Autor Wątek: AAA pod ostrzałem  (Przeczytany 48623 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sc0rp

  • Gość

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 13, 2010, 16:53:12 »
to tylko polepsza obraz jak swietnie maja sie morale AAA  = bitwa 14 vs 16  i 10 vs 14 statkow zabitych i "welcome to thunderdome" ....  ::)

"Skacza, plywaja, a co dopiero bedzie jak do basenu wody naleja!?"

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 14, 2010, 01:25:18 »
No my bylismy od poczatku wiec krotki BR.

O 21:00 zebralismy sie flotą haców LR z 8 logistykami + ofc command/lr tacklerzy, dykty itd. Ruszylismy w strone Catch, gdzie jak wiedzielismy krecilo sie w okolicy ponad 500 hostów (podzielonych na 2 floty - jedna IT/Sysk w RR i okolicach, druga PL/INIT/Cursed w GE). C0venu było w sumie 60-ciu, jako ze to byl zwykly roam. Po drodze zgadalismy sie jednak z Romanian Legion, ktorzy podlecieli do Catch od drugiej strony - Stain, w 50 drakow. Ominelismy GE, gdzie siedzialo wówczas 300 PL/INIT/Cursed i polecielsmy na flotę IT/Sysk. W CZK połączylismy sie z flotą RL - mielismy w sumie 100 osób + kolejne 90 drakow -A-.
IT czekalo w 25s na 0 na RR. Wskoczylismy na nich z obu stron, IT od razu wyskoczylo do RR. Szybko podbilismy ale -A- sie pospieszylo i wskoczyli pierwsi. My troche za nimi nasza flotą haców + draki RL. Odeszlismy na optimal i zaczela sie .... powinna zaczac sie rzeznia. W rzeczywistosci lag był tragiczny, guny nie cyclowały, alphowanie zelowek IT okazało się nie możliwe bo lokowanie 2-3 statkow zajmowalo minute, nie mowiac o zablokowanych modułach. Coś tam udało się postrzelać, straty po obu stronach były AFAIK dość równe. IT było ok 170 (gdzies zgubili syskow), nas 190 z tym ze to my wskoczylismy na nich + lag z ladowaniem. Walka trwała aż do rewarpa IT. Wykorzystalismy moment zeby odskoczyc na posa i tez sie regroupowac, IT warpnelo na gate na ktory wlasnie wskoczylo Cursed w 60 dominixow bodajze. Chwile potem wskoczylo PL i IT wyskoczylo tracac pare statkow.

Dostalismy zly interl ze Cursed i PL ze sobą walczą wiec warpnelismy na trzeciego ale okazalo sie ze mieli plusa a do tego sciagnela nas bania. Szybki align na mwd, odstrzelilismy tacklerow, postrzelalismy na optimalu z 5 minut nie będąc w stanie z takim lagiem cokolwiek rowno zalphować (PL o dziwo ładnie repki wchodziły) i zdecydowalismy sie odskoczyc na posa gdzie przeczekalismy az hosty sobie poleca i wrocilismy do domu zabijajac pare shipow w delve i PB. Local w porywach przekroczyl 500 w tym  190 -A-/C0ven/RL.
I-DEA / C0ven

AgnesStarzA

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 14, 2010, 08:28:02 »
Nie tylko Rabbit lata w -a- ;) Z tego co wiem w sumie jest 3 polaków w SS.E

Parę słów komentarza z mojej strony choć dopiero wracam po wakacyjnej przerwie.

1. To co się teraz dzieje to najlepsza rzecz jaka mogła stać się -a-. Sojusz popadł w swoisty marazm więc walki non-stop są idealną szansą ogarnięcia się.
2. Atlas... hmm powiem tak (z mojej prywatnej perspektywy) trudno pomagać komuś jeżeli odnosisz wrażenie, że jemu samemu nie zależy. A później oddaje wrogom supercapsy... fail
3. IT - wciąż gadają o północy... choć nie byłem w czasie tej kampanii w -a- (a w petach NC) to widziałem to z innej perspektywy. Kampania była tragicznie zaplanowana i wykonana. AAA nie powinno wcale tam lecieć.
4. +1 dla C0ven za to, że nie nabrali się na ten cały bullshit o AAA.
5. Nadchodzi jesień... ludziska wrócą z urlopów a chusteczkowa pogoda w Rosji sprawi, że floty AAA urosną kilkukrotnie :)

Za jakieś kilka dni będę już mógł cieszyć się lagfestem. Kończy mi się zapieprz w pracy.

Pozdrawiam,
Agnes'Starz

AgnesStarzA

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 14, 2010, 08:32:17 »
EDIT: Ma ktoś info odnośnie powrotu Evil Thuga :)??Chodzą ploty,że  gdzieś się tam czai??:)

Thug napierdziela w WoT i SC2. Nie zapowaida się żeby wrócił ale kto wie...

AgnesStarzA

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 14, 2010, 08:35:02 »
...ale, ale .. co Ty nam tu Rabiit pokazujesz? Takei walki to bufu albo pojedyńczy korp z Covenu może sie jarać a nie sojusz jak AAA, kiedy ważą sie jego losy.

Scary... nadal okres wakacyjny...

[mod]A przycisk Modify czuje się taki samotny i nielubiany... M.[/mod]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2010, 10:26:19 wysłana przez Mona X »

Sheratos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheratos
  • Korporacja: BUFU
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 14, 2010, 08:42:14 »
2. Atlas... hmm powiem tak (z mojej prywatnej perspektywy) trudno pomagać komuś jeżeli odnosisz wrażenie, że jemu samemu nie zależy. A później oddaje wrogom supercapsy... fail

Atlas nie oddal nawet jednego supercapsa ale reszta sie zgadza  ;D

kaleba

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 14, 2010, 08:56:29 »

4. +1 dla C0ven za to, że nie nabrali się na ten cały bullshit o AAA.

Honorujemy sojusze które mamy i nie uciekamy od walki

5. Nadchodzi jesień... ludziska wrócą z urlopów a chusteczkowa pogoda w Rosji sprawi, że floty AAA urosną kilkukrotnie :)

oby  8)

Siewca Titum

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 14, 2010, 14:32:41 »
[ciach]

Po 1, jeżeli nie zauważacie różnicy między zachowaniem Atlasa i AAA to wam ją pokażę. Atlas zaczynając walkę miał wsparcie -A-, INI, ROL. Z tą różnicą, że Atlas nie robił nic, sam nie chciał walczyć. Pamiętam jak byłem kiedyś we flocie, gdzie -A-, ROL i przede wszystkim INI wystawiło ponad 300 osobową flotę (ponoć z wsparciem matek, tytków gdzie INI bardzo dużo wystawiło). I nie chciał podjąć walki atlas...
Jak atlas sam nic nie robił, co najwyżej roamował w 5 haców. Green Alliance miał więcej kilów w pewnym momencie.

-A- jest w o wiele gorszej sytuacji bo mogą liczyć tylko na En Garde, Se, c0ven. Przeciwko mają dosłownie wszystkich, nacierają ich z każdej strony. IT, CO2, INI i PL... i największym sukcesem bedzie jak -A- się nie rozpadnie i uratują assetsy a przy tym odpadną cearbery.

Apropo zdrady Sothar, to chyba historia eve Ci się myli albo my w dwie inne gry gramy. O ile pamiętam pod groźbami w stosunku do SE tylko c0ven stanął na wysokości zadania. Zarówno LR jak i Twój bardzo dobry sojusz Sys-K smarowali żyć dla Molla... i to Sys-K właśnie zdradził. Mało tego, kto leciał mając ponad 3tys charów o pomoc praktycznie do wszystkich? Chyba nie c0ven. Dla mnie c0ven i SE znowu pokazują, że sojusz to coś więcej niż profity. Różnica, Liamowi opłacało się skumać z IT - zapomniał o c0ven i SE. a teraz c0ven mógłby zachować się w sys-kowym stylu i podgryźć AAA, ale chyba wolą sojuszników, którzy przegrywają...

I Sotharr proszę, nie pisz już propagandy tylko przemyśl co napiszesz.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2010, 07:35:21 wysłana przez korpusz »

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 14, 2010, 14:45:30 »
W zasadzie co z tym całym kolektywem, który siedzi w provi? Pomagają AAA, czy zachowują status quo?
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 14, 2010, 15:08:15 »
Proszę Cię... poza CO2, które "dobija" AAA, cała reszta nie przedstawia tam większej wartości bojowej. Dysponują pojedynczymi tytanami i supercapitalami.

Niestety - co mówię z przykrością - dotyczy to także nowej inkarnacji mojego U'K, które jako D'K jest cieniem samego siebie i stoi nad grobem.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Straszny

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 14, 2010, 15:13:30 »
Proszę Cię... poza CO2, które "dobija" AAA, cała reszta nie przedstawia tam większej wartości bojowej. Dysponują pojedynczymi tytanami i supercapitalami.

Niestety - co mówię z przykrością - dotyczy to także nowej inkarnacji mojego U'K, które jako D'K jest cieniem samego siebie i stoi nad grobem.

z ciekawości: czy istnieje możliwość że CVA odzyska Provi albo jego część ?

Frankie

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 14, 2010, 15:17:04 »
Proszę Cię... poza CO2, które "dobija" AAA, cała reszta nie przedstawia tam większej wartości bojowej. Dysponują pojedynczymi tytanami i supercapitalami.

Niestety - co mówię z przykrością - dotyczy to także nowej inkarnacji mojego U'K, które jako D'K jest cieniem samego siebie i stoi nad grobem.
To chyba ogólna tendencja w eve, że większość ally stoi nad grobem. Jeszcze nigdy nie było tak łatwo podbijac niczego. Bardzo dużo ludzi wybiera WoT czy LoL (to w przypadku CH) i nie siedzi na eve. Jak patrze na obecna sytuacje to, aż plakać mi się chce jak alliance +1000 graczy sa w stanie wystawic floty 30-40 ludzi. Niestety również wszystko co szukało pvp zmieniło już dawno gry bo eve przy obecnym systemie daje na to mała szanse (3h latania żeby coś znaleźć). Ostali się w wiekszości mniejsi lub więksi kerberzy, którzy przy nowych zmianach maja po prostu latwiej. Dodając do tego fakt, że w bitwach liczy sie ilość nie jakość macie dopełnienie eve w obecnym czasie....

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 14, 2010, 15:32:39 »
z ciekawości: czy istnieje możliwość że CVA odzyska Provi albo jego część ?

CVA dogorywa w lowsecu... mają mało ludzi, ale jakieś tam zasoby im pozostały. Plus mają kumpli w NC, więc jeśli Południe spłonie, to wcale bym się nie zdziwił, gdyby nie zaczęła się jakaś krucjata ze strony CVA. Parę stacji w Provi są w stanie wziąć.

Niestety również wszystko co szukało pvp zmieniło już dawno gry bo eve przy obecnym systemie daje na to mała szanse (3h latania żeby coś znaleźć).

Generalnie zgadzam się z Tobą, ale przyczyn upatrywałbym raczej w lagu i tak dalej.

Akurat latanie w poszukiwaniu celu jest fajne, bo daje dreszczyk emocji. No i nie trwa to trzech godzin. PBN wczoraj gonił dwa gangi, które na nasz widok spieprzały w podskokach (aż Mikker sugerował pasujący podkład muzyczny -> http://www.youtube.com/watch?v=MK6TXMsvgQg), ale w końcu ubiliśmy coś fajnego. Właśnie to w Eve jest FAJNE. Jak chcę insta-akcji, to mogę odpalić Call of Duty. Tyle, że chyba z tego wyrosłem ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Siewca Titum

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 15, 2010, 19:53:24 »
http://www.a-kills.com/?a=kill_related&kll_id=402307

Jakiś progreś chyba i drobny sukces :)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 15, 2010, 20:19:42 »

Wlasnie trwa jakas bitwa, ale nie udalo mi sie zalogowac grida po przeskoku przez brame, mimo ze relogowalem cztery razy. Na koniec po kolei zniknely mi modulki, i pojawilem sie w klonowni. Win CCP :-X
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 15, 2010, 21:27:22 »
Tak byla bitwa pl+initiative i koledzy kontra AAA i stain wagon z kolegami. Wlasnie przylecial molle z nowa dostawa initiative.

Ronin

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 15, 2010, 22:50:46 »
z 800 osobami w systemie wszystko elegancko chodzilo, grid po wskoku! ladowal sie 30-45s a potem lag na modulach w granicy 30-60s. Fajna bitka aaa oddalo pole wyniku dokladnie nie znam bo nadal strzelam :P

Goomich

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 15, 2010, 23:00:37 »
Przez całą bitwe (ponad godzinę) wystrzelałem z 50 rakiet, chociaż rakietnica kręciła się prawie cały czas i siedzieliśmy w samym srodku tego wszystkiego. Beznadzieja.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 15, 2010, 23:08:21 »
Ciezko nie oddac biorac pod uwage ze co sie przezedzalo to wasza "strona" dorzucala shipow na grid, generalnie udajac przy okazji ze sie nie widzicie w razie potrzeby.

PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 15, 2010, 23:15:32 »
wiszac w systemie 50km od floty PL przed walka zwarpowalem z nimi na brame a tu zonk ja sie zatrzymalem na large bance a caly gang PL przelecial przez banke na 0 do bramy lagow jeszcze nie bylo po wskoku A+SW system takiego laga dostal ze wyniki skanowania dostawalem po 2-3 minutach z dobrej walki wyszlo co zwykle LAG win ;)

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 15, 2010, 23:36:16 »
Wlasnie trwa jakas bitwa, ale nie udalo mi sie zalogowac grida po przeskoku przez brame, mimo ze relogowalem cztery razy. Na koniec po kolei zniknely mi modulki, i pojawilem sie w klonowni. Win CCP :-X

To dlaczego twoje jajo spadlo system obok. Przeskoczyles z GE- do V-3 i tam ci jajo ubilismy. Cos sciemniasz kolego :P.

Z oczu osoby ze slabym kompem i netem po wylaczeniu wszystkiego zbednego, wylaczeniu wszelkich zlych komunikatorow itp itd. jakos nie odczulem duzego laga rzedu paru minut. Jak bylo 500-600 osob na gridzie to targeting okolo 30-40 sek., dzialka cyklowaly z opoznieniem 10-15 sek. Calkiem przyjemna bitewka.

Nie rozumiem co wy na laga narzekacie....


Very Good Fight for -A- & Friends!

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 16, 2010, 07:20:38 »
Jakosc neta i kompa to sie liczyla w czasach durona 1000, a przepustowosci 256kbps, w eve jest tak ze po prostu w czasie takich walk czesci osob, ustawionych szczesliwie wyzej w kolejce po pakiety, gra dziala lepiej innym gorzej. Nie ma co wciagac do tego magii :)
I jestem w stanie uwierzyc ze gosc wskoczyl do systemu, a zginal na bramie ;) Nie takie rzeczy po grudniowym dominion sie widzialo....

Czy istnieje jakis kb ktory ogarnia cala ta walke GE- zgodnie z walczacymi stronami??? Probuje to ogarnac z roznych kb i nic z tego nie wychodzi ;)

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 16, 2010, 08:04:14 »
wiszac w systemie 50km od floty PL przed walka zwarpowalem z nimi na brame a tu zonk ja sie zatrzymalem na large bance a caly gang PL przelecial przez banke na 0 do bramy lagow jeszcze nie bylo po wskoku A+SW system takiego laga dostal ze wyniki skanowania dostawalem po 2-3 minutach z dobrej walki wyszlo co zwykle LAG win ;)

Tia po jakis 20 m walki stwierdzilem ze skanowanie czegokolwiek jest bez sensu i jakos udalo mi sie poskladac caracala z resztek ktorych nie chcialo mi sie wywiezc z ge.

Diabl0

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 16, 2010, 08:18:45 »
Czy istnieje jakis kb ktory ogarnia cala ta walke GE- zgodnie z walczacymi stronami??? Probuje to ogarnac z roznych kb i nic z tego nie wychodzi ;)

Raczej nie ma. "Strony" powstają w zależności od potrzeb i sytuacji, bitki często gęsto są trzystronne (a może i czterostronne)  i wczorajszy wróg jest dzisiejszym blue a dzisiejszy wróg wczorajszym blue :) Po prostu jedna wielka fajna zabawa z mnóstwem pev-pev i kupą funu.

Kilka screenów z wczoraj:

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2010, 08:46:42 wysłana przez Diabl0 »

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 16, 2010, 22:26:31 »
"only 660 of them left, keep firing"
Wskoczylem do GE- grid mi sie nie zaladowal przegapilem cala impreze.  >:(
 W niedziele moze sie umowcie ze np. najpierw wskoczy IT& friends a jak skonczymy ich wybijac to wskocza PL z kolegami. Co wy na to?

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 16, 2010, 22:29:24 »
Hmm, piszesz Rabbit jakbyście wszystkich dookoła ownowali. Sam nie wiem teraz czy przylecieć w sobotę bo przecież możesz ze mną skończyć ;)

Siewca Titum

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 16, 2010, 22:57:06 »
Mnie zastanawia czemu BUFU zawsze dolacza do blobow, do tej strony poteznniejszej i wiekszej a potem narzekaja na bloba.

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 16, 2010, 23:15:57 »
Mnie zastanawia czemu BUFU zawsze dolacza do blobow, do tej strony poteznniejszej i wiekszej a potem narzekaja na bloba.

Przeszkadza Ci to? Jesli tak to zmien strone konfliktu a jezeli w nim nie uczestniczysz to zacznij.

Narzekaja ci co nie maja jaj na lvl5. Mnie tam sie podobalo. Mimo lagozy bylo fajnie.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 16, 2010, 23:21:02 »
Nite jak myslisz czemu wczoraj ini wyskoczylo z systemu. PL tez nie mial juz dosc logistykow zeby byli w stanie cokolwiek wypompowac i tez zaczynali kleic sie do bramy. Nie bede nawet wspominal co zostalo z WN. Gdyby nie IT GE- zostalo by obronione.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 16, 2010, 23:28:20 »
Ale nie zostalo i to jest wazny fakt.

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 17, 2010, 00:46:58 »
Dziwne, że nikt nie napisał o 3 sprawach, które rzucaja sie w oczy od wczoraj.

1. Do bandwagonu kotłującego się nad Catch dołączyło w końcu aktywnie dronkowo. Intel, że czekają na okazje, mieliśmy od dawna. W koncu wybrali najpierw Catch, dopiero potem Eso. Czyli mamy kolejne pare tysiecy ludzi przeciwko -A-.

2. ROL w koncu zdecydowalo sie zaangazowac po stronie -A-. Co prawda, ich sila militarna jest slabiutka w porownaniu z czasami Nynca, ale zawsze to jest te kilkadziesiat osob we flocie.

2. Mimo ujemnych standingow PL/IT (bo cała reszta i tak albo jest do siebie na plus, albo i tak do siebie aktywnie nie strzelaja), wszystkie strony dzis ładnie i zgodnie klepaly sie z -A-, zapominajac o wczesniejszych animozjach.

No i -A- zyje i sie aktywnie broni, choc szans na utrzymanie terenu nie ma żadnych.

Z innych plotek, które was zaciekawią, kolejni w kolejce jesteśmy my (SE/C0ven). Tak więc czekamy i zobaczymy co do nas przyleci i jak długo uda nam sie bronic.
I-DEA / C0ven

Sheratos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheratos
  • Korporacja: BUFU
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 17, 2010, 07:49:23 »
Chyba ostatnie posty pomylily dzial z flamewar :)

Ogolnie AAA sie ladnie trzyma i broni i rzeczywiscie nie failuje jak Atlas :-[ Wszystkie strony generalnie maja fun i to sie liczy.

Jezeli ktos gra w eve i narzeka na blob/lag lub narzeka ze ktos inny narzeka to niech dorosnie albo zmieni gre. Raz ty dostajesz blobem a innym razerm ty blobujesz.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 17, 2010, 09:20:09 »
@Siewco, w sumie rozumując tak jak ty to powinniśmy odejść z Atlasu w momencie inwazji rusków/pl/innych. Tak w ogóle to chyba powinniśmy pójść do NC bo tam jest najbezpieczniej.... btw czy myśmy już czasami kiedyś z BoBem nie byli? :P

Laga mają wszyscy, wczoraj ani razu nie udało mi się odpalić działek na czas, poza tym to my wskakiwaliśmy do zalagowanego systemu gdzie grid ładował się kosmicznie długo. To przebrzydłe zjawisko jest dzięki graczom, którzy gromadzą coraz większe floty, raczej nie da się zrobić ustawki na obronie systemu 100 vs 100 :P (to że ccp fail to wiadomo).

bunak xix

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 17, 2010, 09:28:23 »

1. Do bandwagonu kotłującego się nad Catch dołączyło w końcu aktywnie dronkowo. Intel, że czekają na okazje, mieliśmy od dawna. W koncu wybrali najpierw Catch, dopiero potem Eso. Czyli mamy kolejne pare tysiecy ludzi przeciwko -A-.

U nas od początku było mówione iż przeciw -A- nie będziemy walczyć. No cóż, decyzję zmieniają się dość szybko. Mówię o legionie a nie o całym dronkowie. UAX przekonał Dodgera iż nie ma sensu walczyć w gemiante jak dostali tyle terenów po atlasie, Solary & Intepid Crossing walczą sobie sami z NC. Master widocznie nie chce się angażować w ten cały konflikt. Z rozmów dlaczego będziemy walczyć z -A-  skoro było mówione inaczej wynikło iż na ruskiej "eve centali" doszło do dość niemiłej wymiany zdań kto jest noobem a kto pro. Podobno rosyjska część -A- zwyzywała nas ze sami jestesmy gówno warci etc.

3. Mimo ujemnych standingow PL/IT (bo cała reszta i tak albo jest do siebie na plus, albo i tak do siebie aktywnie nie strzelaja), wszystkie strony dzis ładnie i zgodnie klepaly sie z -A-, zapominajac o wczesniejszych animozjach.

Też mnie to rozpierdala, Initiative mamy na "-" , IT mamy na "-" ROL. mamy na minus, wczoraj to naprawdę podczas bitki FC tylko sprawdzał czy dobrze nazywa cele tak zeby strzelać tylko po en garde i -A-. Dla mnie takie rozwiązanie do dupy ale co się zrobi. FC chciał strzelac do BUFU ale powiedziałem ze są na trialu w IT i mu się odwidziało. U mnie tekst miesiąca wczoraj: FC mówi - "nie strzelać po minusach i neutralach" buhahahaha