Autor Wątek: Flejm: AAA pod ostrzałem  (Przeczytany 14151 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 19, 2010, 16:44:13 »
Widzisz okreslenie Twojego postu "stekiem bzdur" jest bardziej sensowne niz jego tresc i ja nic na to nie poradze.
A dystans to ja zawsze zachowuje, tylko pilnuje obiektywizmu. Sam musisz mi przyznac, ze nie odpowiadam na kazdy post o was, tylko czepiam sie tego jednego konkretnego.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 19, 2010, 16:49:24 »
Glebokie uczucie, jakim darzy Twoj korp moja skromna osobe nie jest zadna tajemnica, objawialo sie w komentowaniu wszystkiego, cokolwiek bym nie powiedzial albo napisal, jak jeszcze byliscie w coven  ;D Niektorzy po prostu ulegaja temu zaureczeniu bardziej, niz inni. Ciekawe, czy na waszej PBNowej liscie of hate plasuje sie juz gdzies w okolicach La Mara, czy raczej Widgeta ^^

Mimo to przydaloby sie jednak troszke obiektywizmu
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 20, 2010, 20:26:00 »
Glebokie uczucie, jakim darzy Twoj korp moja skromna osobe nie jest zadna tajemnica

Kocie z Czeszer,

nasz korp nie darzy Cie niczym glebokim (plytkim zreszta tez nie). To jest oficialne stanowisko PBN.

Pozdro

Pimp.

edit: literki
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2010, 00:08:24 wysłana przez Pimpeck »

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 20, 2010, 21:44:09 »
Mimo to przydaloby sie jednak troszke obiektywizmu
Powiedział król obiektywizmu

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 21, 2010, 01:29:25 »
Powiedział król obiektywizmu

Jak tam sytuacja, czy Molle przyjal juz Toudiego spowrotem, czy nadal jest obrazony, ze wybraliscie sobie innego Ksieciunia na jakis czas ?  ;D


nasz korp nie darzy Cie niczym glebokim (plytkim zreszta tez nie). To jest oficialne stanowisko PBN.


Dzieki, kamien z serca, to jeszcze przestanmy udawac, ze zwracamy na siebie jakos szczegolnie uwage na tym forum, i chyba wszystkim bedzie przyjemniej sie rozmawialo.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 23, 2010, 13:45:11 »
ale wstyd....
To juz jest oportunizm pociągnięty do maximum.
szkoda tego polish w nazwie :/

O lol...Akira tylko w depresję nie popadnij  :P O ile pamiętam jak Atlas wydymał kolesi z Green Alliance to znaczna ich część (nie będę się silił na liczby czy procenty) dogadała się z nowymi właścicielami terenu i zmieniła barwy klubowe. O ile wiem (ktoś tu tez pisał o tym) -A- dokładnie tak samo wydy**ło swoich rentiersów w Teneryfie, w rezultacie część wróciła do Empire i być może tez już jest gdzieś na drugim końcu galaktyki, może w NC - nie wiem a inni jak w/w APA dogadali się z nowymi właścicielami terenu. Hmmm.... pozgadujmy..może im się opłaciło ? Może im pasuje do ich stylu gry ? O już wiem ! Może C0ven rozszeżyłby Inner Brass ? Podobno macie tyle terenu wolnego ? Tylko warunki jakieś normalne a nie a d**y to kaska od rodaków do Was by popłynęła a może i jakichś kerbirów na PvPerów przerobicie ?

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 23, 2010, 15:46:30 »
O ile dobrze pamiętam, to rentiersi zazwyczaj wynajmują przestrzeń, kerbirzą żeby ją opłacić i na tym się kończą ich obowiązki wobec sojuszu udostępniającego przestrzeń.
W świętej pamięci Atlasie pety mogły lecz nie musiały uczestniczyć w niektórych opach obronnych.

Innymi słowy dla peta nie ma różnicy od kogo wynajmuje przestrzeń. Skoro za to płacą to nie należy od nich oczekiwać miłości, troski oraz szaleńczej obrony. Z drugiej strony niech nie oczekują, że nadrzędny sojusz będzie się nimi specjalnie przejmował. Nie ci to inni i tyle.

Jeśli są w jakiejś części Eve inne zależności to poproszę o komentarz bo po prostu ja się z nimi nie spotkałem.

sc0rp

  • Gość
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 23, 2010, 15:49:48 »
Gdzies czytalem deklaracje Legionu, ze oni bronia swoich rentiersow bo traktuja wynajety teren jako wlasny i w razie potrzeby beda go bronic tak jak swoich macierzystych. Z tym ze wiadomo czesto deklaracje nie ida w parze z rzeczywistoscia.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 23, 2010, 15:55:36 »
Te deklaracje dotycza raczej sytuacji w których na terenach ich rentiersów pojawiaja się wraze blokery, a i to w sytuacji w której home fleet nie jest zajęte kasowaniem tych ustrojstw na rdzennych terenach

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.