Wrzesień 13, 2010, 22:08:48 »
Witam wszystkich. Jak widac po temacie jestem noobem :D. Mam problem z ta cholerna misja a konkretnie z 2 czescia gdzie trzeba znalezc "czarna skrzynke". Niestety nie moge tego cholerstwa znalezc w zadnej z podanych jokacji (w journal`u) Znalazlem na necie takie cos http://www.tentonhammer.com/node/66981#2 ale to juz wogole namieszalo mi w glowie . Czy ktos (po)moze przemowic mi do rozumu??

Tau

  • Gość
Odp: Balancin the books
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2010, 23:09:46 »
Wspomniana czarna skrzynka nie wisi sobie ot tak, po prostu w przestrzeni.  Żeby się do niej dobrać, po pierwsze musisz (zadokowany na stacji) wyposażyć swój statek w moduł który dostałeś od NPC'a który zlecił misję. Nazywa się toto bodajże Civilian Salvager. Otwierasz okno fitowania statku i przenosisz w/w moduł do jednego z High Slots. Potem wydokuj ze stacji, poleć tam gdzie Journal wskazuje, użyj drabinki (Acceleration Gate) i jesteś na miejscu. Tutaj pozostaje utłuczenie naprzykrzającego się statku i zlokalizowanie wraku statku transportowego który dryfuje sobie gdzieś w pobliżu. Gdy już go znajdziesz, namierz go (tak jak wroga), podleć na odpowiednią odległość i użyj na nim Civilian Salvager'a (tak jak działka). Otworzy się okienko z czarną skrzynką po chwili. Teraz tylko przeciągnąć do ładowni i wsio. 

ahab

  • Gość
Odp: Balancin the books
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 13, 2010, 23:27:11 »
Dobra modul i tak dalej ... bez pzesady az taki noobem to chyba nie jestem problem tkwi w tym ze chyba sie zgubilem albo cos pomieszalem. Mam na mysli ta wlasnie "drabinke". Jest o niej mowa w linku ktory podalem wyzej ale wyglada na to ze pominalem ja po zaakceptowaniu misji, zreszta sam nie wiem poniewaz udalem sie od razu do lokacji ktora widnieje w "journalu".  Podejzewam ze to wlasnie tu jest problem , chyba ze owa drabinka to cos czego nie widac "na pierwszy rzut oka" . Jezeli sie zgubilem to w jaki sposub moge trafic do systemy w ktorym zaakceptowalem misje  bo wedlug informacji z w/w linka to ta drabinka jest jakos na samym poczatku a ja juz zrobilem ze 30 dzampuf w miedzyczasie...

Tau

  • Gość
Odp: Balancin the books
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 13, 2010, 23:43:42 »
Ok, to tak: w Journal powinieneś mieć w opisie misji zaznaczony na pomarańczowo system w którym misja ma miejsce. Kliknij tą nazwę prawym, wybierz z listy "Set Destination" i albo odpal autopilota (to potrwa wieki) albo leć to wskazanego systemu manualnie, system po systemie. Na miejscu kliknij prawym gdziekolwiek w przestrzeni, wybierz z listy Balancing the Books -> Encounter (Deadspace) -> Warp to Location. Dopiero tam znajdziesz "drabinkę" którą musisz użyć. I zdecydowanie jest to coś co widać na pierwszy rzut oka, bo to spore bydle z niebieskimi światełkami jak choina.

EDIT: A jeśli chcesz wrócić do agenta który misję zlecił, to: ikonka People & Places - > zakładka Agents -> znajdujesz agenta na liście, prawy klik i Set Destination.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Balancin the books
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 14, 2010, 00:18:19 »
A czasem agentka nie jest także widoczna w zakładce journal (tam gdzie masz ogólny opis misji)?

ahab

  • Gość
Odp: Balancin the books
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 14, 2010, 09:50:11 »
Jeeeezuu no prawy baton i wszystko jasne :| a tyle piany natoczylem Wielki Dzieki
Tak na marginesie to czy podczas tutora jest o tym mowa ?? bo odruchowo go olalem :D

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Balancin the books
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 14, 2010, 10:14:08 »
Tutorial w Eve to rzecz niemal obowiązkowa :)
Przejdź go (można zresetować w opcjach pod ESC), a zaoszczędzisz i sobie i nam nerwów :P
Przedwieczny.

ThakRa

  • Gość
Odp: Balancin the books
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 14, 2010, 10:16:25 »
Tak jak Xart mówi - tutorial to konieczność w EVE. Bardzo ułatwia życie a chyba nawet daje za darmo jakieś skille i statki jako nagrody. Więc warto.

Ellaine

  • Gość
Odp: Balancin the books
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 14, 2010, 10:17:03 »
Zrob ten tutorial, to tylko pare godzin a oszczedzi ci miesiecy nauki interfejsu na wlasna reke.

sc0rp

  • Gość
Odp: Balancin the books
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 14, 2010, 14:31:01 »
Zrob ten tutorial, to tylko pare godzin a oszczedzi ci miesiecy nauki interfejsu na wlasna reke.
pare godzin? zmieniali cos w tutorialu bo iirc ja robilem pare lat temu to byla godzina max półtora.

ahab

  • Gość
Odp: Balancin the books
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 14, 2010, 14:56:51 »
dobra dobra robie tutora  :P
THX

F22Raptor

  • Gość
Odp: Balancin the books
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 05, 2014, 00:34:17 »
Witam, jest temat o tym zadaniu a też mam z nim problem to się dopiszę.

Robię teraz Balancing the Books 3:
https://wiki.eveonline.com/en/wiki/Balancing_the_Books_3_of_10

Muszę przynieść 333 trytarium, mam ponad 800, w journalu wszystko na zielono, a zadania nie mogę ukończyć bo wyskakuje komunikat, wszystko przedstatwia screen


[BCPM] Moon Rabit

  • BCPM
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
    • Stronka z moją twórczością ;)
  • Imię postaci: Moon Rabit
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: Inver Brass
Odp: Balancin the books
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 05, 2014, 00:37:46 »
W misji nie masz na zielono lokacji * (żółte kółko obok lokacji) , niektóre misji wymagają odwiedzenia lokacji w danym systemie *( do lokacji możesz warpnąc klinkać PPM w pustej przestrzeni  i wybierając lokacje z menu kontestowego lokacje z misją) lub samego systemu.
ASUS A88XM-A, Corsair Vengage 8GB @ 1866 CL8, AMD X4 740 @ 4,48Ghz, Samsung 500GB Silentium Deus M1 550W, Sapphire R7 260X 1GB DDR5 @ 1188/1645

F22Raptor

  • Gość
Odp: Balancin the books
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 05, 2014, 00:42:02 »
W tym rzecz że tam byłem, wyleciałem z Akademii ppm > agent missions > encounter > warp to  dolatuje i nic


[BCPM] Moon Rabit

  • BCPM
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
    • Stronka z moją twórczością ;)
  • Imię postaci: Moon Rabit
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: Inver Brass
Odp: Balancin the books
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 05, 2014, 00:45:00 »
Hm... czasem misje się bagują zgłoś petycje. Menu Help wybierz petytion i opisz problem po angielsku.
ASUS A88XM-A, Corsair Vengage 8GB @ 1866 CL8, AMD X4 740 @ 4,48Ghz, Samsung 500GB Silentium Deus M1 550W, Sapphire R7 260X 1GB DDR5 @ 1188/1645

F22Raptor

  • Gość
Odp: Balancin the books
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 05, 2014, 00:46:41 »
Tak zrobię, dzięki, wolałem się upewnić że to nie ja coś źle robię, bo gram od paru godzin :D


//Trzeba było chociaż jeden cykl przekopać tam gdzie chciał tego quest
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2014, 02:04:21 wysłana przez F22Raptor »