Autor Wątek: Offtop, z tematu o AAA  (Przeczytany 8783 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Offtop, z tematu o AAA
« dnia: Wrzesień 11, 2010, 15:59:48 »
No prosze zrobiłem z siebie durnia przeklepując z eve24 a nie sprawdzając czy wszystko gra  ::) ::) :-[
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2010, 08:27:09 wysłana przez Yogos »

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 11, 2010, 16:09:53 »
Yogos, upewnij się proszę, że pisze się "obstrzałem" bo coś mi się widzi że raczej "ostrzałem"
Bo ten "obstrzał" to się raczej z "obsra***em" kojarzy  ;D

A w temacie, czyżby -A- zamierzało osiąść w Stain ?? ???

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2010, 16:31:41 »
Czyżby drugi babol w jednym poście ?  :o

Ninja edit
Hmm wg słownika poprawnej polszczyzny:
http://sjp.pwn.pl/slownik/2492152/obstrza%C5%82

Ale skoro razi to zmienię :)


Co do -A- to przynajmniej stara gwardia nigdy się ze Stain nie wyniesła, LGK, DSS i konstelacja  H26A-B zawsze były pod ich wpływem. Mieli tam statki i standy do agentów.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 11, 2010, 17:32:08 »
Czyżby drugi babol w jednym poście ?  :o
Ninja edit
Hmm wg słownika poprawnej polszczyzny:
http://sjp.pwn.pl/slownik/2492152/obstrza%C5%82
Ale skoro razi to zmienię :)

Faktycznie są obie formy. A jakże ambitne wyjaśnienia mają  ;D Niech zostanie jak jest.  ;)

-A- się chyba nie przeniesie w całości do tej konstelacji, ciutkę ciasno by było raczej  :D

gosti

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 11, 2010, 21:19:36 »
Ciekawe jak daleko sie posunie ta kampania.

Anyway, kto jest na + z AAA na chwile obecna?

Sheratos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheratos
  • Korporacja: BUFU
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 11, 2010, 21:26:44 »
Pare dni temu ROL/SE/C0VEN i chyba nic sie nie zmienilo w tej kwesti

kaleba

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 12, 2010, 11:08:36 »
Nie jestesmy uzaleznieni od nich ;)
Oczywiscie majac ich za sasiada bedzie lepiej niz miec za sasiada powiedzmy PL + INIT.

lastverb

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 12, 2010, 12:00:07 »
Ja jestem ciekaw co SW zrobi, tak czy siak są uzależnieni od -A-.

Wytlumacz prosze. Uzaleznieni? SW to nie AAAC i nigdy nie potrzebowalo dostepu do hed zeby miec transport do empire.

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 12, 2010, 18:48:41 »
lol, postaraj sie ogarnac sytuacje troche szerszym spojrzeniem, niz z punktu widzenia peta, ktory faktycznie jest uzalezniony od AAA

Mam na mysli to, ze przylecimy i zrobimy to, co trzeba zrobic. To, czego nie zrobil Atlas, ani jak do tej pory AAA - bedziemy walczyc.

Cat, zapomniałem jaki ty zajebisty jesteś :)
Tylko nie rozumiem tego "punktu widzenia", akurat to my jesteśmy w środku frontu a nie wy.. a uzależnienia się odkrywa dopiero wtedy kiedy czegoś zabraknie - poczekamy zobaczymy.


IT jednak zaatakował -A- ? Czyli zapewne syski będą chcieli wrócić do Esoteri?


Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 12, 2010, 20:06:30 »
Nie jestem zaskoczony, że IT zaatakowało AAA to wpisuje się w ich długą tradycję napadania na (ex)sojuszników kiedy nie są już potrzebni. Min dlatego odpowiednika NC na południu to raczej dłuuugo nie będzie bo wszelkie sojusze z Bobem to jak podpisanie cyrografu z diabłem  ;D
Sponsored By Technetium  ;D

Sotharr

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 12, 2010, 20:14:54 »
Nie jestem zaskoczony, że IT zaatakowało AAA to wpisuje się w ich długą tradycję napadania na (ex)sojuszników kiedy nie są już potrzebni.

Zechciej wymienić tych sojuszników, których BoB/IT napadło, gdy nie byli już potrzebni.

Edit: Dla tych, co nie czytają kugu: APA już nie chce być w środku frontu i zamierzają zmienić suwerena na CO2. To się nazywa sprawne opuszczanie statku. :)

sc0rp

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 12, 2010, 20:38:44 »
Edit: Dla tych, co nie czytają kugu: APA już nie chce być w środku frontu i zamierzają zmienić suwerena na CO2. To się nazywa sprawne opuszczanie statku. :)

jakis link? bo poki co to slowa rzucone przez osobe ktorej sojusz mimo ze n razy wiekszy nie dal rady biednemu, skromnemu i malemu sojuszowi o nazwie coven

Qreg

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 12, 2010, 20:41:37 »
O ile pamietam to AAA mialo w zwyczaju zmiany wspolnikow jak tylko im pasowało, zmienia sie konunktura to AAA zmiana nastawienia ;)

No i zaraz po upadku atlasa perma kampienie jb do wywozu assetow, marudzenie ze nic nie pokazał Atlas ;) a teraz prosze o wiele mniejsze siły Init i PL powoduja złozenie sie kolosa na glinianych nogach... ironia losu...

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 12, 2010, 20:49:06 »
Zechciej wymienić tych sojuszników, których BoB/IT napadło, gdy nie byli już potrzebni.

Chociażby MC po II delve war żeby nie szukać zbyt daleko
Sponsored By Technetium  ;D

gosti

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 12, 2010, 20:57:21 »
Chociażby MC po II delve war żeby nie szukać zbyt daleko

Jezeli mnie pamiec nie myli, to akurat MC "napadlo" BoBa (tortuga itp), a nie na odwrot.


Go INIT, go. :D

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 12, 2010, 20:58:24 »
@Anna MC nie padło przypadkiem na długo przed Delve II? Delve war II w moim rozumieniu to rozwiazanie BoB'a i to co było po tym, a o upadku MC cos pamietam czytałem jak zaczynałem grać (rok wcześniej)
To chyba było III delve war? , zresztą mniejsza o numerki fakt faktem pojechali swojego głównego wówczas sojusznika gdy przestał im być potrzebny, podbudowując sobie na nim utrącone morale. I o ironio to spora cześć MC trafiła do AAA chyba. Tak więc mamy powtórkę z historii.
Sponsored By Technetium  ;D

kaleba

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 12, 2010, 21:20:24 »
Jezeli mnie pamiec nie myli, to akurat MC "napadlo" BoBa (tortuga itp), a nie na odwrot.


Go INIT, go. :D

Tak
Na pamiątke tego wydarzenia MC wydało filmik Tortuga-Lacrimosa
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2010, 08:42:02 wysłana przez Khobba »

Sotharr

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 12, 2010, 21:28:05 »
To chyba było III delve war? , zresztą mniejsza o numerki fakt faktem pojechali swojego głównego wówczas sojusznika gdy przestał im być potrzebny, podbudowując sobie na nim utrącone morale. I o ironio to spora cześć MC trafiła do AAA chyba. Tak więc mamy powtórkę z historii.

Chyba historii według Anny Nietrzeby. W NC wam takie bzdury zapodają, czy gdzie? ::)
Było tak jak pisze gosti, gdy BoB był osłabiony, MC go zresetowało i przejęli stacje w Period Basis. Hieny miały pecha, bo BoB miał jeszcze dość siły, żeby przejechać po nich walcem. vOv

Qreg

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 12, 2010, 21:30:53 »
Dodatkowo zbudowali wtedy twor pod nazwa tortuga i super trailerem ;)

Naprawde podciagnij sie z historii Eve zanim autorytatywnie powiesz co kto ;)

A na filmiku przypomina sie ze AAA razem z IAC wtedy siegowali Querious ;)


http://www.youtube.com/watch?v=4NDBbt2yBII


Sheratos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheratos
  • Korporacja: BUFU
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 12, 2010, 21:37:28 »
MC olalo boba w trakcie pierwszej Delve War. Co prawda prawie nie brali potem udzialy w walkach ale jak BoB rozjechal wszystkch co atakowali delve zrobil steam roll MC ktore sie zlozylo i w ogole nie bronilo w zasadzie Period Basis.

A teraz moje prywatna opinia.

Ciesze sie bardzo mocno ze AAA dostaje po tyleczku. Mam nadzieje ze sie zlozy i rozsypie  ;)


MMoroz

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 12, 2010, 23:52:42 »
Moze by jakis moderator tu wpadl , wywalil smieci i rozdal troche banow( w tym kilku moderatorom ktorzy tez niezle sie tu produkuja ).

P.S.
Zamiast do flamewaru dodajcie uprawnienie do KSOD to moze bedzie sie tu dalo cos przeczytac( szybkie baniki na miesiac dwa jak ktos zacznie flame powinny pomoc )

amra

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 13, 2010, 00:52:45 »
Wasza znajomosc historii MC & Bob poraza. Litosci, pogadajcie o czyms innym :D

1) MC zrobilo wbilo scyzorky bobowi w plecy, plusujac sie z goonsami i tworzac twor zwyany "Tortuga" w czasie Delve War I
    PO rozgromieniu goonsow + ruscy, BoB przejechal sie po MC i tak zakonczyla sie pierwasza wojna.
2) w drugiej rozwiazano BoBa i delve zajeli goonsi
3) w trzeciej rozwiazano goonsow i stary BoB pod nazwa IT odbil swe tereny z przed I Delve War.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2010, 00:59:21 wysłana przez Kane McCallan »

gosti

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 13, 2010, 10:33:50 »
Podoba mi sie, ze w co drugim poscie jest wzmianka nt. Atlasu. Heheh

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 13, 2010, 11:06:06 »
Nie jestem zaskoczony, że IT zaatakowało AAA to wpisuje się w ich długą tradycję napadania na (ex)sojuszników kiedy nie są już potrzebni. Min dlatego odpowiednika NC na południu to raczej dłuuugo nie będzie bo wszelkie sojusze z Bobem to jak podpisanie cyrografu z diabłem  ;D

fyi AAA nie jest sojusznikiem IT od kilku dobrych miesiecy, wrogie relacje nastaly po kampanii na NC
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Offtop, z tematu o AAA
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 13, 2010, 11:53:12 »
"sojusznik" - to chyba nie pasuje do definicji naszych stosunkow z AAA, ktorzy podczas delve war II (kiedy goonsi znukowali nam sojusz) pojawiali sie gromadnie 20-30 bomberami "pomagac", juz pomijam ich wielgachny wklad w nasz ostatni fail na polnocy :p

niech zdychaja tbh :P

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Offtop, z tematu o AAA
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 13, 2010, 12:00:21 »
"sojusznik" - to chyba nie pasuje do definicji naszych stosunkow z AAA, ktorzy podczas delve war II (kiedy goonsi znukowali nam sojusz) pojawiali sie gromadnie 20-30 bomberami "pomagac", juz pomijam ich wielgachny wklad w nasz ostatni fail na polnocy :p

niech zdychaja tbh :P

zgadza sie vega - populizm i krotka pamiec ftw
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Straszny

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 13, 2010, 12:16:16 »
Nie jestem zaskoczony, że IT zaatakowało AAA to wpisuje się w ich długą tradycję napadania na (ex)sojuszników kiedy nie są już potrzebni. Min dlatego odpowiednika NC na południu to raczej dłuuugo nie będzie bo wszelkie sojusze z Bobem to jak podpisanie cyrografu z diabłem  ;D

do czegoś sie przyznam  ;)... uwielbiam czytać te Twoje "polityczne" posty.. są tak z pupy wzięte, tak odjechane od rzeczywistości EVE, że po prostu mam banana na gębie czytajac je :P

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Offtop, z tematu o AAA
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 13, 2010, 12:16:47 »
@Coeathal,Venozon

Zaiste krótka pamięć. Dobrze, że jest jeszcze KB na którym można sobie ją odświeżyć.
A widzę tam, że z 02.2009-04.2009 mam ze 100 KM z Querios i są też na nich -A- i to bynajmniej nie w bomberach.

Pewnie to o jakieś 100 więcej niż bohaterscy obrońcy z BoBa za tamten okres  :D :D

Goomich

  • Gość
Odp: Offtop, z tematu o AAA
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 13, 2010, 12:24:21 »
"sojusznik" - to chyba nie pasuje do definicji naszych stosunkow z AAA, ktorzy podczas delve war II (kiedy goonsi znukowali nam sojusz) pojawiali sie gromadnie 20-30 bomberami "pomagac",

-A- z Kenzoku ci się myli.