Autor Wątek: Konkurs CCP - zaprojektuj własny statek  (Przeczytany 23897 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Konkurs CCP - zaprojektuj własny statek
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 29, 2010, 18:42:28 »
te modele ktore wygraly wygladaja mi na przyszlego: tempesta, dominixa i probe...
chociaz moim zdaniem zmienic to powinni te pokrake maelstorma  :P
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Konkurs CCP - zaprojektuj własny statek
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 30, 2010, 19:44:11 »
No i mamy finał konkursu na projekt statku. Uwaga, jest to inny konkurs niż ten organizowany wraz z devianart, więc nie pytać się dlaczego nie ma Tornado.
http://www.evecontest.com/finalvote/

Jako miłośnik amarskiej technologii i stylistyki (ma być masywnie i solidnie, żadnej taśmy klejącej), najbardziej podobają mi się Oblivion i Advent. Prezentacja Obliviona jest chyba zepsuta, bo na rzucie perspektywicznym jest inny statek niż na rzutach z poszczególnych stron. Statek na rzutach z poszczególnych kierunków prezentuje się świetnie, i myślę że mógł by to być świetny bs, choć był by to bs mało w stylu w dotychczasowych amarskich bsów. Statek z perspektywicznego rzutu to co najwyżej fregata i to niezbyt bojowa.
Advent, wygląda bardziej na bc i w obecnej formie, mógł by zastąpić Harbingera. Po niewielkich poprawka, dało by się z tego zrobić, budzącego przerażenie bsa, a wtedy chętnie bym go zobaczył jako nowy model Apocalypse, który jest chyba najbrzydszym amarskim statkiem.
Oba statki prezentują się odmiennie od dotychczasowych amarskich statków. Przypominają Legiona i nie miał by nic przeciwko aby aby wszystkie amarskie statki przeprojektować w tej stylistyce. Jest ona nieco mniej "masywna", ale bardziej "drapieżna".

Kara Mon

  • Gość
Odp: Konkurs CCP - zaprojektuj własny statek
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 30, 2010, 20:01:23 »
Serval - i niech na jego bazie zamienia model lokiego bo ten jest wprost paskudny  :-X

Gregorius

  • Gość
Odp: Konkurs CCP - zaprojektuj własny statek
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 30, 2010, 20:36:19 »
Cytuj
Connect with your FACEBOOK ACCOUNT and start voting today!

mhm.. no tak, bo teraz jak nie masz FB to nawet nie zagłosujesz ;) Zomg!

Głosowałbym na Adventa  8)

magni

  • Gość
Odp: Konkurs CCP - zaprojektuj własny statek
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 30, 2010, 21:10:21 »
amarrskie faktycznie najladniejsze, mentor wyglada kozacko :)
ale wszystkie wlasciwie projekty fjanie wygladaja, ccp powinno je odkupic i wprowadzic do gry - sa duzo ladniejsze niz to co ccp zaprojektowalo

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Konkurs CCP - zaprojektuj własny statek
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 30, 2010, 22:31:38 »
Właśnie przeglądam te szkice i większość na głowę bije to co obecnie jest w eve ale ... kto mi może odpowiedzieć jak by potencjalnie wyglądało wdrożenie do gry nowych makiet statków? Czy jest to jakieś skrajnie trudne zadanie?

ps. Thor przypomina trochę rupture, Whirwind dla odmiany to bardzo dobry pomysł - na bazie destroyer hula zbudowana mała szybka wersja commanda

ps1. Brakuje mi jeszcze czegoś co można byłoby nazwać commandem industralowym. Byłby to statek osłonowy dla konwojów. Pokuszę się o spekulacje ale mógłby to być statek o dużej sile osłon np wytwarzający wokół siebie bańkę jaka jest przy posach czyli zero targetowania. W tym wypadku jedynie ten command industralowy by mógł byś stargetowany i rozwalony. Dopiero po jego wybuchu lub wyleceniu z bańki indyki by można targetowania - bampowanie byłoby też możliwe oczywiście ]:) Dodam może, że mógłby być wykorzystywany do wspomagania lekkich flot statków w walkach pvp czyli wszelkiem maści floty afek, cepów armor hacy itp. co musi podejść na małe odległości do celów z przeciwnej frakcji. Czyli była by to forma Hic-a o odrobinę innych parametrach niż dotychczas bo bańka nadal by nie dawała włączyć warp ale i targetować wszystko co jest wewnątrz i to co jest wewnątrz także nie mogło by stargetowac tego co jest poza bańką.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2010, 23:21:12 wysłana przez Herezja »

R@F

  • Gość
Odp: Konkurs CCP - zaprojektuj własny statek
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 31, 2010, 07:51:04 »
Niech mi tylko wprowadzą Peregrina (bc3) i dadzą takie uber możliwości fitowania jak ma tengu (proporcjonalnie do klasy) to będę go od razu skilował :) BC z pasywnym tankiem nighthawka i dpsem heavy misli porównywalnym do dpsu golema na torpach :P i misje lvl 5 solo afk :P



Tak wiem poleciałem po całości :P

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Konkurs CCP - zaprojektuj własny statek
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 31, 2010, 10:02:00 »
Prezentacja Obliviona jest chyba zepsuta, bo na rzucie perspektywicznym jest inny statek niż na rzutach z poszczególnych stron. Statek na rzutach z poszczególnych kierunków prezentuje się świetnie, i myślę że mógł by to być świetny bs, choć był by to bs mało w stylu w dotychczasowych amarskich bsów. Statek z perspektywicznego rzutu to co najwyżej fregata i to niezbyt bojowa.
To wciąż ten sam model.

Oba statki prezentują się odmiennie od dotychczasowych amarskich statków. Przypominają Legiona i nie miał by nic przeciwko aby aby wszystkie amarskie statki przeprojektować w tej stylistyce. Jest ona nieco mniej "masywna", ale bardziej "drapieżna".
Może nie zauważyłeś, ale wszystkie Amarr statki dotychczas w większym lub mniejszym stopniu przypominały głowy ptaków (oczywiście z pewnymi wyjątkami - choćby Avatar). O ile Oblivion po paru zmianach dałoby się wciągnąć w tę konwencję to nie widzę osobiście możliwości dla Adventu.

Mi się podobają:
- Abdiel
- David L BS Caldari
- Sirocco
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Konkurs CCP - zaprojektuj własny statek
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 31, 2010, 14:05:26 »
To wciąż ten sam model.
Niby to samo, a wyglądają nieco inaczej. Perspektywa ma jednak duże znaczenie i chętnie bym sobie te modele poobracał w 3d.

Cytat: Dormio
Może nie zauważyłeś, ale wszystkie Amarr statki dotychczas w większym lub mniejszym stopniu przypominały głowy ptaków (oczywiście z pewnymi wyjątkami - choćby Avatar). O ile Oblivion po paru zmianach dałoby się wciągnąć w tę konwencję to nie widzę osobiście możliwości dla Adventu.
Do tych wyjątków dodałbym Arbitratora, Archona, Providence czy Executionera. Revelation i Abaddon mają tylko ptasie głowy, całościowo to bardziej ryby niż ptaki. Advent jak dla mnie już teraz znacznie bardziej pasuje do reszty amarów niż Oblivion, a jego głowa bardzo przypomina głowę Punishera.
My możemy sobie wybierać statki które najbardziej nam się podobają, CCP ma trudniejsze zadanie, bo muszą utrzymać spójną stylistykę całej rasy. Dotychczasowe statki mogą się podoba albo nie, ale nie można ich odmówić, że każda rasa ma swój własny spójny charakter.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Konkurs CCP - zaprojektuj własny statek
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 01, 2011, 13:51:33 »
Małe nekro.  ;) Cos konkretnego z tego konkursu wynikło koniec końców ?
Wprowadzą jakiś nowy model/modele do EVE ?
Może na fanfest coś szykują? Jakieś przecieki...?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Konkurs CCP - zaprojektuj własny statek
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 01, 2011, 14:00:45 »
Z tego co wiem, to bardziej chodziło o znalezienie zdolnych projektantów/grafików niż o konkretny ship.
CCP przeprojektowuje tekstury większości statków, pod kątem incarny (patrz scorpion). Być może same modele też ulegną drobnym zmianom, ale rewolucji bym się nie spodziewał.
Ale nowe kadłuby nie są wcale wykluczone, tyle że to jest temat z gatunku "tajne/poufne, spalić przed przeczytaniem" :)
Przedwieczny.

sc0rp

  • Gość
Odp: Konkurs CCP - zaprojektuj własny statek
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 01, 2011, 15:12:38 »
Ale nowe kadłuby nie są wcale wykluczone, tyle że to jest temat z gatunku "tajne/poufne, spalić przed przeczytaniem" :)

Cool, a teraz gadaj co skillowac :P

Goomich

  • Gość
Odp: Konkurs CCP - zaprojektuj własny statek
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 01, 2011, 15:28:40 »
Gallente.

silvia

  • Gość
Odp: Konkurs CCP - zaprojektuj własny statek
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 02, 2011, 12:00:14 »
Gallente.

Yes... Yes... Fuck Yes!



<- Kochas gallente.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Konkurs CCP - zaprojektuj własny statek
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 14, 2011, 11:38:01 »
Małe nekro.  ;) Cos konkretnego z tego konkursu wynikło koniec końców ?
Wprowadzą jakiś nowy model/modele do EVE ?
Może na fanfest coś szykują? Jakieś przecieki...?

Fanfest za pasem. Czy ktoś coś wie na temat zmian? czy temat nadal jest

Ale nowe kadłuby nie są wcale wykluczone, tyle że to jest temat z gatunku "tajne/poufne, spalić przed przeczytaniem" :)